Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka w Katowice

vienio57 Nowy wpis

czy sprzedajecie piece- koza typ: (przeczytany na karcie informacyjnej) BEDIENUNGSANLEITUNG Herd - PG -1

515-825-963 Nowy wpis

Zajmujemy się windykacją Gamix. Kilka spraw zakończonych spłatą, chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Windykacja na koszt dłużnika.

Dagmara Nowy wpis

Czy Pan Czesław przyjmuje nowe osoby do firmy?

Robert Nowy wpis

Macie jakiś powód żeby nic nie pisać? Jest albo bardzo dobrze albo bardzo źle. Miałem nadzieję, że cos się tu dowiem a chcę pracować!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
erfg

@uak powiem Ci ze to całkiem dobre rozwiaznei nie widzialem w sumie zeby w jakiejs firmie ktos na cos takiego fajnego wpadlo :) wtedy sporo mozna zarobic

nowa klientka

Od miesiąca palę w piecu zakupionym w Gamixie i jestem w pełni zadowolona. Ponadto w Firmie jest duży wybór towaru a sam właściciel jest osobą kompetentną i w pełni doradzi.

klient

czy ktoś kiedyś próbował robić zakupy w tym sklepie...? ja tak i zdecydowanie odradzam ...brak zwrotów ..brak wymian towaru ...taki handel to czasy głębokiej komuny ...firma respektuje swoje wewnętrzne prawa ....pracownicy nie mają nic do powiedzenia ....milczeć słuchać i wykonywać .... w tych czasach nie do przyjęcia

kompetentny

90% pracodawców w chwili obecnej proponuje stawkę najniższa średnia krajowa 1680 zł brutto co daje około 1240 zł netto - zanim podejmiesz pracę masz prawo wyboru ...jeżeli proponowana stawka nie pasuje nie podejmujesz pracy ...proste i ogiczne..przymusu nie ma ...

@kompetentny

A skąd ty człowieku masz takie dane,że 90%. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Takie pensje oferują tylko pseudo biznesmeni ,którzy planują szybkie dorobienie się kosztem takich ciemniaków jak TY!,ale tak sobie to tłumacz,ciekawe co za to dostaniesz od tego "przedsiębiorcy"

bez komentarza

zdecydowanie nie polecam straszna rotacja nie bierze się z niczego umowa zlecenie 1680zl brutto co i tak netto nie daje 1240zl wlasciciel to moim zdaniem typowy narcyz a wszyscy w jego otoczeniu to tlo o czym ciagle przypomina jeżeli chodzi o mnie to wolalbym zbierac puszki niż znowu być skazanym na prace u takiego człowieka oczekiwania wysokie placa poniżej krytyki taka informacja starałem pisać uczciwie jak jest bez emocji chociaż jak pomysle o takim nazwijmy go umownie człowieku to szkoda gadac

Potwierdzam opinię realisty. Szef [usunięte przez administratora] wyżywający się na pracownikach. Niesprawiedliwy i niekulturalny człowiek, traktuje innych jak śmieci. Paranoik - uważa, że wszyscy otaczający go ludzie to idioci, pracownicy nie pracują i okradają. Nie polecam! Pracownicy zmieniają się co chwila.

realista

Właściciel to straszny, smutny i samotny człowiek! wyżywa się na pracownikach podnosząc swoją zaniżoną samoocene, klientów nie szanuje nikogo nie poważa ani nie traktuje lepiej od śmiecia! zadnych gwarancji zwrotów ! ani grama życzliwości, zarobki mierne, w pensje wliczona premia odejmowana za każde widzimi się właściciela. Tyran i (usunięte przez administratora) ! Nie polecam, trzymać sie jak najdalej od firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka - Katowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gamix Czesław Gałuszka
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Ondraszka 27
    40-857 Katowice