Opinie o K-Shop Tech w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie K-Shop Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w K-Shop Tech o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-Shop Tech w Gorzów Wielkopolski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w K-Shop Tech zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

On

Co prawda to prawda na temat tej firmy dobrze płaci jak na ten park przemysłowy ,ale też niszcza czlowieka psychicznie

@On

Dobrze płaci ? To ty chyba ze wschodu jesteś jakiś żart

Czy pracownicy K-Shop Tech mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ja Nowy wpis

Oczwiście możesz sobie pogadać na śniadaniu

Co wchodzi w socjal K-Shop Tech?

Nic masz zapieprzać i nic nie chcieć

Ja Nowy wpis

Jaki socjal ? Żarty sobie robisz nędza i bieda wyzysk na maxa

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie K-Shop Tech? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Olek

@On Dlaczego tak uważasz? Może więcej uzasadnienia

Wpis kolegi obserwatora jest wpisem kogoś z biura nie jest obiektywny to co wyprawia Niemiec z dyrektorkiem uwłacza godności polskiego narodu nie dajcie się poniżać tym ludziom zastraszanie jest tu na porządku dziennym bezczelność i fałsz z ich ust to standard pogardliwie spojrzenia dla taniej siły roboczej i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym omijać zatrudnionych przez agencję zwolniom przed zimą idzie sezon za miesiąc będzie dużo roboty nie dajcie wuścić się w maliny tak jak ja omijać szkoda czasu.

Niemiecki (usunięte przez administratora) firma patologiczna zarobki nędzne ciągłe poganianie pracownika praca po 10 godz dziennie wyzysk na Maxa omijać z daleka klimat chory firma co roku wychodzi na zero według Niemca podwyżki około 50groszy rocznie żenada nie polecam nikomu tego kołchozu chyba że lubicie być (usunięte przez administratora) bo za 20000 zł niech szukają frajerów w innym kraju

Obserwator

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Nie jest to wielki zakład więc każdy każdego zna po pierwszym dniu pracy. Atmosfera jest dużo lepsza niż w słynnych gorzowskich fabrykach. Co do samej pracy to wszystkiego można się nauczyć. Wystarczy chcieć. Każdy kto wydaje się choć trochę kumaty szybko jest dostrzegany i traktowany jako "stały pracownik" a taki ma szansę ubiegać się i o podwyżkę i jest szanowany. Owszem, pewne zmiany zaszły w ostatnim czasie gdyż wcześniej było znacznie gorzej. Stara załoga przestała się już czasem pytać o imiona nowych pracowników bo szybciej odchodzą niż przychodzą i to jest główny problem. A ludzie, którzy zwiedzili już wszystkie adresy na Złotego Smoka i Mosiężnej zawsze będą krytyczni wobec pracodawcy. Mogą tylko wylewać pomyje w internecie bo to jakimi są pracownikami świadczy fakt, że nikt im umowy nie przedłuża w czasach gdy ludzi brakuje wszędzie.

@Obserwator

Twój post jest na tyle merytoryczny, że z całą pewnością posłuży osobom, które wciąż zastanawiają się nad tym, czy aplikować do K-Shop Tech. Cieszy to, że, powołując się na Twój wpis, można awansować w strukturach tej firmy. A czy Ci, którzy nie mają żadnego doświadczenia zawodowego, mają szansę na zatrudnienie w tym miejscu?

Najgorsza firma. Mase nadgodzin, ale co z tego jak każą później wypisywać urlop za wyrobione nadgodziny. Kasa na czas ale grosze płacą, a jak była podwyżka to w wysokości 0.80gr do każdej przepracowanej godziny. Szef niemiec strasznym żydem jest razem z Teteryczem. Majster Wojtek to już w ogóle idiota jakich mało. Ogólnie nie polecam nikomu tej firmy.

Naprawdę tak jest w tej firmie jak piszesz?

@Gość

Każdy może mieć zupełnie różne doświadczenia, nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. I akurat użytkownik @Pracownik ma niezbyt pochlebne zdanie o K-Shop Tech jako o pracodawcy, a z kolei Tobie mógłby odpowiadać. Interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko?

Stefan

Czasami trzeba spojrzeć czy jesteśmy dobrym pracownikiem. Wszyscy mają wady poza nami??

Paulina

@Monika czy aplikowałaś do firmy k-shop tech? Jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Czego można się spodziewać jakich pytań? A może przyjęli Cię do firmy i podzielisz się swoimi wrażeniami z pracy? Te informacje będą pomocą dla innych osób, które chcą aplikować.

Paulina

@mietek, chciałabym poznać Waszą opinię. Jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom/jaka jest atmosfera w miejscu zatrudnienia itp. Mogą być to cenne informacje dla przyszłych kandydatów.

@Paulina

Ludzie, powiedzcie coś więcej na temat tej firmy. Teraz poszukują kogoś do biura i zastanawiam się czy zgłosić aplikacje. Jaki jest ten Niemiec? Monika

Paulina

@OSKAR pracujesz nadal? Możesz powiedzieć coś więcej o firmie?

mietek
@Paulina

A co pani paulina chce wiedzieć?

OSKAR

PRZYJOLEM SIE MIESIAC TEMU I NIE NARZEKAM WYPLATA DOBRA NA CZAS TYLKO TE N ADGODZINY DOBIJAJA!!! A PRZYJSC MUSISZ BO CI UMOWY NIE PRZEDLUZA!!!

mietek
@OSKAR

Dobra wyplata dobre żarty Oskar

zacny

Do nich można przyjść bez ogłoszenia. Dobrych ludzi albo chętnych do przyuczenia zatrudniają od razu.

ktoś

Cały czas poszukują to na montera, do pomocy przy pile .. Tak, więc przejdź się jutro i się dowiesz co i jak.

ktoś

Wypłata jest terminowa. Kasę dostajesz na czas.

Pracuś

Najgorsza praca jaką widzialem i do tego kierownicy sadyści ! Naprawdę odradza

nie jedno widział

szczerze nie polecam bo można nie nabawić choroby psychicznej!

L

Szkoda sobie głowy zawracać tą firmą, chyba, że ktoś lubi jak się go obraża, robi z niego głupka (tutaj bardziej pasuje słowo [usunięte przez moderatora]) i zmusza psychicznie (naciski) do pracy w nadgodzinach. Powyższe dotyczy nie tylko produkcji, lecz również administracji. Jest źle, ale szefostwo nie widzi problemu, a może samo tym problemem jest. Na prawdę odradzam !!

Zostaw merytoryczną opinię o K-Shop Tech - Gorzów Wielkopolski

K-Shop Tech
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Mosiężna 19
    66-400 Gorzów Wielkopolski