Opinie o Straż Miejska w Gdańsku w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Straż Miejska w Gdańsku. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Straż Miejska w Gdańsku na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie bezpieczeństwa publicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Straż Miejska w Gdańsku w Gdańsk

Str. Nowy wpis

Szanowni Państwo którzy jesteście chętni zacząć pracę w S.M to tak jak mówi Pani Dowódca zmiany Referatu Profilaktyki na filmie reklamującym S.M musicie wyczuwać źle zaparkowany samochód z kilometra. Bo jak widać na filmie reklamowym to jest jedyny warunek przyjęcia do tej formacji. Nie są zupełnie ważne inne wykroczenia do których ma uprawnienia S.M ważne są TYLKO źle zaparkowane samym chody. Ciekawe czym jeszcze oni zaskoczą mieszkańców Gdańska. Słabo, bardzo słabo,(usunięte przez administratora)

Mig Nowy wpis

(usunięte przez administratora) za którego biurkami siedzą trepy. W tej formacji nigdy się nic nie zmieni. Michałek przyznający premie lizusom, normalni pracownicy niedocenieni, ciągle tylko więcej i więcej, wyniki, bo przecież ponad 100m mieszkanie trzeba spłacić, komendant w ciepłe kraje wyjechać. (usunięte przez administratora) Premie przyznają w kółko tylko swoim po 2-3 tys, nowym przez pierwszy rok rzuca kilka razy żeby nie zniechęcić. Szkoda szkoleń i czasu na tą instytucje

Jaki jest wkład kierownictwa Straż Miejska w Gdańsku w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Straż Miejska w Gdańsku?

Sycz Nowy wpis

4500 brutto + dodatek stazowy 5-20%

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Straż Miejska w Gdańsku? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Xxxc

Strasz miejska w Gdańsku to hamy,czekają aby na łatwy zarobek i wystawienie mandatu.Funkcjonariuszr są bardzo nie mili i arogatcy

Spec.

Tyle nieprawidłowości, a co na to Związki Zawodowe ? Nic.

gal anonim
@Spec.

ty chyba żartujesz, że liczysz na związki. z drugiej strony jak wiesz coś na temat nieprawidłowości, które odbiegają od norm prawnych to zgłoś to do odpowiednich organów ścigania, a nie jęcz na forum. nie pozdrawiam

Jak dużo osób pracuje w Straż Miejska w Gdańsku?

gal anonim

ok. 150 osób na ulicy i drugie tyle w biurach, plus ok 70 wakatów.

J.K

W dniu wczorajszym w Straży z okazji xxx lecia rozdane zostały nagrody. Niestety nagrody te nie miały nic wspólnego z tą rocznicą. Wysokość nagród w całości zależna była od ilości wystawionych mandatów i nie istotne zupełnie było to co masz w głowie ani ile lat masz stażu. Jeśli nie miałeś wystarczającej ilości wypisanych mandatów to zapomnij o nagrodzie rocznicowej. Innymi słowami można by powiedzieć że w sumie to nie jesteś strażnikiem bo nagrody były dla pracowników S.M z okazji jej XXX lecia. Ciekawe czy inni tzw. nie strażnicy którzy zostali pominięci z nagrodami są strażnikami czy nie ? Czemu za każdym razem kiedy w tej formacji są jakieś nagrody to dzieli się strażników na gorszych i lepszych. ? Gorsi oczywiście to ci którzy mają mniej mandatów lub nie strzelają z ucha. Praca strażnika miejskiego nie polega na tym żeby wciskać na siłę mandaty jak jakiś akwizytor. Bycie strażnikiem to służba dla mieszkańców miasta. Jak widać hasło Z MIESZKAŃCAMI I DLA MIESZKAŃCÓW to tylko zwykły slogan.

@J.K

Kiedyś pomagałes.. teraz liczą się tylko mandaty i z tego jesteś rozliczany .Święto straży 30 lecie hee .. zapomnij o nagrodzie

@J.K

Hasło Z MIESZKAŃCAMI I DLA MIESZKAŃCÓW to tylko zwykły slogan, masz rację a nabiera jeszcze wyraźniejszego kontrastu jeśli chodzi o SM Gdańsk, szkoda mi Gdańska bo przez takich ,,sprzedawczyków" tylko traci.

cichy
@J.K

Należało wziąć się do roboty a nie wpdalać pączki w radiowozie i paść brzuszysko to też byś dostał nagrodę. Nagrody są za efekty pracy a nie za nicnierobienie

K.

Ciekawe czy romanse w tej formacji to już norma i nikt tego nie widzi, a może nikt nie chce tego widzieć.? Mam nadzieję że ktoś w końcu zobaczy co się dzieje w referacie ekologicznym, gołym okiem widać. Przecież taka zależność zawodowa z pewnością wplywa na relacje, ale wszyscy udają że nic się nie dzieje.

S. M
@K.

No ja też uważam że taka znajomość pomiędzy zastępca kierownika a panią inspektor z tej samej zmiany nie powinna mieć miejsca.

@S. M

To nie jedyna (usunięte przez administratora)jaka się na tym referacie dzieje...

S. M
@790

To jest tego więcej.?

@S. M

A Magda myślała że się nie wyda. Błąd.

@Eko

Ciekawe kiedy Magda i Adam przestaną udawać że nic ich nie łączy. Póki co to uklad ten ma sie dobrze a wszyscy udają że o nich nie wiedzą. No kabaret poprostu.

P.
@000

No i jak widać faktycznie nikomu to nie przeszkadza, a nawet jedna z tych osób zostanie koordynatorem. Zamiast wyciągnąć konsekwencję to w tej firmie za romanse zostaje się koordynatorem. No brawo. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, coś za coś. Zastanawiam się kiedy w tym referacie zapanuje normalność i będzie można normalnie pracować. Póki co to przełożonym na tym nie zależy.

Zofia
@K.

A można prosić o więcej szczegółów w sprawie ?

K.
@Zofia

Proszę o konkretne pytania to udzielę konkretnych odpowiedzi.

Saszka
@K.

Został podany wątek dotyczący konkretnych osób . Czy sprawa ta niesie za sobą rzeczy , które nie powinny mieć miejsca w S.M?

Mona
@Eko

A co Cię obchodzi czyjeś życie? Twoje jest zbyt nudne że podniecasz się czyimś? Zrób rachunek sumienia i się popraw bo wścibstwo to pierwszy stopień do piekła…????????‍♀️

@Mona

Pracuję w jednym referacie z Magdą i Adamem i uważam że to co ich łączy poza pracą ma ogromnym wpływ na to co się dzieje w pracy. Nikt mi nie powie że tak nie jest, przyznawane nagrody, awanse itp. to pokłosie właśnie tej ich zależności służbowej. Ja osobiście sobie nie wyobrażam żebym mogła wdać się w jakiś związek ze swoim przełożonym. Myślę że nie tylko mi to przeszkadza bo po szatniach już chyba każdy o tym mówi.

(_._)
@Eko

Co na to wszystko pani Grabowska? Czyzby nastepny referat, ktory przykrywa swoim magicznym dywanem? Najpierw Chelm teraz Eko...brawo dla tej pani.

Gal Anonim
@Eko

Jaki romans i jakie zależności? Ktoś wyciągnął stanowisko koordynatora, które jest takie samo jeśli f-sz jest dzielnicowym. Więcej pracy, bez dodatkowego grosza i nic się z tym nie wiążę. Awanse jedni dostali, inni nie. Reguły są dość jasne, zwłaszcza aspekt mandatów. Piszesz je masz premię, masz awanse. Skoro pracujesz w tej formacji z tymi ludźmi ta wiedza powinna być Ci dobrze znana. Przykre jest to, że wolisz (usunięte przez administratora) we własne gniazdo jak ostatnia parówa, publicznie, niż zebrać się na odwagę cywilną i powiedzieć o swoich żalach i rozterkach do osób, które cały czas są tutaj ruszane. Swoją drogą jak niski musi być poziom intelektualny osób piszących tutaj swoje gorzkie żale, skoro mają czas na zajmowanie się takimi rzeczami oraz pisaniem takich pierdół. Nie oszukujmy się osoba inteligentna zajmuję się lepszymi rzeczami niż szukaniem taniej sensacji. Żal mi tych osób wyciągających tutaj takie sprawy, bo dla mnie to niesie jeden obraz. Sfrustrowane, niedouczone, nieznające się na swojej pracy na tyle dobrze, aby przyniosła im wymierne korzyści w pracy. Z nudnym życiem osobistym posiadających cechy szczura, który porusza się kanałami i roznosi takie (usunięte przez administratora) Nic dziwnego, że pracownicy SM mają w większości opinie nieuków, którzy nie dostali się do Policji, skoro w internecie uprawiają takie gierki. Więc człowieku zajmij Ty się swoim życiem nie szukaj sensacji gdzie ich nie ma, bo prawdziwe i lepsze smaczki działy się na innych referatach.

Pizza
@Gal Anonim

Post ewidentnie napisany przez głównych bohaterów lub osób powiązanych . Nie jest on brany pod uwagę i nic nie wnosi do sprawy .

Lol
@Pizza

Czytam te wasze wypociny i zastanawia mnie Twoja odpowiedź "nic nie wnosi do sprawy" jakbyś tu prowadził sprawę na wokandzie?! No beka ???????????????? człowieku weź Ty się lepiej do roboty, zapie. rdalaj z blokadami, bo to co się dzieję z kierownicami na mieście to horror jakiś. A jak prowadzisz dochodzenia to idź do psiarni ???? serio płacę podatki na to żebyście urządzali takie szopki, jak nie jakieś listy, które mówią o kierownikach z zarzutami itd to to. Może faktycznie was rozwiązać, bo nie macie szacunku ludzi i do siebie samych też nie. Pozdro

Sid
@Eko

W miejscach pracy często zdarzają się ze sytuacje , ze ktoś lubi się z kimś bardziej lub nie, czy to coś złego ? Widzę , ze temat zaczyna być gorący , ze aż na forum o tym piszecie . Chcą , niech się gruchają poza praca bo jak widać w pracy jest to zbyt widoczne .Swoją droga ona ma męża a on żonę ? Ciekawe co oni na to ? Buahaha

Kierowca
@Gal Anonim

Sama główna bohaterka powinna zająć się swoim życiem a nie uganiać się... Co na to szanowny małżonek? Nowy referat, nowa bajka o nieszczęśliwej i nowy złapany na nią gość. Wstyd!!!

Milczek
@Eko

Coś mi się wydaje, że ona to dużo więcej myślała i chciała ale Łachu nie taki (usunięte przez administratora) Widziałem jego kobietę raz. Zapada w pamięć na długo, kwintesencja kobiecości. Mając taką łanię przy boku nie da się myśleć o innej a jeśli się mylę, to jestem pierwszy w kolejce do niej. Ktoś odgrzewa wątek, więc w końcu zabieram głos. Dopóki jej nie widziałem, to wierzyłem, że coś go z naszą koleżanką łączy ale coś mi się wydaje, że koleżanka chciała bardzo. Profity jakoś trzeba zdobyć.

Fil
@Milczek

Można wiedzieć o kim konkretnie mowa .Gdyby na mnie tak pisali i mówili to bym wstydził pokazać się w pracy. A co w domu na to. Udają pewnie świętych. Wszystko do czasu. Jeżeli chodzi o romanse w pracy odbija się to później czkawką.... Czy chodzi o Choj...? onu na to

Nostradamus
@Fil

Wielkie mi halo, z tego co wiadomo to współmałżonek naszej bohaterki również ma bardzo bliską koleżankę, nawet bardzo bliska. Też mi nowina, każdy tak ma ????

Dil
@Fil

Jest kilka takich pań w kręgu SM .Czesto mają U boku panów pokroju przynieś podaj pozamiataj a tu proszę, kolega wysportowany, uśmiechnięty więc odskocznia musi być . Poza tym to norma w takich firmach.

Dana

Dużo by pisać. Proponuje SM sprawdzać dokładniej kogo zatrudniają. Formacja zatrudnia osoby z kartą która nadawałaby się pod oko sądów, komorników i innych organow szukajacych datemnie .A tu prosze . Chodzą sobie do pracy jakby niby nic a za plecami uuuuuu dużo by pisać......

Kolejne nagrody za tzw. sezon, czyli za pastwienie się nad turystami. Za pisanie mandatów za wszystko i żadnych pouczeń. Cholera że nikt tego nie widzi, ale najgorsze jest to że ci strażnicy posłusznie jak baranki wykonują polecenia kierowników. Żaden z tych na ulicy nie pomyśli l, że za jego robotę kierownik dostaje 5 tys nagrody. Strażnicy czas otworzyć oczy i pomyśleć trochę a nie tylko jak pieski pokornie wykonywać polecenia

J.

Nie polecam tej formacji nawet najgorszemu wrogowi. Na każdym referacie jest taka osoba która dla swojego dobra, premii i innych korzyści zrobi wszystko. Tak jak np na referacie Chełm niejaki P.Z podobno na niego trzeba bardzo uważać, co się przy nim mówi robi itp. bo później wszystko dochodzi do "góry" no i jest premia i awansik. Ale takich ludzi jest niestety dużo w tej formacji. Nie polecam.

Jaka jest kultura pracy w Straż Miejska w Gdańsku?

Eko

Wysoka, a jak było ISO to nawet bardzo wysoka

Roland

Nie polecam. Koneksje na całej linii. Niech p. Prezydent Dulkiewicz zajmie się Strażą Miejską.

Ryszard
@Roland

Zgadzam się. Pani Prezydent czy chce Pani ponownego samobójstwa w tej formacji. Mobbing to nic że skalą romansów. Nie ma referatu by kochankowie, że sobą nie pracowali. A kariera przez łóżko to chyba już standardy w tej formacji.

@Roland

Dokładnie, wszystko w temacie!!!!

P. J

W tej firmie liczą się tylko wystawione mandaty, nic więcej. Możesz mieć wiedzę i doświadczenie ale bez pisania mandatów jesteś tylko numerem służbowy. Nic nie znaczącym trybem w maszynce do robienia pieniędzy. Najważniejsze jest wykonanie planu, i nic za nic nie może tego popsuć.

@P. J

Dokładnie tak !!!!

paweł

darmozjady leniwe zwłaszcza w gdansku ale Dulkiewicz takich leniwcow opłaca

@paweł

Dokładnie, w dodatku chamscy do granic niemożliwości, SM jest do pomagania ludziom a nie robienia na nich pseudonagonek, można by tu pisać dużo, ale Dulkiewicz i cały Gdańsk tylko na tym traci. Ja po ostatnim incydencie powiedziałem sobie że będę rozliczał PIT gdzie indziej byle nie w Gdańsku, bo darmozjadów z SM Gdańsk nie będę utrzymywał.

Słabe…

Podnosisz własną samoocenę wyżywając się na innych?! Może skontaktuj się ze znajomymi z podstawówki którzy Ci psyche zniszczyli naśmiewając się z Ciebie… może jakaś wspól(usunięte przez administratora)choterapia by Ci pomogła?!?! Nie No… najłatwiej jest frustracje wyładować anonimowo w necie ???? słabe oj… słabe

Kamil

Może słyszał ktoś przypadkiem o pracy w straży? Trzeba mieć jakieś specjalne przygotowanie?

@Kamil

Tak umieć pisać ...

@Gość

Ha, ha, to niewiele trzeba umieć. A tak serio to wymagane jest doświadczenie albo specjalna szkoła przygotowująca do zawodu? Weryfikują to podczas rozmowy?

Bartzkd

Czy pracodawca oczekuje od strażnika zaszczepienia na znana chorobę ?

@Bartzkd

Pewnie tak, ale jak na razie nie może tego zweryfikować i żądać od ciebie certyfikatu. Chcesz się przyjąć? Bo ja też o tym myślałem, ale słyszałem że są niezbyt wysokie zarobki. Wiesz ile mogą zaproponować na początek?

Maciek

Witam Ile zarabia aplikant netto miesięcznie ? Proszę o odpowiedz Dziękuje

@Maciek

Zarabia aż 2400-2600 prawdziwe szaleństwo.

@Maciek

3500brutto policz sobie , młodszy strażnik .. 2630 zł netto chcesz się zatrudnić ???

Witold

To nie za dużo. Dochodzą do tego jakieś premie albo nagrody, czy tylko podstawa i nic więcej?

Lol
@Witold

Nic więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Straż Miejska w Gdańsku - Gdańsk

• Jak się pracuje w Straż Miejska w Gdańsku?

Zobacz opinie na temat firmy Straż Miejska w Gdańsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Straż Miejska w Gdańsku?

Straż Miejska w Gdańsku