Opinie o delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej w Tarnów Gabriela Narutowicza 1

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej w Tarnów Gabriela Narutowicza 1

nie polecam pracy u tych ludzi. nie są przestrzegane żadne normy pracy. Sprawą powinien się zająć PIP. Pracownicy są zmuszani do pracy 6 dni w tygodniu przy czym nie jest im wypłacany ekwiwalent w postaci 50% za sobotę, badz dzien wolny za sobotę. Niby nadgodziny a nadgodziny wypłacane jak normalnie za zlecenie co daje okolo 21.5 zł. I śmieszne podpisywanie kart pracy gdzie zaznaczone jest ze niby sie miało wolne. Po rozmowie z adwokatem sprawa bedzie zgłoszona do odpowiednich organów. Być może pomoże to pracownikom którzy tam pracują jak (usunięte przez administratora) Trzymajcie się tam.

Czy pracodawca delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

tak Nowy wpis

tak motywuje do nielegalnych i przymusem do godzin nadliczbowych za które nie płaci uczciwie

były pracownik Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej?

anna Nowy wpis

robie w tym sklepie zakupy ale nie wszystkie np.ziemniaki robaczywe lub zgnite czy kierownik nie widzi co bierze od dostawcy fuj inne artykuly sa drozsze niz w innych sklepach obsluga pozal sie boze robi laske ze mnie obsuguje pochwalam panie od pieczywa sa super !!!

Wdzystko jest ok oprócz dzialu miesa-wędliny dwie panie mlode są ok a te starsze to koszmar bardzo aroganckie robia wrecz łaskę ze obsluguja a P.Ula kierowniczka nie panuje nad nimi. W sytuacji gdy są dwie i spora kolejka to jedna obsługuje a druga ze stoickim spokojem układa niby towar poproszona o obsługę niegrzecznie odpowiada ze jak skonczy to potem......szczegolnie starsza pani blondynka w czarnych okularach.Bardzo to psuje obraz sklepu i jeszcze gdy trafi to na mnie nie skoncze na pisaniu!!!! Tarnów Delikatesy ul M.Dąbrowskiej

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Weronika

Hej, czy są zniżki dla pracowników w tej firmie?

Baśka

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem tego spokoju na forum?

Justyna

Czy firma normalnie działa? Taka cisza?

Tralalala
@Justyna

Szefuncio mial zawal bo zyski za male to niewiadomo ile to pociagnie...Ale jak ktos chytry na kase to tak jest. A ta gruba czarna to o kierowaniu pojecia niema wiec jak ma dobrze prosperowac...smiech na sali.

ANNA MARIA
@Justyna

Dnia 11 07 2019 o godz 14 12 ( według paragonu – w załączeniu, kasjer nr 6) kasjerka robiła rozliczenie moich zakupów. Po rozpoczeciu rozliczenia , podeszła do nas kobieta – jak sie okazało inna kasjerka - i w trakcie pracy kolezanki zaczeła z nią rozmawiać. Poprosiłam ,pracujacą panią kasjerke ,zeby nie rozmawiała, bo ja się spieszę na autobus. Zero reakcji zarówno jednej jak i drugiej pani. – rozmawiały dalej . Rozmawiajac w czasie rozliczenia , pani kasjerka pomyliła sie w towarze – poprosiłam znowu, zeby przestała rozmawiać i skoncentrowała się na rachunku , bo sie myli. Pani kasjerka wyskoczyła na mnie z wielką” gembą,” że nic się nie stało a ona musi porozmawiać z koleżanką , bo będzie jej zdawać kasę. Zażądałam , wtedy , zeby najpierw skończyła rozliczenie moich zakupów i potem dopiero komunikowała sie z innymi pracownikami. Pani kasjerka nie uznała moich słów za zasadne i dalej wrzeszczała ,że „nie pozwoli sie poniżac” , bo ona też jest człwiekiem itd – słowem zachowywała sie jakby była w swojej zagrodzie i wadziła się z sąsiadką zza miedzy. Tym bardziej ,ze to ja- klientka -byłam pod pręgierzem zmasowanego ataku – przyszła bowiem kolejna pani kasjerka do kasy obok i mową ciała solidaryzowała się ze swoja koleżanką i wysmiewała mnie – rozumiem ,ze według pracownic tych Delikatesów Centrum to ja zachowywałam sie niewłasciwie. ( !!!) Poprosiłam o nazwisko kierownika sklepu – nie otrzymałam Poprosiłam o nazwisko pani kasjerki, która mnie rozliczała – nie otrzymałam Powiedziałam , że znajdę i załatwię sprawę internetowo, - i tak się teraz spieszę. Pani była była zdumiona , ale w ferworze,nawet kiedy juz byłam w drzwiach to jeszcze wrzeszczała za mną jakieś obrazliwe słowa. Takie są standardy obsługi klienta w Limanowej. Czy kiedyś doczekamy się tu zachowań oczywistych : „dzien dobry”, „ dziekujemy” „, zapraszamy” Prawde powiedziawszy byłam zdumiona i zaskoczona zachowaniem sprzedawczyń, ale może dlatego,ze nie jestem mieszkanką limanowej i okolic? Do Delikatesów raczej już nie pójde po zakupy i nie będe polecac nikomu.

Babcia

Uwazam,ze pewne opinie sa niesprawiedliwe lubie Delikatesy Centrum,np na ul M (usunięte przez administratora) obsluga jest b,dobra sklep wspaniale zaopatrzony ,czysto wszystko swieze.Osoby ktore pisza zle to sa to osoby ktore maja prace w DUPIE a nie we krwii,osoba ktora pracowala a zostala zwolniona to wiadomo nie napisze dobrze o swojej pracy,uwazam ,ze jest to wspanialy sklep

Antek
@Babcia

Mnie zwolnili i jestem najszczesliwsza.Teraz mam super prace a Dc i spozywke gleboko w (usunięte przez administratora)

Ochotnik

Czy jest tak dobrze czy źle i nie piszecie od dawna? Handel spożywczy nie należy do lekkich!!

Joanna

@byly pracownik czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej? Czy jest coś z czego jesteś zadowolony pracując tutaj? A może powiesz co byś zmienił dokładnie w firmie? Rozumiem, że wolałbyś żeby benefity były,a czy jest coś jeszcze czego brakuje Ci w tej firmie?

Joanna

Pracujesz w delikatesy centrum? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

byly pracownik
@Joanna

W DC na narutowicza na żadne....a sorry na święta bożego narodzenia pożal się boże szef pan rafał szarpnie się na flasie taniego wina i życzenia zdrowych i spokojnych świąt ...to tyle w temacie

joasia

Niestety z tym sklepem jest coraz gorzej, panie ekspedientki coraz mlodze i coraz mniej im sie chce. Zeby doczekac sie na pokrojenie pieczywa swoje trzeba odstac i to za kazdym razem ta sama sytuacja, a mieso hmmm kupie w piatek a w sobote rano juz smierdzi mimo ze jest wyciagniete z folii i lezy w lodowce, takze chyba pierwszej swiezosci nie jest. Znam kilka osob ktore tam pracowaly i niestety o kierowniku mozna by esej napisac, pozdrawiam

Justyna

Widzę,ze kierowniczkę z DC-narutowicza prawda w oczy kole tak mocno, że zgłosiła moje komentarze do skasowania ;-) Szkoda,ze tylko te negatywne w jej odczuciu.Gdy byłam tam zatrudniona jako pracownik kazała nam pisać pozytywne komenty na temat tego sklepu i one zostaly...ZAL Pani M ;-) !

magazynierro

Ja powiem tak: jestem magazynierem w jednym z rzeszowskich DCów, wszystko zależy od szefa, bo przynajmniej u mnie to on trzyma łapę na wszystkim, daje wolną rękę menagerowi, ale w przypadku większych problemów (kiedy np. pracownicy nie mogą się dogadać to wkracza), ale w razie nawet największych problemów nie ucieka do stosowania takich rzeczy jak ucinanie wypłaty, właściciele tych sklepów to prywaciarze, i to jak będzie tam traktowany pracownik nie ma podyktowane z góry ale zależy to tylko i wyłącznie od prezesa, także więc jeśli ktoś pyta o opinię pracy w Tarnowie a jegomość z Koszalina pisze że nie warto to ja was proszę :D przez takie zachowanie w tym roku nie znaleźliśmy przez ponad pół roku magazyniera, szef otworzył dodatkowe stanowisko bo sklep się rozwija, ruch coraz większy, nowi klienci przychodzą i zostają, dlaczego? hm... ja jestem zadowolony bo może $ nie miliony ale ubezpieczony jestem od wszystkiego, prawa pracownika są tu przestrzegane od deski do deski i co? Łyso? :)

zadowolony klient

Zawsze robię zakupy w Delikatesach Centrum,lubię ten sklep.

tomcio

Ten sklep jest super! Atmosfera spoko. Wiedzą o tym tylko te osoby które tu pracowały a z różnych przyczyn już nie pracują. I nie mogą się z tym pogodzić. Pozdrowionka

Mikołaj

Polecam Delikatesy Centrum Narutowicz ceny konkurencyjne , Stoisko Owoce - Warzywa zawsze świeże , jaki i mięsne , obsługa zawsze pomocna w znalezieniu towaru Sklep godny polecenia . Pozdrawiam Miki

Anetka

W delikatesach na narutowicza owoce,warzywa-ceny konkurencyjne co bardzo mi odpowiada. Niestety ze świeżością mięsa jest słabo, pomimo zapewnień pań ze stoiska,ze mięsko świeze. Teraz zanim zapłace za cokolwiek z mięsnego muszę sama sprawdzić przed płatnością,czy przypadkiem cos brzydko nie pachnie ,zeby kolejny raz nie wracać do sklepu z reklamacją.

stanley

Tak naparwde ten sklep to sklep z sąsiedztwa, w którym znajdziesz zawsze świeże produkty dostarczone przez sprawdzonych lokalnych dostawców, wiec jest zawsze ta jakośc sprawdzona wydaje mi się, wiec to zwsze jest plusem.

Leon Zawodowiec

Jak dla mnie sklep na narutowicza bardzo przyjemny ;-) Obsluga kompetentna, a jezeli chodzi o swiezosc i jakos towaru to wydaje mi się,ze w porównaniu z konkurencją w DC jest naprawdę wysoki poziom. Wędlinki i mięsko też zawsze świeze a panie na stoisku z "jajem "- zawsze pozartują i rozweselą czlowieka ;-).Polecam w 100% !!

Zostaw merytoryczną opinię o delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej - Tarnów

• Jak się pracuje w delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej?

Zobacz opinie na temat firmy delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

delikatesy centrum ul. m.Dąbrowskiej