Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Vivalafiesta

Witam jakieś aktualnie są ciekawe propozycje pracy ? Czy chętny jest ktoś na wyjazd? Pozdrawiam

Claudi
@Vivalafiesta

Hej ja bym była chętna tez się waham nad wyjazdem lecz nie chce sama

Aśka
@Claudi

Claudi skąd jesteś? Też chcę wyjechać i też nie chce sama

Kamila
@Vivalafiesta

Też bym chciała wyjechać,jest fajna oferta przy komisjonowanou odzieży w Amsterdamie :)

Alien
@Claudi

To dawaj ze mna

Gosia
@Vivalafiesta

Też z chęcią bym pojechała, ale samemu jak to samemu, lipa. W sumie to już wysyłam swoje CV apropo jednej z ofert.

Gam

Dzień dobry, czy ktoś pracuje przy pikowaniu ubrań w Amsterdamie? Bardzo ciekawa jestem czy warto

Kamila
@Gam

Ja również jestem ciekawa

faniaf7

Witam.26.10 2019 jadę na pakowanie mięsa z tej agencji do Barneveld .Czy ktoś już był i może powiedzie coś odnośnie płacy i zakwaterowania

marcinkluk

przyjemna atmosfera, kasa na czas, warunki super

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

tysia

Czy był ktoś na pakowaniu kosmetyków w Ravenstein? Jak opinie? ;)

Sylwia
@tysia

Też jestem ciekawa, zainteresowałam się tym ogłoszeniem

Asia

Pracuje ktos w Veghel na pakowaniu? Jak sie pracuje? Jakie zarobki i warunki mieszkaniowe? Daleko do pracy?

Sylwia
@Asia

Witam. Pakowanie jakich produktów? Myślę o wyjeździe do zakładow mięsnych ale nie wiem gdzie i z jakim pośrednikiem rozmawiac

Orzeł

Witam wszystkich czy może ktoś z pracujących obecnie przez Workforce wypowiedzieć się na temat pracy przez tą Agencje chodzi mi o wypłaty warunki mieszkaniowe i godziny czy są zapewnione Dzięki z góry za życzliwe wypowiedzenie

Jak sytuacja z Ciastkami w Oss? Płaca , zakwaterowanie , praca ? Ktoś coś więcej rzuci światełka na to ?:) Pozdrawiam

Tomeeekk

Witam jaka opinie macie na magazynie Jumbo bo nie widzę żadnych opinie na temat tego magazynu Pozdrawiam

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

Rbl

Jak wygląda praca i warunki w rijnsburg pakowanie salatek

Meciek

Beznadziejna praca(usunięte przez administratora) na szkoleniu obiecują że można się zgłaszać w każdej chwili że są dostępni pod telefonem na zmianę. A jak już ktoś coś potrzebuję to telefonów nie odbierają przerzucają się odpowiedzialnością. Jakieś nie jasności z paskiem wypłat to ci powie że tak musi być i tyle.

skorpion

Hej czy ktoś mógłby napisać jak obecnie wygląda praca przez Workforce podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami są to cenne wskazówki dla osób jadących do pracy

Oskar

Cześć mam zamiar wyjechać w tym bądź przyszłym tygodniu. Napiszcie proszę jakie warunki, czy da się zarobić i czy te negatywne opinie to prawda

Jędrzej

14 lipca mam wyjechać do pracy z tej agencji do firmy Jumbo pakowanie wędlin. Cos ktoś o tej pracy może powiedzieć. Jak i również o zakwaterowaniu w miejscowości gees lub spier

Borsuk
@Jędrzej

Witam jak się pracuje na pakowaniu wędlin są godziny a to Ges to jakieś odludzie tak słyszałem nie wiem czy to prawda Pozdrawiam

dunia

Chciałam tu pochwalić Pana Macieja, z biura z Opola, który jest osobą bardzo kompetentną i miłą, służy pomocą, jest bardzo zaangażowany w to co robi, do końca. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Jola

skorpion
@dunia

Mam pytanie odnośnie pracy w firmie Promessa w Deventer czy ktoś tam pracuję jak z godzinami i jakie wypłaty miałem przyjemność kiedyś tam pracować i było super fajni ludzie i dobrze zarobiłem miło wspominam a jak jest teraz Pozdrawiam z góry dzięki za info

Marzena

Hej,czy był ktoś na pakowaniu zabawek bo chciałam wyjechać z chłopakiem ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii na ten temat

Rooxey

Wszystko to prawda, o hotelu, lekarzach i koordynatorach!

rozczarowana

Ludzie czy wy w ogole umiecie czytać.macie tutaj zostawiać opinie o firmie. nie dowiedziałam się niczego konkretnego na temat .a to kto chce wyjechać i z kim mnie(usunięte przez administratora)obchodzi.

@rozczarowana

Nie jedz jeśli chcesz być zdrowszy psychicznie :) praca i warunki mieszkalne nawet spoko ale agencja i koordynatorzy lecą w......

Roooxey

Zgadzam się z wypowiedzią!

Patrycja

Witam czy polecacie prace w tej firmie przy drobiu

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.