Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Chata Polska

Pracowałeś w firmie Chata Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
a. - 2012-11-16 19:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Czy ktoś zechciałby podzielić się wiedzą na temat obowiązków osoby zatrudnionej w dziale marketingu? Czy konieczne jest wykształcenie ekonomiczne? Jakie są obowiązki? Jakie zarobki osoby początkującej, a jakie zaawansowanej?
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-16
Żródło: pracuj.pl
Sieraków
(wielkopolskie)
Chata Polska S.A. to oparta na polskim kapitale  sieć handlowa, której początki sięgają 1997 roku. Firma obecnie zarządza 200 sklepami zlokalizowanymi w 7 zachodnich województwach Polski. Kluczową wartością naszej firmy i gwarancją sukcesów są zadowoleni Klienci, Partnerzy handlowi i Pracownicy. W ciągu ostatnich kilku lat firma zdobyła tytuły: Solidnego Pracodawcy Roku, Jakość Roku w kategorii usług franczyzowych, Market Roku dla najlepszej sie
zdjecie uzytkownika
ktos - 2012-11-29 16:03:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć Kupiec. Z góry dziękuję za odpowiedz
zdjecie uzytkownika
category manager - 2013-01-18 23:33:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
od 4.5 k PLN netto na początek, zależy od kategorii
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-13 17:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
category manager w takim razie z czasie jaka jest stawka godzinowa? Wiesz chodzi mi o to czy jest nadal taka sama czy może się zwiększa i to znacznie. Bo szczerze powiem że licząc cały etat to w miesiącu mało wychodzi
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chata Polska

Twoj email:
Wiadomość: