Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Przyszły Pracownik

Siemka, szukam chętnej osoby ktora również myśli o pracy za granicą w tej Firmie . W dwójke zawsze raźniej wyjechac i dzielić pokój :] tomasz.smieszek@onet.pl. Pozdrawiam

Pablo
@Przyszły Pracownik

Ja będę chciał wyjechać

Karol

to bedzie moja 7 agencja przez ktora wyjade. mam nadzieje ze ta bedzie lepsza od pozostalych, pozostalych nie polecam, co przyjezdzalem do holandi to kazali mi pracowac. Bezsensu

Dave98

Cześć, Czy ktoś się orientuje czy są obecnie w firmie przyjęcia? Jeśli jest jakiś wybór to na jakiej ofercie jest najwięcej godzin na chwile obecną? Drugie Pytanie: Czy ktoś ma zamiar w najbliższym czasie wyjeżdzać? Z góry dzięki za odpowiedzi

2021

szukam chetnej osoby do pracy z tej firmy. remembrance1990@tlen.pl razem zawsze razniej :) jeszcze nie wysylalem cv dopoki nie znajde osoby do dzielenia pokoju:)

2021
@2021

Napisałem Maila ;)

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Jjjj

Czy pracuje lub pracował ktoś w Helenaveen, Holandi jako pakowacz /ka owoców jakieś opinie?

Pluff

Hejka, czy jest może osoba która w ostatnim czasie pracowała przez tą agencję i chciałaby się wypowiedzieć na jej temat ? Chodzi głównie o opłaty jakie są pobierane, średnio ile można „ wyciągnąć „ z miesiąca, warunki w mieszkaniach etc.

Wisnia
@Pluff

A wiec. Oplaty jakie sa pobierane tygodniowo to kwota ok 150 euro (lozko w pokoju ,ubezpieczenie, koszty pseudoopieki koordynatorow, jakis tam transport). Na dzien dobry nowy pracownik ma jeszcze pobrane za przyjazd do haloandii za ktory oddadza po ok 3 miesiacach ,jakies koszulki,ewentualnie kaucja za karte do pokoju.wiec tak naprawde po ok 3,4 tyg zaczniesz zarabiac na siebie pod warunkiem ze trafisz do firmy gdzie sa godziny a ze mamy korone to czasami jest naprawde slabo. 350 euro tyg to zazwyczaj max jaki mozna zarobic ale czasem to graniczy z cudem. Opieka koordynatorow jest żadna,nic nie mozna z nikim zalatwic ,wszysvy maja w (usunięte przez administratora).pod warunkiem, ze twoja firma ma koordynatora. Zarobic cos sie da ale trzeba sie uzbroic naprawde w cierpliwosc i stalowe nerwy bo dzieja sie czasami "cuda"

Zaba
@Wisnia

A jak z zakwaterowaniem ?jakie warunki?

Cześć, poproszę o opinie o tej agencji, jaka oferta jest dobra? Praca dla kobiety.

Karol

W jaki sposób rozwiązuje się u was konflikty?

Karol

Hej pytanie o pracę pakowanie czekoladek może ktoś jest co tam pracuje albo jedzie z wrocka

onnn

To nie ta sama nazwa agencji jak otto ?

@onnn

Nie

Karola

Hejka, czy wybiera się ktoś na pakowanie ciastek ?Planuje jechac sama a z kims zawsze raźniej ;)

Domino

ja sie chce wybrac

@Karola

a do jakiego miasta jedziesz?

piter
@Karola

hej Karola i jak pracujesz przy pakowaniu cistek?warto jechać teraz są godziny jak zakwaterowanie i wogóle odp

Jarek
@Karola

Witaj a skad jedziesz? i kiedy

Adrian Kraków
@Karola

Ja zamierzam ale dopiero za tydzień ;D Pracuje ktos tam ? może powiedziec jak to wygląda ;) ?

Gary

Ta agencja to (usunięte przez administratora) ostrzegam wszystkich, jak chcecie jechać i pracować po 3 dni w tygodniu to śmiało...

Liii

Witam czy ktos chce się wybrać nie długo do pracy ? Sam planuje taki wyjazd a we 2 zawsze raźniej ;) jak coś to pisz

Patryk
@Liii

Ja będę chciał najprędzej 20 listopada

Justyna

Hej, planuje podjąć pracę przez tą agencje, ktoś coś poleca? Ewentualnie ktoś chętny żeby się zgadać w najbliższym czasie ?

Liii
@Justyna

Cześć ja tez chce się wybrać do pracy przez ta agencje , z tego co wiem najbliższy wyjazd to 7 listopada , (transport zorganizowany przez agencje) kontaktowałem się już z agencja i czekam jutro na oferty . Wyślij swój e-mail to do ciebie napisze . Pozdrawiam

Robi

Teraz wyjazd to loteria mój kumpel pojechał i oni robią teraz testy na cowida i jak ci wyjdzie że jesteś zakażony to będziesz siedział na bungalu 10 dni bez pracy. Bez sensu lepiej poczekać.

DarkHeart

Ja z zapytaniem czy ktoś pracował może lub ma zamiar pracować na panowaniu czekoladek Jakie macie zdanie na ten temat I czy polecacie ta firmę?

Aga1982

Witam mam zamiar jechać przez agencję workforce do pracy co możecie mi o niej napisać,pierwszy raz jadę sama więc proszę wszystko co wiecie

Dominika
@Aga1982

Dołączam się do twojego pytania. Dzwonili do mnie dzisiaj i prawdopodobnie bym jechała 10 października.. i również bym jechała sama.

Paula
@Dominika

Dominika, wyjeżdżasz 10 października do pracy? To tak jak i ja, witam w klubie :D!

Mirek
@Aga1982

Jak chcesz pracować za darmo to jedz do pracy przez agencje WorkForce .Ja pracowałem 2 tygodnie za 100 Euro (usunięte przez administratora). Strasznie wykorzystują pracowników traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) . Powodzenia

A
@Mirek

Mirek, trzeba było do roboty chodzić i pracować z zaangażowaniem a nie zgłaszać chorobę, bo się piło piwsko do 3 w nocy to byś dostał 350e za tydzień ( zakładając, że mieszkałeś na lokacjach agencji.

Dominik

Czy korzystał ktoś z darmowego transportu i czy faktycznie zwracają tą kaucję teraz po 8 tygodniach a kiedyś po 12 tygodniach przepracowanych?

A
@Dominik

Zwracają, nawet nie musiałem się upominać. Było wykazane na solarisie.

Wymagają zaświadczenia o nie karalności miałem kolizję autem bez prawa jazdy dostałem mały wyrok i nie wiem czy to będzie na przez kodzie by nie pokazywać zaświadczenia?? Upominają się o nie?

@Nowy

WorkForce wymaga zaświadczenia o niekaralności. Bez tego nie biorą pod uwagę do pracy przez swoją agencję

Maciej

Witam. Może ktoś polecić agencje która nie wymaga zaświadczenia o niekaralności? Orientuje się ktoś z Was czy randstad i tempo team wymagają takiego zaświadczenia?

@Maciej

W zeszłym roku jak pracowałem przez AB-Werkt i Axell Employment nie wymagały zaświadczenia o niekaralności. Teraz nie wiem jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.