Opinie o Motion Brand Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Motion Brand Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Motion Brand Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motion Brand Sp. z o.o. w Poznań

Czarek Nowy wpis

@Syd Trudno się zgodzić z Twoją opinią. Wystarczy sprawdzić, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc przemyśl swoją opinię.

Filomena Nowy wpis

@Syd Przesadziłeś z taką opinią. Firma jak najbardziej ok ,choć może nie wszystko jest ideałem.

Syd Nowy wpis
@Filomena

Być może, ale minusy jednak przysłaniają plusy

Beata

Czy ktos poleca tego pracodawcę? Czy raczej nie szukac tu przyszłości?

Syd
@Beata

Nie ma tam przyszłości, chyba że chcesz pracować dla portfolio.

Mariusz Nowy wpis
@Syd

Rozwiniesz swoje zdanie, dlaczego nie ma przyszłości w tej firmie? Chodzi Ci o to, że nie ma możliwości rozwoju, czy może awansu na wyższe stanowiska? Twoją wypowiedź można rozumować na różny sposób, dlatego też chciałbym to ustalić.

Statysta

Po wykonanej pracy SzefWszystkichSzefówSławek nie kwapił się do zapłacenia wynagrodzenia. Czekałem i czekałem, aż wreszcie zapomniałem. Po jakichś dwóch latach mocno mnie przycisnęły finanse, więc zacząłem szukać pieniędzy gdzie się da. Przypomniałem sobie o zaległości z Motion Brand. Nieśmiało napisałem do SzefaWszystkichSzefów. SławekJerzyna z Inowrocławia wyraził ubolewanie i dostrzegł z troską, że od tamtej pory minęły dwa lata. Bardzo przejął się zaistniałą sytuacją i obiecał natychmiast to sprawdzić ("porządny" z niego gość). Od tamtej pory cisza. Ani pieniędzy, ani "filmowiec - absolwent Filmówki" SławekJerzyna nie odzywa się, ale wiadomości skrupulatnie odczytuje. 5 yebanych lat.

Aplikowałeś do firmy Motion Brand Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Izolda

Czy ktoś ma wiedzę o ewentualnej rekrutacji w firmie? Jaka atmosfera?

Jacek

Jak jest w firmie dobrze to z zasady jest bardzo mało wpisów. Gdyby było źle to forum by szalało!!

Paulina

Jaka atmosfera panuje w Motion Brand Sp. z o.o.? Za co najbardziej cenicie tego pracodawcę?

Pozdrawiam was ja - Kokon

No ja też nie rozumiem o czym ten człowiek mówi @coś. Rekrutacja wewnętrzna to jest robiona w firmie, a ja chcę się dopiero do firmy dostać, więc coś takiego mnie tam nie obchodzi. Słyszałem, że dają umowę o pracę i szkolenia są. Kiedy można liczyć na oferty pracy?

Lofe w Wawie tylko biuro sprzedazowe. Tak, z zewnatrz niezle to wyglada...I na tym pozostanmy:-)

inaczej

Pracowałam. Potwierdzam wszystkie złe i wszystkie dobre opinie. Właścicieli jest dwóch i obaj są po jednych pieniądzach, choć na pierwszy rzut oka wygląda inaczej. Jeśli chcesz przekraczać swoje granice za minimalne stawki i trenować twardość tyłka - świetny wybór. Tylko lepiej mieć twardy charakter i mocną psychikę,(usunięte przez administratora)

AMM

Ala, jesli wierzysz, że ludzie od razu lataja z pozwami zbiorowymi w takich sytuacjach, zamiast czuc sie zle i rezygnować z pracy to musisz byc jeszcze dosc mloda (bez urazy, zycie uczy rzeczywistosci). Fajnie by bylo, ale to wymaga odwagi, czasu, funduszy i ...znania innych osob, ktore chcialyby z Toba stanac w sadzie. No i dowodow (a z tego co widze to heh nie pisze ze ktos kogos molestowal czy okradal, tylko ze glupie teksty padaly no i mobbing, zla placa albo nieplacenie itd., oszukiwanie). Ja zrezygnowalam z pracy. Nie przydarzyly mi sie konkretnie wszystkie z tych sytuacji ("tylko" ekstremalny mobbing od szefa i problemy z platnosciami), ale widzialam jak to sie odbywalo i stwierdzilam, ze nie jestem az taka desperatka. Ale niestety potwierdzam slowa "heh". Nie bylam swiadkiem konkretnych zachowan jak opisane, ale nie zdziwilo mnie nic z tego zo napisal.

Heh

Pracowałem tam kiedyś i zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora) Poza tym firma nie wywiązuje się ze swoich obietnic finansowych wobec pracownika,(usunięte przez administratora)chociaż dziewczyna poświęcała całe swoje życie tej firmie. Generalnie powiedzieć, że nie polecam to byłoby mało. Bujajcie się MB. PS Pomijam już fakt, że duża część ludzi pracowała "do portfolio" z obietnicami zatrudnienia, które nigdy nie sa realizowane.

ewa

Byłam kiedyś na rozmowie na stanowisko KAM. Masakra. Na dzień dobry mają oczekiwania naprawdę z nieba, a to co proponują w zamian nie jest adekwatne. (usunięte przez administratora) Nie polecam!

M.

Pracowałam w tym miejscu stosunkowo krótko (z powodu planowanego wcześniej wyjazdu). Bardzo miło wspominam ten czas, głównie z powodu świetnej, kameralnej ekipy, elastycznego czasu pracy oraz tego, że nauczyłam się czegoś nowego w zakresie montażu/postprodukcji. Polecam osobom zdystansowanym i wciąż otwartym na naukę - dla zarozumialców raczej nie ma tam miejsca ;)

Dev3D

Firma niesolidna, nie uznaje umowy o pracę, żądają profesjonalizmu, a płacą jak komuś kto dopiero się uczy. Zły klimat da się wyczuć już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak ktoś lubi (usunięte przez administratora) - polecam :)

Alfonso

Firma (usunięte przez administratora) nie mają kasy na nic, najlepiej pracować charytatywnie, nie maja profesjonalistów bo i kto z takimi ludźmi będzie współpracować ?? Więc i nauczyć się niema czego, [usunięte przez moderatora]

nigdyniebylemtypem

Doctorze... Ja szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. GRATULUJĘ. JAKA BYŁA FORMA WSPÓŁPRACY? Praca ciężka, ale za to wynagradzająca dużymi możliwościami. JAKIMI? Firma szybko się rozwija, załoga jest młoda i fajna. PRAWDA, SZCZERA PRAWDA I TYLKO PRAWDA. Łatwo awansować. ZMIANA NAZWY STANOWISKA PRZY ZWIĘKSZENIU LICZBY OBOWIĄZKÓW TO NIE AWANS. Zadania jakie stawiają człowiekowi to rzeczywiście od razu głęboka woda. BO W FIRMIE, POZA WYJĄTKAMI, NIE MA SPECJALISTÓW Albo ktoś się sprawdzi, albo niech spada do korpo. TO NIE JEDYNA ALTERNATYWA Pieniądze na początku może i mniejsze, ale za to człowiek może zdobyć doświadczenie, jakiego nie da mu inna firma. DOPRAWDY???

conan

Na rozmowie byłem kilka miesięcy temu. Niby sympatycznie, chociaż im dłużej dyskutowałem tym bardziej byłem zdegustowany postawą osoby rekrutującej (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś lubi duża dawkę adrenaliny i poczucie bycia bezosobowym trybem w fabryce marki - polecam. Poza tym za niewielkie pieniądze i wielki wysiłek można nabrać ciekawego doświadczenia. W trakcie rozmowy stawiajcie jasno swoje warunki o przy nich trwajcie.

Borys

Ja byłem na rozmowie na Key Account Managera, było normalnie, no chyba, że komuś przeszkadza konkretność i rzeczowość na rozmowie. Jeśli chodzi o zatrudnienie - pytali w jaki sposób chcę pracować - umowa o pracę nie stanowiła problemu, zapewniali też niezbędne narzędzia. Dla mnie OK.

Doctor

Ja szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Praca ciężka, ale za to wynagradzająca dużymi możliwościami. Firma szybko się rozwija, załoga jest młoda i fajna. Łatwo awansować. Zadania jakie stawiają człowiekowi to rzeczywiście od razu głęboka woda. Albo ktoś się sprawdzi, albo niech spada do korpo. Pieniądze na początku może i mniejsze, ale za to człowiek może zdobyć doświadczenie, jakiego nie da mu inna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Motion Brand Sp. z o.o. - Poznań

Motion Brand Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Jesionowa 18
    61-432 Poznań