Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Czy znacie nazwisko Aleksander Woskowski?

Greg
@Marcin

Poczytaj, może to ten sam (usunięte przez administratora)

Hogan768

Bazując na doświadczeniu, myślę, że większość (usunięte przez administratora) randkowych zaczyna się dość niewinnie. (usunięte przez administratora) kontaktują się z ofiarami za pośrednictwem portali społecznościowych lub poczty e-mail, twierdząc, że mają wspólne zainteresowania lub odległe, wzajemne powiązania — takie jak przedstawienie się na weselu lub innym dużym zgromadzeniu. Inni (usunięte przez administratora) sprawiają, że ich fałszywe profile wyglądają tak atrakcyjnie, jak to tylko możliwe, i czekają, aż ofiary wyciągną rękę i rozpoczną rozmowę. Gdy (usunięte przez administratora) Cię wciągnie, możliwości są nieograniczone. W zeszłym miesiącu straciłem prawie 165 tysięcy dolarów na rzecz (usunięte przez administratora) za pośrednictwem Facebooka, po tym, jak obiecał spędzić ze mną resztę życia. Dzięki Bogu za Lallroyal .org, który pomógł mi odzyskać utracone pieniądze. Jeśli straciłeś jakiekolwiek pieniądze w Internecie na rzecz (usunięte przez administratora) skontaktuj się z Lallroyal w celu uzyskania możliwości odzyskania.

kriss

Witam , czy ktoś z Was ma podobne problemy jak ja z odzyskaniem swoich pieniedzy od firmy SWISSMARKETFX ? Ze wschodnim akcentem dyktuja ze trzeba zapłacic kaucje AML , pózniej po wpłacie każą zapłacic ubezpieczenie , a teraz mówią o zapłacie podatku do GB 23 % od zysków .I końca nie widać i kasy też. Co robić ? Firma Swissmarketfx zarejestrowana na Wyspach Grenadynach a platforma Binance gdzie mam konto jest na Kajmanach.

Rey
@kriss

Nie wiem czy to ci sami szmatławce ale ja wpłaciłem na swistrust, raz są swis a innym razem swiss. Jedno jest pewne wpłacona do nich kasa nigdy nie wróci. Zastrzegłem kartę i dowód bo żeby cofnąć tranzakcję trzeba było się zweryfikować. Kasa 250$ nie do odzyskania, szkoda tylko że podałem im dane z dokumentów. Szkoda od nich odbierać bo ich jedynym celem jest kradzież kasy poprzez manipulację, są dobrze przygotowani od strony psychologicznej, wyciągają podczas rozmowy jak najwięcej informacji, NIE POZWOLIĆ SIĘ NAMÓWIĆ NA INSTALOWANIE Anydesk, nie odbierać telefonów, nie logować się na konto bo i tak jest atrapą, kasa nie do odzyskania, zarejestrowani na Karaibach, ja wpłacałem przez BTC to pozamiatane, dobrze że ta głupota kosztowała mnie tylko 970zł lub jak kto woli 250$.

Rey

Dałem się naciągnąć, wpłaciłem 250 $, które już na pewno straciłem, nie odbieram telefonów i nie loguję się na lipne konto bo obserwują aktywność i dzwonią za chwilę. Nauczka na przyszłość za 250$, no cóż własny debilizm kosztuje.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
zdeterminowana

Zadna siła nie zatrzyma tych złodzieji, (usunięte przez administratora) Mają układy i będa dalej naciągac ludzi.

Naciagnieta
@zdeterminowana

@zdeterminowana Wydzwaniają kilkanaście razy dziennie ale konta nie chcą usunąć ciekawe co w przypadku kiedy zmieni się numer tel...? Na maila nic nie piszą żeby nie było dowodów pewnie tylko nękają tel.

Naciagnieta
@zdeterminowana

Mnie naciągnęli z AlpsMarkets, pieniędzy nie chcą oddać i wszystko wisi ciekawe jak długo... Umowę wypowiedziałam mailowo ale żadnego potwierdzenia... A w twoim przypadku która platforma (usunięte przez administratora) cie nabrała?

@Naciagnieta

Czy udało co się skontaktować z AlpsMarkets. Mnie nie dość że naciągnęli to jeszcze okradli. Konto mam założone i nic nie idzie z nim zrobić ani inwestować ani wyplacic. Na moje maile nie odpisali.

@Naciagnieta
@Basia

Nic nadal cisza ale myślę że to wszystko fikcja i pewnie niedługo juz nie będą istnieć bo najpierw ponaciagaja grube ryby na kasę i okradną ludzi a potem otworzą się pod inna nazwa... Ja wiem ze juz nie odzyskam kasy i już się z tym pogodziłam... Moj niby opiekun w czasie rozmowy powiedział że dane będą i mają prawo przetrzymywać w swojej bazie danych przez okres roku. Założyłam i opłaciłam konto na chron Pesel zeby te (usunięte przez administratora) nie wzięły nic na mnie. Jak coś się zadzieje będę pisać na bieżąco.

Alicja
@@Naciagnieta

Przez kilka miesięcy nie odbierałam telefonów ( potrafię zidentyfikować je ) . Dziś odebrałam . Chcą mi wypłacić pieniądze Urosło dużo hahaha. Oczywiście muszę poddać się weryfikacji i zainstalować AnyDesk . Rozłączyłam się . szkoda czasu na dyskusjie. Ciekawe jak długo jestem skazana na ich telefony. Ktoś ma dłuższe doświadczenie z AlpsMarkets?

Lolo
@Alicja

Do mnie podobny (usunięte przez administratora) wydzwania już 10 miesięcy . Czy przestaną nie wiem ale zmienię chyba nr tel żeby spokojnie żyć bo moja psychika równa zeru

@Alicja

nie instalować niczego , mówić,żeby przelali na podany numer konta, im chodzi o to zęby dostać się na nasze konto/ any desk/

Marlena

Witam, w dniu dzisiejszym przez pomyłkę chciałam zarejestrować się do PGE aby sprawdzić czy widnieją jakies zaległości w dostawie prądu, (nie mogłam się dodzwonić na infolinie) zależało mi na czasie i nie czytając a sugerując się tylko szyldem PGE i widząc zarejestruj się z automatu wpisałam (podałam imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy) w ciągu dnia o tym zapomniałam a po 20 minutach udało się skontaktować z infolinią. Co się okazało : dostałam jakiś dziwny telefon z numeru zastrzeżonego pan z racji że strasznie się seplenił początkowo go nie zrozumiałam coś tam wspomniał o inwestycjach od razu zapaliła mi się lampka czerwona, konsultant nie wzbudzał od samego początku mojego zaufania tym bardziej że był natrętny i nie rozumiał że rejestracja nastąpiła pomyłkowo, do tego stopnia mnie zirytował że kategorycznie zastrzeglam sobie jakikolwiek kontakt z ich firmą. Pan powiedział że w takim razie mam wycofać zgodę na przetwarzanie danych w taki sam sposób jak dokonałam rejestracji. W tym problem ze na tej stronie nie ma możliwości aby wycofać zgody. Potem zauważyłam że dostałam maila od tego samego doradcy z informacja o kontakcie i zainteresowaniu o inwestycji związana z Polska energią. Co dziwne wiadomość nie została wyslana z PGE tylko z firmy VIAMARKETSGO. Oczywiście wysłałam zwrotnego maila o wycofaniu zgód. Moje pytanie do Państwa : czy rejestrując się na tej stronie dokonałam jakiegoś założenia konta u nich? Czy mam się czegoś obawiać gorszego, bo jeśli mają mnie nękać telefonami to najwyżej zmienię numer telefonu. Mają mój adres mailowy, imię i nazwisko i telefon. Jak tylko zaczęłam czytać Państwa historię okropnie się wystraszyłam z jakimi oszustami miałam doczynienia. Jak można wycofać u nich zgody? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

@Marlena

Sama rejestracja chyba niczego nie wnosi, zastrzeżenie numeru nic nie da, dzwonią z różnych, sam zostałem przez ViaMarketsGo (usunięte przez administratora) na duże pieniądze, może przy kolejnym telefonie warto wspomnieć o policji itd..., nie podawać swoich danych więcej, jeśli podawane były jakieś dane z dowodu/karty bankowej to już najlepiej je zastrzec by nie zostać z kredytem, jeśli będą za dużo męczyć warto zmienić numer, pozdrawiam

K
@Marlena

Witam dostalam dzisiaj tez taka wiadomosc ze mam zalozone konto w viamasters poniewaz sie zarejestrowalam z imie. Nazwiskiem numerem tel i meilem. Strasza mnie teraz kara i sadem jesli nie zainwestuje to ze dostane kare 1.226euro na ta chwile poczelam jesli sie to nie zmieni ide ma polucje. (usunięte przez administratora)

@K

to (usunięte przez administratora) nie reaguj na to, powiedzą cie ,że wypłata będzie np., nie wolno niczego instalować/ any desk/, żarty sie robić z nich,

Przelałem 250 dolarów na Status Markets i nie mogę odzyskać wpłaconych pieniędzy, żądają potwierdzenia tożsamości w postaci wysłania skanu dowodu osobistego!!! Przy zakładaniu konta i zrobienia przelewu nie była potrzebna weryfikacja ale przy wypłacie wpłaconych środków już tak!!! Dzwonią z numerów które później są niedostępne. (usunięte przez administratora)

@Tomek

to (usunięte przez administratora) opamiętaj sie (usunięte przez administratora) te 25o usd to stracone, nic nie wysyłaj, stracisz kolejne pieniądze

park2245

Witam może ktoś mi napisać czy pan Dawid ze Sparta group pomogli komuś .i czemu chcą kasę przed Anie po odzyskaniu pieniędzy. nie mam żeby im dać 5000zl jeśli są pewni odzyskania to mogą wziąć po odzyskaniu

Alina
@park2245

Też się z nimi kontaktowałam i nie mówili ze są pewni, wręcz przeciwnie informowali o ryzyku niepowodzenia co działa na ich +

@park2245

Nie wierzę w Sparta. Mam nadzieję ,że jednak mylę się. Sam fakt, że chcą za usługę tak dużą kwotę od osoby która straciła wszystko, jest bardzo nie fair !. Jeżeli są tak bardzo efektywnie to i tak , po odzyskaniu pieniędzy zapłatę otrzymają !. Już sam fakt przedpłaty budzi moją wątpliwość. Powtarzam.... chcę się mylić !. Zwrócę im wtedy honor !.

@Magda

Sam współpracuje ze Sparta, ale nie uważam że komuś kto stracił środki bo był chciwy bo obiecywano mu 300% po pierwszym miesiącu i chciał szybko się dorobić, mają zmieniać warunki tylko dlatego ,,ze ktoś stracił wszystko" . Z tego co wiem maja taka opcje ze mogą sprawdzić brokera przed inwestycja, trzeba było się dowiedzieć i wtedy inwestować. Trzeba spojrzeć na to też z drugiej strony. Biorą sprawy z opłata po odzyskaniu ale w momencie gdy broker ma przynajmniej siedzibę w Polsce a nie gdzieś na drugim końcu świata. Moim zdaniem trzeba było wybrać brokera regulowanego wtedy nie było by opłaty wstępnej, przynajmniej tak mówili. Moja sprawa dotyczy brokera regulowanego i jednej nieuczciwej transakcji ze strony brokera gdzie w grę wchodziły bardzo duże pieniądze, ale jest już w toku. Po zakończeniu sprawy na pewno przekaże opinie o efektach. Pozdrawiam Włodzimierz B.

@Włodzimierz

Witam. Czy udało się przez Spartę odzyskać Pana pieniądze? Jestem kolejna oszukana i okradziona Dzis dzwoniłam do Sparta nie wiem co robić?

Leszek
@Basia

Morze bałoby lepiej przez Anty-Portal - zadziałali sprawnie , dalej jeszcze czekam ale przynajmniej mam kontakt,

@Basia

Witam, broker otrzymał nakaz wypłaty środków przez regulatora na Cyprze CySEC. Sprawa dość głośna bo jak się okazało poszkodowanych było więcej i broker otrzymał również kare finansową mowa tu o Admiral Markets można poczytać o tej akcji. Jeśli chodzi o Anty Portal kontaktowałem się z nimi, jest to jest to kancelaria która skierują pismo do prokuratury warte 500zł u zwykłego adwokata a oni zażądają kilka tysięcy i na tym skończą się ich działania. Zresztą proszę poczytać opinie odnośnie antyportalu, pozwolę sobie wkleić jedną z nich która jest dostępna w googlach. Gdy ktoś napisze o nich zła opinie, straszą sądem. Z własnego doświadczenia nie polecam współpracy z antyportal. Chciałem wyrazić swoją opinię jednak ta spotkała się z ostrą reakcją portalu w postaci wysłanego do mnie smsa. Myślałem, że mamy prawo do wyrażania własnych opini. Informujemy, ze jesli do konca dzisiejszego dnia 27.10.2020 r. nie zostanie usuniety krzywdzacy komentarz zamieszczony w opiniach google sprawe zglaszamy na policje oraz do prokuratury w celu wyciagniecia odpowiedzialnosci karnej i roszczen odszkodowawczych w kwocie 50.000 zl wobec pana osoby. Posiadamy zgromadzony material dowodowy jest to ostateczna i jedyna mozliwosc polubownego rozstrzygniecia. Kancelaria Anty-Portal. Nie polecam współpracy z anty-portal. Polecam osobiście zgłaszać na policję lub do prokuratury.

@Włodzimierz

Ja założyłam konto na AlpsMarkets oczywiście to wszystko fikcja. Pierwszą wpłatę zrobiłam sama 250 S . Kolejnego dnia moj kolsuntant który miał mi wytłumaczyć wszystko łącznie z pobraniem moich danych osobowych zrobił sobie przelew z mojego konta a raczej z Karty kredytowej na to konto na platformie AlpsMarkets . Nie zaczęłam grać ani nic kupować. Widzę te pieniądze ale nie potrafię ich wypłacić. Wiem, że to oszuści i nie wiem jak to teraz załatwić żeby zamknąc to konto i wypłacić pieniądze. Karte zablokowałam w banku. Sparta bierze 25% ale nie gwarantują zwrotu ,.

@Basia

Nie znam tego brokera, ale ja też im płaciłem prowizje. Mi też gwarancji nie dawali.

Kp
@Basia

@Basia czy coś w sprawie sie ruszyło? Udało się Pani zamknąc konto? Odzyskać pieniądze?

park2245
@Leszek

anty portal to lipa

@Kp

Niestety nic się nie udało. To jakaś fikcja nie odpisują na maile a na koncie ani inwestować nie mogę ani wyplacic. I codziennie wydzwaniaja z innych numerów. W sluchwace cały czas koles z akcentem ukraińskim .

@Kp
@Basia

Basia a czy naliczali Pani jakieś opłaty? Za nie korzystnie z platformy po 2 miesiącach? czy to też fikcja? Do mnie już nie dzwonią wszystkich mam na czarnej liście... Zabezpieczyłam się na portalu chron Pesel zeby skur....., nie wykręcili mi jakiegoś numeru...

@@Kp

U mnie nie minęło jeszcze 2 miesiące i póki co jest ta sama kwota. Juz nie wspomnę ze 250 dolarow wpłaciłam sama dobrowolnie a z konta ukradli mi 2 tys euro bo akurat tyle miałam. Te pieniądze wszystkie są wpłacona na moim koncie AlpsMarkets ale nic z nimi nie mogę zrobić. Zablokowalam dowód osobisty, prawo jazdy i konto w banku o peselu nie pomyślałam musze to też zrobić. Dziś do mnie kolejny Ukrainiec dzwonil i mnie wkręcał ze przejęli moje konto bo tamta giełda splajtowała i czy chce wyplacic pieniadze czy inwestować dalej. Masakra oczywiście wysłuchałam go i mowie zeby mi wypłacił pieniadze to oczywiście chcial nr konta i dane itd.... wyśmiałam go i się rozłączyłam.

ROM
@Basia

Do mnie również dziś dzwonili z AlpsMarkets. Podejrzewam że działają pod rożnymi nazwami. Po pierwszej rejestracji (podałem "tylko" mail, imię/nazwisko i tel.) zadzwoniła bardzo miła Pani. Prosiła abym wpłacił 250 EUR i dokończy rejestracje na ich stronie. Na szczęście nie moglem rozmawiać ale umówiłem się na kolejny telefon 30.04.2021 Dzięki wam wiem teraz że jest to (usunięte przez administratora) Dziękuje bardzo

@ROM

No ja właśnie tak się nabrałam. Pani mnie namówiła i dalam się oszukać. Nie poczytałam żadnych opinii i teraz bardzo żałuję...

Wiki
@park2245

Nikt nie może być pewny odzyskania pieniędzy. Ci przestępcy mają za dużo forsy, żeby tak sobie łatwo wpadać. Nie można ich odnaleźć bo ukrywają się w sieci... To praktycznie nieodwracalna strata, ale też słyszałam, że niektórzy dają nikłe ale jednak szanse... Jeśli straciłaś dużo może się opłaca zaryzykować

@park2245

nic nie dawać, tamto już stracone,

@Basia

nie wpłacajcie ludzie na takie platformy, opamiętajcie sie, to (usunięte przez administratora)

@Basia

nr konta konta można podać, nic więcej, nie instalować any desk

kolec

nie przelewajcie pieniędzy, nie wolno instalować any desk , róbcie sobie z nimi zarty

Ana

Zostałam (usunięte przez administratora)na viamarkets go. Najpierw 900 zł później 51 tysięcy...na binance przez tą (usunięte przez administratora) z akcentem ukraińskim czy jakimś. Policja ręce rozkłada , olewa mnie, miał zainstalowany Any Desk i miał wgląd do mojego tel. Na Viamarkets go nie mogę konta zamknąć, czy jest to możliwe że będę na tej stronie tracić jakoś kasę, jakie pożyczki ,kredyty albo płacić odsetki?

@Ana

Policja umorzy sprawę, telefon przywróć do ustawień fabrycznych , bo tylko to pomoże usunąć z niego any desk, komputer też wyczyść (najlepiej jakiś informatyk), i zmień dowód osobisty, zgłoś to do swojego banku i pozmieniaj hasła, jak transakcje robiłaś kartą złóż reklamację w banku na charchback. Od gnoi nie odbieraj jak to wszystko zrobisz mogą Cię pocałować w(usunięte przez administratora), jedyna szkoda to kasa którą się straciło. Pozdr Aneta

@Aneta

Ja składałem w PKO reklamacje charbeack, noo i cooo nic z tego oczywiście. Kantor kryptowalut z Estonii Coinipop przysłał do banku dokumenty potwierdzające że rzekomo sam zalozylem u nich konto , wpłaciłem tam kasę itd a teraz chce niewiadomo co od nich. Na dokumentach był podrobiony mój podpis ale dla banku to nie jest argument do.zwrotu.mi.kasy boo oni nie mają instrumentów do weryfikacji podpisów. Śmiech na sali, (usunięte przez administratora) może więcej niż największy bank w Polsce

@Ana

nie wolno instalować any desk, teraz konto zamknąć, w głowę puknąć się

Dawid

Witam. Czy to chodzi o firmę Markets.com czy o Status Markets.com. Zależy mi na opinii nt. Status Markets. Jestem umówiony z nimi na poniedziałek na wpłatę. Z góry dziękuję za informację.

@Dawid

Chłopie nie odbieraj żadnych telefonów , nic nie wplacaj bo zostaniesz bez kasy na koncie i z kredytem . Tak Cię wkręca że będziesz płakał . Absolutnie nic nie rób z nimi , to (usunięte przez administratora)

poszkodowany
@Dawid

nazwa nie ma większego znaczenia bo wszystkie zaczynają się na markets lub global markets Wszystko jest jednym szambem. I każdy z tych psełdo doradców ma wschodni akcent.

@Dawid

Człowieku uciekaj !!!!!!!!!! Nie odbieraj !!!!!!!!!! To ukraińska złodziejska (usunięte przez administratora) prawie !!!!!!!!!!! Nie odbieraj najlepiej. Nie mają żadnych praw . Ucz się na naszych błedach.

Jaro
@Dawid

Tak nie wysyłaj im żadnych pieniędzy i nie istaluj bo zostaniesz z kredytem i bez kasy

Jak kontakt z Status Markets

@G300

Nic z "Markets" w środku nie jest dobre dla ludzi! Omijajcie je, tak samo jak ViaMarketsGo (via markets go) a także znalazłem gdzieś w internecie ZurichTradeFinco, nie inwestujcie w nic, policja jest na nich bezradna a wy (tak jak ja) stracicie pieniądze

waldek

czy otrzymałeś wypłatę

Patrycja
@Dawid

Uciekaj od nich ?. To scam !!!. Poczytaj ile osób oszukali !. Zweryfikujesz konto, oczyszczą ciebie z wszystkich pieniędzy !. I jeszcze wezmą na ciebie kredyt !. Nie ,,słuchaj" pozytywnych opinii, jest ich co prawda niewiele. Piszą je albo oni sami , albo podstawione osoby !.

Maciena71mm

Ja czekam na wypłatę już 3 miesiące

Roza
@Maciena71mm

Co oni Wam takiego mówią że wpłacacie im tr pieniądze i dajecie się zwlekać tyle miesiącu? Jak to działa ?

Kolejny

Nazwy "firm" (usunięte przez administratora) gdzie nie zostaną Ci zwrócone jakiekolwiek pieniądze: ViaMarketsGo, AlpsMarkets, Uniwersal Markets, Status Markets, Global Maxis oraz wiele innych. Ciągle zmieniająca nazwę firma (usunięte przez administratora) wyłudzających pieniądze, korzystających z programów do samodzielnego korzystania z waszego komputera/laptopa : AnyDesk oraz TeamViewer. W przyszłości, prawdopodobnie nawet najbliższej znowu zmienią nazwę, zalecam zostawiania pod tym postem nowe nazwy. Do mnie osobiście dzwonili ludzie z akcentem rosyjskim/ukraińskim w głosie, jeśli coś takiego słyszysz a ich nazwy tu nie ma to zapewne oni, pozdrawiam i łączę się ze wszystkimi poszkodowanymi w bólu.

Iwona
@Kolejny

Jet-capitals kolejna pseudo giełda.

Joana

czy ktos ma opinie o Trader Prof?

Dociekliwa

Podejrzewałam i domagałam się rzetelnych informacji. O to co otrzymałam w emailu od: Daniel Kusowski daniel.kusowski@viamarketsgo.co "Legalność użytkowania Przyjmujesz do wiadomości i w pełni rozumiesz, że możliwość dostępu do usługi Firmy nie oznacza automatycznie, że korzystanie z niej jest legalne. Aby uczestniczyć w transakcjach, musisz dokonać wpłaty na swoje konto (Depozyt). Możesz dokonać wpłaty na swoje konto, korzystając z dowolnej formy płatności dostępnej w serwisie Spółki za pośrednictwem działu technicznego, w wybranym przez siebie czasie i według własnej decyzji. Firma zastrzega sobie prawo do uzupełniania lub skracania formularzy wpłaty według własnego uznania i bez specjalnego ostrzeżenia. Dokonując wpłaty w jakiejkolwiek innej walucie bazowej innej niż dolary amerykańskie, akceptujesz fakt, że dodatkowe środki mogą zostać pobrane z Twojej karty bankowej w celu pokrycia kosztów wymiany walut i prowizji. W przypadku, gdy dokonujesz wpłaty za pomocą elektronicznego przelewu bankowego, możesz korzystać tylko z jednego konta bankowego, które musi znajdować się w Twoim kraju zamieszkania i być otwarte na Twoje nazwisko. Musisz przesłać nam oryginalne potwierdzenie SWIFT lub potwierdzenie przelewu, które uznamy za satysfakcjonujące, w celu potwierdzenia, że wpłata została dokonana elektronicznym przelewem bankowym. W przypadku braku takiego potwierdzenia, kaucja przesłana przelewem elektronicznym może zostać zwrócona. W przypadku dokonania wpłaty w jakikolwiek inny sposób (w tym portfele elektroniczne, systemy przelewów pieniężnych i systemy płatności internetowych),........... W takich przypadkach przedstawienie takiej dokumentacji jest warunkiem koniecznym do realizacji polecenia wypłaty. Możemy dokonywać niektórych rozliczeń za pomocą kart kredytowych za pośrednictwem naszych podmiotów stowarzyszonych. Zastrzegamy sobie prawo do uchwalenia wszelkich zasad, przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa i przeciwdziałania praniu pieniędzy,Możemy, według naszego uznania, odmówić realizacji wniosku o wypłatę lub nałożyć ograniczenia na wypłatę jakiejkolwiek kwoty ze środków na koncie Klienta, jeśli podejrzewamy, że Klient naruszył warunki niniejszej Umowy. Zgadzasz się pokryć wszystkie koszty transakcji, w tym opłaty za wymianę walut i przelewy. Zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Cię wszelkimi kosztami transakcji, które napotkamy w trakcie korzystania przez Ciebie z usług Spółki. Klient zgadza się z faktem i przyjmuje do wiadomości konieczność zapłaty prowizji maklerskiej, spreadów, prowizji za przeniesienie dźwigni na następny dzień, opłat manipulacyjnych i / lub innych prowizji i potrąceń przewidzianych w strukturze potrąceń firmy. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany struktury opłat licencyjnych według naszego uznania i bez dalszego powiadomienia, ze skutkiem natychmiastowym. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za opłacenie wszystkich podatków, akcyzy i innych opłat, które muszą zostać zapłacone w związku z korzystaniem z Usługi Firmy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za obliczanie i płacenie wszystkich podatków naliczanych w kraju, którego jesteś rezydentem i które w taki czy inny sposób są wynikiem Twoich działań handlowych z wykorzystaniem usług Spółki. Nie zrzekając się, że ponosisz wyłączną odpowiedzialność za zapłatę wszystkich płatności podatkowych, zgadzasz się, że jeśli takie roszczenie powstanie zgodnie z prawem danej jurysdykcji, Spółka może odliczyć podatek od kwot wynikających z Twojej działalności w firmie. ... Zastrzegamy sobie prawo do potrącenia takich podatków i wystawienia rachunku za wszelkie podatki, do których może mieć zastosowanie niniejsza klauzula. Po utworzeniu konta i przed przetworzeniem wniosku o wypłatę możemy poprosić Cię o wypełnienie niektórych dokumentów podatkowych. Możemy zatrzymać wszystkie środki na Twoim koncie, dopóki nie dostarczysz nam tych dokumentów. Jeśli nie możesz ich nam dostarczyć w ciągu sześćdziesięciu (60) dni od daty otrzymania tych dokumentów, możemy tymczasowo zawiesić Twoje korzystanie z usług Firmy do czasu dostarczenia przez Ciebie tych dokumentów; lub całkowicie odmówić współpracy z usługą firmy. ... jesteś zobowiązany zapłacić nam jakąkolwiek kwotę przekraczającą kwotę środków na Twoim koncie, możemy obciążyć Cię tą kwotą, a Ty jesteś zobowiązany zapłacić w terminie nie dłuższym niż (2) dni robocze od daty wystawienia faktury. Jeśli ustalimy lub mamy powody, by uważać, że korzystasz z usług Spółki z naruszeniem niniejszej Umowy (w tym z naruszeniem ograniczeń użytkowania), możemy według własnego uznania odmówić Ci prawa do korzystania z usługi i wstrzymać wszystkie środki na Twoim koncie, w tym środki które złożyłeś jako depozyt, a także zyski, premie i inne środki, które pojawiły się na koncie w wyniku transakcji." znaczna część się nie zmieściła. Brak jakichkolwiek danych o Spółce czy też Firmie, wyjaśnił wszystko, a bełkot tekstu tylko potwierdził, że mam do czynienia z (usunięte przez administratora). Ku przestrodze mniej ostrożnych i mniej dociekliwych.

Karola90s

Witam. Jakie są państwa opinie na temat Via Markets go? Jestem prawie pewna, że zostałam (usunięte przez administratora). Wpłaciłam 1000 zł. Nie dałam skanu żadnych dokumentów. Gdy mnie oświlo i chciałam wypłacić pieniądze zadzwonił konsultant. Podziałam ze ich firma wygląda mi.na.oszustwo i chce się wycofać zaczął mnie straszyć że mogę być ścigana.o.pranie brudnych pieniędzy. Jutro ma zadzwonić, wytłumaczyć co.i.jak i jak będę chciała mogę się wycofać i odzyskam pieniądze ale już czytając wasze komentarze wiem czego.moge się spodziewać. Kolejnych bajek i straszenia, oraz namawiania do zainstalowana aplilacji, ktora mnie okradnie. Pieniądze straciłam, to.pewne. czy coś więcej mi grozi z ich strony? Nie liczac telefonów?

@Karola90s

Jeśli były klikane jakiekolwiek linki do banku to warto zmienić dane do logowania poprzez infolinie lub placówke, jeśli płatność była kartą to zastrzec kartę gdyż już na pewno z tych informacji wyciągną dla siebie jak najwięcej oczywiście od Pani z kieszeni, pozdrawiam

norbzo

Napiszcie gdzie poszły wasze skradzione pieniądze ? W historii konta widać odbiorcę. Moje poszły do Coinipop w Estonii. Bank PKO skontaktował się z tą firmą i oni pięknie przysłali wszystkie dokumenty potwierdzające założenie konta u nich , zakup bitcoinow , nawet widnieje tam jakiś mój podpis , fałszywy email. Wszytko wygląda jakby sam to zrobił i nie ma podstawy do zwrotu kasy. Masakra, czyli można kraść ???? też kończą mi się argumenty , bo jak udowodnić że ja nie miałem zamiaru zakładać tam konta itd

@norbzo

Moje poszły tez do Estonii. Oni sami założyli konto mailowe i za nas się podpisali. Ja mam taka samą sytuację. Już nic nie da się z tym zrobić. Kolejny hak jest tym, że niby są osoby co mogą odzyskać te pieniądze lecz nie dają 100% gwarancji a biorą sporą kwotę za usługę. Mam wrażenie, że to wszystko jest ze sobą powiązane. Sami (usunięte przez administratora). Nie otwierajcie nieznanych stron i linków oraz telefonów.

@ewa
@norbzo

Cześć czy możemy się skontaktować mam ten sam problem.

@Basia

brak słów jak jesteście naiwni, oni nie maja adresu, biura w Polsce, a wy wchodzicie w to

@@ewa

ok jeśli chcesz to odezwij się , napisz e-maila norbzo45@wp.pl

Ori
@kolec

mówią, że mają biuro... Warszawa, ul. Ogrodowa i Kraków gdzieśtam... to nie problem dziś wynająć nawet na godzinę taki VIP room... niestety... nie będzie nik ich pytał czy to ich biuro i żeby pokazali na to kwity

oszukana
@norbzo

moje pieniądze też poszły do coinipop. To co udało mi się ustalić to: W coinipop masz konto założone. Oczywiście hasło jest u nich. Wejdź na stronę coinipop. Zmień hasło. Zaloguj się przez e-mail który im podałeś. Tam masz wyszczególnione wszystkie transakcje. klikasz na link i tam pokazują się transakcje na BTC. Mi udało się znależć klucz prywatny na komputerze.Poczytałam w internecie na ten temat jak to znaleźć. Jest jedna zasada: masz adres publiczny i klucz prywatny to BTC jest twoje. Nie masz, nic nie zrobisz. Nadal szukam rozwiązania czyli jak sprzedać te BTC jeżeli jeszcze są. Napisałam do coinipop ale nic nie chcą powiedzieć poza tym że zgodnie z dyspozycją wysłali pieniądze na wallet. Policja nic nie zrobi. Adwokaci mam wrażenie że w tym siedzą. A BTC jest wirtualne i zabezpieczone więc nie wiem czy istnieje firma która nawet jak są sprzedane waluty będzie w stanie powiedzieć kto je pozyskał. Jeszcze tego nie wiem. Walczę dalej aż do zwycięstwa.

oszukana
@norbzo

ciąg dalszy moich ustaleń: przy zakupie BTC wypełnia się adres wallet. Oczywiście ten adres nie jest mój. Tam trafiły BTC. I na tym adresie były dokonywane transakcje. Firma posługująca się ANydesk użyła swoje adresu wallet do przelania BTC. Pieniądze z wallet trafiły do nich. Możnaby było je jeszcze odzyskać jeżeli nie doszło by do transakcji sprzedaży pod warunkiem że mamy adres e-mail do platformy gdzie założony był wallet (oczywiście nie mamy bo to niemożliwe). Nawet wiedza na której platformie był założony nic nie pomoże. Następnym rozwiązaniem byłoby gdybyśmy posiadali klucz prywatny ale ten klucz nie pomoże jak doszło do sprzedaży. Krótko reasumując: firma przelała pieniądze na swoje konto i jak to bywa się nie odzywa. A jak się odzywa to chce znowu wejść na konto za pomocą anydesk bo bez tego nie zrobi transakcji. Może byłam zmęczona w chwili gdy dałam się nabrać ale aż taką idiotką nie jestem by znowu weszli na konto. Prawdą jest że niektóre platformy zajmujące się walutami w przypadku transakcji przelewem bankowym chcą uwierzytelnienia konta. Nie rozumiem tylko po co tej firmie która robiła transakcje taka wiarygodność skoro pieniądze leża już u niej na koncie po dokonaniu sprzedaży. Na ten moment nie mam pomysłu jak to ugryść by odzyskać pieniądze. Każdy z was ma adres wallet na emailu lub platformie gdzie się anydesk logował. Jest taka strona: wallet.abuse gdzie można wpisać nadużycie. Czy na podstawie mojego wpisu nastąpi jakaś reakcja: np. sprawdzenie czy zatrzymanie pieniędzy, tego nie wiem. Na ten moment nie mam więcej pomysłów.

@oszukana

Moja głowa jest za mala żeby to ogarnąć.Co w twojej sprawie powiedział bank ? Obecnie czekam jeszcze na odpowiedź od rzecznika finansowego bo składałem skargę na bank PKO na praktyki jakie panują w tym banku.ale nadzieji nie mam już żadnej . Staram się już o tym nie myśleć.

Asia
@oszukana

Witam, na jakiej platformie inwestowaliscie? Czy był to marketbull? Ja również przelałam tam pieniądze. Nie jestem w stanie w tym momencie odzyskać ich odzyskać.

@Asia

I nie nie odzyskasz . Zostaw to , stracisz kilka stówek ok ale nic więcej nie zrobią. Nie dzwoń nawet do nich , po kontakcie każą zainstalować Ci aplikacje Anydesk i wyczyszcza Ci konto i wezmą pożyczkę. Nawet nie wierz im w ani jedno słowo bo pożałujesz.

Joon

POCZYTAĆ ZA NIM STRACICIE PIENIĄDZE : Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix… https://forexrev.pl/ostrzezenia-28-07-global-maxis-status-markets-gloffix/ Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) została umieszczona platforma GlobalMaxis.com. Platforma spółki SystemDevCorporate LLC łączy cechy nieuczciwego brokera Forex i piramidy finansowej oferującej pasywny dochód o nieprawdopodobnie wysokiej stopie zwrotu. Jako miejsce zarejestrowania firmy, podawany jest karaibski archipelag St. Vincent i Grenadyny oraz skrzynka pocztowa przypisana do wielu forexowych SCAM’ów.

norbzo

Czy ktoś z was składał skargę na banki do rzecznika finansowego o podchodzeniu do sprawy kradzieży pieniędzy? Jeśli tak to co ten rzecznik odpisał itd?

@norbzo

Ja będę z adwokatem pisać do banku. Ponieważ zgłosiłam (usunięte przez administratora) i kradzież jak jeszcze pieniądze były w blokadzie i kiedy uznali mi reklamacji. Będę walczyć z bankiem teraz .

@Basia

Jeśli była to płatność kartą to nic nie zdziałasz boo pieniądze po płatności kartą wirtualnie wychodzą od razu a blokada to tylko blokada . U mnie też tak było , kilka minut po transakcji kartowej zadzwoniłem na infolinię że ktoś mnie okradł i nic z tym nie zrobili. Najlepsze jest to że bank jak twierdzi transakcja moja była zrealizowana o 14.49 a o 14.51 sami zablokowali mi kartę widząc co się dzieje czyli 2 magiczne minuty spóźnili się z relacją ???? aaaa co lepsze o 15.17 ktoś złożył na mnie wniosek o pożyczkę na 96 tys a o 15.22 pieniądze z pożyczki trafiły na moje konto hehe tak oni pomagają ludziom , z jednej strony blokują mi kartę a z drugiej strony jakby nigdy nic dają kredyt taki kredyt, masakra. Po godz 15.00 sam zablokowali kowalem konto na infolinii i uratowałem kasę z kredytu. Już straciłem nadzieję że odzyskam pienaidze skradzione. Napisałem skargę do rzecznika finansowego na PKO ale rzecznik nic nie może nakazać ,może wytknąć błędy banku ale nie moz nic nakazać dla banku . Taka to instytucja . Szkoda nerwów

Paula
@Norbzo

A myśle, ze należy napisać skargę do KNFu, tez się do tego przymierzam, bo bank zbywa mnie jak może.

@Basia

Basiu w jaki sposób dochodzi kradzieży. Czy możesz podać przykład. Będę wdzięczny

@G300

Po zainstalowaniu Anydysku maja dostęp do wszystkiego. A pod wpływem presji człowiek robi to co oni każą. Jestem mega ostrożna osobą a niestety udało im się mnie oszukać. Robili weryfikację konta tak , że mi je wyczyścili....

norbzo

Mi te (usunięte przez administratora)też 30.03.2021 (usunięte przez administratora)12 tys złotych i wzięli kredyt 95 tys zł ale kredytu nie zdążyli wwyprowadzić.Praktycznie natychmiast po transakcji kartowej na kwotę 2300 euro zadzwoniłem do banku że to (usunięte przez administratora) a oni oczywiście nic nie mogą zrobić , na policji też byłem jeszcze tego samego dnia. Hehe policja po.ponad miesiącu zadzwoniła żebym udzielił im upoważnia do banku w celu sprawdzenia transakcji, wczoraj z prokuratury przyszło że będą sprawdzać jakiś numer który do mnie dzwonił. Szybcy są prawda?????? Składałem reklamację do banku i oczywiscie wszystkie negatywne .ich jedynym argumentem jest że z ich strony transakcje przebiegły zgodnie z prawem autoryzacji, noo zgadza się boo przecież gdyby autoryzacja była błędna to nie byłoby tematu ale przecież to było (usunięte przez administratora) Obecnie czekam na odpowiedź na pismo mojego prawnika oraz mam złożona reklamację charbeack . Pewnie nic z tego nie będzie ale próbuje . Może ktoś z was przeprowadzał taka reklamację charbeack? Odzyskał ktoś pieniądze po takich sytuacjach? Bank udaje idiotów , odpisują mi jakby robili to średnio mądrzy ludzie ale ja im nie odpuszczam , pisze do nich , gnębienie ich i pilnuje!!

@norbzo

Moja sytuacja jest identyczna 12 marca 2021r pobrali mi z konta 2000 tys euro ale kredytu nie zdążyli. Ja natychmiast zadzwoniłam do Banku żeby wszystko zablokować ale ich zdaniem operacji nie dało się cofnąć. Policja mnie totalnie olała. Nie próbowałam już innych metod . Pozmieniałam dokumenty . A Oni dalej wydzwaniaja i co najlepsze ostatnio nawet na watssap mi wysłali jakiś link. To chore. Oczywiście w nic nie wchodzę. Dałam się tak oszukać że aż w to nie wierzę. Ale widzę, że nie jestem jedyną. Mam założone niby u nich konto ale to demo.

@norbzo

Że mną również tak było ! . I z bankiem i z policją. Dopóki nie okradną jakiegoś VIPA to przeciętny obywatel ma przegrane. Nie odpuszczaj !. Ani policji ani dla banku. Pisz meile, Wysyłaj polecone ( Rób ksero dla siebie) , odwiedzaj bank i komisariat. Dla samej zasady bo mają nas gdzieś. Ja już tak robię od kilku miesięcy. Mam czasami ochotę zostawić to....Ale również nie odpuszczam !. Trzymam kciuki !. Powodzenia !

@Magda

Byłas u prawnika z tym ? Jak reklamowałas to w banku?Dziwne że nikt nie potrafi zgnieść takie gnidy, wystarczy odciąć im możliwość płatności i jest po nich ale kto to zrobi...

@Norbzo

W banku wszystkie opcje łącznie z odwoływaniem się. Kontakt z cyberpolicja Łódź-Warszawa : czekać, czekać.... Już ponad pół roku i nic. Zmieniłam oczywiście wszystko. Łącznie z nr.telefonu który miałam od lat. Brat wynajął kancelarię prawną od cyber. Wzięli na dzień dobry pieniądze i ..... czekać, czekać... Nie wierzę już w jakąkolwiek sprawiedliwość w tym....kraju !. Ale jaka jest inna opcja ?!. Nie ma !. Liczyć na cud !?.

@Magda

Pewnie ta kancelaria tylko wyciągnie kasę od Ciebie. Przecież żeby od kogoś odzyskać pieniądze to trzeba iść do sądu , w sądzie to też koszty a nawet jeśli wygrasz to sprawa trafia do na komornika a komornik z kogo ściągnie kasę, z firmy krzak gdzieś za granicą... A w jakim banku masz konto. Ja w PKO , wydaje się największy bank w Polsce a tak w ciula tnie . Na odpowiedziach na moje reklamacje powolywali się na jakieś przepisy , paragrafy itd no to prawnik zakwestionował te przepisy ze nie mam takich zapisów w umowie o prowadzenie konta , kazał im pokazać podpisy moje że powinienem znać takie przepisy. Czekam na odpowiedź na te pismo, coś też już termin minął i nie ma odpowiedzi ale i tak będą się wykrecac

Patryk
@Norbzo

Ja ze swojej strony mogę polecic kancelarie z warszawy 788994397 - numer do nich, robią kawał dobrej roboty. Przede wszystkim wiedzą jak zabezpieczyć przed kolejnymi wyludzeniami pieniedzy .

arczi
@norbzo

witam mam ta sama sytuacje tylko mi z konta znikneło okolo 4tys zł i wzieli kredyt na 135tysiecy zł i tak jak napisales takie wrażenie jak by w banku pracowaly male dzieci policja tez zlewa sprawde czekam na reklamacje ale wszyscy mowia ze nie mam szans z bankiem jutro zaczynam szukac prawnika i sprawa pojdzie do sadu

@arczi

Bardzo ci współczuję te k.... też mnie okradły. Zgłoście też na Report Fraud i na facebooku w grupie forexRev !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tam sporo ludzi to czyta niech te (usunięte przez administratora) się nie bogacą. A policja no cóż napisali do mnie pismo po 2 miesiącach abym zgłosiła się na przesluchanie, termin mi nie odpowiadał więc zadzwoniłam - okazało się że Pani prokurator chce mój laptop do przeszukania czy coś w tym rodzaju. Dobre. Zamiast jak najszybciej kontaktować się z policją w Anglii bo dużo z tych kopalni tam urzęduje to laptop po 3 miesiącach w sumie będą mi przeszukiwać. Nic nie robią w tych sprawach. Ale niestety musimy tam czas tracić bo bank wymaga zgłoszenia na policję do reklamacji ,chociaż również się sianem wykręcają.

@Patryk

"kawał dobrej roboty"to znaczy że odzyskali Twoje pieniądze? można więcej szczegółów?

@arczi

Cześć kolego o jakim kredycie mówisz. Kredyt bankowy czy na platformie

Paula

Ja mam pytanie do wszystkich (usunięte przez administratora), czy staracie się odzyskać pieniądze na wszelkie sposoby czy pogodziliscie się już ze stratą pieniędzy ? Ja staram się, ale w moim banku olewają mnie jak mogą. Uważam, że wszystko zależy od banku, bo jakby im się chciało to odzyskali by pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com