Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Nie polecam. Godziny pracy nie są pewne. Nie wiedza co się w ogóle dzieje w firmie w której pracujemy. Podam przypadek osoby z którą razem wyjechaliśmy. Po 2 tygodniach mój lokator z pokoju dzwoni do koordynatora zapytać czemu nie ma w planie pracy, a oni odpowiadają ze zaraz powinno być. Mija jeden dzień, a następnego znowu nie ma w planie pracy. Dzwoni kolejny raz i znów słyszy to samo. Dzwoni 3 dnia, a oni mówią, że nie wiedzą co się dzieje, piszą maile i czekają na odpowiedz. Dzwoni 4 dnia, a oni mówią ze od 4 dni jest zwolniony i jest w systemie na tzw. Bębnie ( czyli jak trafi się jakakolwiek praca to dostanie ). Dlaczego jeden twierdzi, ze nie wie dlaczego nie ma pracy, a drugi mówi ze od 4 dni jest zwolniony ? Później przenieśli nas do Oss w celu dostania pracy tam na miejscu. Jak się okazało wysyłali go fo pracy na dzień albo dwa w celu zarobienia na mieszkanie. Po pytaniu Czy jak pójdzie na ten jeden czy dwa dni do pracy zabiorą mu te pieniądze, odpowiedzieli ze tak bo tak jest zapisane i nie da się tego zmienić- wniosek ? Tania siła robocza. Potrafią załatwić prace tylko po to żeby zwróciło im się mieszkanie (?) raczej pokoik za 400 euro gdzie w Holandii za 500 euro jest mieszkanie z 2 pokojami. Łazienka i kuchnia. Podziękował im współpracy i wrócił do Polski. Oni do dziś nie wiedza jaki był powód Zwolenia. Ja się dowiadywałem na własna rękę co było powodem. (usunięte przez administratora)

rob

ciekaw jestem gdzie w holandii masz mieszkanie za 500e ...? a poza tym tym moze ktos cos wiecej powiedziec o zaktwaterowaniu w oss ... z tego co czytam jest tam jedynie hotel czy moze jakies domki tez sa?

Bylem zobaczylem spier....

Omijajcie ta agencje szerokim lukiem. Przez ta agencje wysylaja was do innej, niejakiej flexspecialisten ktore samo sie nie oglasza bo ma zbyt zszargana opinie. Obiecuja normalne stawki i zakwaterowanie w hotelu po czym w trakcie drogi na miejsce zmieniaja zakwaterowanie na jakas meline z patologicznymi lokatorami ktorzy chleja i jaraja do poznej nocy i to na tygodniu. Na "mieszkaniu" nie ma internetu przez co nie mozna sprawdzic planu pracy. Na czysto wychodzi ok 4e na godzine. Brak klamek w drzwiach. Jeden klucz do domku. Jedna lodowka na 13!! osob. Po kuchni lataja myszy, smrod taki ze ciezko cokolwiek tam zjesc. Swinie w chlewie maja lepsze warunki. Szkoda ze nie mozna tu wrzucac zdjec i video bo bym pokazal jak to wyglada. Bylem juz w holandii przez rozne agencje (usunięte przez administratora)

@Bylem zobaczylem spier....

mozna wiedziec o jakiej miejscowosci mowa?

Angie Poznan

Postanowiłam napisać, gdyż widać rzadko komu się chce coś opowiedzieć. Poprzez Work Force Bydgoszcz jestem drugi tydzień w Oss, tutaj pod opieką agencji Flexspecjalisten i pracuję w firmie Padifood. Na tą chwilę nie mam żadnych negatywnych doświadczeń i zastrzeżeń. Zakwaterowanie ok, hotelik, fajne towarzystwo rodaków, praca ok, również bez zastrzeżeń i również fajna ekipa. Proponuję zaryzykować i przyjechać. Warto a gdyby coś komuś nie pasowało, to zawsze można na miejscu zmienić pracę lub... wrócić. Pensje tyg, na czas i bardzo uczciwe. Pozdrawiam

@Angie Poznan

Bardzo fajna treściwa i pomocna opinia. A czy można wiedzieć co robisz w Oss? Możesz napisać na goku.kali90@gmail.com jeśli wolisz :)

JACK
@Angie Poznan

A mozesz napisac co to za praca, a nawet jakieś namiary,bo tez planuje wyjechac,szukam coś sprawdzonego

sabina
@Angie Poznan

nie no spoko opinia, pensje zawsze na czas i uczciwe.A skąd to wiesz skoro raptem drugi tydzień pracujesz?

Hahs
@sabina

Bo to są tygodniówki to chyba logiczne, że może napisać opinię po 2 pensjach

nono
@Hahs

w zasadzie to dostała dopiero pierwszą tygodniówkę także raczej nie bardzo jednak moze wiedziec..????

@Angie Poznan

w oss jest tylko hotel czy jakies domki posiadaja rowniez?

rob

Witam widzę od jakiegoś czasu ofertę pracy prze te biuro w oss . zastanawiam się nad zmiana pracy, Może ktoś wie jak tam wygląda sytuacja czy warto, nie warto... ? czytając opinie widzę mniej więcej 50/50. Może ktoś ma jednak więcej informacji na ten temat.

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Emilka

Do NL z Work Force wyjeżdżałam 3 razy w ciągu ostatnich 3lat. Pracowaliśmy z chłopakiem, a w kolejnych latach także że znajomymi w różnych zakładach, począwszy od pakowania mięsa, skończywszy na zbieraniu zamówień w magazynie odzieżowym. Są plusy i minusy wyjazdu z tą agencja, ale jeżeli ktoś wyjeżdża by zarobić to da się przetrwać. Jedyne czego odradzam to bycia kierowcą- duża odpowiedzialność, korzyści żadne. W tym roku zastanawiamy się nad kolejnym wyjazdem. Polecam p. Karolinę z biura w Białymstoku, bardzo rzeczowa i jednocześnie pomocna osoba, dzięki niej nasze trzy ostatnie wyjazdy przebiegły niemalże bez większych problemów.

Gaba
@Emilka

Hej, mam zamiar jechać z koleżanką z ta firma, jestem z Białegostoku czy mogłabym się z Tobą skontaktować aby dopytać się o parę rzeczy nie ukrywam, że mam obawy, w szkole skutecznie nas starszyli takimi wyjazdami. Może mailowo?

Mani
@Gaba

Hej. I co odezwała się do Ciebie dziewczyna powyżej ? Masz namiar do tej Karoliny z Białegostoku?

Gaba
@Mani

Jeszcze nie

Emilka
@Mani

Pani Karolina nie pracuje już w tej firmie, byliśmy z chłopakiem w ostatnim tygodniu w biurze w Białymstoku. Są dwie zupełnie nowe osoby, więc nie mogę czegokolwiek o nich powiedzieć. My na razie myślimy nad wyjazdem, ale dopiero od lipca więc jest jeszcze sporo czasu.

Jadę w najbliższy weekend do Jumbo Raalte, ktoś może opowiedzieć o pracy i mieszkaniu tam?

Niwy

Witam. W najbliższy weekend jadę do Jumbo Raalte, może ktoś opowiedzieć jak wygląda praca i mieszkanie tam?

ewa

haj mam pytanie czy ktos wybiera sie 22 marca do pracy przy pakowaniu miesa do Beilent .Jakie sa warunki pracy czy sa stabilne godziny pracy i jak zakwaterowanie. Prosze odpisz z gory dziekuje.

majle

Pakowanie zabawek Amsterdam- ktoś coś wie? jak wygląda praca, wypłacalność, godziny?

@majle

Jeśli chodzi o wypłacanie trzeba sobie bardzo dokładnie pilnować kiedy powinni wypłacić 150% czy 125% bo lubia policzyć jako 100%. Trzeba tez sobie pilnować przepracowane godziny bo Lubia wypłacić pieniądze za np. 30 godzin mimo iż przepracowaliśmy 38 i trzeba się upominać. Zgonią i tak wszystko na system a nie celowe ich działanie. Wypłata zawsze na czas

ohajo

Mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda pakowanie ciastek w panningen? Warto? Jak z zakwaterowaniem, wypłatą i dojazdem do pracy? Opłaca się? Ludzie w porządku? Nie ma żadnych problemów?

Może pracownik
@ohajo

Też chciałbym wiedzieć co i jak więc się podłączam pod pytanie

Krystian

Witam wybiera sie ktos moze do pracy ? Zastanawiam sie czy jechac. A wiadomo z kims lepiej

kaska0098

Cześć Wszystkim ???? pod koniec lutego chcę wybrać się z tej agencji do pracy przy pakowaniu ciastek. Czy są tu osoby chętne zorganizować się w jedną grupę i wyjechać? W grupie zawsze raźniej, tym bardziej że planuje jechać sam bez żadnej bliskiej osoby ????

Anka
@kaska0098

Hej ja też planuje w lutym wyjazd i też jadę sama jak coś to pisz (usunięte przez administratora)

Kolomolo
@kaska0098

Ja z chłopakiem planujemy wyjechać .

Tez chce jechac

@Benioo

Czesc wybierasz sie tez mam zamiar sie wybrac? masz jakis namiar na ta agencje numer

@Kolomolo

przez ta agencje chcecie jechac ja tez chce jechac ale nie wiem co to za agencja

Monia
@kaska0098

CZESC !!!!! kASKA:) ja takze bylabym chetna sie przyłaczyc do wyjazdu przez ta agencje ?? jakis kontakt do Ciebie???

Monia
@przemo123

Przemo ;) znalazles kogos na wyjazd przez ta firme???

Dorka
@kaska0098

Cześć ja z moim partnerem chcielibyśmy wyjechać, możemy jechać razem tylko nie mamy namiarów. Mogłabyś nam podać numer do tej firmy? skąd wogóle jesteś?

Kwinto
@kaska0098

Witam też wysłałem aplikację do tej firmy i mam zamiar jak najszybciej wyjechać więc możemy Porozmawiać o jakichś szczegółach

Piotr 200
@kaska0098

Ja też się wybieram przez tą agencję idę na magazyn meblowy ktoś coś wie na ten temat?

Marzencia
@kaska0098

Ja bym byla chetna do pakowania akurat jestem w Holandi

Kamil
@kaska0098

Hej tez o tym mysle jestem za

Tez

Tez będę jechał

@kaska0098

Witam jestem chętny wraz z kolegą

jaaa

Ile wynosi tygodniowe wynagrodzenie na czysto na konto w pracy przy ciastkach w Panningen?to praca na 1zmiane ranna?

Aga

Wyjeżdża ktoś do pracy w Intratuin Groencentrum MIddenweg na magazyn 9.03?

Kiedy macie wyjazd ?

asia
@Aga

ja jutro a TY?

Natka
@asia

Hej jak wyglądają mieszkania ?

Rudziutka
@asia

@Aga i co wyjechałaś?? Ja wysłałam chyba z 5 aplikacji i do dziś się nikt do mnie nie odezwal

@Rudziutka

Ja polecam jechać przez OTTO

Majster 95

Był ktoś Na Produkcji Sałatek jakie są Srednie Zarobki jakie kwatery,???

@Majster 95

Mam kolegę co jest na sałatkach Średnio w mc zarabia 1400 euro

Amazing

Cześć jest ktoś może lub był na magazynie W Intratum Groencentrum MIddenweg? Jaka jest tam atmosfera Ile można godzin zrobić tyg Jak z zakwatrowaniem Proszę o jakieś info wyjeżdżam sama i chce trochę chociaż wiedzieć

kierowca

jestem kierowcą od pół roku i nie dostalam ani jednej kary, poza oczywiście mandatami na które sama sobie zasłużyłam:) jeśli po przejęciu auta dokładnie je sprawdzasz a przed zdaniem go sprzątasz nie ma żadnego problemu;)

morduszka

Dajcie znać jak Wam poszło po wyjeździe, czy da się normalnie pracować. Chciałabym pojechać w kwietniu, na razie mam okres wypowiedzenia.

@morduszka

W kwietniu nie powinnaś mieć problemu z pracą, a jak są godziny to można pracować.

Ona2020

Hej. Chciałabym się dowiedzieć czy udało wam się wyjechać. Jeśli tak to jak tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.