NAVIGA-STAL

Wrocław

Opinie o NAVIGA-STAL

Cygan 2013-12-18 10:45:05
Firma generalnie rzecz mówiąc jest dobra. Zarobki rzędu 3tyś na rękę dla montera. Zabezpieczenia oraz dodatki regularnie dawane. Kierownictwo mało upierdliwe. Polecam
pracownik 2014-08-07 11:39:39
Firma kiepska i to bardzo nie polecam! Zarobki bardzo niskie - pracownik fizyczny zarabia jakies 14zł brutto za godzine, brak jakichkolwiek dodatków, oszukują na nadgodzinach - w roku robisz jakieś 400 nadgodzin oczywiście 50%, bo o setkach można zapomnieć. Pracownicy są wyzyskiwani na każdym kroku - po co zamawiać dźwig skoro ludzie mogą dźwigać nawet 100 kg i więcej? Kadra kierownicza też nie ma wesoło - inżynier zarabia jakieś 2000zł i nawet jak jest zmuszony do tego, żeby pracować w weekendy i po godzinach to nie ma za to płacone. Ale jeśli ktoś lubi pracować w czynie społecznym, czekać na spóźniającą się notorycznie wypłatę to zapraszamy. Tylko nie wolno chorować, bo jeśli wracasz nawet po chorobowym z wypadku w pracy to zostajesz automatycznie zwolniony.
pracownik 2015-10-21 10:34:24
Trochę przesadzasz z tymi negatywami, chyba coś przeskrobałeś, albo wypiłeś w pracy i się z Tobą pożegnano. Pracy jest dużo ale kasa idzie za tym. Kadra też się wyrobiła, ma troche oleju w głowie i pomaga w pracy. Nie jest źle.
paweł 2016-04-21 11:20:14
dwie opinie dwóch pracowników i skrajnie rożne,przydałaby się jeszcze trzecia
Zostaw swoją opinię o NAVIGA-STAL - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAVIGA-STAL