Opinie o Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k w Kalisz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k?

Paula Nowy wpis

Ile sie zarabia na produkcji?

M Nowy wpis

Jak jest na produkcji? Jest jakiś dział gdzie na hali nie ma hałasu?

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

Witam, jakie opinie obecnie na temat firmy, atmoswery, placy ?

Jaki jest wkład kierownictwa Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Iiiiiiiss

Jak wygląda praca w laboratorium w Paula Parzew? Jest spokojna czy w pośpiechu ?

Bartosz
@Iiiiiiiss

W pośpiechu? Masz na myśli pod presją czasu? Chcesz tu aplikować dlatego pytasz? Nie widziałem żeby ostatnio kogoś szukali. A jakie stanowisko cię interesuje?

amerikan
@Bartosz

Ja też nie słyszałem o rekrutacjach. Może ogłaszają się lokalnie.

Wanda
@amerikan

To tylu chętnych do pracy mieliby jedynie lokalnie? A co jeśli ktoś zdecydowałby się na przeprowadzkę?

xxx
@Wanda

Podbijam pytanie. Wie ktoś jak wygląda praca w laboratorium w Paula Parzew?

Opinia

Nie polecam pracodawcy. Atmosfera w tej firmie jest nie do przyjęcia. Brak kompetencji osób zarządzających. Tak jak wspomnieli inni wynagrodzenie ustalone na rozmowie jest wielka obietnicą, po okresie próbnym zero rozmowy. Firma która aspiruje do korporacji dzialajacej z najwyzszymi standardami, rzeczywistość jest całkiem inna. Szkoda czasu na marnowanie w takiej firmie. Nie polecam, odradzam.

Honorata
@Opinia

Jakich kompetencji nie mają osoby zarządzające a które powinny mieć? Piszesz o ich braku o ale czego nie maja a powinni? Czego nie potrafią? Szczególnie że wspominasz o aspiracjach o najwyższych standardach

@Opinia

Czy możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś (aś)? I co spowodowało twoje odejście z firmy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

dział handlowy

(usunięte przez administratora) Stosuje techniki sprzedaży aktualne 10 lat temu i tego samego wymaga od pracowników w swoim dziale (i przy okazji większej sprzedaży:D) Faworyzowanie ulubionych pracowników jest u niej na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) Wypłata - ile wynegocjujesz, tyle dostaniesz. na okresie próbnym(usunięte przez administratora)obiecuje, że będzie podwyżka przy przedłużaniu umowy, po czym jak przychodzi co do czego nie ma mowy o podwyżce, a przy szefostwie wypiera się swoich słów. Szkoda, że jedna osoba tak psuje wizerunek firmy, bo Pani (usunięte przez administratora)naprawdę bardzo angażuje się w pracę i rozwój firmy, a przez takich ludzi jak(usunięte przez administratora) traci dobrych pracowników, którzy mogliby zapewnić większą sprzedaż firmie.

Joanna
@dział handlowy

Troszkę słabo tak pisać o konkretnych osobach związanych z firmą - lepiej tego nie robić na forum publicznym. Jak duży jest dział, o którym wspominasz? Czy pomimo tego, o czym piszesz, pracownicy mogą liczyć na swoje wzajemne wsparcie?

@dział handlowy

cześć, zgadza sie.....ile wynegocjujesz na poczatku na okresie probnym tyle po.... zenada,,, na rozmowie ustalenia inne i pytanie czy na okresie probnym zgodziłbym się na "troche mniejsze" wynagrodzenie. potem dzownią ze chcą pracować razem ale na okresie probnym proponują połowę mniej!! i wymagają opłacania studiów kierunkowych na pytanie jakie są gwarancje że wynagrodzenie po okresie probnym będzie wynosiło tyle ile była mowa na rozmowie - i czy ewentualnie dają taką gwarancje na pismie - zero odpowiedzi. dziekuję za oponie bo bym wtopił

on
@Marcin

Jeżeli chodzi o kwestie wynagrodzenia to taką praktykę stosuje ta firma której sam również doświadczyłem. Jest problem z tym, że wynagrodzenie z reguły różni się od tego co zostało uzgodnione na rozmowie kwalifikacyjnej, a tym jak ono wygląda już po okresie próbnym. Na wypłatę składa się również premia której składowych chyba nikt nigdy w 100% nie poznał, po prostu sobie jest. Nawet nadgodziny są wypłacane jako część premii, w dodatku za sobotę nie jest to na pewno 100% płatne. Teraz widnieje dużo ofert pracy czy to na stronie firmy czy powiatowym urzędzie pracy, ale nie ma się co sugerować tamtymi stawkami, bo rzeczywistość przy podpisywaniu umowy jest zupełnie inna, dadzą najniższą od nowego roku czyli 3010 brutto plus ileś tam procent premii i powodzenia w nowej pracy, przy przechodzeniu z okresu próbnego na umowę o pracę przyrżną głupa, bo dalej na umowie będzie stawka 3010 brutto plus dodatkowo premia i zapewnienia że będzie więcej tyle ile umówione, a wyjdzie jak zawsze czyli bez zmian :D

Kalina

Kto de facto dziś zarządza firmą? Założycielka, od której imienia jest firma? Czy jest jakiś dyrektor zarządzający?

Wiecie może, czy w Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k szukają chętnych na staż?

Gosc

Najlepiej skierować pytanie bezpośrednio do Kadr. W sekretariacie powinni pokierować :)

pracownik techniczny

Nie polecam pracy w dziale technicznym. Atmosferę psuję jeden pracownik, który uważa ze pozjadał wszystkie rozumy. Brak możliwości dogadania się z kolegami, są mało pomocni i zainteresowani współpracą (każdy sobie musi sam poradzić). W dziale panuje bardzo niekorzystna atmosfera. Wiele osób przewija się przez ten dział. Soboty zawsze pracujące i płacone w dziwny sposób.

Super daroooo

Ja bym firmie podpowiedział jak z automatyzować i polepszyć pracę firmy i żeby jeszcze więcej można było przerobić kg . Widzę że nie przyjmują do owej firmy gdysz składam cv cały czas więc musi być dobrze w tej firmie że trudno się dostać na produkcję szkoda bo bym miał bardzo blisko do firmy i Cieszyłbym się gdyby mm w tej firmie pracował. Pozdrawiam szefową firmy

Bartosz
@Super daroooo

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany pracą to obecnie pracodawca szuka specjalisty do spraw przyjęcia surowca. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje może tym razem uda Ci się zdobyć zatrudnienie. Jak myślisz?

Super daroo
@Bartosz

Czy ja wiem każdej pracy się nieboje pakowacz sprzątacz zwykły robol bo firma ma dobre opinie. Ze mam uprawnienia na wuzek udt. To o niczym nie świadczy firma dobra godna polecenia ale trza mieć znajomości takie chodzą po mieście plotki ale może się mylą nie mnie to oceniać . Ale ze firma godna polecenia to tak super firma dobre produkty

Czy Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k praktykuje "luźne piątki"?

juuupiii7557

Nie

Aga

Czy mogę prosić o aktualna opinie jak jest na produkcji, praca płaca itd

Honorata
@Aga

Podłączam się do pytania. Ja również szukam informacji na temat aktualnych warunków pracy w firmie "Paula". W sieci znalazłam jakieś stare ogłoszenie (jeśli chodzi o pracę na produkcji), ale nie było tam żadnych konkretów. A Tobie chodzi o pracę tymczasową, czy szukasz już stałego zatrudnienia?

Pedro

@były pracownik A dla mnie opinia osoby już nie pracującej nigdy nie jest obiektywna!!

Ciocho

Co wy (usunięte przez administratora) mój kumpel robi tam jako mechanik i zarabia świetnie i nienarzeka wtem chwili się polepszyło bo trzeba mieć układy żeby tam się dostać podpowiedzialbym kierownikom produkcji jak polepszyć produkcję żeby sobie niejebac . Chciałbym być zwykłym robolem bo to najlepsza fucha gdzie kolwiek . Może mi się uda dostać

@Ciocho

Co Ty piszesz praca mechanika a praca na produkcji to dwa różne światy .Praca na produkcji to najgorsza praca jak może być.Liczy się tam tylko ilość a nie jakość , a jak są zwroty to dostaje po głowie szary pracownik a nie mistrz czy kierownik który ma wszystko gdzieś i liczą się tylko kg jakie są przerobione przez zmianę a nie jaki towar jakościowo wychodzi.Praca ciężka dla kobiet cały czas zapierdziel nawet nie ma czsu aby napić się wody.Premia zbierana bo gdzies ogonek od jabułka został a ,że towaru sypie się tak gruba warstwa ,że nie można tego przebrać to nikogo z rządzących nie obchodzi. Przy co tygodniowym sprzataniu kazdy jest mokry do suchej nitki.Strasznie gorąco.Tępo pracy bardzo duże a na koniec zmiany masz 10 minut żeby posprzatać.Wychodzisz cały mokry.A właściciel to albo nie wie co tu się dzieje albo nie chce wiedzieć.

Zakręcona

A jak tam z praca na laboratorium fizykochemicznych? Atmosfera? Płaca? Praca na I czy więcej zmian?

Darecki

@Macho macho Czyżby konkurencja tak inspirowała widząc dobre opinie firmy w internecie?

Macho macho

Firma spada na psy to co tam robią można porównać do zakładu psychiatrycznego ludzie którzy rzekomo zarządzają Paulą są nie kompetętni i nie licza sie z pracownikami. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić sie z tego stanowiska albo przestać robić z sb pajaca

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k - Kalisz

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Firma Produkcyjno Handlowa "Paula" Sp. z o.o. sp.k