Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

kook

Veronika

Cześć, ktoś się wybiera może w połowie czerwca do Holandii? Jak agencja, płacą i mieszkanie.

Nika
@Veronika

Hejhej, ja się wybieram. Jadę tym razem do Breda (Jumbo). Koleżanka namówiła. Powiedziała, że opłaca się, zakwaterowanie tez spoko. Sprawdzę :)

Krzysiek

I jak wrażenia?

Daniel
@Nika

no właśnie, też zastanawiam się czy jechać. Poproszę o więcej info, jak było.

Jędrzej
@Nika

Też nie długo jadę tam z dziewczyną dokładnie 14 lipca.. Jak wrażenie praca zakwaterowanie

Lopi

Hej, czy ktoś był na ciastkach w penningen? Jak wypłata, praca i jak się traktuje ludzi?

Rudolf

Super emocje związane z wyjazdem :)

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Esiek

Witam, pracuje ktoś przy montażu szkieł do okularów? Jest to praca siedzącą? Proszę o informację pilne!! I jaka stawka ,jest wiekówka? Rocznik 1997. (usunięte przez administratora)

Witam ktoś wybiera się do pracy na magazyn w Utrechcie 09.06? K(usunięte przez administratora)Pozdrawiam :)

Asia z.
@Michał

Ja jadę w 15, jakie wrażenia czy polecasz jak lokacja czy mieszkasz w hotelu

Barbara

Hej ;) Jestem z okolic Rzeszowa, planuje wyjechać w najbliższym czasie, gdyby ktoś byl z okolic i nie tylko i wybierał się do Holandii, fajnie by było wcześniej się poznać i pogadać. Razem raźniej ;) basiaxd252@interia.pl

Barbara

Witam czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy i zakwaterowania przy pakowaniu odzieży w Woerden lub przy pakowaniu czekoladek w Oss? Wybieram się do pracy wyjazd 09.06 lub 16.06. Jeśli ktoś ma jakieś informacje można pisać na email goku.kali90@gmail.com :)

martyska

witam wybiera sie ktos po swietach do pracy na zabawki?

@martyska

Myślę o ciastach a byłaś już na zabawkach? Możesz pow coś więcej ?

?

Robert
@martyska

Ja zastanawiam się właśnie.

@Robert

ja chce wyjechać do pracy nie mam nic konkretnego ale z miłą chęcią wyjadę z kimś w 2 raźniej a grupie to już wgl :) jak coś to proszę o kontakt Karolina.operchalska@vp.pl

@Karolina

Ja myślę o ciastkach . Jeśli była byś chętna w grupie raźniej . Odezwę się na maila :)

Klaudia
@martyska

Witam wybieram sie wraz z partnerką. Skontaktuj sie poprzez e-mail (usunięte przez administratora)

@Karolina

Hejka!!!25.05 jadę na pakowanie ciasteczek...jestem z Olsztyna...kto chętny?piszcie karolinaptaszek@poczta.fm

megi1234@
@Karolina

Hejka wyjechała na te pakowanie ciastek jakie jest zakwaterowanie ODP na (usunięte przez administratora)

Matikij

Czy wyjeżdżał ktoś z was na pakowanie zabawek do Amsterdamu? Prosiłbym o jakaś informacje na maila: (usunięte przez administratora) Zamierzam pojechać i zastanawiam się, jak jest z warunkami mieszkalnymi itp, nigdy nie byłem w pracy za granicą i nie wiem, czego się obawiać. To będzie mój pierwszy taki wyjazd Pozdrawiam :)

Kim

Pracowałam z otto, było fajnie

Hubertoo

Opinie odnośnie pakowaniu ciastek w panningen? Ktoś się wybiera / był ?

peter
@Hubertoo

ja sie wybieralem w zeszlym roku. poczatkowo bylo to trudne, ale po tygodniu pracy spoko poszlo. zarobki ok

@peter

Zarobki okay ? Cieszy mnie to . Trudne masz na myśli , ze ciężko ? Czy po prostu ze początku i wszystkiego trzeba się uczyć bo człowiek nigdy nie pracował na takim stanowisku ? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Urszula
@Hubertoo

cześć, napiszecie jak wyglądają warunki mieszkaniowe? czy wypłata jest w miarę ok? robota ciężka? zastanawiam się nad tą ofertą i chcę wyjechać w każdej chwili ale boje się zaskoczenia będąc już na miejscu. Napiszcie czy jest spoko, proszę

@Urszula

Hejka☺Ja mam zamiar jechać 25.05 na pakowanie ciasteczek.Czy ktoś jest chętny...Jestem z Olsztyna.

@Hubertoo

Hej!Ja się wybieram 25.05 do pakowania ciasteczek.Kto chętny aby się jakoś zgrać to piszczie ...karolinaptaszek@poczta.fm

Dominika

Hej czy chętny jest ktoś wyjechać do Holandii? Rzeszów

@Dominika

Cześć ja się mocno nad tym zastanawiam

Marlena
@Dominika

Hej! Tak, ja z Rzeszowa chciałabym, jeśli ktoś chce proszę niech odezwie się do mnie na e-mail; marlenawolanin0099@gmail.com Możemy się jakoś zgadać i wyjechać razem :)

Wiola
@Dominika

Ja z córka dziś dostała od nich ofertę tez zastanawiam się nad wyjazdem .woj mazowieckie

Tq
@Wiola

hejka Ja tez jestem z Rzeszowa, planuje wyjechać w najbliższym czasie jakby ktoś był chętny proszę o kontakt na maila tequila@poczta.fm Razem może coś ogarniemy ;)

@Tq

Woj mazowieckie tez zastanawiam się nad wyjazdem ????

@Dominika

Hejka!!!Jadę 25.05 najprawdopodobniej na pakowanie ciasteczek.Jestem z Olsztyna.Ktoś się wybiera????

Lola

Witam czy ktoś może ma jakieś info o pracy w Amsterdamie przy zabawkach? Przez work force?

megi1234@
@Lola

Witam pracujesz już w Amsterdamie przy zabawkach przez work force także planuje wyjechać może doradzisz czy jechać

Kolano

Witam czy ktoś pracował przez ta agencję jako picker. Mam propozycję w jumbo magazyny.. Proszę o pomoc jestem ciekawy jak wygląda praca mieszkanie od nich agencja Bydgoszcz

jaaa
@Kolano

W jumbo najlepiej:) Wychodzilam czesto 400-500 euro na czysto.warto brac ndz .Trzeba szybko pickowac.ale idzie sie wprawic.Automaty z kawa.herbata.czekolada itd w pracy za darmo.11.87brutto .po 2 mies 13.19 lub 12.89 euro bylo .Mieszkania:pokoje male na kempingach 2osobowe.ale przeciez jedziemy do pracy.Porzadku pilnuja i kary wlepiaja takze warto sprzatac ladnie.Mysle i w tym roku czy pojechac ;) Wazne aby godziny byly

Smacker_22
@jaaa

Możesz się odezwać(usunięte przez administratora) Dzięki

jaaa
@Smacker_22

Pytaj o co chcesz .ale tu bo emale zostaja usuniete:)

Smacker
@Smacker_22

Jumbo raalte Flexspecialisten jakie warunki mieszkania płatność czy są godziny jak dojazdy do pracy jakie odległości

jaaaa
@Smacker

Hmmm odnosnie Jumbo orientuje sie w veghel, Realte to chyba mrozonki.Ogolnie praca super byla, atmosfera tez, domek mielismy 3 osobowy w pelni wyposazony i godziny byly30- 45, wiecej nie bralismy,bo podatek spory wowczas mowiono, ze trzeba z nim uwazac.Jeden tydzien bodajze mialam z iloscia godzin jakies 25.W pierwszym tygodniu zazwyczaj jest mniej godzin, bo niektorym wyrabia się nr bsn. Wypłaty mialam zawsze na czas, po niedługim czasie były podwyżki do 12,89 euro lub 13,19 takze calkiem niezle wychodzilo. No ale wiadomo, zalezy jak sie trafi Warto było chodzić w ndz, bo 200%. Ogolnie jestem zadowolona.Troszke czasem kawalek do sklepu,ale ogarnelismy komunikację na karty :)albo chodzilismy z buta Transport do pracy busami albo samochodami osobowymi -raczej bez problemów.Czasem również domki po 8osob, ale 2 osoby w pokoju. Fajny system pickowania. Godziny urlopowe wliczane do tygodniowki, a wakacyjne gdzies sierpien wrzesien - srednio 400 euro ludzie dostali dodatkowo.Zalatwiaja rowniez dodatek zdrowotny 93 euro.Polecam

Komando

Napiszę wam z doświadczenia, bez owijania w bawełne. Chcecie jechać do Hollandi ? Po pierwsze 99% agencji traktuje ludzi jak bydło, mają gdzieś wasze uczucia, więc przygotujcie się na to jeśli myślicie o agencji, zwłaszcza polskiej. Po drugie trzeba mieć mocne nerwy, bo warunki mieszkalne są coraz gorsze. A jeśli chodzi o agencje z tematu to w biurze ładnie wam przedstawia, jednak realia są 50% inne. Jeśli chodzi o pracę to zrobicie jak będziecie dobrze oszczędzać. Praca jest, ale za to godziny do tego, co powiedzą wam w biurze musicie sobie uciąć o jakieś 30/45 %.

Ula
@Komando

A gdzie pracowales?

Lola

Witam czy ktoś pracuje przez work force w a. Sterdamie przy zabawach? Jakie opinie?

Seb

Witam, czy ktoś pracuje w Oss jako operator wózka widłowego wysokiego składu? Jakie opinie, jak warunki mieszkaniowe?

mariola500

Witam :) czy ktoś pracował na pakowaniu zabawek? mogłabym prosić o szczegóły co do pracy, jaką się tam wykonuje i wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.