logo Raiffeisen Bank Polska S.A.

Raiffeisen Bank Polska S.A.

Poznań

Opinie o Raiffeisen Bank Polska S.A.

xx 2010-10-27 16:23:47
nie polecam tam pracy, zarobki marne, a presja i odpowiedzialność duża, rotacja pracowników też
anonim 2011-03-28 02:03:25
Uwaga na( usunięte przez administratora )najpierw będzie się do Ciebie uśmiechać a potem pierwszego dnia w pracy zmierzy Cię wzrokiem, stwierdzi, że nic nie umiesz i będzie Cię reszte pracy demotywować, ale ogólnie jest mi jej żal bo z góry jest mocno naciskana na wyniki, likwidowane oddziały co chwilę zwalniani pracownicy, rotacja ich i ogólnie związana z tym fatalna atmosfera w banku
nom 2016-04-28 16:35:43
Skoro odbywa się bezproblemowo @ola to doskonale o nich świadczy. Kleinci potrzebują zaufania od pracowników banku, więc i branie kredytu z banku jest dodatkowo przyjemniejsze. Ważne że tacy doradcy kredytowi znają się na swoich obowiązków i przekłada się to na zarobki
34iwr 2016-10-25 10:00:45
nie polecam pracy w dziale administracji kredytów, atmosfera kiepska, duża rotacja, zwalniają bez powodu, niskie zarobki
Zostaw swoją opinię o Raiffeisen Bank Polska S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raiffeisen Bank Polska S.A.