Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

SzurGus

Witam Czy ktoś może pracował na pakowniu zabawek przez ta agenencje pracy jeśli tak to poproszę o opnie z waszej strony (usunięte przez administratora)

kiska

Witam, wybiera się ktoś w niedziele 16 września do Holandii na pakowanie zabawek?

Dawidek
@kiska

Wyjechalas na to pakowanie zbawek? Jak warunki pracy?

Witam pilnie potrzebuje opinii na temat agencji przez pracowników? Jak wygląda liczba godzin/zarobki ?

Daniel 28

Witam Chciałbym zapytać czy ktoś z was ma więcej informacji o ofercie tej agencji Praca we Francji na tartaku Jakie miasto jak z mieszkaniem to wygląda no i ogólnie czy oferta mija się z prawdą pozdrawiam

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

hej! ktos chętny na wspólny wyjazd za pośrednictwem tej agencji lub innej? okolice Wielkopolski monikakaczmarek@opoczta.pl

Ewelinaaa
@Monika

Wyjechałas może??

Szymon
@Monika

Ja jestem chętny, mam 20 lat : )

Koleżanka

Opiszę Wam na swoim przykładzie, czego można się spodziewać po wyżej wymienionej agencji. Otóż zacznijmy od tego, że pracownicy biura w Polsce obiecali mi zakwaterowanie na domku 6/8 osobowym. Na dzień przed wyjazdem okazalo się, że jednak będzie to hotel. Po przyjeździe przywitał mnie Pan pod znacznym wpływem alkoholu bądź innych używek. Po wejściu do pokoju wahałam się chwilę czy w ogóle się rozpakowywać, ale postanowiłam, że zostanę i zobaczę jak będzie z pracą. Na caly hotel: jedną kuchnia, na drugim piętrze, kilka pralek na mnóstwo ludzi, łazienki na korytarzu-wspolne dla kobiet i mężczyzn. Wi-Fi trzeba sobie wykupić (5 euro tygodniowo), koszulki płatne 25 euro, które w ogóle nie są potrzebne w pracy, ale obowiązkowo trzeba za nie zapłacić. Jeśli chodzi o pracę, tam gdzie trafiłam ja, jest w porządku, ale za to mało godzin (5 dni w tyg, przeważnie po 7h), a ludzie na hotelu potrafią siedzieć po 3 dni bez pracy. Ciągłe przeprowadzki z jednego miejsca zamieszkania na inne. Ogólnie płacisz za wszystko co tylko możliwe, więc tobie zostaje niewiele. Na wiekowce, w ogóle bym się tutaj nie wybierała :) Jeśli chodzi o moje doświadczenia, zdecydowanie odradzam współpracę z tą agencja. Zaoszczędzicie sobie nerwów. Szukajcie czegoś innego, bo są o wiele bardziej rzetelne agencje. Pozdrawiam

witam tez myślę o wyjeżdzie z tą firmą do pakowania ubrań prosze napisać czy warto jaka stawka zakwaterowanie jestem z świętokrzyskiego z góry dziękuje

M3945
@anonymous

Hejka około 300 na tydzień.

Mała
@M3945

Na rękę?? Czy brutto?

Nieznany
@anonymous

Pojechales? Ja też ze świętokrzyskiego

Natalia
@Nieznany

Użytkownik @anonymous myślał o zatrudnieniu się poprzez agencję Work Force kilka miesięcy temu, w sierpniu. Myślę więc, że do tej pory już spróbował tam swoich sił i być może zechce podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami. Widzę jednak, iż Ty też przymierzasz się do wyjazdu. Zdradzisz nam, czym będziesz się zajmował? Na ich stronie widnieje informacja, iż umożliwiają pracę zarówno tymczasową, jak i stałą. Na jaki rodzaj Ty się zdecydowałeś?

Kielce
@Nieznany

Nieznany czy wyjechałeś poprzez tą agencję, ja również jestem ze świętokrzyskiego i zamierzam wyjechać

Czy polecacie agencję work force. Zastanawiam się nad wyjazdem za pośrednictwem tej agencji jako pakowacz ubrań. Jak wygląda to z gwarancją godzin, samą pracą, zakwaterowaniem oraz wynagrodzeniem na rękę po odjęciu wszystkich kosztów.

lili

Czy przed wyjazdem do pracy muszę być ubezpieczona w Polsce co najmniej 30 dni?

aru
@lili

nie musisz

Justa

Hej czy ktoś wybiera się do pracy na terenie Holandii od stycznia 2019 za pośrednictwem tej agencji Jadę sama i szukam kogoś kto tak jak ja jedzie sam w towarzystwie zawsze raźniej piszcie justyna05illa@interia.pl

Łuki14
@Justa

Pojechalas juz

Borys

Czy pracował ktoś przy pakowaniu ubrań i zabawek w Amsterdam, Waddinxveen, Holandia przez tą agencję. I moze powiedzieć jak to wyglada i jakie sa zarobki .Za wszystkie informacje z góry serdecznie dziękuję

Wojtas
@Borys

Zarobki na reke 200-220 euro

Stk
@Wojtas

Już po podjęciu ubezpieczenia i lokum?

Natalia
@Borys

Nigdy nie zatrudniałam się poprzez agencję pracy Work Force. Ale możesz być w stu procentach przekonany, że Twoje wynagrodzenie będzie zgodne z obowiązującym prawem i zasadami płacowymi obowiązującymi w firmie pracodawcy - takie informacje możesz odnaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej: http://www.workforce.pl/dla-kandydata/ Jesteś już po złożeniu swojej aplikacji, czy jeszcze chcesz z tym poczekać?

Hahaha smieszne
@Natalia

Serio? Czyli 20 euro na tydzień przy 40 godzinach to jest wynagrodzenie godne z prawem, i okradzenie mnie na 1000euro właśnie w work force , pracodawca owszem wypłaci ile trzeba ale work force już nie . Pozdrawiam byłam i wiem i w 200 % prawda

Tom76

Czy ktoś się wybiera na pakowanie ciastek do Panningen? Czy może ktoś z obecnie tam pracujących napisać czy warto tam pojechać do pracy? Proszę o wiadomość

@Tom76

Pracowalam ale przez inna agencje. Do pracy jezdzilismy 3 lub 4razy w tyg., atmosfera w pracy tragiczna.

Kasiaaa

Witam czy wybiera się ktoś może lub już tam pracuje w Blokker Geldermalsen w Goudo? Czy może ktoś powiedzieć jakie są tam warunki pracy?

Witam.Czy ktos byl w pracy przez ta agencje na montaz szkiel do okularow w amsterdamie? Poprosze tych co byli jak to wyglada

Kurczaf

Hej. Jedzie ktoś może w tą sobotę do pracy przy pakowaniu mięsa w Deventer firma Promessa ?. A jak ktoś juz był to mógłby opowiedzieć czy warunki pracy zgadzały sie z tymi w opisie i czy pieniążki były wypłacane tak jak powinny ?

Adia9808

Mam zamiar wybrać się za pośrednictwem tej agencji do pracy pod koniec miesiąca może jest ktoś zainteresowany w zbliżonym wieku ?ja-(kobieta 20lat)

Czesława
@Adia9808

Witam zależy gdzie do pracy jedziesz ja jadę 2 grudnia do pakowania ubrań też może się wybierasz?

Nikoletta_97

Hej. Pracował ktoś przy pakowaniu ubrań przez tą agencję, bo chciałabym wyjechać, ale nie wiem jakie są warunki mieszkalne i jak z wypłatą, czy nie oszukują itd. Jak coś piszcie proszę na e mail: nika1390@wp.pl

Czesława
@Nikoletta_97

Hej ja wybieram się na pakowanie ubrań jedziesz tez może 2 grudnia? Mój email www.czeslawa3105@WP.pl

Kinia 1985

Witam czy pracuje ktoś albo pracował na czekoladkach w Oss prosiłabym parę szczegułów na czym polega praca i jak wygląda zakwaterowanie,z góry dziękuję.

Wiola
@Kinia 1985

Praca ok ciężka brygadzistka pakujesz cukierki w różne pojemniki trzeba to robić szybko zakwaterowanie hotel niejest tak źle idzie się przyzwyczaić do pracy jeździsz rowerem

kriss342

Witam. Chciałbym wyjechać za granicę . Znalazłem ogłoszenie z tej firmy i zastanawiam się jak naprawdę jest z pracami organizowanymi przez tą firmę . Jak zarobki , jak z zakwaterowaniem ? Jestem z woj. Lubelskiego . Nikt z moich znajomych nie chce jechać na obecną chwilę . A tak samemu to nie bardzo bym chciał. Jeśli jest ktoś kto coś wie , a może też jest w takiej sytuacji jak i chciałby wyjechać do pracy za pośrednictwem tej firmy to proszę o kontakt na maila : kriss3423@o2.pl Pozdrawiam

Wiola

Witam jestem od czerwca w Holandii przez agencję Work Force jestem zadowolona z miejsca zamieszkania -hotel prace mam co tydz wypłata jest

Magda
@Wiola

Mogę sie z panią jakoś skontaktować ? Mam pare pytań

Richelieu69
@Wiola

Ja w agencji pracuje od15 sierpnia,fajna praca , wyplata co tydzień

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.