Opinie o Baćpol w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baćpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baćpol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baćpol w Niepołomice

Pracownik Nowy wpis

Biedna firma uciekła pod spodniczke sądu banda nieudaczników co nie umieją prowadzić firmy a na wypłaty dla pracowników nie mają!!

M.P Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Takie wypłaty bral że teraz nie ma na nic.

Pińczyk Nowy wpis

Szkoda że firma się rozleciała, bo będzie Mi brakować tego Błazna Pińczyka.

Beny Nowy wpis
@Pińczyk

Pozdrów żonę i moje dzieci pastuchu.

Thomas

Koniec firmy Bać Pol szkoda dobrze się tam pracowało.

Kolo

Firma się zwija, likwidują Nce także kwestia czasu kiedy resztki się zamkną. Moje sugestie dla Baćpol: Znaleźć inwestora jeżeli jest to jeszcze możliwe

@Kolo

Buldożery już jadą !

Bananek
@Kolo

Może inwestor z Kambodży byłby zainteresowany ???

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Baćpol spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Iwona

@Kutaczciwalikozyposamekule a po jakim czasie można liczyć w Baćpol na podwyżkę? Czy do podstawowego wynagrodzenia wypłacane są premie? Firma organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Przy okazji przypominam, że nie można na forum podawać danych pozwalających na identyfikację konkretnego pracownika, w tym pseudonimów. Jest to niezgodne z regulaminem, ze względu na ochronę tożsamości.

Kutaczciwalikozyposamekule

Witam. Pracowalem tam 5 lat. Rok temu się zwolniłem. Nie narzekam na pracę i kadrę. Na początku było słabo z kasą ale po jakimś czasie zarobki nie schodzily z 3,5tys jak na strefę w Niepołomicach jest całkiem nie zle oczywiście jak umiesz się dogadać ... Pozdrowiam kierowników ;-) szczególnie elwiska :-D

Diego

Śrem zlikwidowany, Lublin jest na sprzedaż, i co dalej, czy koniec nadchodzi?

Beny

W końcu ta nie wykształcona kadra kierownicza która nie umie się zachować ani nawet słownie wypowiedzieć trafi na bruk gdzie ich miejsce!?

Prawo

Słyszałem że te krowy się masowo wieszają bo oni nadużywają władzy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w baćpol? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Prawo

Ta firma to dno dna ! Panuje tam mobbing łamanie przepisów Bhp i wielu innych ! Tej firmie powinny się przyjrzeć dokładnie takie służby jak Inspekcja pracy ,sanepid i wiele innych !?

Wujeksamezlo

Człowiek batman... Z uszu mu wystają włosy jeszcze tak że z wydawek strącał towar... To był gość .... 8 i do domu ... 1800 za cały miesc dobre jest ;-)

Ase

To kiedy się LIKWIDUJECIE bo już tak trochę czasu słyszę i nic ? heee..

Rodriguez
@Ase

Jak pojadą Szwedy

Czy ktoś ma jakieś info na temat przyszłości firmy, bo ogólnie nie jest ciekawie toniemy coraz bardziej

Arek

Szkoda, że tak sie potoczyło. Może jeszcze jest jakaś nadzieja, że pójdzie w dobrą stronę?

Kolo

Firma jest na dnie, niewiem czy jest choć cień nadziei że da się uratować, brak towaru, pracy, widok przygnebiajacy.

Czarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Cała prawda

@Beny

Niestety to prawda ta osoba to dramat sam przez tą osobę odszedłem z tamtej pracy. Dwulicowość to jej drugie imię ;-)

Jasiek

Jedna mała osoba potrafi popsuć atmosferę w firmie??

Iwona

@Jaga z forum usuwane przez administrację są wyłącznie wpisy łamiące postanowienia regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin) - zazwyczaj zawierające wyrażenia obraźliwe bądź niecenzuralne albo zdradzające dane osobowe. Nie udało mi się znaleźć w internecie żadnych procesów rekrutacyjnych do baćpol - jak wygląda proces rekrutacji? Czy są poszukiwani nowi pracownicy?

Jaga

Jaga Czytam te wpisy a szczególnie te usunięte przez administratora i myślę sobie tam musi być GRUBO

nie wazne

witam tez pracowałem w bać i ciesze się się że odszedłem była totalna masakra tego nie możesz tamtego nie możesz przerwa tez na tępie była zjeść spokojnie nie można tiry rozładowywałem ręcznie był taki jeden gośćiu co nawijał o jednym i tym samy ciekawe czy robi jeszcze dalej z tej mąki chleba nie będzie pajac jeden śliski typek niech mu ziemia lekka będzie nie życze nikomu tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Baćpol - Niepołomice

Baćpol