Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Nowa Ja

WITAM. Czy jest tu ktoś kto może się wybiera do Amsterdamu na pakowanie ubrań bądź był już i wie coś więcej na temat tej pracy ? Jak to wszystko na prawdę wygląda? Proszę o szczerą odpowiedź.

Nowa

Witam, jak wygląda praca przy pakowaniu kosmetyków w Ravenstein? Jak z noclegami i ogólnie z tą agencją? Jest tyle opinii że trudno się doszukać czegokolwiek i łatwo się pogubić. Proszę o odpowiedź

Bbbbb

Nie polecam. Godziny pracy nie są pewne. Nie wiedza co się w ogóle dzieje w firmie w której pracujemy. Podam przypadek osoby z którą razem wyjechaliśmy. Po 2 tygodniach mój lokator z pokoju dzwoni do koordynatora zapytać czemu nie ma w planie pracy, a oni odpowiadają ze zaraz powinno być. Mija jeden dzień, a następnego znowu nie ma w planie pracy. Dzwoni kolejny raz i znów słyszy to samo. Dzwoni 3 dnia, a oni mówią, że nie wiedzą co się dzieje, piszą maile i czekają na odpowiedz. Dzwoni 4 dnia, a oni mówią ze od 4 dni jest zwolniony i jest w systemie na tzw. Bębnie ( czyli jak trafi się jakakolwiek praca to dostanie ). Dlaczego jeden twierdzi, ze nie wie dlaczego nie ma pracy, a drugi mówi ze od 4 dni jest zwolniony ? Później przenieśli nas do Oss w celu dostania pracy tam na miejscu. Jak się okazało wysyłali go fo pracy na dzień albo dwa w celu zarobienia na mieszkanie. Po pytaniu Czy jak pójdzie na ten jeden czy dwa dni do pracy zabiorą mu te pieniądze, odpowiedzieli ze tak bo tak jest zapisane i nie da się tego zmienić- wniosek ? Tania siła robocza. Potrafią załatwić prace tylko po to żeby zwróciło im się mieszkanie (?) raczej pokoik za 400 euro gdzie w Holandii za 500 euro jest mieszkanie z 2 pokojami. Łazienka i kuchnia. Podziękował im współpracy i wrócił do Polski. Oni do dziś nie wiedza jaki był powód Zwolenia. Ja się dowiadywałem na własna rękę co było powodem.(usunięte przez administratora)

Jaaaa
@Bbbbb

W Holandii pokoj prywatnie jest srednio .bo 450euro .Rozumiem Twoje rozgoryczenie,ale nie koloryzuj. Sama agencja nie jest zla,zalezy gdzie sie trafi a godziny zaleza nie od agencji przeciez a od danej firmy.Owszem czesto agencje biora za duzo ludzi albo ludzie robia norme .ale w koncu to praca tymczasowa. Jak na razie ja polecam Work Force i patrzac co sie dzieje w Polsce, planuje wybrac sie z nimi znowu

Lubię ostro
@Jaaaa

Ale u Polakòw. Bo Normalnie to 200 albo 300 za pokòj zależnie od lokacji. Ale jeżeli pracujesz długo czyli rok od państwa należy się dodatek do mieszkania i ubezpieczenia.(mieszkania socjalne są tanie) ale nie do ogarnięcia dla statystycznego Polaka. Pozostają wam sprawdzone agencje z listy Abu i podnoszenie kwalifikacji. Pozdrawiam

jaaaa
@Lubię ostro

nio za pokoj, ale ktos juz pisal 500 za mieszkanie cale. Znajomy placi 450 wynajmujac od Holendrow. Taniej niz 350 to raczej juz rzadkoo.Z kosztami eksterytorialnymi przez agencje im sie bardziej oplacalo juz :) Predzej w Niemczech za caly miesiąć :)

Damian

Witam jakie opinie na temat pracy w Hoogeveen na chłodni i jakie warunki mieszkaniowe?

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Żaneta

Hej mam zamiar jechać w maju .Jakieś świeże opinie są ?

Aneta
@Żaneta

Hej ja też chcę jechać na zabawki, kosmetyki lub ubrania z początkiem maja:) Też jestem ciekawa jak wygląda sytuacja na miejscu i zarobki oraz czy wszystko jest zgodne z tym co ogłaszają;)

@Aneta

Czesc Zamierzam wkrotce tez wyjechac do pracy na produkcji. Prosze napisz jakie sa tam warunki:mieszkanie itd. Monika

@Żaneta

Ja też ale na ciastka. Monika

agi
@Aneta

witam wyjechałaś może już ? (usunięte przez administratora)

Maciek

Witam był ktoś z państwa na pakowaniu zabawek ?

anna.ziemianska38@interia.pl

Witam Czekam. Na wyjazd pakowanie ciastek, może jest jakas kobietka która też planuje w najbliższych dniach jechać, ja z Krakowa jadę Mail podany, proszę pisać Pozdrawiam

Renata
@anna.ziemianska38@interia.pl

Dzień dobry, wyjechała Pani już do pracy? Jak kontaktowała się Pani z tą firmą? Odezwałam się do niech i do tej pory zero odzewu.

andziulas
@anna.ziemianska38@interia.pl

Jestem na ciastkach z tej firmy. Jest ok, praca fajna, nie jestem przemeczona, spoko ludzie na miejscu. Firma wszystko zapewnie - mieszkanie i dojazd do pracy. Jestem bardzo zadowolona :) polecam!

jaaa
@andziulas

a ile na czysto tygodniowo wychodzi?sa teraz godziby?;)

chodaczynska1@gmail.com
@andziulas

Cześć.Nazywam się Marlena.Moje pytanie brzmi Gdzie mieszkasz i pracujesz tylko szczerze bo mam zamiar podjąć pracę w Niderlanden.Proszę o szybką odp.Pozdrawiam.

ruda
@anna.ziemianska38@interia.pl

Nie widzę twojego maila ja więć podam swój magdalenakaczmarek13@gmail.com mam w planach jechać

@anna.ziemianska38@interia.pl

Czesc:) czy jestes juz w Holandii I masz prace -pakowanie ciastek? Wkrotce tez sie wybieram. Prosze napisz jak tam jest czy sa dobre mieszkania itd. Monika

@andziulas

Witam wybieram sie na ciastka.prosze napisac szczerze jakie sa mieszkanie czy hotel czy dom, czy jest zapewniony transport do pracy a nie me rowerze , czy blisko sklepy itd. Monika

Gość 1

Ja zawsze bałam się wyjeżdżać z której kolwiek agencji ale załatwił mi znajomych znajomy jechałam w ciemno jak narazie jest ok zobaczymy jak będzie z wypłata i też bym proponowala bezpośrednio A nie przez agencję

Grapi
@Gość 1

Gość 1 czy możesz dać namiar na firmę o której piszesz grazynawilczewska@op.pl

Milena
@Gość 1

Możesz podać namiary tam gdzie jedziesz .. planuje wyjechać i strach mnie ogarnia jak czytam niektóre komentarze. (usunięte przez administratora)

Pakowacz

Witam, bylem pracownikiem zakladu. Stanowisko inpack. Niepewne godziny. Ciastka zapierdalaly na tasmie a moim zadaniem bylo je wrzucac do skrzynek po 6sztuk. Tempo dosyc szybkie. Wytrzymalem niecale 2dni. Drugiego dnia wrzucalem 2 tuskawki na torciki. Duzo holendrow tam pracuje. Lokacja weeze, byle koszary. Warunki mieszkaniowe na propsie.

@Pakowacz

Lokację Weeze to miało Otto Work Force a nie Work Force . Ludzie nie wiedza w której firmie pracują :)

@jaaaaaa

Lokacje na Weeze miały różne agencje pracy, takie jak tempo team, addeco, cova, i wiele innych tak dla informacji

aaa oki, wiem ,ze te koszary mieli zamknąć w grudniu 2019 r. Nie wiem jak teraz

Witam Opowiem z perspektywy jak jest na początku. Wszystkie formalności są załatwione profesjonalnie i jest ciągły kontakt z biurem mail oraz przez telefon. Niestety to tyle pozytywów. Dojeżdżając do hotelu który został mi podany w mailu byłem zadowolony, ponieważ było ładnie schludno czysto i wygodnie, jedyny minus to taki że trzeba było pałacic 5.5 euro za tydzień internetu który podobno nie działał( podobno tylko w niektórych miejscach).Niestety po jednym dniu przychodzi do nas opiekun i mówi mi że mam się przeprowadzić. Nie mając wyboru tak zrobiłem wtrącili nas do hotelu o znacznie gorszych warunkach wspólnych łazienkach itp. Niestety zero pokoi jednoosobowych. Na temat ludzi jacy tam się udają się nie wypowiadam bo ludzie są różni jeden jest spko drugi może byc niebezpieczny tego nigdy nie wiemy na kogo trafimy. A więc przeprowadziliśmy się i poszliśmy do pracy. Wszytko informacje były opisane w aplikacji P4f, gdzie i kiedy i co będziesz robić. Większość osób pojechała na order pickera niestety agencja dała im stanowisko rozładunku kontenerów z paczek itp. Ja jak jedyny dostałem stanowisko order pickera w firmie leen bakker. Także jedziecie na dane stanowisko ale firma da was na inne. Brak słów. Nikt w biurze nie mówi że codzienny dojazd do pracy to prawie 50 min i trzeba wstawać o 4 rano ok. Nie ma także gwarantowanych godzin 40/tydzień, jest 37. Czasem się udadzą nadgodziny ale to nie zależy od was. Na początku jak ktoś wziol darmowy przejazd na dług 80 euro do tego 25 euro za badziewne koszulki za które trzeba zapłacić nie ma się wyjścia oraz 50 euro za czipy klucze itp. Bardzo ciężko skontaktować się z koordynatorem czasami odbierze czasami nie. Wyplaty są co tydzień. Muszę jeszcze przypomnieć o bardzo fajnej opłacie którą nazwali opłata za udogodnienia 60 euro msc za nic.( Chyba za to że można pogadać z koordynatorem , a przynajmniej tak przypuszczam) pracowałem dwa tygodnie i dostałem tak naprawdę 80 euro za 32 godizny pracy po odliczeniach. Inni mówili mi że zacznę normalnie zarabiać dopiero gdzieś po miesiącu. Jeśli chodzi o pracę to jest na order picker dość ciężka bo trzeba się streszczać żeby wyrobić normę a szef jest niecierpliwy. Na rozładunku jest różnie czasami bardzo ciężkie rzeczy czasami lekkie. W pracy jest za darmo kawa i czasami owoce. Firma pomaga załatwić numer sofi. Jeśli chodzi o organizację to czasem jest tragiczna. Zdarzyło mi się czekać na busa 3.5 h skończyłem o 15 byłem w hotelu gdzieś w ok 20. Więc to jest skandal i to wszyscy mówili że zdarza się dość często. To jest moja subiektywna opinia niestety albo stety byłem tam krótko alę jeśli ktoś chce pracować na order picker w mieście oss w firmie leen bakker powinien to przyczytać. Pozdrawiam

Mikołaj
@Anonim

Za te koszulki i chip trzeba zapłacić gotówką czy odtrącają z wypłaty?

mamut
@Mikołaj

odtrącają z wypłaty

Gisc
@Mikołaj

Odtrącają z wypłaty ale po kilku miesiącach, nie pamiętam, chyba po 6 zwracają te pieniądze za koszulki

Kamila

Mnie również interesuje komisjonowanie odzieży w Amsterdamie ktoś może sie wypowiedzieć?

Gisc
@Kamila

Praca przy zbieraniu zamówień, przyjmowaniu zwrotów, przyjmowaniu towaru i inne prace magazynowe jak sprzątanie. Ubrania plus size. Praca nie jest zła, nie narobisz się tam, system jest baaardzo prosty. W wakacje godziny zawsze są, nawet nadgodziny, gorzej na zimę, wtedy nawet po 20 godzin może być.

Ews

Witam..czy wybiera się jakaś kobieta z pomorskiego z początkiem maja .do pakowania ciastek?

Czy wybiera się ktoś z początkiem maja . z pomorskiego przez tą firmę na pakowanie ciastek?

Doris

Witam . Czy ktoś pracował z firmą Work Force przy pakowaniu odzieży i zabawek w Amsterdamie, ciastka w Panningen, kosmetyki W RAVENSTEIN. Jak jest naprawę? warunki pracy, mieszkania i dojazdy do pracy. Proszę o opinie tylko tych osób które pracowały przy tych pracach

jaaaaaa

Ktoś wie jak teraz z godzinami przy pakowaniu ciastek w Panningen albo np pakowanie mięsa/szaszlyki w Beście? ile mozna wyciagnac na tydzien na czysto poza wiekówką ? i czy jest jedna zmiana czy 2?

Krzysztof 1989

Witam, starałem się na koordynatora, nie polecam, brak kontaktu, za długa rekrutacja, dostałem tylko jeden telefon i kilka e-maili, na pozostałe oferty nie ma żadnej odpowiedzi

Nano77

Hej. Jedzie ktos przez ta agencje w ten weekend, albo ew. przyszly? Mam oferte na orderpickera, ale nawet nie mam podanej miejscowosci :)

Lis

Chciałem zapytać czy agencja work force jest godna polecenia???

@Lis

Zależy o co dokładnie pytasz, można trafić gorzej

@Michał

jak praca, warunki itp? jest praca caly czas czy jak juz tu ktos napisal 2-3 dni w tygodniu...

@rob

Warunki przyzwoite, sporo potrącają ale to wiadomo już przy podpisaniu umowy, albo się godzisz albo szukasz innej. Praca to zależy gdzie, ja robiłem na chłodni to sezon jest latem ale roboty powinno być coraz więcej także 3-4 powinieneś mieć na początek.

Zainteresowana

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy work force gwarantuje godziny pracy i ile one wynoszą? czy warto jechać przez tą agencję? I jakie są warunki mieszkaniowe?

A co do warunkow mieszkaniowych to zalezy gdzie trafisz . Za wszystkie lokacje biora te same pieniadze gdzie miedzy najgorsza a "najlepsza" jest mega przepasc. Najgorsza jest w oss . Koedukacyjne lazienki i wc (usunięte przez administratora) Wszystko zalezy od tego gdzie trafisz

Karola

3 razy w tygodniu masz sprzątany pokój w hotelu w Maarsbergen. Świetna sprawa, pod warunkiem że lubisz jak ktoś obcy wchodzi do Twojego pokoju. Jak lubisz mieć do najbliższego sklepu 3 km to też polecam tamten hotel. W hotelu w Oss kiedyś było gorzej, teraz da się żyć. Luksusów nie ma, ale niestety to zasługa mieszkańców. W pokojach są nowe panele, mają mniej więcej pół roku, a niektóre już wyglądają tragicznie. Najgorzej śmierdzi nie w łazience po weekendzie, tylko w konkretnych pokojach, bo czuć nawet na korytarzu. Jeśli ludzie nie szanują swojej prywatnej przestrzeni jaką jest ich pokój, to tym bardziej nie uszanują wspólnej kuchni czy łazienki. I naprawdę są dużo gorsze lokacje niż osławiony hotel w Oss.

rob

czyli mozna wnioskowac ze w oss jest tylko hotel ?

Aga1234

Hej pracowałam z chłopakiem ponad rok przez flexa. Z początku trafiliśmy na hotel w Oss ( nie polecam) dwa piętra na pierwszym masz lodówkę w pokoju ale do kuchni drepczesz na piętro wyżej. Jeśli jedziesz samochodem swoim licz się z opłatą za parkowanie na terenie hotelu 5€/doba jeśli nic się nie zmieniło. Internet wykupujesz co poniedziałek w recepcji budynku 5€/ tydzień ale tylko na jedno urządzenie. Wyjeżdżasz, wjeżdżasz musisz dzwonić na numer żeby brama się otworzyła, ale to jest loteria bo nam nie zawsze działało i czasami musieliśmy czekać 10min. Później trafiliśmy na mieszkanie w kamienicy, warunki nawet dobre. Praca nam się trafiła bardzo dobra. Z wypłatami nie mieliśmy problemów (chłopakowi dwa razy nie wypłacili ale w nast tygodniu miał wyrównanie) kontakt z koordynatorami brak słów. Na szczęście z agencją mieliśmy kontakt rzadko. Ogólnie nie mogliśmy narzekać. Dużo zależy od lokacji na jaką trafisz.

@Aga1234

mam oferte pracy w oss czy mozesz cos wiecej powiedziec o tym hotelu i czy to kolejne zakwaterowanie bylo tez w oss?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.