Rossegger

Wrocław

Opinie o Rossegger

anonim 2009-09-18 12:11:46
ciekawa praca, choc czasami firma ma dlugi okres rozliczania ale zawsze rozliczała. Fajny zespół, duże firmy z którymi współpracuje we Wrocławiu jest niewiele takich agencji reklamowych.
anonin2 2009-10-13 14:30:52
Ta firma jest nie poważna nie wypłaca wynagrodzenia i zbywa nas że nie mają pieniędzy do wypłat. Ale co nas to obchodzi jeżeli ta firma uważa się za bardzo dobrego pracodawcę to dlaczego jeszcze nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za 3 miesiące i za każdym razem jest przesuwany termin realizacji przelewu. Jednym słowem to (usunięte przez moderatora) tylko takie słowo mi się nasuwa na myśl. Nie decydujcie się na podpisywanie umów z firmą której nie znacie albo przeczytajcie info o nieznanych firmach na forum.
anonim 01 - 13-10-2009 2009-10-13 14:47:30
Masz racje firma jest nie poważna jeżeli zatrudnia pracowników to powinna być wypłacalna, Ja już zakończyłam w czerwcu tego roku współpracę z tą firmą i czekam na pieniądze ale do tej pory ani, widu ani słychu o przelewie. W momencie kontaktu z osoba odpowiedzialną za te niedociągnięcia cały czas jest przesuwany termin wypłaty tak jak u ciebie. Zostałam poinformowana że do końca tego tygodnia lub na początku przyszłego tygodnia zostaną wypłacone. Czy to prawda to się okaż jak dostanę pieniądze.
Ich 2010-01-07 19:56:53
Firma niewypłacalna, szef - mitoman, czas na fakty
wiedzący 2014-08-24 19:29:41
ta firma już od dawna nie istnieje, więc nie masz tam czego szukać.
romek 2015-09-14 13:17:22
dziwne, że piszesz @wiedzący, że firma nie istnieje, jak ja mam inne informacje, działają i ich strona internetowa tak samo działa. Z tego co widze oni proadza agencje reklamową, ale tez specjalizują sie w koncertach, festiwalach, organizacją większych imprez czy eventów, a doswiadczenie mają już cąłkiem spore.
Zostaw swoją opinię o Rossegger - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossegger