Opinie o Anna Duszyńska Clean Way w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Anna Duszyńska Clean Way. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Duszyńska Clean Way na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Duszyńska Clean Way w Toruń

Obecny

Firma nie kompetentna Rozmowa ładnie pięknie co i jak później okazuje się że człowiek nagina godziny jeździ na własny koszt po ich punktach sprzątania a jak przychodzi do płacenia nawet się nie wywiązują z zawartej umowy.Nie wywiązują się z wynagrodzeniem do 15 każdego miesiąca jak ci zapłacą to 23 lub 25 i jeszcze cię okroją zrobisz 200 godzin zapłacą ci za 100 takie firmy nie powinny być na tym ryku pracy mało tego świecowa umowa zlecenie przez kilka lat a oni się dorabiają ty rypiesz jak glupi na nich nawet Ukraińcy nie chcą u nich robić za te pieniądze gdzie nawet z najniższej krajowej się nie wywiązują....Nigdy wiecej wspólnego z tą firmą...

Woś Adam

Przepracowałem w tej firmie 1 miesiąc I mogę napisać tylko tyle nie polecam nikomu kto chce robić za pół darmo niby robisz 190-250godzin w miesiącu przeliczając to przez podstawowa stawkę jaka ma się na zlecenie wychodzi dana suma .No nie stety nie w tej firmie tu każdy cię chce o(usunięte przez administratora) najlepiej żebyś robiła wszystkich i jeszcze im dopłacał do wszystkiego.Nie stety ja byłem mobilny wpierw byłem w grupie wporzadku z dwiema osobami i jednej wrednej(usunięte przez administratora) Skończyło się skarga do Grzegorza a ten myślał że mnie zastraszy tak jak ona no śmieszny był...Parę słów wymiennych wobec jego ...Skończyło się ze zacząłem jeździć jako mobilny ....Co do wynagrodzenia miło być niby do 15 ale nie stety ta firma jest nie wypłacalna i nawet nie ma zamiaru ci za twoja pracę wypłacić w terminie mają ciebie i twoje opłaty gdzieś że ty masz termin kredytu do zapłacenia czy życie inne wydatki związane z życiem głęboko w (usunięte przez administratora) A jak już dojdzie do wypłaty to tak cię oszukają okradną na godzinach że nawet z tych 250g zrobi ci się 120 ...dlatego zanim zaaplikujesz poczytaj sobie komentarze nikt tu nie pisze by komuś świnie podkładać tylko ostrzec przed takimi firmami oszustami co wykorzystują ludzi nawet im nie płacąc. Ja Ti zgłaszałem do inspekcji pracy i sprawę skierowałem do sądu nie wiem jak reszta może im to pasuje taką praca....

Karina
@Woś Adam

Sprawdzajcie czy macie odprowadzane składki do ZUS,szczególnie ci na umowach (usunięte przez administratora)

Woś Adam Nowy wpis

Były Nowy wpis
@Woś Adam

Przemiał w tej firmie większy niż W.A.S. ... Nie dziwię się ze ludzie przychodzą i odchodzą jak śmieciówka firma nie wypłacalna (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu co innego mówią jął się przyjmujesz co innego jest jak już dochodzi do przelania wynagrodzenia ...Okroją cie na godzinach Zdała od takiej firmy ...

Karina Nowy wpis

Obecny Nowy wpis

Czy w Anna Duszyńska Clean Way zatrudniani są obcokrajowcy?

Arkadiusz Z

Polecam prace w firmie, na umowe zlecenie lub o prace. Wszystko w porządku.

@Arkadiusz Z

Polecasz?chyba żartujesz no chyba że cię podstawili,tyrasz za najniższą i przeważnie na smieciowce,za niedzielę nie płacą,żadnych premii i jeszcze trzeba pilnować czy ci nie ucięli z pensji

Agata
@Kalina

Aha? A czemu te niedziele tak dziwnie rozegrane są? I co z tym cięciem, bo jak przyłapiesz to co dalej?

MD
@Kalina

Nikt nikogo nie zmusza do pracy, niestety sprzątanie nie należy do lekkich prac, pracownicy mają listy obecności z których są rozliczani, zawsze płacimy zgodnie z rozliczeniem księgowym, niestety jeżeli wynagrodzenia są objęte sankcjami komorniczymi jesteśmy prawem zobligowani oddać cześć czasem całe wynagrodzenie komornikowi, czy nam się to podoba czy nie.. Moje biuro zawsze jest otwarte dla pracowników, Życzę Pani idealnego szefa i wysokich wynagrodzeń :) a może warto pomyśleć o własnej działalności……

@MD

Nie pisałam o sankcjach komorniczych,tu wiadomo siła wyższa każdy to rozumie. Na szczęście mam nowego pracodawcę na normalnej umowie z wszystkimi dodatkami jakie pracownikowi się należą . Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Anna Duszyńska Clean Way? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jadwiga

Firma godna zaufania, dobrze się pracuje. Wypłata na czas, kierownictwo wymagające, ale przyjaźnie nastawione. Polecam pracę w Clean Way.

Czy firma Anna Duszyńska Clean Way udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kalina

Na to nie licz,mało tego trzeba o swoje walczyć ,swego pilnować i tyrać za trzech.

Mirosław
@Kalina

Co to znaczy, że trzeba walczyć o swoje? Chodzi o pieniądze? Przeczytałem, że kilka lat temu były problemy z wypłatą pieniędzy. Czy przez ten czas nic się nie zmieniło w tej kwestii?

@Mirosław

Wypłata jest na czas i to żadna laska ale już za urlopy ,chorobowe musisz pilnować bo sami ci nie wypłacą. Umowy przeważnie tylko smieciowki o normalnej umowie można pomarzyć chyba że masz znajomości u kierowniczka. Jednym słowem wyzyskiwacze a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)

Irena
@Kalina

Ale jak sobie człowiek wszystkiego przypilnuje to nie będą mu robić żadnych problemów i wszystko wypłacą tak jak należy?

Ewelina

Czy można liczyć w tej firmie na umowę o pracę czy tylko umowa zlecenie?

Tadeusz
@Ewelina

Jest możliwość przejścia na umowę o pracę.

Tymon

@SamOn A teraz firma rekrutuje? Jak przebiega rekrutacja, na jaka umowę trzeba się nastawić na początek?

SamOn

Współpracownicy ok, Szefostwo wymagające to fakt,ale jeśli wykonujesz zadania Ci powierzone sumiennie to całkiem dobrze tu się pracuje, Wypłata na czas, Polecam,

Pracowalam dwa msc wyplata na kacie na 3 msc brak wynagrodzenia i nikt nic nie wie do Pani Ani nie mozna sie dodzwonic nie polecam. A kolezanki wynagrodzenie oddali na poczet komornika wiedzac ze wychowuje sama 3 dzieci.

takaja

jeśli chodzi o sprzątanie to najniższa krajowa, a o uczciwość to jak najbardziej polecam, wypłata co miesiąc i zawsze na czas (i tak od kilku lat).

PoprostuJa
@takaja

Czekam od 15 grudnia za wypłata, i aktualnie dzwonie to szef nie wie a sie dowie, kierowniczka czeka za odp z działu kadr.. ( ksiegowosci) i (usunięte przez administratora)

ilona

Ja pracowałam tam może krótko,może długo nie ważne.Szef p.Mariusz spoko, p.kierownik Anna.M.spoko .Wypłata zawsze na czas.Nie pracuję już dla p.Mariusza bo wyjechałam z kraju.Ale zawsze będę miło wspominać prace w tej firmie.

Nik

Zgadza się wypłata co miesiąc na czas ale jako pracownik sprzatajacy musisz robić za trzech jak robot a pieniądze niestety z tego marne trochę to takie wykorzystywanie ludzi niższego sortu

majk

Witam. Jakie są średnie zarobki na stanowisku handlowca w tej firmie ??

wl

też byłem na rozmowie i to nie jest praca za minimalna krajową, a poza tym szukali przedstawiciela (rodzaj męski) i nie zapraszali żadnej kobiety na rozmowę wiec wynika z tego, że koleżanka kłamie, a Ty jeszcze trochę do tych kłamstw dodajesz :)

pati

Nie pracuję w tej firmie ale po rekrutacji jaka miala miejsce jestem przekonana że firma nie jest godna uwagi. Dwa tygodnie temu ukazało się duże ogloszenie w ramce w Nowościach że firma Clean Way poszukuje przedstawiciela handlowego. Moja koleżanka dokumenty złożyła, odezwali się, zaprosili na miłą rozmowę, następnie na drugą rozmowę...i kazali czekać...a tu niespodzianka...wczoraj w darmowym portalu Toruniak ukazało się ogloszenie że szukają przedstawiciela handlowego...dziwne to prawda? Czy firma nie była w stanie wybrać kandydata? czy może nikt nie chciał pracować za minimalną krajową? Jaka rekrutacja taka praca...ja tak uważam. Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Duszyńska Clean Way - Toruń

• Jak się pracuje w Anna Duszyńska Clean Way?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Duszyńska Clean Way tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Duszyńska Clean Way?

Anna Duszyńska Clean Way
2.5/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 117
    87-100 Toruń