Opinie o Centrum Pracy 24 w Gliwice

Centrum Pracy 24 jest firmą świadczącą usługi opieki 24-godzinnej w kraju i za granicą. Zajmujemy się rekrutacją personelu do celów opieki na osobą starszą, schorowaną.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pracy 24 w Gliwice

Super firma ? ciekawe jak wyglądają umowy może tak że jedziesz np. do Niemiec na miesiąc opieka 24 godziny na dobę , a umowa za granicą że opiekujesz się tylko 2 godz dziennie.

Grzesiek

bardzo często tak się dzieje i nie tylko w tej firmie, cóż taka praca

Widzę, że chwalono tu warunki na umowie zlecenie, w mojej ofercie na administrację natomiast od razu podali, że jest ta o prace z tym, że ogłoszenie było dodawane ze 4 miesiące temu, możliwe, że jeszcze będą szukać? ciekawa byłam zarobków, bo jeśli wtedy widełki były do 6,000 zł to ciekawe jakie teraz będą?

Czy Centrum Pracy 24 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Grzesiek Nowy wpis

Umowa na 10 lat, z pelnym ubezpieczeniem i wysoka sklaadka na ZUS, bardzo polecam.

tak własnie jest

Wiesława
@Marcin

dla każdego umowa jest taka jaka mu odpowiada. Umowa którą podpisałam z CP24 pasuje do mojej aktualnej sytuacji finansowej. Gdybym podpisała co innego to komornik by mnie rozszarpał na strzępy. Mi akurat BARDZO ona pasuje. Pozdrawiam...

Miłosz
@Marcin

Nie jesteś zadowolony bo nie potrafisz się dogadać proste

BABA
@Miłosz

@ Marcin Pan jest pracownikiem firmy więc niech pan milczy, to właśnie pan olewa pracowników

@Marcin

Zgadza się tak jest,nie pecam tej firmy i kasa tez nie zawsze się zgadza, Zawsze jakieś 30-40 eur gdzieś znika

Wiesław
@Marcin

A dostajesz diety bez podatku. Jeżeli tak to zaoszczędziłeś na tym.

Grzesiek Nowy wpis

bardzo często tak się dzieje i nie tylko w tej firmie, cóż taka praca

Wercia

Zauważyłam to zapytanie o prace dla operatora wózka… padła odpowiedź ze jedyne na co można liczyć to oferty dla opiekunek. Ja natomiast widziałam jeszcze jedna z tamtego roku dla pracownika administracyjno-biurowego. Czy w tym przypadku istnieje możliwość na zatrudnienie się przy Kłodnickiej? Będę szukać pracy w Gliwicach i chce się zorientować. Czy macie może przy tym jakieś odniesienie co do warunków? Atmosfera? Zarobki?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Centrum Pracy 24 poszukuje osoby na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Martyna

Firma Centrum Pracy 24 zajmuje się tylko rekrutacją opiekunów osób starszych w Niemczech. Proszę sprawdzić, czy na pewno taka jest nazwa firmy z ofertą operatora.

Jak wygląda premia z pobytem w Centrum Pracy za Święta i Nowy Rok ? Pytam,bo chciałabym z tą firmą zaraz wyjechać,,,

@Ewa

Witam, cy zdecydowała się Pani? Pytam, bo kolejne święta minęły i ten aspekt również by mnie interesował. Czy tutaj można w razie czego dogadywać się elastycznie? Jk pod tym względem sytuacja wygląda? Był ktoś teraz i się odniesie?

Małgosia
@Izabela

Premia za święta to zazwyczaj podwójna stawka dzienna, w tym roku oscylowało wokół 300€ za Boże Narodzenie i 50€ za Nowy Rok. W zależności od rodziny można mieć indywidualne stawki.

Wiesława

Znalazłam pierwszy raz na szybko pracę z normalną umową. Z pracownikami bardzo rzetelny kontakt. Nawet na sms odpisują w wolnym czasie po za pracą. Jak zlecenie nie pasuje to szukają innego. Bardzo bardzo fajna agencja. Jeżdżę pół roku i będę dłużej :)

Baba
@Wiesława

Bzdury. Jak hest dobrze to nie ma problemu. Klamia i jak wusla na mine to zero kontaktu i jeszcze na FB blokuja

Dominika
@Baba

A może mieli jakiś powód skoro kogoś na FB zablokowali?

@Wiesława

Szukają innego? Nie jest to prawdą

Emilka

Nieprawda. Okropna firma.

Lidia
@Emilka

Dlaczego tak mówisz? Ciekawa jestem, czym sobie u Ciebie zasłużyli na taką opinię. Liczyłam, że wreszcie znajdę jakiegoś spoko pracodawcę…

gość
@Lidia

Lepiej żeby rodzina Ciebie zatrudniła coraz więcej rodzin się decyduje ja tak mam wtedy jest większa kasa dla Ciebie najlepsze rozwiązanie

@gość

A to wtedy nie jest bardziej ryzykowne? firma nie robi "pleców" przynajmniej? a rodzina jakby zatrudniała to nie na czarno przypadkiem?

gość
@Izabela

Żadne ryzyko ja tak pracuję wszystko jest legalnie większa kasa meldują Cię na pobyt czasowy zgłaszają Cię do krankenkase i Radhałs wystarczy sobie wejść na strony Niemieckie z ogłoszeniami i samemu też zamieścić ogłoszenie do odważnych świat należy kawałek języka służy za przewodnika

@gość

d0kadnie zgadzam się, tym bardziej, że pracwnicy tej firmy nie odpowiadają na smsy i telefony, następnym razem jadę już prywatnie

Martyna
@janina

Nie rozumiem, przecież jadąc przez firmę człowiek się nie musi niczym martwić. Poza tym wszystko mi się zawsze zgadzało, a jak raz byłam niezadowolona ze szteli to na spokojnie mnie przewieźli na inną. Owszem zdarzało mi się, że ktoś nie odebrał, ale to dlatego, że pewnie nie ja jedyna dzwonię i długo na oddzwonienie nie musiałam czekać. No i teraz jest jeszcze super Pani Ela która załatwia wszystko co chce, przewóz sprawy z koordynatorką no super. Z tego co wiem to właśnie zmienił się tam skład bo i z księgowości jest nowa Pani która też jak mi się raz coś w umowie nie zgadzało to od razu reagowała także ja jestem z firmy zadowolona.

Jak jest z pakietem medycznym w Centrum Pracy 24? Można dołączyć rodzinę?

nie

@Anna

A to zdziwiło mnie akurat, bo zazwyczaj tę opcję widzę. wiadomo czemu nie ma tutaj tej możliwości?

Kocia

Super firma !!! Polecam kazdemu

aga
@Kocia

mogłabym porozmawiac z Pania?

Katarzyna
@aga

Mam nadzieję, że @Kocia jeszcze zechce jakoś zareagować na Twoją prośbę. Centrum Pracy 24 zaprasza teraz wszystkie chętne osoby, mające doświadczenie w pracy opiekuna osób starszych oraz znające język niemiecki do współpracy. Tu najdziesz szczegóły: http://www.centrumpracy24.com/pracownicy/ Myślisz o tym, by spróbować swoich sił jako taki opiekun?

Daria
@Kocia

Ja również bardzo polecam. Można zaufać.

@Katarzyna

(usunięte przez administratora), zlecenia nie zzgadzają się z opisem

@Daria

Komu można zaufać?

Wiecie, czy Centrum Pracy 24 udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

janina

tak udostępniają też codziennie mc,donalda i taksówki do domu.

Adam O.

Pracuję z nimi jakieś 4 lata i jest gut ! Wypłata i premie w czasie. Bardzo polecam.

@Adam O.

Ale jesteś w jednym miejscu czy gdzie?

w trzech naraz.

Xxxkornelia

Przepraszam, gdzie widzisz brak szacunku?gdzie widzisz wyśmiewanie się ? To było tylko przedstawienie faktów może za mocne, nie przeczę jednak mam prawo do swojej opinii o danym pracodawcy a decyzja i tak należy do przyszłego pracownika.A swoją drogą p prezes życzę dużo zdrowia pomimo wszystko ????

Zosia

A skąd masz takie informacje na temat Pani prezes? Widocznie bardzo interesujesz się jej życiem. Firma działa od blisko 6 lat. Ma dobre opinie. Wynagrodzenie jest zawsze na czas i nigdy nie było problemu z kontaktem. Nie opowiadaj bzdur jeśli prywatnie nie znasz tego człowieka, a na koniec dodam - od kiedy to wykształcenie świadczy o człowieku. Założyła sobie firmę i ma kobieta, a Ciebie to widocznie razi w oczy. Jak jesteś taka mądra to też załóż firmę i po sprawie. Ja jakoś współpracuję z firmą kilka dobrych lat i wiem, że szefowa to fajna kobieta. Wiele w życiu przeszła jak każdy i wcale jej się nie dziwię, bo nie miała w życiu lekko. Zna się na prowadzeniu biznesu i zajmuje się tą branżą od 8 lat więc nie siej tutaj bzdet. Najłatwiej jest oceniać kogoś z góry i wyśmiewać się z czyichś problemów, a jak się noga powinie to jeszcze lepiej. To takie polskie....

Człowieku co za bzdury piszesz ja pracuję z tą kobietą parę lat i muszę ci napisać że jest to jedna z najlepszych firm z którą pracowałam a pracuje już dlugo

Hakata56

A jaki ZUS płaci Centrum 24 Opieka ?

@Hakata56

W jednym z ogłoszeń znalazłam info, że gwarantują ubezpieczenie socjalne i zdrowotne w Niemczech. Konkretnie w tej ofercie pracy - http://www.centrumpracy24.com/praca/opiekunka-seniora-niemczech-1250-euro-herne/. Któraś z opiekunek lub opiekunów może potwierdzić?

@Hakata56

Pytasz się o ZUS . Może lepiej się zapytaj jakie kary mają w umowie są kary duża ilość po podliczeniu wyszło 9000 tys euro. W Polsce to jest nie dozwolone . Odzialow mają kilka np Świdnica .starczy wejść na rejest gospodarczy .wpisać nazwę firmy . Odłamów od tej firmy jest kilka . Decyzja należy do każdego z osobna ale lepiej czytać umowę przed wyjazdem.

@Marta

Pracuję juz dla nich 2 lata i to prawda. Jednak w chwili obecnej nie radzę wyjeżdzac do ńiemiec. Pomomo zapewniejn Merkel niebawem zrobią sie tam drugie Włochy

Simon Tampler
@Marta

tak

Klaudia

Nie mamy od żadnych oddziałów. Siedziba firmy mieści się w Gliwicach od początku prowadzenia działalności czyli od 2012 roku (blisko 8 lat na rynku). Kary w umowach wynoszą 1000 euro i jest to kara za spożywanie (usunięte przez administratora) lub w miejscu wykonywania zlecenia. Pozdrawiam.

Klaudia

Przepraszam miało być: Kary w umowie wynoszą 1000 euro za spożywanie(usunięte przez administratora) lub jako zabezpieczenie przed (usunięte przez administratora) w miejscu wykonywania zlecenia.

kinia

Zarobki w naszej firmie sa i tak przeciętnie wyższe o około 100 – 150 euro niż w innych firmach gdyż dbamy o swoje opiekunki, jestesmy mala firma, nasza firma wyplaca premie swiateczne, jest to podwojna dniowka. Swieta w zaleznosci od klienta, przeważnie 5 glownych dni swiatecznych w roku ale u innych rodzin od innego kooperanta tez jest więcej swiat, nawet 10 w roku.

Vito
@kinia

Firma oferuje wyższe zarobki/niż inne firmy/ to tylko dlatego ,że trafiają do bogatszych Niemców,ale i tak swoje zarabiają tak samo jak u tych mniej zamożnych

Nika
@kinia

Proszę Pani, proszę jeszcze uzupelnić swoją wypowiedż o podanie informacji, ze stawki są nieco wyższe z uwagi na bardzo niskie skladki do ZUS, jakie odprowadzacie. Skladka jest od kwoty 50€, czyli praktycznie jej brak, bo jest symboliczna.

Sebastian Kotowski

Jestem b.zadowolony,pełna kultura i zarobki fajne,jak również sztele

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Centrum Pracy 24?

Simon Tampler

niemiecka umowa wyłacznie !

Halinka58

Nie mylcie dziewczyny Centrum 24 Opieka z Centrum Pracy 24 Gliwice.To inne firmy...Widze wszystko pomieszane.Centrum Pracy 24 nie znam,chociaż jestem z Zabrza.a z Centrum 24 Opieka jeżdżę już 2 lata.U nas na Śląsku oddział maja w Bytomiu.Jestem zadowolona,opieka rekrutera jest dobra,z działem kadr tez.Zlecen dużo,pomocni.bez zastrzeżeń narazie.

Jolanta

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą, mają ludzkie podejście. Zawsze mogę poprosić o zaliczkę, nie narzucają ofert zawsze można wybrać odpowiednią dla siebie. Jeżdżę już drugi rok z nimi. Jedyne co, to mi pasują wyjazdy krótkie na 4-5 tygodni ale nie zawsze takie są czasem trzeba zostać dłużej

Nie polecam.Wsadzaja na sztele miny a pani prezes to katastorfa.Uciekac jak najdalej od tej firmy

joanna

emilia - firma przedstawia kilka aktualnych zleceń do wyboru, które są szczegółowo opisane, jeżeli masz dodatkowe pytania to kontaktują się z niemiecką rodziną , aby rozwiać wątpliwości. Warunki są zawsze podane przy zleceniu, aby nie było niejasności ani żadnych niedomówień. Praca nie jest lekka, chociaż dużo zależy od tego w jaki stanie jest podopieczny, jak decydujesz się jechać na zlecenie do osoby, którą trzeba podnosić np. z wózka do łóżka, czy z wanny na wózek to jest ciężko, ale wiadomo, że praca jest w tym wypadku lepiej płatna. Zlecenia są różne i można wybrać taką ofertę, która będzie nam pasować.

rita
@joanna

oplaca sie niszczyc kregoslup za pieniadze , jakiez polki sa puste !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pracy 24 - Gliwice

• Jak się pracuje w Centrum Pracy 24?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Pracy 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Pracy 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Pracy 24?

Kandydaci do pracy w Centrum Pracy 24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Pracy 24
3.1/5 Na podstawie 44 ocen.

Centrum Pracy 24