Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Chata Polska

Pracowałeś w firmie Chata Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
a. - 2012-11-16 19:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Czy ktoś zechciałby podzielić się wiedzą na temat obowiązków osoby zatrudnionej w dziale marketingu? Czy konieczne jest wykształcenie ekonomiczne? Jakie są obowiązki? Jakie zarobki osoby początkującej, a jakie zaawansowanej?
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-09-03
Żródło: Gowork.pl
(mazowieckie)
Restauracja CHATA POLSKA zatrudni kelnerkę. Oferujemy :stabilne zatrudnienie na pełen etat, system zmianowy,pracę w energicznym i zgranym zespole. Wymagania :aktualna książeczka sanepid,mile widziane doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki,wysoka kultura osobista. Oferty w formie CV prosimy przesyłać na adres e-mail (biuro@chatapolska.waw.pl)lub dostarczyć osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym (501 127 789). Zapraszamy serdecznie do
zdjecie uzytkownika
ktos - 2012-11-29 16:03:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć Kupiec. Z góry dziękuję za odpowiedz
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Dwie osoby - HR i IT. IT rzeczowy, konkretny, pytania z zakresu IT. HR nieprofesjonalna, niemiła. Próbowała za wszelką cenę pokazać wady mojego CV lub udowodnić, że w CV nakłamałem. Odnosiła się do braku mojej wiedzy, gdzie gość z IT nie miał większych uwag.
Pytania:
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2013-01-18 23:32:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja osobiście wybrałem pracę z kierunku medycznego. Obecnie będę kończył Technika dentystycznego w szkole Gowork www.szkoly.gowork.pl. Mają super warsztaty, dużo praktyki, na czym właśnie mi zależało. Kierunek nie drogi, a nauczyciele super przekazują wiedze. Jeszcze egzamin zawodowy przede mną ale na pewno go zdam. A nawet już mam wstępne oferty pracy z wysokim wynagrodzeniem sięgającym 3.000 zł po uzyskaniu tytułu Technika Dentystycznego. Wszystkim polecam!
zdjecie uzytkownika
category manager - 2013-01-18 23:33:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
od 4.5 k PLN netto na początek, zależy od kategorii
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-13 17:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
category manager w takim razie z czasie jaka jest stawka godzinowa? Wiesz chodzi mi o to czy jest nadal taka sama czy może się zwiększa i to znacznie. Bo szczerze powiem że licząc cały etat to w miesiącu mało wychodzi
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chata Polska

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Chata Polska?
Zadaj pytanie
alert