Opinie o Oriental Secret w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriental Secret. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Oriental Secret na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriental Secret w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Witam, Osobiście przestrzegam wszystkich przed podjęciem tam pracy, nawet gdyby się bardzo chciało ciężko wypowiedzieć się o tej firmie dobrze. Zaczynajac od kwestii, która każdy się najbardziej interesuje, czyli zarobki: na początek nie jest najgorzej ale trzeba mieć na uwadze, że wraz ze stażem pracy one nie wzrastają, one wogole nie wzrastają, zapewne ktoś z firmy będzie mydlił oczy premia, której finalnie nie ma bo prezes albo nie będzie miał czasu jej rozliczyć albo stwierdzi, ze jednak się nie należy. Pensja ostatniego dnia miesiąca, no chyba ze akurat firma nie ma środków aby te przelewy zrealizować. Wdrożyć w obowiązki w dużej mierze trzeba się samemu. Jeżeli chodzi o atmosferę nie można powiedzieć ze jest luźna, wszystko psuje „góra”, ciagłe czepianie się i okazywanie swojego niezadowolenia to główna cecha prezesa. Niestety zdarza się tak, ze ktoś się tam zatrudni, sam doświadczy na własnej skórze tego co się tam dzieje i zechce się zwolnić, wszystko w porządku lecz nie liczmy na terminowe wypłaty wynagrodzenia lub na świadectwo pracy w ciągu siedmiu dni jak to ustawowo być powinno, no ale pozostaje bezcenna wolność ;) P.S. Lepiej nie chodzić na zwolnienia bo i tak nie będą wiarygodne.

Adam Nowy wpis

Jetsem ciekawa zarobków w tej firmie?

Były pracownik Nowy wpis

Aż strach pomyśleć że ta firma nadal istnieje, pomimo tego że od piecu lat sprzedają towar przeterminowany ponad dwa lata, a jak to się dzieje? W magazynie jest specjalne pomieszczenie zamknięte, w którym jest maszynka do zmiany dat na butelkach plastikowych...

mietek Nowy wpis

Ludzie, przed podjeciem tam jakiej kolwiek pracy, najpierw sprawdzcie w Powiatowej Inspekcji Pracy ile na Oriental Secret bylo zgłoszeń... a było dużo sami sprawdzcie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Oriental Secret spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Firma ściema

Dziękuję firmie za umowy bez kwot wypłat teraz raz poprosiłam i zaświadczenie dostałam bez podpisu i stempla ....potem brak kontaktów nie odbierają .....potem obiecują że wyślą tym razem ze stepelkiem a nie wydrukowaną kartkę miesiąc mija i nic .......... gdzie moje zaświadczenia potrzebuje do urzędów to żarty ?????? A pieniądze i tak wpływały z miesięcznymi zwłokami to : szef zapomniał ,to szef zgubił ,to nie ma go .....itp.itd po długich błaganiach docierały .......a jak na koniec proszę o zaświadczenia od 4 miesięcy to .... ???? Nawet nie odbieracie a ci co odbiorą kolejni nie mają ani numeru do szefa ani księgowości ?????

mietek
@Firma ściema

(usunięte przez administratora) nikomu nie polecam(usunięte przez administratora)

Mirek

@Firma ściema Nawet najlepszym zdarzają się gorsze momenty.

Iza

@mietek, czy rzekome zadłużenie firmy Oriental Secret wpływa jakkolwiek na wypłaty wynagrodzeń pracowników? Czy zdarzają się opóźnienia, czy może wynagrodzenie zawsze jest zgodnie z terminem? Ciekawi mnie również, jak dokładnie wyglądają warunki płacowe za pracę w tej firmie. Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Iza

@Fabian, jeżeli posiadasz jakieś nowe informacja na ten temat, to napisz co wiesz. Forum ,po to istnieje by informować siebie nawzajem co aktualnie dzieje się w firmie. Może wiesz coś na temat aktualnych ofert pracy?

mietek
@Iza

pracowałem tam 8 lat, firma jest tak biedna i zadluzona, że nawet nie stac jej na paleciaki elktryczne do magazynu, pracownicy ciagają palety ktore waza 1000kg, paleciakiem zwyklym recznym! a jedynym duzym autem w firmie jest Iveco Daily o ladownosci 760 kg, ktorym biedny kierowca, musi wozic cztery palety wazace razem 3500 - 5000 kg, zalezy jaki towar. firma biedna i zadluzona na ponad 2,5 - 3 mln (miliony) zlotych

Iza

@Były, Twój nick świadczy, że zakończyłeś współpracę z Oriental Secret. Twoim zdaniem powinny w tej firmie zajść zmiany, aby stało się lepszym miejscem pracy. Masz zastrzeżenia również względem wynagrodzenia. Czy mimo wszystko przez cały okres Twojej pracy w tym miejscu były zauważalne jakieś plusy zatrudnienia w tej firmie?

Klient

Tą firmę tworzą ludzie, jeśli jest tak źle to trzeba zmienić ludzi....Od jakiegoś czasu atmosfera i obsługa jest bardzo miła,sympatyczna i kompetentna jestem klientem i muszę napisać w samych plusach. Z towarem jest jednak różnie, wszystkiego niestety nie ma.

Były
@Klient

jako klient mozesz miec dobre zdanie o firmie bo nie wiesz co dzieje sie w srodku, opinie sa tu raczej dla przyszlych chetnych do pracy. jezeli chodzi o zmiane ludzi ktorzy firme tworza, najlepiej bylo by od zmiany prezesa, w dalszej kolejnosci dyrektorow, bo ci co nizej sumiennie wykonuja swoje obowiazki! lecz wymaga sie pracy ponad normy i najlepiej za darmo. A poza tym, w warszawie nikt juz nie zarabia tak smiesznych pieniedzy, za tak ciezka prace jaka tam sie wykonuje, na dodatek bez zachowania jakich kolwiek zasad bhp

Fabian

A czy wiadomo co sie tam dzieje z marką OKF. Chodzą słuchy ze przejęła dystrybucje jakaś inna firma i Oriental już tymi produktami nie handluje.

PRAC

Pracowałam tam i moja opinia jest jak najgorsza. Atmosfera fatalna. Ciężko wyegzekwować pieniądze. Ogólne dziadostwo. Nie są zupełnie przygotowani do tego co robią, a oszczędzają na wszystkim! nikomu nie polecam.

Pawel

kasę maja ale w maja ludzi gdzies pan Prezes J to juz najlepszy jest towar ma być wszędzie a potem jak nie zapłacą za faktury to kasy tez nie dostaniesz a

kasia3

co sądzicie o nowej aloesowej serii kontailowej? na serio to takie zdrowe i korzystne dla organizmu jak opisują? ciekawi mnie również niezmiernie czy skoro są dystrybutorem na rynkach Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej to możliwa jest w firmie iędzynarodowa kariera

wuheh

Wizytówką Oriental powinien być WC w magazynie, każdy kto chcę tam zacząć robotę powinien tam zajrzeć najpierw. To najlepszy obraz firmy.

Robotnik

Magazynier dobrze piszę, magazyn brudny, nie ma miejsca na zjedzenie, przebranie się , WC to dramat, rozładowanie kontenerów bardzo ciężkie , za nadgodziny prezes obiecał zapłacić nie zapłacił, pensja 1500 ,

magazynier

kawior to skoro jest tak "dobrze" to czemu nikt nie chcę robić w tym brudnym magazynie ? może ty pójdziesz tam robić.

magazynier

Warunki pracy na magazynie tragiczne, pensje głodowe, za nadgodziny nie płacą.

"dobre imię firmy Oriental" "szkaluje dobrą firmę" - buahahahah . Wszystkim którzy mają wątpliwości radzę zgłosić się do Inspekcji pracy i sprawdzić skargi.

byly

Nie polecam , niskie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Oriental Secret - Warszawa

Oriental Secret
1.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • łopuszańska 49/53
    02-232 Warszawa