Opinie o MC International w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MC International. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MC International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MC International w Kwidzyn

Ada Nowy wpis

@joggo a nadal jest ta sama zasada z premią?

joggo Nowy wpis

Warto się starać aby wyniki sprzedażowe były jak najwyższe w takim razie. Wtedy premia jest także wysoka

korona Nowy wpis

prezes bozo wielki oszust i tyle złapac tylko w ciemnym kacie i wtedy z nim porozmawiac i ilona ta to jest dobra pani rozchwytywana przez boza i innych polecam!!!!!!!!!!

MC Nowy wpis

No i się nie doczekacie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MC International? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Sprzedawca CCC Kwidzyn
CCC S.A.
luis

Firma to wielki krzak juz za 3 miesiace mi zalega i co wy na to.Wielkie obietnice tylko są.Ja pracowałem dla niego a nie dla innej firmy wiec co mi do tego ze mu wiszą kase ja prace wykonałem i chcę swojej kasy.Dostał kase z Firmy NMi i swoje potrzeby zaspokoił a my dalej bez kasy

Myklebust

They will not have any problems because they have rights to get their money, and nobody legally way can't break off the contract without an excuse... They stop their work because of missing payment right, so in my opinion they should go to court with this case.!

koszmar

wiszą ponieważ Pan Marcin pseudo biznesmen nie wywiazał się z kontraktu oraz nie przestrzegał podstawowych przepisów dotyczących relacji pracodawca pracownik. A to dopiero poczatek jego problemow ktos w koncu sie mu zabral za (usunięte przez administratora)

xxx

Firma nie płaci ale chyba nie ze swojej winy, słyszałem ze ładna kasę im wiszą.... Co do biura to napewno powinni zmienić to i owo, ogólnie ok.

pytek
@xxx

do xxx jezeli cos słyszałeś a nie wiesz o co dokładnie chodzi to raczej sie nie wypowiadaj na takie tematy.

wdz

witam, również pracowałem tam 6 tygodni. Wypłata nie była na czas, oszukiwali na podatku, zabierali więcej niż powinni. Niektórym chłopakom nie odprowadzali składek i przy rozliczeniu musieli zapłacić 50 tyś koron podatku. Jeśli chodzi o panią Ilone z biura w Kwidzyniu to zero jakichkolwiek kompetencji. NIE POLECAM

marrio

Witam byłem z tej firmy w biurze wszystko ładnie mówią a jak pojedziesz do norwegi to całkiem inaczej wygląda. Pracowałem tam dwa tygodnie wypłata miała być do piętnastego każdego miesiąca a pan Chmielewski płaci jak mu się podoba kiedy ma ochotę to kasę wyśle ja jeszcze czekam i ciekawe czy zapłaci mi omijajcie tom agencie ja żałuję że pojechałem.

Zostaw merytoryczną opinię o MC International - Kwidzyn

MC International
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Generała Zygmunta Berlinga 6 lok. 34
    05-480 Kwidzyn