Chata Polska

Poznań

Opinie o Chata Polska

a. 2012-11-16 19:59:45
Witam. Czy ktoś zechciałby podzielić się wiedzą na temat obowiązków osoby zatrudnionej w dziale marketingu? Czy konieczne jest wykształcenie ekonomiczne? Jakie są obowiązki? Jakie zarobki osoby początkującej, a jakie zaawansowanej?
ktos 2012-11-29 16:03:20
Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć Kupiec. Z góry dziękuję za odpowiedz
category manager 2013-01-18 23:33:36
od 4.5 k PLN netto na początek, zależy od kategorii
anonim 2013-06-13 17:46:16
category manager w takim razie z czasie jaka jest stawka godzinowa? Wiesz chodzi mi o to czy jest nadal taka sama czy może się zwiększa i to znacznie. Bo szczerze powiem że licząc cały etat to w miesiącu mało wychodzi
zletko 2016-03-18 20:18:31
nie wiem jaka jest stawka godzinowa, ale z napiwków można bardzo dużo wyciągnąć. teraz szukają kelnerki właśnie w warszawie, świeża oferta z 13 marca, na umowę zlecenie z możliwością dopasowywania grafiku do planu zajęć
w3ert 2016-04-01 14:27:38
no glownie wlasnie sporo pieniedzy jest z napiwkow z tego co sie oreitnuje chociaz to tez oczywsicie zalezy od klientow oraz od ich hojnosci zapewne ;p
legumina 2016-04-03 21:08:39
a możesz konkretnie napisać jak są rozliczana napiwki i ile konkretnie trafia z puli do twojej kieszeni? czy ta restauracja ma coś wspólnego z siecią sklepów?
Zostaw swoją opinię o Chata Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chata Polska