Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Chata Polska

Pracowałeś w firmie Chata Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
a. - 2012-11-16 19:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Czy ktoś zechciałby podzielić się wiedzą na temat obowiązków osoby zatrudnionej w dziale marketingu? Czy konieczne jest wykształcenie ekonomiczne? Jakie są obowiązki? Jakie zarobki osoby początkującej, a jakie zaawansowanej?
zdjecie uzytkownika
ktos - 2012-11-29 16:03:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć Kupiec. Z góry dziękuję za odpowiedz
zdjecie uzytkownika
category manager - 2013-01-18 23:33:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
od 4.5 k PLN netto na początek, zależy od kategorii
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-13 17:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
category manager w takim razie z czasie jaka jest stawka godzinowa? Wiesz chodzi mi o to czy jest nadal taka sama czy może się zwiększa i to znacznie. Bo szczerze powiem że licząc cały etat to w miesiącu mało wychodzi
zdjecie uzytkownika
zletko - 2016-03-18 20:18:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie wiem jaka jest stawka godzinowa, ale z napiwków można bardzo dużo wyciągnąć. teraz szukają kelnerki właśnie w warszawie, świeża oferta z 13 marca, na umowę zlecenie z możliwością dopasowywania grafiku do planu zajęć
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Dziękuję pani z HR za poinformowanie mojego obecnego (już niedługo) pracodawcy o moim uczestnictwie w procesie rekrutacyjnym mimo zapewnień, że tego nie zrobi. W efekcie nie mam i tu i tam pracy.
Jeżeli tak kłamią od początku to i dobrze, ze tam nie pracuję.
Ogólnie, odradzam kontakt z tą firmą.

Pytania:
zdjecie uzytkownika
w3ert - 2016-04-01 14:27:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no glownie wlasnie sporo pieniedzy jest z napiwkow z tego co sie oreitnuje chociaz to tez oczywsicie zalezy od klientow oraz od ich hojnosci zapewne ;p
zdjecie uzytkownika
legumina - 2016-04-03 21:08:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a możesz konkretnie napisać jak są rozliczana napiwki i ile konkretnie trafia z puli do twojej kieszeni? czy ta restauracja ma coś wspólnego z siecią sklepów?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Chata Polska!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chata Polska

Twoj email:
Wiadomość: