Opinie o NAVIGA-STAL w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NAVIGA-STAL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NAVIGA-STAL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVIGA-STAL w Wrocław

Ewelina Nowy wpis

warunki pracy to raczej od stanowiska tutaj zależą? Jest tu jakaś praca dla kobiet czy jedyne co to można liczyć na stanowisko biurowe? Jeśli tak to ile płacą i jaka atmosfera aktualnie występuje?

Piotr Nowy wpis
@Ewelina

Możesz coś więcej powiedzieć stanowisko pracownik budowlany

Piotr Nowy wpis

Cześć jaka macie opinie o naviga stal. Chodzi mi o warunki pracy

Cezary Nowy wpis

Firma z zasłużoną opinią dobrego pracodawcy, więc nie dziwmy się jeśli forum jest tak ciche.

Nie oczekujcie od razu nie wiadomo jakiej pensji na start mając małe doświadczenie. Poziom wynagrodzenia wzrasta wraz z doświadczeniem, do tego są premie. Pracy jest dużo ale dzięki temu można się wiele nauczyć.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie NAVIGA-STAL? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Sebastian

@DM, rozumiem, że pracowałeś bądź też starałeś się o pracę w NAVIGA-STAL. Piszesz o wynagrodzeniu na poziomie najniższej krajowej pensji - może to tylko na początek pracy, a później poziom wynagrodzenia wzrasta? Czy ktoś z Was pracuje obecnie w NAVIGA-STAL we Wrocławiu? Jak obecnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Napiszcie proszę swoje opinie!

DM

Kolejni janusze biznesu unikac jak ognia .oferuja place na poziomie minimalnej krajowej

Sebastian

@pracownik, rozumiem, dziękuję Ci za Twoje wypowiedzi. Wiele kwestii jest już jaśniejszych. Pozdrawiam! Czy znajdą się na forum osoby, które także pracują aktualnie w NAVIGA-STAL we Wrocławiu i też zechciałyby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum? Zachęcam!

Sebastian

@pracownik, a jaka atmosfera panuje w NAVIGA-STAL? Czy pracownicy wysyłani są na szkolenia? Jest jakiś socjal w firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w NAVIGA-STAL we Wrocławiu? Bardzo zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

@Sebastian

Opłacają szkolenia i nawet chętnie wysyłają jeśli jest potrzeba. Co do socjalu to jest opcja ubezpieczenia i opieki medycznej:)

Pracuję tu od 2018 i póki co nie ma na co narzekać. To fakt roboty jet dużo, ale z tymi nadgodzinami to przesada wszystko da się ogarnąć, a jak jest się zorganizowanym, to można nawet wygospodarować dłuższą przerwę:) Wynagrodzenie ok, można liczyć na premię, nawet co miesiąc. Całkiem spoko firma na start dla młodych z niedużym doświadczeniem, jest od kogo się uczyć. Doświadczeni pracownicy też mogą liczyć na docenienie. Zatrudniając się też martwiłam się wcześniejszymi opiniami, ale z tego co widzę wiele się zmieniło. Wystarczy, że chcesz pracować i wszytko będzie ok.

paweł

dwie opinie dwóch pracowników i skrajnie rożne,przydałaby się jeszcze trzecia

Firma kiepska i to bardzo nie polecam! Zarobki bardzo niskie - pracownik fizyczny zarabia jakies 14zł brutto za godzine, brak jakichkolwiek dodatków, oszukują na nadgodzinach - w roku robisz jakieś 400 nadgodzin oczywiście 50%, bo o setkach można zapomnieć. Pracownicy są wyzyskiwani na każdym kroku - po co zamawiać dźwig skoro ludzie mogą dźwigać nawet 100 kg i więcej? Kadra kierownicza też nie ma wesoło - inżynier zarabia jakieś 2000zł i nawet jak jest zmuszony do tego, żeby pracować w weekendy i po godzinach to nie ma za to płacone. Ale jeśli ktoś lubi pracować w czynie społecznym, czekać na spóźniającą się notorycznie wypłatę to zapraszamy. Tylko nie wolno chorować, bo jeśli wracasz nawet po chorobowym z wypadku w pracy to zostajesz automatycznie zwolniony.

@pracownik

Trochę przesadzasz z tymi negatywami, chyba coś przeskrobałeś, albo wypiłeś w pracy i się z Tobą pożegnano. Pracy jest dużo ale kasa idzie za tym. Kadra też się wyrobiła, ma troche oleju w głowie i pomaga w pracy. Nie jest źle.

Cygan

Firma generalnie rzecz mówiąc jest dobra. Zarobki rzędu 3tyś na rękę dla montera. Zabezpieczenia oraz dodatki regularnie dawane. Kierownictwo mało upierdliwe. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o NAVIGA-STAL - Wrocław

• Jak się pracuje w NAVIGA-STAL?

Zobacz opinie na temat firmy NAVIGA-STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042