Opinie o Mondi International w Dopiewo Wyzwolenia 34,36

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mondi International. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mondi International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi International w Dopiewo Wyzwolenia 34,36

Stary 2578

Po kilku latach e tej firmie mógł bym dużo powiedzieć - osoby chcące podjąć pracę muszą się przygotować na ciągły monitoring wszędzie kamery , kierownicy obserwują nawet w domu co się dzieje w firmie. Premia, bon Decatlona zabierany za byle co brak rękawiczek , okularów, maseczki, pogawędki z kolegami itp. nawet jeśli Cię nie ma w pracy potrafią zabrać wszystkie profity. Kilka razy miałem okazję korzystać z usług naszej "przemiłej " kadrowej pani J - która tygodniami nie potrafi wypełnić zgłoszenia o świadczenie z PZU. Wkurza to zwykłego pracownika kiedy jest tak traktowany jak zło konieczne . Jeśli nie potrafi to niech w ogóle się nie zabiera za tego typu rzeczy i pozwoli aby koleżanka to robiła bo świadczenia za zgon nie mogę się doczekać a czekam już miesiąc a widomo ile te usługi dziś kosztują ciekawe czy sobie by tak długo robiła. Radzę z daleka omijać dział kadr i wspomnianą panią J.

Brunner
@Ilona

O ile się dobrze orientuję to od pierwszego dnia. Trzeba płacić składkę ale oferta jest bardzo korzystna bo to grupowe ubezpieczenie. Samemu nie ma szans załatwić sobie takich warunków. Zresztą wystarczy zadzwonić do firmy i dowiedzieć się szczegółów.

Można aplikować na operatora produkcji. Czy ktoś mi pozę opisać jak dokładnie wyglada praca? Są 4 brygady pracujecie po dwa dni i dwa wolne czy jako? Ile z całego kosztu mozna liczyć na dofinansowanie do kursów?

J23

Nadgodziny płatne 100%, i weekendy to raczej nadgodziny choć czasem może się zdarzyć pracująca sobota jako np odrobienie 2 maja nie jest to jednak regulła

Stefan

Nie polecam tej firmy.Porażka.Panie w jakości cwaniary i lenie

Krzychu Nowy wpis
@Stefan

Potwierdzam. Wpisują w raporty pomiary żeby mieściły się w granicach normy bez badań. A ten czas poświęcają na ploteczki,kawusie, obgadywanie innych .A na nockach jadą po całości. (usunięte przez administratora)

J23

w tym momencie z tego co wiem można aplikować na działy druku , laminacji i cięcia praca w zależności od działu druk system 12h 3 lub 4 dni w tyg (Specyfika tego systemu) reszta praca po 8h 5 dni w tyg. 3 zmiany

Karola
@J23

A czy w weekendy też się tutaj pracuje? Czy praca tylko od poniedziałku do piątku? Jeśli chodzi o pracę na 3 zmiany, to w jakich godzinach one są? Standardowo 6-14, 14-22 i 22-6?

J23 Nowy wpis
@Karola

w weekendy tylko nadgodziny płatne, sporadycznie jakaś sobota ze wzg na odrobienie itp zmiany tak jak piszesz standartowe

@J23

Tzn. jak tylko nadgodziny? Pracujecie także w soboty i tylko część tych godzin, które są nadgodzinami są dodatkowo płatne czy jak? A ile dodatkowo za nie płacą? Połowę zwykłej stawki czy 100%?

J23 Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mondi International? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

J23

Nadgodziny są wypłacane ale istnieje możliwość też odbioru wolnego za nadgodziny. Ten temat jest do dogadania nie ma z tym problemu

Stary 2578

@Stary 2578

Okej, dzięki za ostrzeżenie. Ale czy możesz napisać o stawkach na produkcji tak, żeby już człowiek miał komplet informacji i wiedział na co się pisze albo z czego rezygnuje? Ten bon do decathlona to co miesiąc dają, o ile nie zabiorą Na jaką kwotę?

JA
@Stary 2578

Przecież sam możesz zgłosić do PZU. Wystarczy założyć swoje konto na moje PZU. Nie rozumiem dlaczego prosisz o to kadry.

Ilona
@JA

W ogóle to każdy pracownik może mieć takie ubezpieczenie? Już od pierwszego dnia pracy czy może na okresie próbnym nie ma takich benefitów? I czy płaci się coś czy firma całosć opłaca?

Brunner
@Ilona

Jaki jest wkład kierownictwa Mondi International w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jimi

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji i czy praca jest na 3 zmiany. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ciekawa

Hej, chciałam wysłać CV do Mondi i usłyszałam, że podobno od stycznia 2023r. wszyscy pracownicy mają otrzymać podwyżki około 30%. Czy to faktycznie prawda?

@Ciekawa

30? a kto tak mówił? wiadomo czy to netto czy brutto by było i czy na każdym stanowisku tak samo? na co teraz cv składasz, kogo szukają?

@Ciekawa

Tak to prawda

Dorota

Czyli ostatecznie ile tej podwyżki wpadło? dorzucili coś jeszcze lub coś dodatkowo się zmieniło w warunkach?

@Dorota

30% podwyżka dotyczy wszystkich pracowników :-)

@Dorota

Tak jak pisałem wcześniej podwyżka 30% dla wszystkich pracowników bez zmiany warunków :-)

Jarosław

No ale chyba dla tych co już pracują. A nowi są przyjmowani też na nowych zasadach i stawka już na start jest wyższa o te 30%? Czy dopiero po okresie próbnym?

j23
@Jarosław

Myśle ze dla wszystkich nowo zatrudnionych rowniez

Krystyna

A czemu tak piszesz? Nawiązujesz do tego co inni pisali o nieustanną kontroli i odbieraniu premii za najmniejszy błąd? Czy chodzi wciąż o zarobki? Bo o tym też były tu wpisy ... Ale zdaje się że jednak były podwyżki 30% - czy to w jakimś stopniu wpłynęło na firmę i może warto tam pracować?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mondi International? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

J23

Mysle ze nie o to Mondi pytasz

quality

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku specjalista ds. jakości. Jak atmosfera w dziale, na jakie zarobki można liczyć?

Magdalena
@quality

A podali jakieś widełki w tym ogłoszeniu?

Błażej
@quality

Małe ludzie odchodzą masowo

@Błażej

Jeśli to o czym pisałeś w sierpniu to prawda to ile osób pracowało w tym miesiącu a ile jest obecnie?

Śmieszne

Dyrektor produkcji potrafi stać 3h przy maszynie ze stoperem i mierzyć czas pracownikom. (usunięte przez administratora), normalnie tam się nie da pracować na każdym kroku trzeba się pilnować bo jeden mały błąd który nie wpływa w żaden sposób na pracę skutkuje odebraniem premii. Praca wydaje się w porządku cały czas podnosicie sobie normy tzn wykonujecie 110% z miesiąca na miesiąc. Pensja oczywiście nie jest zwiększana z tego powodu. Słupki, tabele w Excelu wszystko na plus pokazują pracownikom że tyle zrobiliśmy, zarobiliśmy grube miliony potem podnoszą pensje po 4 latach o 200zl brutto. Omijać szerokim łukiem

@Śmieszne

nie wszystko w tym opisie jest prawdą, niestety krytyka pomieszana z żalem tylko za co ? w woli wyjaśnienia błąd który nie wpływa na pracę ? ale może wpływa na jakość towaru który wykonujesz? jeżeli oczekuje się premii za błędy to chyba nie jest normalne :). poza tym za jeden błąd, dwa lub trzy jeszcze nigdy nikomu nie została zabrana cała premia (o ile się nie mylę). Poza tym podwyżki są praktycznie co roku może nie po zwalające z nóg kwoty ale są, kolega nie wspomniał również o profitach typu bony paliwowe, bony sadexo i inne więc nie rzetelna opinia

Śmieszne
@J23

Bardziej chodziło o błędy typu nie zachowanie zasad bhp. Niektóre zasady w firmie są bezsensowne ponieważ w żaden sposób nie wpływają na poprawę bezpieczeństwa, a jeśli pracownik się do nich nie stosuje premia robi papa. Warto podkreślić że premia sodexo raz na 3 miesiące, którą łatwo stracić. A bony na paliwo stoją w miejscu mimo że wszystko idzie do góry, sodexo w sumie też stoi w miejscu.

@Śmieszne

Z tego co wiem za nieprzestrzeganie przepisów BHP traci się bon, i tu jest dla mnie jasne nie przestrzegasz zasad tracisz nagrodę dodatkowa , proszę o konkretny przykład może zrozumiem co masz na myśli a krytykowanie że dodatkowe nagrody są słabe no cóż w innych firmach nie ma żadnych takich nagród czy kart paliwowych więc sam rozumiesz .... W moim odczuciu próbujesz się wyżalić jak to jest źle jak to cię źle potraktowano, ale na szczęście już nie pracujesz tam czyż nie? No chyba że piszesz jako były pracownik a pracujesz nadal Pozdrawiam

Bartas
@Śmieszne

Ponieważ, miałem to samo.

Moglby ktos sie wypowiedzieć nt zarobków, czasu pracy i atmosfery dzial ustawianie maszym.

Gośka
@Andrzej

Małe zarobki ludzie odchodzą plus zła atmosfera w pracy

@Gośka

No tak do pracy przychodzi się, żeby zarobić. A piszesz, że małe tzn ile tak naprawdę wynoszą?

Dorota

No jeśli tak by po premii leciał to słabo... a czemu mieliby się za niego "wziąć"? już ktoś coś zgłaszał?

Andrzej Kiełek
@Andrzej

Dział utrzymania ruchu? Daruj sobie. Atmosfera była dobra, ale od czasu kiedy największy maniak seksualny w firmie T.Cz. zarządza działem, nie ma mowy o jakiejkolwiek atmosferze. Podpadniesz mu to będzie Ci leciał po premii i nagrodzie rocznej. Tak naprawdę to każdy po cichu liczy, że go wezmą dalej i będzie spokój. Obecnie po chwili pozornego luzu znów zaczynają się przytyki na każdym kroku.(usunięte przez administratora)

nie polecam

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Ciągłe wdrażanie nowych procedur, które utrudniają pracę, zamiast ją ułatwiać. Zero kompromisu, zero rozumienia. Administracja traktuje źle pracowników "niższego szczebla", tym bardziej pani Małgorzata W. która ewidentnie stosuje mobbing. Znajduje jedną ofiarę i wyżywa się na niej psychicznie, do czasu aż owa ofiara się sama nie zwolni, a jeśli nie daj Boże wytrzyma, to sama każe ją wyrzucić, jak śmiecia, bez gadania. Rekrutacja to jedna wielka ściema, zostają tylko ci "po znajomości", np rodzina.

J23

Nie zgadzam się, czy na pewno chodzi o Dopiewo ????

Czy Mondi International zatrudnia studentów?

na umowę zlecenie owszem

Krystyna
@J23

A czyli na umowę o pracę studenta zatrudnić nie ma szans? Nawet zaocznego?

@Krystyna

jest szansa nawet duża, obecnie jest prowadzona rekrutacja prosze o kontakt z działem kadr

Alicja
@J23

A czego można się spodziewać na rekrutacji? Może coś podpowiesz? I czy studenci mogą liczyć na wyższą stawkę godzinową?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mondi International?

X

W czasie pandemii nie ma takich wyjść integracyjnych.

Kami

Witam, Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w księgowości w tej firmie? Jakie wynagrodzenie, atmosfera itp? Widzę że jest ogłoszenie i chciałabym aplikować ale wydaje mi się (może zle) że już jakiś czas temu też już było ogłoszenie. Taki rozwój firmy czy atmosfera kijowa?

justyn
@Kami

Duża rotacja, zauważyłem że sprawdzonym nie przedłużają umowy, nowi mało wiedzą i może mniej chcą. Zarobki są ok, jak to w korpo multisporty karty podarunkowe, kursy. Pracy dużo ale do ogarnięcia, na Sapie.

Nestor

Dzień dobry, Na przełomie maja-sierpnia chciałbym zmienić pracę. Aktualnie pracuje na stanowisku kierownika małego zespołu w firmie drukarskiej wielkoformatowej. Skończyłem studia z zarządzania i planuje magisterkę. Czy warto brać pod uwagę Mondi? Znajomi pracują w tej firmie i polecają, interesuje mnie praca biurowa, stanowisko dowolne, byle zarobki godne doświadczenia i wykształcenia. Aktualnie niestety nie ma żadnych interesujących ofert. Jaki dział polecacie?

Hanna
@Nestor

Też chciałabym wiedzieć, czy warto próbować swoich sił w firmie Mondi International. Ale skoro Twoi znajomi tam pracują i polecają tego pracodawcę, to chyba można spokojnie aplikować. Szukają teraz Asystenta ds. Administracyjnych - tu są szczegóły: https://mondi-polska.pl/asystent-ka-ds-administracyjnych-4/ Dasz znać, jak już coś postanowisz?

@Hanna

Pani myli firmy. to ogłoszenie co Pani zamieszcza jest do agencji pracy z Poznania a nie drukarni z Dopiewa,. Zbieżność nazw nie powiązanych firm.

Jowisz

Czy bardzo zmieniła się praca od momentu ogłoszenia pandemii?

osoba

Dlaczego co roku szukacie grafika do studia DTP ? otworzyliście nowy zakład ? A może coś nie teges z kierownikiem ?

@osoba

Ostatnia rekrutacja była 2 lata temu. Poszukujemy operatora ponieważ powiększamy dział.

pytanie

witam jak wygląda sytuacja w księgowości w Dopiewie? Jaka atmosfera i rotacja pracowników?

Mariusz

Witam. Mam pytanie. Jako nowy operator maszyny ile dostanę brutto i jakie są dodatki za pracę.premie.itp. jest dużo ogłoszeń do pracy i widzę że potrzebują pracowników. Mam zamiar aplikować więc proszę naprawdę o szczere i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi International - Dopiewo

• Jak się pracuje w Mondi International?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi International?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondi International?

Kandydaci do pracy w Mondi International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondi International

Mondi International