Opinie o Br-Consulting w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Br-Consulting. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Br-Consulting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Br-Consulting w Gliwice

iza Nowy wpis

@Gosiak powiedz czy trzeba wyrabiać tutaj cały etat? Szukam dodatkowej pracy i pomyślałam, że to byłoby niemęczące i pewnie bardziej dochodowe niż ulotki

Gosiak Nowy wpis

Szukają ankieterów. To solidna firma . Superowi szefowie i jak dobrze pracujesz to sobie możesz zarobić fajną kasę. nie lubią tylko jak ludki wybierają sobie co lepsze badanka. U nich robi się wszystko ale ja sobie chwalę ankietuję już 3 lata i dużo się nauczyłam i jeszcze dla innej firmy tez pracuję. W sumie jest fajnie .Zespól jest świetny .A ich strona internetowa otwiera się bez problemu. No są tu czy byli cwaniacy którzy ankietowali z domu nie wychodząc ale oni to szybko wyłapują i masz po ankietowaniu bo to się niesie po tych firmach. No i ten czas pracy -sama sobie reguluję kiedy pracuję byle być terminowa.Pozdrawiam koleżanki i kolegów ankieterów- Gosiak

Damian Nowy wpis

Witaj.Przyjmują nowych bo na zebraniu mówili, że chcą odnowić zespół.Fajni ludzie .Zrobiłem dla nich jedno badanie ,nie bardzo mi to poszło, ale nie zrobili jakiegoś dramatu.Oczywiście zaraz zgłosiłem, ze mam problemy i dali mi do pomocy . Mają jakąś selekcję .No n ie wszystkich od razu przyjmują.Najpierw cie sprawdzą jak sobie radzisz. Jest szefowa . Fajna ,chyba ostra ale ci co tam pracują już parę lat mówią ,że bardzo solidna. Mi się podoba ta praca . Zadzwoń do nich jakiż problem. Pozdrawiam Damian

Martyna

Nadal pracuję z tą firmą. Od 4 lat i nie mam żadnych problemów.Pieniądze na czas. Ale dla tych co chcą rozpocząć pracę zwrócę uwagę,że po zakończeniu każdego badania ono jest kontrolowane przez firmę która badanie zleciła i dopiero jak ta kontrola nie wykaże błędów wtedy dostajemy kaskę. Jeżeli nie byłoby tej kontroli to każdy mógłby sobie takie ankiety zrobić w domku telefon do kontroli wpisać jakiegoś lewusa i myśli ze dostanie wypłacone za coś takiego, albo zrobi byle jak byle zrobić.Czasem ciężko,ale ja lubię kontakt z ludżmi a i przy tym mam całkiem niezłe pieniądze. A do Marzanny-też sprawdziłam ich strona otwiera się normalnie. Podzrowionka dla koleżanek ankieterek

Tajemniczy Klient

Zadzwoniłam z ogłoszenia poprosili o przeslanie cv -przeslalam.Jeszcze tego samego dnia odpowiadziała koordynatorka. Spotkanie odbyło się w Gliwicach w biurze. Było nas na tym spotkaniu połączonym ze szkoleniem 4 osoby i z tego co wiem wszystkie cztery do tej pory pracują, bo widzę te osoby w rozsyłanej poczcie. Koordynatorka opowiedziała o firmie, samej pracy i wynagrodzeniach. Bardzo to róznie -zależy od firm dla ktorych robisz badania.Jak Tajemniczy Klient -to szybko w dwa tygodnie po zakończeniu badania. Jak robisz inne bardziej trudne,to czekasz na wyniki kontroli,potem te wyniki przesyłają do ankiueterów.No trwa to trochę,ale muszą sprawdzić,bo można sobie nie wychodząc z domu robić badania -to się u nich nazywa sufity.

Pytaja głownie o dyspozycyjnosć, jak masz samochód to dobrze-ja mam. Nie wypytują o wykształcenie , chyba z rozmowy wynika wiele istotnych spraw. Obserwują i wyciagaja jakieś wnioski. Zwracają uwage , czy ktoś pracuje w innych firmach i dla jakiego koordynatora, bo wiele osób niesolidnych wedruje od koordyntora do koordynatora, ale wszystko mają na jakichś platformach -jak jestes na liscie nierzetelnych to cie wyczaja od razu. Szczególnych pytań nie ma. Chyba polega to na obserwacji.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marzanna

Sprawdziłam ich strona otwiera się po polsku nie mam problemu -pozdrawiam Chyba wpisujesz zły adres

Bożenka

Najpierw do Najemnika. To że jesteś szalony a raczej chory na głowę to my tu pracujący wiemy od czasu wspólnie robionego badania. Poza tym ty psujesz opinię wszystkim firmom z ktorymi udaje ci sie jeszcze pracować i twoje miejsce jest według mnie w "Trójmieście" sląskim. I przynajmniej oczyściła się atmosfera jak z tej firmy cie wyrzucono. A dla Emila moja odpowiedż- jak ktoś z koleżanek czy olegów wcześniej napisał-szukaj opinii u zródla,czyli zadzwon sobie do firm z ktorymi ta firma pracuje czy to do GFK Polonia,czy do ARc Rynek i Opinia.I zapytaj o koordynatora. Czy myślisz że tak wielkie firmy będą wspołpracować z byle jakim koordynatorem. No i na koniec powiem,że pieniażki na czas ludze fajni ja polecam bardzo Pozdrawiam grupę.No i jeszcze placa jest płatna od zrobionego wywiadu.

Najemnik D

Wiem że jestem szalony dużo osób mi to mówi ;-). Oni nie lubią płacic ankieterom , oni traktują ankieterów jak maszynke do kasy .

najemnik

Czy ktoś z paracujących dla tej pięknej firemki dostał forsę???? Bo jak wiem to nikomu nie płacą i to od kilku miesięcy..

Najemnik ja juz cie tu rozpoznaję -ty masz coś z głową i my o tym wiemy.

najemnik d

Szczerze odradzam firme . No chyba ze ktoś chce popracować za darmo.

Dziś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.Nie potrzeba mnie było zasiegać języka,bo swoje lata mam,trochę u ludzi popracowałem. Poczytałem sobie i listy polecające,posłuchalem opinii paru osób ,które pracują i były dziś szkolone do badania.Było nas 17 osób, dwie panie odwoziłem do domu i nie słyszałem,żeby ktokolwiek się o koordynatorach wyrażał żle.Ale o cwaniakach w ankietowaniu posłuchałem. Trwało to długo, bo 3 godziny,ale wyszedłem z materialami do pracy i zaliczką na benzynę.Więc niech mi tu nikt nie pisze,że jest żle,bo nigdzie w zadnej pracy nie dawali mi zaliczki na paliwo. Badań mają bardzo dużo.Ja się trochę obawiam,czy nie przesadziłem na początek, ale jutro jadę już do pracy a mam tego dużo.I jestem dokładnie przeszkolony nie jakieś badanie z internetu ,gdzie sam się mam szkolić.Więc jest ok.

Małgosia

Laik , ja myślę , że to najemnik sobie rozmawia sam ze sobą.Bo też widzę po rozsyłanej poczcie kto już z nami nie pracuje. Jest tu grupa takich, co robią ankietowanie na laptopach i biorących udział tylko w tajemniczych (Mysterach). Ja robię i to i to. Ale ktoś tu dobrze powiedział , masz jakieś wątpliwości to pytaj "u żródła" a nie czytasz jakieś produkty śmiesznych ludków. Nie kieruj sie opinią portali ogłoszeniowych tylko zadzwoń sobie np.do ARC Rynek i Opinia , czy GFK Polonia i tam zapytaj co to za firma i jeżeli takie duże firmy z nimi wspołpracują tyle lat , to chyba jest dobrze.Bo tu pisać każdy sobie może jeden lepiej drugi gorzej. A jak się ktoś nudzi ,to lepiej niech jednak pierogi lepi...pożytek z tego jest i przez okno popatrzeć można... Jak jeszcze masz jakies pytania -to służę .Dziś wklepuję, więc jestem. Pozdrawiam

Najemnik D

kocham ludzi kórzy sami z sobą rozmawiają ;-)

Ala

Najpierw do Włodzimierza- nie ma nic tajemniczego w pracy jako ankieter,czy Tajemniczy Klient.Jak chcesz się na ten temat więcej dowiedzieć,to wpisz w wyszukiwarkę hasło "Tajemniczy Klient".A czym się zajmuje ankieter,to chyba ogólnie wiadomo.Jak masz samochód pojezdzisz po całym województwie -to zarobisz .Bez samochodu gorzej,ale nie znaczy ,że nie możesz pracować. Potrzebny Ci dyktafon (jak masz w komorce to fajnie), komputer (jak masz przenośny -to też fajnie) no i chęć do pracy.Odnośnie wpisów powyżej - to zabawy przedszkolaka,któremu zabrano ulubioną zabawkę. Odsunięty od piersi człowieczek popisujący się tutaj erudycja i talentami wilopostaciowści.Ci którzy nie z grupy- mają problem,ale pracujący w tej firmie doskonale wiedzą,o kogo chodzi. I jeszcze do Włodzimierza- płacą ,jak we wszystkich firmach badania rynku. A jak chcesz sobie o nich zasięgnąć opinii to nie czytaj tutaj...bo tu pisac sobie każdy może raz lepiej ,raz gorzej w zależności od nastroju i stopnia inteligencji.Raczej zadzwoń do firm ,z którymi współpracują i zwyczajnie i wprost zapytaj.Te firmy współpracują z nimi od wielu lat,więc to chyba będzie najbardziej wiarygodne.Ja pracuję w tym zespole od 2006 roku z małą przwrwą -nie narzekam.

Pluj się tutaj,popisuj az ci sie znudzi,ja nie mam ochoty ciebie czytac. Masz tu nicków na pęczki.Ja stąd zmykam a wy wszycy,jak chcecie wierzyc zwolnionym popaprancom to sobie czytajcie te wypociny.Ja w tej "firemce" pracuje wiele lat i mam nadzieje pracować kolejne lata bez takich poparancow.Zegnam smętny człowieczku.

Najemnik

A moze sam odszedłem z tej pieknej firmy ;-)

Zwolnili cie to sie teraz mscisz ,ty idz sie leczyć bo wszystkich straszysz ciągle pod innymi nickami.Ja tu pracuje 8 lat i dalej chce pracowac anie oglądac takie typy.Przecież od razu widać,że to jedna i ta sama osoba robi tu szum i chce wkręcić innych.Wystarczy poczytać te kropeczki na końcu,te emotikonki -przedstaw sie prawdziwym imieniem anie kombinujesz pisanie spod kilku Nickow

Najemnik

Zgodzę się ze trzeba prosić się o pieniądze . Dla mnie jest przerost formy nad treścią .

ankieter

to prawda!!! pieniądze dopiero po kilku miesiącach, trzeba je wywalczyć!!!!

Nie polecam

Nie zgadzam się zupełnie z opiniami przedmówców... Być może mam inne doświadczenia. Nie pracuję długo więc być może dlatego traktuje się mnie bez szacunku. Jeszcze nie było sytuacji aby pieniążki dotarły na czas i mało tego zawsze trzeba się o nie prosić i upominać - a nie są to małe kwoty. Wytłumaczenie "Pani Prezes" typu: jestem na badaniu, jestem na szkoleniu, nie ma mnie w domu jakoś do mnie nie trafia bo przelew można zrobić w 3 minuty nawet z Honolulu. I z tego co mówili mi inni ankieterzy to za pieniążki z niektórych badań czekali nawet po kilka miesięcy. Jeśli komuś nie przeszkadza fakt, że musi "żebrać" o własne wynagrodzenie to niech podejmie zatrudnienie w w/w Firemce. Na rynku jest duża konkurencja, która do sprawy podchodzi bardziej profesjonalnie. Poza tym wystarczy przeczytać komentarze, żeby zobaczyć z kim się pracuje... Straszenie, że po numerze IP będą wiedzieli kim jesteś... i co z tego? chcecie kogoś zastraszyć? takie macie metody na osoby, które mówią prawdę i nie boją się tego? Zal...

Zostaw merytoryczną opinię o Br-Consulting - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Br-Consulting?

Kandydaci do pracy w Br-Consulting napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Br-Consulting
3.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 17 Stycznia 52 lok. 9
    02-146 Gliwice