logo NEU Professionals

NEU Professionals

Wrocław

Opinie o NEU Professionals

b.eata1 2014-05-26 08:38:45
Robia nabor dla pielegniarek ale tylko ze znajomoscia jezyka angielskiego ,a przeciez wiemy ze jest malo pielegniarek ze znajomoscia jezyka angielskiego ,wiec o co tu chodzi
nibea 2014-07-02 10:54:46
Pracowalam w ubiegłym roku w Care Home w Anglii.Wszystko było dobrze jak bylam w Polsce.Na lotnisku jak zadzwoniliśmy ze nie ma nikogo,kto moglby nas odebrać ,to stosunek Pani (usunięte przez administratora)się diametralnie zmienil.Bylismy w takiej miejscowości ze nie było zasiegu komórki,internetu wiezienie.Jak kilka razy udało nam się zadzwonić do tej pani to była zla a później nie odbierala telefonow.Cala grupa się rozpadla po 3 miesiącach.
beatanidecka 2014-07-02 11:06:28
Pracowalam w Anglii w Domu Opieki za pośrednictwem tej Firmy.Firma jest w porządku.Pani Edyta szybko zalatwila wszystkie formalności zwizane z wyjazdem .Bylam naprawdę zdziwiona ze mnie zaakceptowali ,ponieważ mój angielski nie był dobry.Pracowalo mi się dobrze mimo ze RODACY podkładali mi SWINIE.Odeszlam jednak z tamtad ponieważ moja siostra miała powazna operacje oczu.Teraz pracuje w Oxford.Szukam dalej pracy ponieważ tu pracuje bez kontraktu.Bede probowala jeszcze raz przez NUP,poniewaz ta FIRMA jest naprawdę w PORZADKU.Polecam wyjazdy z tej FIRMY.
piguła 2014-10-17 11:58:47
Witam wszystkich, przeszłam kwalifikacje do pracy w YEOVIL, wszystko wydawało się ok, formularze, dokumenty etc. Za 2 tygodnie mam samolot. Dzisiaj jest piątek. Od kilku dni nie mogę się skontaktować ani ze szpitalem ani przedstawicielem neu professionals w Polsce. Nikt nie odpowiada. W miejscowości jest problem z wynajęciem pokoju, bo albo nie odpowiadają w ogóle, albo mówią, że już wynajęte, podczas gdy ogłoszenie widnieje na stronie. Rozwiązałam już umowę z pracodawcą, poniosłam koszty. To jakiś koszmar. Nie zostawię tego bez echa. Poczekam do poniedziałku. Potem zdecyduję co dalej.
non 2014-12-11 15:59:05
Troche obawiam sie podjecia pracy z firma NEU Professionals. Poprosze o wiecej informacji, czy kazdy z pracujacych ma takie same doswiadczenia??
marusz 2015-02-11 14:18:55
nie wiem jak to miałoby być możliwe, żeby teraz każda osoba z firmy miała takie same doświadczenie? zastawiające jest to naprawdę, przecież nie znajdziesz ludzi z takim samym doświadczeniem. A jak teraz jest jest rekrutacja to na pewno nie bądą osoby, które maja takie samo doswiadczenie @non. Radze pomyśleć zanim się coś napisze.
matt 2015-02-25 17:34:37
Z tym doświadczeniem to raczej chodziło o to czy każdy ma takie same doświadczenia jak np. piguła, która opisywała swoją sytuację. Czasami jest tak,że firma wobec wszystkich stosuje jakąś dziwną politykę, a czasami jest tak że jakieś potknięcia wychodzą nieplanowane. Każdy teraz woli sprawdzić miejsce, gdzie planuje się zatrudnić więc dobrze jest wiedzieć
judyta 2015-03-12 13:00:05
co masz na myśli matt pisząc o dziwnej polityce w firmie NEU? dużo piszecie o doświadczeniu niezbędnym do zatrudnienia się w tej firmie ale genialnie byłoby gdybyście napisali jakie konkretnie to doświadczenie trzeba miec żeby w ogóle mnie tam przyjęli do pracy. mnie głównie zależy na pracy pielęgniarki, mam 10 lat doświadczenia w małych ośrodkach zdrowia i dwóch przychodniach miejskich
ela 2015-03-13 19:25:59
witam,
szukam pracy w Anglii jako pielęgniarka.Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie w pracy takim charakterze lub dopiero szuka?Chciałabym się podzielić doświadczeniami.moje gg:9236278
ela 2015-03-13 19:43:09
joka czy wyjechałaś juz z ta firma?prosze o jakiekolwiek informacje
beataOr 2015-04-09 11:25:30
Witam
Mam na imię Beata i pracuję W NEU Professionals LTD
Każda firma stara się najlepiej , jak tylko może. Wiadomo , że zawsze mogą wydarzyć się błędy i niedociągnięcia. Każdy ma inne wyobrażenia i czegoś innego oczekuje . Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkim sprostać. Jeżeli ktokolwiek czuje się urażony - bardzo przepraszam. Staramy się (tak jak każdy )wyciągać wnioski aby w przyszłości nie popełniać błędów.Pozdrawiam Beata
beataOr 2015-07-22 09:48:31
Witam Aneczka- mam na imię Beata i pracuję w NEU. Wejdź proszę na naszą stronę - zobaczysz więcej ogłoszeń lub proszę o kontakt. otrzymasz więcej informacji
beataOr 2015-08-21 13:32:51
Witam Gosiu . Wiadomo ,że praca każdej pielęgniarki jest niezwykle odpowiedzialna i ciężka . Stopień trudności jest uzależniony od tego jaki masz staż i na jakim bloku będziesz pracować . Jeżeli zaczynasz - będzie ciężko. Instrumentariuszki są bardzo bardzo poszukiwane i niezwykle cenione. Muszą jednak wykazać się bardzo dobrym "angielskim"- dużo lepszym niż w innych specjalizacjach- maseczka , czas reakcji na polecenia, praca w zespole...Zmiany również uzależnione są od rodzaju bloku. W razie pytań zapraszam na naszą stronę lub moja pocztę beata@neuprofessionals.com
beataOr 2015-09-20 21:50:59
Witam Pani Aniu
Jeżeli chce Pani podjąć współpracę z Naszą Firma - wystarczy przesłać swoje na adres przedstawiciela w Polsce ( beata@neuprofessionals.com) lub po prostu złożyć aplikacje przy odpowiedniej ofercie na stronie Gowork
Pozdrawiam
beataOr 2015-10-20 19:24:22
Witam Serdecznie
Jaka praca Panią interesuje?
Proszę przesłać swoje CV
beataOr 2015-11-09 20:02:37
Witam serdecznie
Posiadamy oferty pracy dla instrumentariuszek zarówno do szpitala w Oxford jak również do szpitala w Yeovil
Serdecznie zapraszam do współpracy
cvyj 2016-05-07 23:21:15
słyszalam że na sopcjal można liczyć - tak bynajmniej słyszałam od kolegi który jakis czas temu (jakies 3 lata wstecz) tam pracował. I nie narzekał, generalnie mu sie podobało w NEU Professionals :-)
Zostaw swoją opinię o NEU Professionals - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEU Professionals