Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne

Opinie o Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne

Wypłata wpływa parę dni po terminie? Kiedy według umowy powinna być na koncie? I czy pytałaś skąd te opóźnienia?

Againn

W umowie jest do 8, zazwyczaj na koncie pojawia się między 10, a 12. Powody? Zawsze jakaś wymówka, tu coś z bankiem, tam coś z papierami, a innym razem problem techniczny z systemem. Każdy pracownik dostawal wynagrodzenie po terminie wskazanym w umowie, nie byłam pechowym wyjątkiem. (usunięte przez administratora)

@Againn

I za te kilka dni wypłacają chociaż odsetki? Gdyby ktoś chciał pensję do ręki to się zgadają i wtedy jest ona na czas?

Ojoj Nowy wpis
@Againn

Czy te opóźnienia w płatności dotyczą pracowników zatrudnionych na umowę o pracę?

Nowy wpis

@Ojoj

Przelewy do wynagrodzeń do umów o pracę realizowane są zawsze 8-go dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Zależnie od godziny realizacji przelewów w ww dniu i banku odbiorcy środki docierają na rachunki pracowników tego samego dnia lub kolejnego.

@Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne

To tyle jeśli chodzi o terminy przelewów dla ludzi na UoP. A jaki jest okres rozliczeniowy dla tych na innych umowach?

Byly pracownik

Sama praca i obowiazki sa w miare porzadku, natomiast atomsfera tam panujaca jest okropna, czlowiek czuje się osaczony przez szefową wieczne telefony i sprawdzanie co się robi, wieczny problem z urlopem, trzeba się wręcz prosić o wolne, pracuje sie w wigilie do późna, gdzie wszystkie inne szkoły tego typu mają wolne. Nawet w Sylwestra do 18. Nie ma ludzkiego podejścia do pracownika. Nie dba sie o pracownik, nie ma szans by wprowadzić jakies zmiany które, były by korzyste dla pracownika. Praca na zmiany od 7-19. PREMIA raz w roku, nie ma żadnego dodatku na święta itp. Nadgodziny tylko we wrześniu i październiku. Kasa tez nie za duża.

@Byly pracownik

Ale koniec końców dostaje się ten urlop, wtedy kiedy się chce? Do której godziny pracuje się w Wigilię? Bo nie wiem co to znaczy wg Ciebie "do późna". W jakich godzinach odbywają się te zmiany? Bo wspomniałeś o ogólnych ramach czasowych. Nadgodziny, które są we wrześniu i październiku są wypłacane jakoś lepiej? Cały czas myślę nad złożeniem CV w to miejsce...

Zośka

Rok temu padły opinie na temat złej atmosfery pracy, czy na chwilę obecną coś się pod tym względem zmieniło? Nie ukrywam, że zależy mi na przyjaznej atmosferze... Wynagrodzenie na jakim jest poziomie dla nowozatrudnionych osób?

@Zośka

Atmosfera jest fatalna, a wynagrodzenie niskie. Brak premii.

Możesz napisać konkretną kwotę pensji czy to tajemnica? Atmosferę tu tworzą współpracownicy czy szefostwo, bo nie wiem na kogo przyszłościowo uważać? Znasz powód, dla którego firma nie wypłaca premii?

Obecnie Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Specjalista ds. Administracji. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 30 maja.

Smutne, że szefostwo musi sobie samo pisać takie opinie bo wiedzą, że to obłuda i żaden były/obecny pracownik nie byłby w stanie napisać takich słów z prostego powodu- nie są one prawdą. Nie dajcie się (usunięte przez administratora) i idźcie gdzieś gdzie priorytetem jest szacunek do pracownika.

Seweryn

Rozumiem, że nie zaznałeś tu szacunku Twoim zdaniem? Jakie więc zdarzenia miały miejsce, co by potwierdziły Twoje słowa?

Dzięki za ostrzeżenie! :) Takie firmy nie powinny znajdować się na rynku pracy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. organizacji szkoleń językowych. Jaki był jej rezultat?
Ola

Pracowałam w SELECT kilka lat. Atmosfera była bardzo fajna, okresowo dużo pracy ale zespół super i kontakt z szefostwem też.

Agata

Jeśli ludzie tutaj niezbyt specjalnie się integrują to ciekawa jestem jak ogólnie atmosfera pracy tutaj wygląda. w dodatku ktoś mocno narzekał na chociażby brak wypłacanych nadgodzin czy też ogólne problemy z kasą tutaj .Ciekawa jestem czy tego typu warunki występują do dziś czy skoro nikt nie narzeka to raczej wszystko się ustabilizowało? Jak aktualnie wyglądają tutaj zarobki w takim razie?

Wojtek
@Agata

Nie licz na jakiekolwiek pozytywne zmiany w tym miejscu…..

Czy pracownicy Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

nie

Koszmar. Nie życzę nikomu kontaktu z tą firmą. Przede wszystkim pracuje się w napiętej i bardzo toksycznej atmosferze, zaczynając od chorobliwego nadzoru nad wykonywaną pracą, po nadmiar i nawał obowiązków za marne wynagrodzenie. Dodatkowo za każdym razem spotyka pracownika brak satysfakcji z pełnionych obowiązków oraz ignorowanie ich wypełnienia, jak i nadgodzin im poświęconych (NIE WYPŁACANYCH I NIE DO ODEBRANIA!!!), zarzucając przy tym brak staranności. Co więcej szefostwo wykonuje telefony i zaprasza na rozmowy tuż przed końcem pracy, przedłużając nadgodziny, których, jak wspomniane wyżej, nie sposób odebrać ani wypłacić. Brak wspomnianego bonusu systemowego, natomiast jeśli popełni się jakikolwiek błąd, nie umknie on przez długie dni w postaci straszenia karami finansowymi. Na rozmowach pseudo „podsumowujących współpracę” kierownictwo utrzymuje pretensjonalny ton wobec pracownika, dodatkowo nie oszczędzając sobie uwag co do jego osoby i poprzednich miejsc zatrudnienia. W odniesieniu do pozytywnych komentarzy, które się tu znajdują- wystarczy spojrzeć na sposób ich pisania, żeby domyślić się, że kierownictwo pilnie trzyma piecze nad opiniami. Średnie staże pracy tam wynoszą do 5/6 miesięcy, na co wskazuje wysoka rotacja pracowników. Po zakończeniu współpracy wystąpił problem z otrzymaniem należnego wynagrodzenia, który uzasadniony miał być rzekomymi problemami i niewywiązaniem się z obowiązków. Dodatkowo można spodziewać się subiektywnych komentarzy o rzekomo złej jakości pracy i groźbami niewypłacenia pełnego wynagrodzenia. Oczywiście, pieniądze nie są wypłacone aż do połowy miesiąca, żeby jak najdłużej utrzymać pracownika w niestabilności finansowej. Radzę posłuchać wcześniejszych opinii i omijać szerokim łukiem. Nie dajcie się traktować w ten sposób! Szkoda nerwów.

M

Pracowałam dla Select prawie 4 lata, bardzo fajna firma - polecam. Zostałam bardzo dobrze przeszkolona przy wdrożeniu, miałam swojego opiekuna przez okres próbny, stałe godziny pracy, które jak ktoś potrzebował, zawsze można było zmienić, miły zespół. Już przed pandemią mieli fajny mix pracy zdalnej i z biura, naprawdę duża elastyczność w tym względzie. Praca ciekawa, dużo się tam nauczyłam.

Pracowałam w Select kilka lat i naprawdę dobrze to wspominam. Była bardzo fajna atmosfera, miłe szefostwo. Pracy mieliśmy dużo we wrześniu i październiku, jak to zwykle w tej branży. Wtedy mieliśmy nadgodziny, zawsze wypłacone. Poza tym okresem może zdarzały się 2-3h w miesiącu, które sobie odbieraliśmy. Zakres zadań znaliśmy i raczej się nie zmieniał - chyba, że ktoś był na urlopie lub l4 i trzeba go było zastąpić, czyli normalnie.

P

Bardzo niesolidna firma, lekceważenie pracowników i klientów, odradzam jakikolwiek kontakt.

Słabo

Nie warto. Bardzo dużo obowiązków za bardzo marne wynagrodzenie

Marzena
@Słabo

A czy mógłbyś mniej więcej napisać jakie obowiązki spoczywają na pracowniku? Zastanawiam się czy od początku znany był ich zakres czy po prostu z czasem doszły nowe i faktycznie można mieć do tego jakieś zastrzeżenia. Piszesz, że marne pieniądze. Jaka stawka jest oferowana przez firmę?

Słabiutko
@Marzena

dochodzą nowe. Stawki masz wspomniane kilkukrotnie w innych komentarzach

brak szacunku do kandydatow

W 100% zgadzam sie z przedmowcami bylam na 3 etapach ( na 1 etapie musialam sama zadzwonic do firmy, bo Pani prowadzaca miala tyle pracy, ze nie mogla sie odewac i rozmowa byla opoznioa o prawie 30 min )mialam dostac inforamcje w poniedzialek czekalam i nic wtorek dalej nic, jak wystawilam opinie na google 1 gwiazdka dostalam info na maila ze moje kompetencje nie odpowiadaja profilowi i nie jestem zaproszona UWAGA : na kolejny etap...to ile jest tych etapów za te 2500 netto na organizatora szkolen jezykowych?! dramat powiem szczerze szkoda czasu : brak szacunku do kandydatow i profesjonalnej rekrutacji badajacej konkretne kompetencje.

63o4u17

Firma tylko zajmuje czas, miliony etapow rekrutacji, jezdzenie na drugi koniec miasta, mydlenie oczu, najlepiej zebys chcial stawkę jak za miskę ryżu... Mowia ze cie przyjmuja, w nocy dostajesz sms ze odwoluja spotkanie w sprawie omowienia umowy. Jak prosisz o przesłanie umowy, nagle cisza i po 3 dniach mail dziekujemy za udzial w rekrutacji nara... Kazda firma z nazwa SOLUTIONS omijac szerokim łukiem!!!!

Wkurzony
@63o4u17

Dokładnie zgadzam się z tym- też miałem tę nieprzyjemność. Pomimo, że odmówiłem kilku innym Pracodawcom nastawiając się na SELECT i decydując się podjąć współpracę z nimi dostałem telefon na ostatnią chwilę, że jednak rezygnują. Żenada- żaden szanujący się pracodawca tak nie postępuje. Rekrutację też przeciągali nie mogąc się zdecydować.

Czy można w Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne liczyć na jakieś dodatki?

Shh

Tylko coś tam na święta.

K
@Shh

Jak najbardziej można liczyć na dodatki do wynagrodzenia - istnieje system bonusowy: dwa razy w roku (w lipcu, po zakończeniu poprzedniego roku szkoleniowego i w listopadzie, po uruchomieniu nowego) zależnie od wyników pracy w tych okresach dostać można premię uznaniową (wiem, że premie są naprawdę sensowne, 50-100% wynagrodzenia). Bonus na święta Bożego Narodzenia wypłacany jest dodatkowo. Dodatkowo można też nieodpłatnie uczęszczać na kurs j angielskiego.

tttt

tylko w teorii... Zero benefitow. Angielski musial zostac zorganizowany niedawno, gdy tam pracowalam nie bylo go, mimo ze pracownicy pytali. Szczerze watpie zeby ostatnia odpowiesdx napisal pracownik ktory mial kiedys stycznosc z select. sensowne premie? dobre sobie,...

Empl
@tttt

Ja pracowałam w Select ponad 3 lata i każdego roku dostawałam premie uznaniowe - widocznie Ty nie pracowałaś tak, że bonus się należał. Bardzo lubiłam tą pracę i do dziś dobrze ją wspominam.

Puk puk
@Empl

Haha ta agresywna narracja „Ty widocznie nie pracowałaś tak, że bonus się należał” dla mnie jednoznacznie wskazuje osobę która pisała ten komentarz. Z pewnością nie jest to żaden były pracownik. To dobrze, że pracodawca śledzi opinie o sobie. Być może zamiast tworzenia fałszywych pozytywnych opinii na swój temat postara się zapewnić przyjazne warunki obecnym pracownikom, tak, aby nikt nie musiał już tutaj dodawać negatywnych ocen.

Marzena
@Puk puk

Powiedziałaś, że Twoim zdaniem Select Training powinno zadbać o zapewnienie pracownikom przyjaznych warunków pracy. A jakie są na tę chwilę? Coś jest nie w porządku?

Kama6

W tym czasie kiedy ja pracowałam w Select był fajny zespół a szefostwo nas raczej nie stresowało. To prawda czasami było dużo pracy, ale potem następował czas spokoju. Tak to już jest w tej branży.

hohoho
@Kama6

w takim razie bardzo duzo sie zmienilo od tamtego czasu

M

Nie polecam pracy w administracji w tej firmie. Dużo dodatkowych obowiązków spadających nagle, wszystko robione na ostatnią chwilę, wzywanie przez szefostwo na chwilę przed skończeniem pracy na rozmowę, która potrafi trwać godzinę...i nie jest niezbędna. Bardzo słabo pod kątem narzędzi do pracy (programy itd.) nie mówiąc już o nieprzyjemnościach, które wg mnie ma praktycznie każdy, kto zdecyduje się złożyć wypowiedzenie. Do osób, które zdecydują się na pracę tam - pilnujcie swoich nadgodzin i zakresu obowiązków i nie dajcie się oszwabić, nie machajcie ręką na jakieś nieścisłości w wypłatach, czytajcie umowy. Nie ma co sobie szargać nerwów..

@M

Pracowałam w Select 2 lata i nie zgadzam się z tą opinią. Praca intensywna ale bardzo ciekawa, wynagrodzenie adekwatne od wykonywanych obowiązków. Nadgodziny oczywiście zdarzają się jak wszędzie, są rozliczne z godnie z prawem. Jeśli ktoś nie zapoznał się z warunkami umowy o pracę to chyba nie dziwi, że potem jest rozczarowany.

Czy w Select Training Solutions s.c. są szkolenia zewnętrzne?

Nie.

A17gq6

Zupełny brak profesjonalizmu i poszanowania dla pracownika. Począwszy od rekrutacji, przez zarządzanie i organizację po administrację. Nie polecam!

Zawodnik

Szkoda czasu na rozmowę. 3 etapy, jakieś głupie zadania a sami i tak nie wiedzą kogo chcą. Stracone 3 tygodnie. Nie polecam bo zarobki też bardzo marne i darmowe nadgodziny. Żenada

@Zawodnik

Można uzyskać więcej informacji odnośnie właśnie wynagrodzenia i samych,, zadań ''?

@Zawodnik

Szczerze? Ciesz się, że ci się nie udało :)

Zawodnik
@Gość

Około 2500 netto, praca w godzinach co któryś dzień 11-19 i od razu informacje o darmowych nadgodzinach z czego wychodzi siedzenie od 8/9-19.

Zostaw merytoryczną opinię o Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne - Kraków

• Jak się pracuje w Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne?

Zobacz opinie na temat firmy Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Select Training Solutions s.c. Dorota Sadłoń-Byrne Keith Byrne