Work Force Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Czy ktoś wie czy biuro w Lublinie działa? Próbowałam kontaktować się pod kilkoma mailami ale bez odpowiedzi. Gdzie znajdę aktualne namiary na pracowników tego biura? Strona internetowa odpada bo tam najwyraźniej dane nie są aktualne, a do biura mam kawałek drogi

@Marta

Wszystkie telefony sa aktualne i mozna sie bez problemu z biurami Wf skontaktowac.

@Work Force Sp. z o.o.

Nieprawda, kontakty są nieaktualne , próbowałam kontaktować się z p. Kasią i p. Asią- przychodziły zwrotki w mailach że skrzynki są nieaktywne. byłam w biurze osobiście i pracują tam nowe osoby, warto chyba zaktualizować dane które są na stronie bo wprowadzają w błąd

Anulka

Hej jedzie ktoś na pakowanie kosmetyków do Holandii? Pod koniec roku będę zmuszona do zmiany pracy więc chyba wybiorę opcję wyjazdu. Samej mi nie w oko ni w ząb więc uderzam tutaj z zapytaniem????

Mala Mi
@Anulka

Hej .Wasnie tez sie zastanawiam nad ta oferta i czy ma ktos jakies informacje o warunkach pracy ,zakwaterowaniu oraz czy dojazd do pracy jest rowerem czy zawoza autem/busem

Ruda 1946
@Anulka

Ja chce wybrac sie na kosmetyki na początku października jade sama jakby co daj znac

Dominika
@Anulka

Dołączam się do pytania, również chciałabym wiedzieć jakie są tam warunki pracy itd. Zastanawiam się nad tą ofertą a samej jechać bym nie chciała.

@Anulka

Heej, też się zastanawiam nad wyjazdem i nad tą pracą. Jakby jakaś dziewczyna była chętna, napisz na maila marta.lisek@gmail.com z koleżanką, zawsze raźniej:)

@Anulka

Ania jakby co to się odezwij, też mam w planach jechać do tej pracy, w tym samym czasie

Mati

Ja też myślę na magazyn na boczniaka tylko bez jezyka ktoś wie co i jak?

Julia

Czy ktoś pracuje bądź pracowal w przetwórni mięsa w Beilen? Chcemy się tam wybrać z chłopakiem i z mamą Jak wygląda praca I zarobki? Opłaca się? Czy raczej sobie odpuścić?

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Luka

Jedzie ktoś na pakowonie mieszanek smakowych do holandii? Zastanawiam się czy jechać może ktoś napisać co to za praca i czy warto jechać przez tą agencje?

Olunia

Witam czy wybiera się ktoś do pakowania odzieży w najbliższym czasie? Jadę sama a z kimś by było raźniej..

wawrzyn75
@Olunia

Cześć,ja chcę jechać przez tą agencję ale też wolałbym z kimś,zawsze raźniej,jak coś to napisz????

Ona
@Olunia

Hej napisz do mnie ja też chce wyjechać i się zastanawiam ase282697@gmail.com

Celina

Witam czy ktoś może wybiera się do Anglii w Hull przy produkcji mebli? Chciałabym pierwszy raz wyjechać i coś zarobić, pozdrawiam :)

nick

Witam. widze od jakiegos czasu oferte pracy na hefturck przez work force w oss. chcialem zapytac czy moze byl tam ktos lub jest i wie jak tam sytuacja wyglada, typu praca, zakwaterowanie , urlopy itp dodam ze pracuje juz kilka lat w nl i chcialbym sobie troche polepszyc sytuacje... i tak sie zasatnawiam czy firma work force jest warta tego? nie chce zmieniac pracy na miesiac dwa lub trzy interesuje mnie rozwiazanie na dluzej...

Lii

Znajdź sobie ofertę pracy na Magazynie Hoogvliet. Fajna kasa i lokalizacja

KasztanowaMi

Hej, czy ktoś może wybiera się w najbliższym czasie z tej firmy do jakiejś pracy? Chce pojechać sama, to będzie pierwszy raz i może ktoś też by jechał, razem zawsze raźniej :)

A
@KasztanowaMi

Jedziemy z kolegą we dwóch w ten weekend. Zobaczymy co to będzie.

@A

O, super. Jak będziecie mieć pracę i się tam zaklimatyzujecie to dajcie znac jak wygląda praca z tą agencją. Powodzenia Wam życzę!

Chętna chętna
@KasztanowaMi

Hej, podaj maila, też wybieram się z koleżanką! ;)

A

Damy znać :)

Papa
@KasztanowaMi

Ja jadę samochodem jak chćesz to możesz jechać ze mną.

@Papa

A na co jedziesz i kiedy?

Bubu
@KasztanowaMi

I jak tam ? Ile zarabiacie i jak ocenicie ?

Kejt
@KasztanowaMi

Ja bym się z kimś wybrała na pakowanie ubrań, zabawek itp. w Holandii możecie coś napisać jak tam byliście katekejciak@wp.pl

piotr
@Kejt

hej jak tam w pracy?spoko warto jechać?

Klaudia
@KasztanowaMi

Ja bym chciala do Wielkiej Brytanii. Tez uwazam ze razniej z kims :)

Francomme

Witam panie i pani jesteś ofiarą COVID-19 tak jak ja i jesteś na czarnej liście i odrzucany przez banki. Potrzebujesz pożyczki na spłatę długu lub cokolwiek innego. I niezależnie od kategorii pożyczki, której potrzebujesz; lub potrzebujesz inwestycji w projekt, niezależnie od projektu, możemy udzielić Ci pożyczki od 5000 euro do 10 500 000 euro. Po prostu skontaktuj się ze mną przez e-mail e-mail: francommedouard.sfr@gmail.com Dziękuję za Twoje zrozumienie I czekam na twoją odpowiedź serdecznie Dr: FRANCOMME Edouard François

Aaron

O co chodzi z tym ‚darmowym transportem’? Faktycznie zawiozą do NL za darmo?

Krystian

9 sierpnia planuje wyjechać przez firmę ktoś coś poleca? Ewentualnie ktoś chętny razem jechać?

Ktos

Jadę 2.08 do Hema utrecht może ktoś coś więcej napisać o pracy tam ? Nocleg w Maarsen. To jest mój pierwszy wyjazd pozdrawiam.

Ktod

Witam jadę 2.08 praca utrecht Helma. Czy ktoś się może wypowiedzieć. Zakwaterowanie w Maarsen. Jest to mój pierwszy wyjazd pozdrawiam

Peter

Siemka.Wybiera się ktoś z was do Holandii przez tą agencje?Sytuacja wygląda tak że pewnie sam pojadę,no i zawsze by było lepiej i raźniej pojechać z drugą osobą.Jeśli jest ktoś taki to się tutaj odezwij i jakoś się ze sobą skontaktujemy,no i omówimy co i jak.

KasztanowaMi

Hejka, wybiera się ktoś w tym tygodniu może, albo za tydzień na pracę przy produkcji kartonów? Piszcie na e - mail, bo tutaj nie sprawdzam tak często. oli-bunia@wp.pl

Mateusz

Cześć. Planuje wyjazd do Holandii lub Niemiec pod koniec czerwca. Myślałem nad praca komisjonera. Szukam jakiejś osoby która posiada prawo jazdy i również chcialaby pojechać lecz nie ma z kim. Kontakt:(usunięte przez administratora)

Ewcia

Dajcie sobie spokój z tą agencją. Oni są niepoważni - w ostatniej chwili dowiadujecie sie że będziecie pracować 100 km w jedna strone do pracy. szkoda czasi.

Mila

Czy ktoś pracuje na pakowaniu czekoladek i może coś powiedzieć na ten temat ?

Karola

Witam. Planuję wyjechać za granicę bez znajomości języka bynajmniej znajomość podstawowa czy może ktoś coś polecić? Jakaś firmę bądź też gdzie pracował i było w miarę komfortowo bez zdzierstwa. To moja pierwsza praca za granicą. Proszę o kontakt na Email (usunięte przez administratora)

Kinga
@Karola

Witam wybierasz się sama? Jade koncem czerwca z firma work force i sama nie wiem jak to będzie wyglądać, jade pierwszy raz w dodatku sama także w razie czego razem może byc raźniej ;)

Mones
@Kinga

A do jakiej pracy jedziesz? Ile masz lat I skąd jestes?

@Kinga

Cześć Kinga :) Ja również planuję wyjazd przez tą agencję do Holandii, jeszcze nie wiem gdzie, ale jestem zdecydowany :) Dla mnie też to będzie pierwszy wyjazd za granicę, więc chętnie z kimś bym pojechał :) Odezwij się na marmus1989@o2.pl albo 534552666 :) Pozdrawiam :)

@Kinga

Cześć:) Też zamierzam po raz pierwszy wybrać się do pracy za granicę właśnie przez tą agencję, ale na razie jeszcze zastanawiam się do jakiej pracy:) Chętnie poznałbym kogoś z kim mógłbym razem jechać, jak mówisz no w dwójkę zawsze raźniej:) Jeśli chcesz to odezwij się na marmus1989@o2.pl albo 534552666. Pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.