Opinie o HILLTECH M&S S.C. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HILLTECH M&S S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HILLTECH M&S S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HILLTECH M&S S.C. w Katowice

dzikus67

Już przestałem liczyć na zarobioną kasę....:(

ddd
@dzikus67

to aż tak źle dzikus67 rozmawiałeś może z nimi o tym?

dzikus67
@ddd

nikt Ci nie odda tego co zarobiłeś. maślany nie ma dużo do mówienia podobno.

@ddd

Z nimi nie da się gadać

Kamil

Drodzy użytkownicy, czy po Waszych ostatnich wpisach mam rozumieć, że pracodawca ten nie wypłaca całości zarobionych pieniędzy? Czy to właśnie chcieliście przekazać w swoim komentarzu? Pozdrawiam.

Aneta

Cześć, jak skończyły się Wasze historie? Udało Wam się uzyskać pieniądze i się dogadać z Hilltechem? Jak wszystko dalej się potoczyło?

Daniel
@Aneta

Niestety nie wypłacił tego co mial. Udają, że nie ma tematu niestety. Inni też mają z nimi problem.

Daniel
@Aneta

niestety nie. Inni tez maja z nim problem

PA
@dzikus67

A co Ty zrobiłeś i jak pracowałeś??? Czy było wszystko na czas , czy aby czas zleciał w pracy???

NICKI Nowy wpis

To z kim da się gadać , przecież z kimś załatwicie swoje sprawy, sami wyznaczacie sobie cele i projekty?

Zofia Nowy wpis
@NICKI

Może im chodziło o rozmowę na temat godnych warunków pracy? Ale z tego co widzę to macie chyba odmienne zdanie? Opowiecie jak to aktualnie tutaj jest?

DZIKU Nowy wpis
@dzikus67

A co robiłeś ??? i zrobiłeś???

NICK Nowy wpis

A może Ty nie umiesz gadać?

NICKI

Za rzetelną pracę , płacą solidnie , a jak pace się lekceważy to i tak płacą,

Jarosław

Czy pracodawca wciąż nie płaci w terminie? Wszyscy mu to zarzucacie, ale może coś zmieniło się w ciągu ostatniego roku.

Jacek

Pracuje ktoś obecnie w tej firmie i może się wypowiedziec o stawkach jako pracownik produkcji? I czy płacą swoim pracownikom terminowo?

Brałeś udział w rekrutacji do HILLTECH M&S S.C.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Serwisant

Nie płacić lepiej uważać. Zawsze przeciągają płatności po pare miesięcy. Nigdy nie ma kasy na czas, a jedna opcja aby coś dostać to jak potrzebują wykonać zlecenie. Tylko szantażem można uzyskać kasę. Mi nie zapłacił i nawet się nie poczuwa. Nie odbiera telefonów. Wielu nie zapłacił długów z przed lat.

ex

No co tutaj dużo mówi (usunięte przez administratora) jak nic. Faktury prowizyjne nie płacone od ponad 3 miesięcy, kiedy się upominasz dostajesz informacje że w najbliższym czasie będzie, ale ten czas nie nadchodzi. Po komentarzach widzę, że nie tylko ja dostałem wypowiedzenie bez uzasadnienia po ponagleniu zapłaty. "Firma" wymaga byś sprzedawał, ale to widzi mi się prezesów zadecyduje czy i kiedy dostaniesz za to pieniądze... Podpisują z Tobą umowę, a sami się z niej w większości nie wywiązują. Już nie wspomnę, że tryb wypowiedzenia umowy jest przez nią określony...ale po co jej przestrzegać. Podsumowując, zdecydowanie odradzam współpracę. Chyba ze ktoś chce się narazić na wykonywanie pracy i otrzymanie wynagrodzenia w bliżej nieokreślonym czasie... tak pięknie to miało wyglądać, a wyszło jak zwykle. PS. Dyrektor handlowy to naprawdę w porządku człowiek.

samu-raj

potwierdzam to co pisze większość czyli firma ma problemy z regulowaniem płatności które nie zmieniają się od lat ,np.faktura z czerwca regulacja we wrześniu itp. o podatkach i zus nie wspominam gdy trzeba płacić a nie ma z czego , firma działa tak cały czas, zbywa tylko że przelew już wyszedł albo wyjdzie jutro i tak w kółko . Co do rozliczeń wygląda następująco podstawa uzależniona od pozysku ilość POS np. 5 pos= 500, 12 pos=1900 samochód ,paliwo 90 litrów/400 zł i stąd rotacja pracowników w tej firmie przyjdzie nowy zobaczy jak jest i już go nie ma

Joanna

@kk czy do tej pory sytuacja się poprawiła? Uzyskałeś należne wynagrodzenie? A jak wygląda sama praca w firmie? Mógłbyś powiedzieć o niej coś więcej?

Mysz
@Joanna

Wciąż nie płacą. Handlowcy mają nieopłacone faktury nawet z marca. Paranoja.

@Mysz

Potwierdzam ta firma to wielka porażka.

Joanna

Pracujesz w HILLTECH? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Na jakie warunki mogą liczyć obecnie pracownicy firmy?

kk
@Joanna

fajne ale tylko na papierze. Firma zalega z płatnościami nie dni a miesiące, jeżeli taki układ Ci pasuje to proszę bardzo. Nie polecam wręcz odradzam

pos

Omijajcie Hilltech z daleka.Płacą swoim kontrahentom po 50, 60 dniach od wymaganego terminu płatności. Najgorsza firma z jaką dane mi było współpracować. Zostaniecie z długami- niezapłaconym ZUS-em, podatkami bo oczywiście pracując u nich konieczna jest własna działalność.

serwisantPOS

Płacą, jak wszyscy na rynki - ważne że stabilnie, FV +/- kilka, kilkanascie dni. Praowałem w Wincor Nixdorf to na platnosci czekalem po 4-6 tygodni. Ważne że płacą kontrahentom

@serwisantPOS

Jakie stabilnie czekanie po 4 - 5 tyg. na zapłatę to stabilność?

kk
@serwisantPOS

Chłopie stabilna płatność to jest w dniu wymagalności na fakturze, a nie proszenie się tygodniami aby raczyli łaskawie zrobić przelew

kaka

zatrudniają, ale nie płacą faktur; nie ma żadnej podstawy

@kaka

Nie polecam nie płacą a jak się uda doprosić zapłaty to po kilku tygodniach od terminu płatności

cvb

wlasnie jezeli chodzi o przedstawiecieli handlowcyh to pamietam ze jakis czas temu byli poszukiwani..

HILLTECH

Cały czas rozbudowujemy sprzedaż. Zapraszamy do wysyłania CV Podstawa wynagrodzenia + samochod + paliwo. Wynagrodzenie uzależnione od wyników www.hilltech.pl

kaka
@HILLTECH

jak będziesz się upominać o kasę to dostaniesz wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym (sic!) bez uzasadnienia z daleka od tej "firmy"

Johny.B
@kaka

Też dostałem wyp. Rozumiem jednak sytuację. Nie pozyskiwałem , więc trudno się dziwić. Nikt za darmoszkę auta nie ma. Podobno trwa "naprawa" firmy, więc zwalniają nierentownych

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie HILLTECH M&S S.C.!

Zostaw merytoryczną opinię o HILLTECH M&S S.C. - Katowice

HILLTECH M&S S.C.
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Księdza Piotra ściegiennego 268A
    25-116 Katowice