Opinie o ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Po prostu nie wierzę... Nowy wpis

..co to za firma jest. Przychodzę na umówioną godzinę, a przede mną 5 osób no ale dobra... czekam, czekam na swoją kolej. Widzę, że już jedna osoba rezygnuje haaaa. No, ale wreszcie się doczekałem... wchodzę do tego ich śmiesznego biura aby porozmawiać w sprawie tej super-mega-giga pracy w roli ochroniarza, a ta baba mi oferuje 14,50 zł za godzinę haaaaaaaaaaaaaa i jeszcze się smuci na to czy taka praca by mi odpowiadała Cyrk. NIE POLECAM. •

Helena Nowy wpis
@Po prostu nie wierzę...

W sumie nie dziwię się czemu w ogłoszeniu jak już stawki by nie chcieli podać. Bo z niego się kontaktowałeś z nimi, tak? Ale mówiła, że coś dodatkowo jeszcze dadzą czy w połowie zdążyłeś kulturalnie podnieść swoją godność i wyjść stamtąd? ;p

Nick Nowy wpis
@Helena

Dadzą darmowe jabłka, portret Jarosława i katechizm aby człowiek się nie nudził w pracy.

Czy są jakieś zmiany w ANPOL ANNA KUNCA? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Romcio

Zmiany w firmie nastapily w kwietniu 2017 roku,firma Anpol przeksztalcila sie w spółkę z o.o. i od tego czasu trwa dynamiczny rozwoj firmy,

@Romcio

Czym się ten rozwój przejawia? Skąd masz dostęp do takich informacji? Wiesz coś więcej na temat trendów jakie przejawia firma? Mam nadzieję, że sprzyja mi dziś szczęście i dalej korzystasz z tego forum:)

Timi

Kawał gnoi wykorzystują pracownika po 10-12 h każą robić rzeczy nie związane z pracą obiecanki cacanki od 3 lat o podwyżce a szefostwo tylko auta zmienia. (usunięte przez administratora)!!!!!

Timi

Odradzam z całego serca

Jolanta Nowy wpis
@Timi

Dlaczego? A jak długo pracujesz/pracowałeś w Anpolu? Co według Ciebie jest/było tutaj nie tak? ;)

Izabela

Firma super, rozwijająca się, właścicielka też super. nie ma na co narzekać i do czego się przyczepiać

@Izabela

Czy kadra kierownicza Anpolu jest wciąż taka sama? Zastanawiam się, czy obecnie można tam liczyć na jakieś premie, chociażby bony świąteczne? Opinie o poprzednich latach są różne, jak jest teraz?

Basia
@Paulina

Hahaha na co na premie bony świąteczne jak sobie narysujesz tu zarabiasz mniej niż na ulotkach smród bród i skąpstwo... Bardzo zakłamana firma

Radek

Co za bzdety wypisują na tym forum o firmie Anpol Anna Kunca Bydgoszcz. Boicie się prawdy ??? Anpol to od początku powstania firma z naciskiem na wyzysk ! Pensje nie daleko odbiegają od zasiłku dla bezrobotnych, rotacja pracowników na potęgę a właściciele tylko fury zmieniają i się bawią. Jaka firma z tradycjami? w wyzysku pracowników to by się zgadzało i nic poza tym. Jeżeli chcesz robić za pachoła to praca dla ciebie

@Radek

Twoja opinia jest dość "mocna", byłoby fajnie gdybyś mógł podać stanowisko na jakim pracowałeś i kiedy to było. Każdą opinie lubię poprzeć konkretami, faktami- żeby było to sprawiediwe.

Euro Transport
@Paulina

Zajmij się sobą a nie nos w tykasz w prawdę i (usunięte przez administratora) im ratujesz wyzysk i (usunięte przez administratora)!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Anpol Firma Usługowo - Handlowa Anna Kunca?

Klient

Masakra żadnych idziesz robisz i patrzą czy umiesz psikac pistoletem tragedia masakra

BUS art. Spożywcze

Pojechałem umuc auto w czwartek 27ego Na samym początku napisze że smród nie do wytrzymania. Praca wykonywana tzw,, na odczepne " pracownik obrażony jak pokaże mu się elementy pojazdu które nie zostały domyte, jeden z chłopakow hamski sprawiał wrażenie nie obecnego. Nie polecam.

P.lib

Firma na 6 polecam szefostwo bomba jak się nie robi w CH.......

@P.lib

Czy w Anpolu ma się szanse na rozwój, awans? Znasz kogoś, komu się to udało? W wielu miejscach warunki są w porządku (jak to się mówi), ale z biegiem lat nic się nie zmienia, stanowisko dalej to samo. Jak jest tutaj?

Paulina

Widzę, że w Anpol szukają kogoś na pozycję Pracownika Do Obsługi Toalet w Osłej, niestety nic z Bydgoszczy. Może ktoś z obecnego zespołu pomoże i napisze, czy w najbliższym czasie można liczyć na jakieś rekrutacje? Jeżeli tak, jakiej umowy i wynagrodzenia można się spodziewać?

Patrycja

W jakim sensie jest tam wyzysk?

Josef

Firma ciągle rozwijająca się, plasuje się w czołówce firm na terenie, poza tym dobry pracodawca, polecam pracę.

Czy pracownicy w Anpol Firma Usługowo - Handlowa Anna Kunca dogadują się między sobą?

Anpol

Firma ANPOL od 2017 roku została przekształcona w spółkę z o.o.

Firma wiarygodna,dynamicznie rozwijającą się,wspaniała kadra pracownicza,duża wyrozumiałość szefowej zarówno w pracy jak i w życiu osobistym pracowników,polecam

Arek

koleżanko @Luiza nie masz się co łudzić że otrzymasz odpowiedź na temat warunków pracy i płacy firmy Ampol ponieważ Gdyby były one na poziomie na pewno ktoś by je podał lecz widać z tego że opinie wszystkie na temat tej firmy to prawda dlatego właściciele nie podają warunków pracy i płacy Bo nie chcą się po prostu ośmieszać. Moja rada Nie zawracajcie sobie głowy tą firmą ponieważ tam szukają parobków do pracy a nie pracowników.

Luiza

Witam kto wie czy firma Anpol przyjmuję do pracy i jakie są warunki finansowe ? czytałam na forum opinie ale w treści nie ma nic na temat jakiś @Adam miał niby podać warunki pracy i płacy ale jeżeli nie poddaje tych warunków czyli myślę że niespecjalne są tam one. Jeżeli ktoś ma informacje na temat tych warunków proszę je opisać i jakie są oferty pracy? Pozdrawiam Luiza.

Anpol Bydgoszcz Firma z tradycjami.Właścicielka super potrafi rozmawiać z pracownikami bez manii wyższości.Zarobki adekwatne do wykonywanych zadań. Firma rozwojowa w zakresie usług.Atmosfera w pracy bardzo dobra, warunki pracy do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej bez ściemy,wypłaty w terminie,czas pracy do wytrzymania.Potwierdzam poprzedni wpis Firma godna zaufania.

Zabka

Firma ANPOL z Bydgoszczy jest super,a właścicielka to jest mamą dla pracowników,wiecej takich firm,a bedzie nam wwszystkimlepiej

Zostaw merytoryczną opinię o ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Jagiellońska 58
    85-097 Bydgoszcz

ANPOL Firma Usługowo-Handlowa Sp. z o.o.