instytut doradztwa europejskiego Innowacja sc

Kraków

Opinie o instytut doradztwa europejskiego Innowacja sc

A&M 2009-09-18 15:07:30
Praca jeszcze jeszcze, ale pani dyrektor jest arogancka i obraża pracowników wyzywając ich od kretynów i upośledzonych umysłowo jak coś się źle zrobi. Zastępca dyr. jest nieuprzejmy i uważa się za lepszego od innych. Ogólnie atmosfera miejsca pracy jest nieciekawa, wszyscy są zastraszeni. Do obowiązków pracowników należy mycie okien i porządki świąteczne, z których efektu i tak szefostwo jest zawsze niezadowolone. Szkoda nerwów i zdrowia bo płaca nie rekompensuje pracy w bardzo stresującej atmosferze.
X 2009-11-25 21:06:14
odbywałam staż w tej firmie i potwierdzam każde powyżej napisane słowo! dodam tylko że pani dyrektor bardzo chętnie przenosi swoje prywatne problemy (rozwód) do firmy (awantury, a potem wyżywa się na pracownikach)
X&Y 2013-02-05 19:11:09
Zgadzam się w stu procentach. Nic się nie zmieniło! Jakiś czas temu miałam "przyjemność" realizacji stażu w tej firmie. Zero szacunku dla pracownika czy stażysty, którego traktuje się jak własność. Zero płatnych nadgodzin, które w trakcie pisania projektu można liczyć w dziesiątkach. Nawet, odebranie ich w wolnych dniach jest wielkim problemem. Zero szkoleń i możliwości awansu. Nie ważne, że pracuje się w dziale projektów, masz także odbierać telefony, chodzić na pocztę, do sklepu, do apteki, załatwiać prywatne sprawy "tych u góry", wykonywać obowiązki sekretarki, której często nie ma, parzyć kawę, herbatę itd. oraz zmywać wszystkie naczynia, bo przecież wielmożni Państwo są uczuleni na wodę i płyn, a które to naczynia niejednokrotnie wrzucane są do zlewu ze słowami: zrób coś z tym. Po wykonaniu naprawdę mnóstwa bzdur, wielkie oczekiwanie że projekt będzie na czas, chociaż i tak został narzucony na ostatnią chwilę przed terminem, i który to projekt kończy się po nocach w domu bo przecież trzeba zdążyć. Nie wspomnę o krzykach, wiecznych pretensjach i traktowaniu każdego jak idioty bo nie ma doktoratu.
Odradzam!
dorota 2016-05-16 16:54:12
To zdecydowanie najgorsza pracodawczyni z jaką miałam do czynienia w życiu. Duża rotacja pracowników, stosowany mobbing. Pewnego dnia ktoś nagra ta Panią właścicielkę i wytoczy jej proces. Pamiętajmy, że karma wraca..
Zostaw swoją opinię o instytut doradztwa europejskiego Innowacja sc - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie instytut doradztwa europejskiego Innowacja sc