Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Marek Fionik

Bardzo dobra firma pracodawca Płaci wynagrodzenie na czas. Pełne umowy o pracę i zlecenie wszystkie godziny u pod datowane i odprowadzane do ZUS-u. Pracowałem w Białymstoku na Bocznicy. Szkoda, że firma nie ma żadnych obiektów w Białymstoku bardzo Solidną firma i dba o pracowników.

Trawa12345 Nowy wpis

Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa może się orientuje, czy firma Civis dysponuje świadectwem broni?

@Trawa12345

witam czy istnieje szansa na wskazanie z czego wynikają te wątpliwości? Partner kiedyś oglądał oferty dla kwalifikowanych gdy pracy szukał. Zastanawialiśmy się wtedy czemu niekaralność była podkreślona w wymogach, ponieważ zdawała się nam być jasna. Pracownicy mogliby mieć jakieś problemy z powodu braku tego świadectwa?

Trawa12345 Nowy wpis

Po prostu potrzebuję takich danych. Nie interesuje mnie sprawa tego, czy dany pracownik miał pozwolenie na broń indywidualnie - jest to bowiem jego/jej prywatna sprawa. Chodzi mi tylko o to, czy przedsiębiorca, który ochroniarzy zatrudnia i spółkę tworzy/zarządza nią wyrobił sobie taki specjalny dokument nazywany świadectwem broni, o którym mowa w artykule 29 Ustawy o broni i amunicji.

Marek Fionik

A czemu nie ma już obiektów w Białymstoku? Z poprzedniej opinii rozumiem, że chyba były obsługiwane? Firma je straciła czy o co chodzi? w ostatnim czasie jakie najnowsze objęli i jakie są w planach?

Faktycznie nie ma tu odstępu do żadnej integracji...? Tak coś pisali ale zastanawiam się czy ci pracownicy to sami nie mogą się miedzy sobą po prostu zintegrować czy coś? Pomiędzy działami jak się można dogadywać?Zastanawia mnie obsługa w biurze, z rok temu ktoś pisał o unikaniu kontaktu, poprawiło się cos w tej kwestii? Jak ewentualne problemy są rozwiązywane?

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Czy pracownicy Civis Polska Sp. Z. o. o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Absolutnie nie,pracownicy nie mają dostępu do żadnej integracji.

Xxx

Impel (usunięte przez administratora) gorszy niż civis. Ludzie bez pof na monitoringu pkp Poznań. Atmosfera nie za fajna. Ponoć katuja bezdomnych

Waldek
@Xxx

To samo jest w Katowicach. Ludzie bez kwalifikacji ma monitoringu.

E i shsjsjs
@Waldek

Przeciez ta praktyka byla stosowana juz przez civis bo pkp na to pozwolilo - na monitor bez pofki

@Xxx

A co mają robić z łajzami? Głaskać po głowie?

QiQ
@Xxx

Gdybyś przeczytał przetarg to wiedziałbyś że pkp nie rząda pof na minitoring i nie pisał bzdur. A większość ludzi przeszła z civisu więc Ameryki nie odkryłeś.....

@Xxx

Ponoć, nie znaczy na pewno. Do czego potrzebny kpof jeśli obsługujący nie podchodzi do interwencji. Nie rób szumu o nic. Nie pierwszy obiekt i ostatni gdzie pracują niekwalifikowani. Co do atmosfery na dworcu, to chciales żeby Ricky Martin spiewal????????

Aneta

Hej, widziałam, że chcieli przyjąć przedstawiciela handlowego do firmy. Myślicie, że warto spróbować? Dajcie znać, czy oferują sensowną stawkę teraz?

Eugeniusz1248

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)

Pracownica 86

Witam , co do pracy w Civisie nie miałam zastrzeżeń do czasu gdy pojawił się jakiś nowy Pan który przejął obiekty po P. Sebastianie . Wynagrodzenie akurat mi się ostatnio zgadzało ale było wiele osób gdzie pensja się nie zgadzała . Telefonów P. Piotr ogólnie stara się nie odbierać unika kontaktu . W biurze jak odbiorą od razu odsyłają do koordynatora który ma gdzieś pracowników firmy Civis .

Stary wiarus

Dziwie sie ze w tej firmie jeszcze ktoś pracuje. Teraz,w Warszawie przyjęli Pana na stanowisko Dyr. Operacyjnego. Człowiek ten wprowadza zamęt chaos nie wiem po co go przyjęli. Dawni koordynatorzy np. Pan Sebastian czlowiek uczynny zrównoważony jak to ja miwie chyba spi z telefonem bo w nocy o północy odbierał telefon jak trzeba było ro przyjeżdżał na obiekt. Dziwi mnie ze odszedł z firmy ze Prezes dal mu odejść. Szkoda ze nie nieoracuje z nim praca w tej firmie mialavjakis sens

@Stary wiarus

Już nie ma dawnego cyvisa nie warto się tam zatrudniać …zaraz to padnie… rządzi tam jakiś nieudacznik który nie ma o niczym pojęcia i zatrudnia jakich przypadkowych „dyrektorów” z pho , ponoć wszyskich normalnych pozwalnial

Ja1

Witam. Dostałem ofertę pracy w civisie . Jaka to firma ? Jak płacą? Jak podchodzą do pracownika?te opinie są przestarzałe. Proszę osoby które pracują/pracowały u nich niech się wypowiedzą.

Ja1
@Ja1

Opinie na forum wszystkie są przestarzałe

Krystyna
@Ja1

To jesteś w stanie się podzielić nową jakaś opinia :) ?

Co wchodzi w socjal Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zosia

Mercedes i pełny bak paliwa raz na miesiac

@Zosia

Co miesiąc nowy mercedes, czy mercedes ten sam a jedynie bak napełniany? A na serio to jak wyglądają zarobki? Jak z terminowością i uczciwością tego pracodawcy, by były wcześniej zastrzeżenia?

@Paweł

Co wynegocjujesz to może dostaniesz. Co do uczciwości to rebna na kasę jak nadąży się okazja.

@Zosia

Tak jest.Rąbią na kasę dają po trzy umowy tj.matka,córka i synek.

Krystyna

Jak to po 3 umowy ? To są zlecenia czy jak ?

Jakie są mocne strony pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

tom78

oszukuja na kasie ze zleceń

Dworzec
@tom78

I nie tylko

Roman
@tom78

No co ty? To nie wiesz wcześniej jaką masz ustaloną stawkę i ile zarobisz? Ile ci bezprawnie obcięli?

civis + city

Ludzie obudźcie się! Civis teraz to nic innego jak city po upadłości. To ci sami ludzie co wielu (usunięte przez administratora)

Smok
@civis + city

Bracia h heheeh

@Smok

Tak piszą o jeba inżynierów co maja tyle w makowce :) co produkty

Mieczysław

Jak wygląda terminowość wypłat na innych obiektach w Poznaniu jest ok a u was (Wrocław, Zielona Góra?) inne miasta?

mza ostrobramska

Wygrali teraz przetarg w ZRiKD w Warszawie. Kierownikiem jest ten z zajezdni co okradał nas na wyplatach. uwazajcie

@mza ostrobramska

Podaj proszę imię tego kierownika bo było paru

Mza Stalowa
@pracownica

Sebastian, Na stalowej pod koniec Civisu tez wypłaty się nie zgadzały. Niby kadry przekazały, że tak p. Sebastian podał godz. A on twierdzi, że kadry tak wpisują mi brakowało około 48h x 12,5 Łącznie na stalowej brak na około 3700 zł. Większość pracowników jeden 80 zł drugi 120, a ja nawet 600 zł.

Dziki Drwal
@Mza Stalowa

Pozdrawiam was dziki Drwal

Robert M.
@Dziki Drwal

Jest na forum ktoś, kto pracował na Woronicza?

MZA Ostrobramska
@Robert M.

Tak ja jestem. Pracowałem trochę tutaj i trochę tam.

Wczoraj Impel wszedł na dworzec w Inowrocławiu.A za czerwiec CIVIS nie płaci wszyscy pracowali społecznie na mini zlecenie.To jest fakt.

pracownica

Wszyscy dostali całą kasę civis dalej istnieje nie wiem skąd w Was tyle jadu ? Moze gdzies Was skrzywdzili ale nie w Civisie

Robert M.
@pracownica

Zgadzam się. Ja w tej firmie pracowałem od samego początku jej funkcjonowania w Warszawie na wielu obiektach i nigdy nie było z czymkolwiek problemów. Nie pracuje w tej firmie jedynie tylko z tego powodu, że grałem w ciula w kwalifikacją, którą odciągałem, przez co musiałem się pożegnać z firmą. Co prawda była umowa-zlecenie, ale na taką się zgodziłem. Kasa zawsze na koncie. A jeśli były jakieś opóżnienia, to, raczej powiedziałbym z winy dłuższego przetrzymania przez banki, niż z winy firmy. Mało tego, nigdy nie brakowało ani złotówki. Więc nie wiem, co Wy chcecie od Civis'a? Ludzie, zobaczcie, co się dzieje w innych firmach. Gdzie ludzie po 3 miesiące nie dostają kasy!

@Robert M.

Co za bzdury piszesz,przelewy idą elektronicznie-eliksirem,nawet jak Bank jest zamknięty to wchodzą na twoje konto.A umowa prawno cywilna tzw.śmieciówka i ty się na to godziłeś.(usunięte przez administratora)

Robert M

Nie we wszystkich firmach kasa idzie na konto a do ręki. Często stosują ukryte kary. Obecnie walczę z jedną z firm, by mi wreszcie wypłacili kasę za maj (wypłata do 25-dnia każdego miesiąca). Dziś akurat byłem w biurze w tej firmie na Modlińskiej. (nie wymienię nazwy firmy, bo nie mam jeszcze rozwiązanej umowy z nią) Odsyłali mnie jeden do drugiego. Czułem się jak kretyn. Na pytanie, kiedy dostanę kasę mówili, że jak "przyjdzie pora". Także to, że w Civis, jak się zdarzy opóżnienie jeden, czy dwa dni, to już jest powód, by robić wielkie "hallo"? Uwierz mi, że w Civis-Polska pracowałem ponad 5 lat, więc w miarę znam tę firmę, Dyrektora i kilku koordynatorów, którzy pracują, lub pracowali w tej firmie. Więc jedynie, co mogę powiedzieć, to, że pozytywnie wspominam współpracę w odróżnieniu do innych firm.

Robert M

A czym się różni Umowa-zlecenie od umowy o pracę? I tu jest kasa i tu jest kasa. Ważne, by mieć pracę i zarabiać kasę a nie stać pod pośredniakiem i czekać na jakieś 800 złotyszy. Jak bym umiał rodzic dzieci, to może bym po 500+ jeszcze dostawał. Ale sorry, nie umiem.

@Robert M

Bzdury piszesz.Umowa o pracę zapoznaj się z KP a umowa zlecenie to Kodeks Cywilny.Tu jesteś pracownikiem a na zlecenie tzn.śmieciówka jesteś zleceniobiorcą.

To jest nie możliwe że po trzech miesiącach nie ma kasy na koncie,bzdury piszesz.Napisz konkretnie jaka firma.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Zadowolony.

Jesli jestes pracownikiem biurowym to masz wolne.Pozostali pracuja za te same pieniadze co w pozostale dni.Nie rob sobie nadziei bo firma ma slaba kondycje finansowa i nie rozlicza sie do konca z pracownikami.

@Zadowolony.

Oooo z kim się do końca nie rozliczyła?

Black

Ja aż się przejdę na dworzec żeby tą " super ekipę " Impela zobaczyć. Zatrudnią wyrzutków z Civis, których nie chcą inne firmy i to wszystko w temacie. Dalej będą niedołęgi i wieśniaki od pługa oderwane :)))

Gary
@Black

Impel nie ma żadnych szans!!!!!!

@Black

Nie rozumie dlaczego ublizasz kolegą po fachu?,,"wyrzutki"z Civisa pracy nie szukaja od lat i sprawdzaja sie w tym co robia.Takie teksty moga pisac tylko ci ktorych Civis ma na czarnej liscie.

@Gosc

Koleżko ale ja nie byłem pracownikiem Civis i mnie tam nie ma wcale. Latałem na dworcu dorywczo w Konsalnecie i Juve, lata temu. Czarną listę miał Solid, to owszem. Civis ma też,stać ich? U nas na dworcach mają ludzi pozwalnianych wszędzie, min z mojej firmy. Alkohol, kradzieże, zupełny brak predyspozycji do pracy, a kurs z pośredniaka. Dlatego czekam na tych asów z Impela, serio.

@Black

Czarna lista Civisa to rzeczywiście kwestia czysto kabaretowa, nie wiem tylko co cię skłania do czekania na jak to ująłeś " impelowskich asów" Nie wiadomo przecież jeszcze nawet kto wygrał, a Impel jeśli miał gdzie niegdzie sprawne ekipy to wszyscy już od dawna pracujemy gdzie indziej, polityka PKP też jest inna, to oczywiste że każdy nowy weźmie to co jest bo musi, przynajmniej na początek. Ja nie liczę na żaden renesans, a na wyłącznie doróbkę ze swojej macierzystej agencji i tyle, no może małą szansę by paru do tej pory przez pomyłkę udających ochroniarzy wróciło po pewnym czasie na zawodową drogę bardziej odpowiadającą ich predyspozycjom ;) Nie twierdzę że to musi być zaraz miotła, może być cokolwiek byle jak najdalej od ochrony.

@Italianal

Czekam na jakiś świeży powiew, troszkę bez wiary w kwestii Impela. Nie da się ukryć że to klasyka ZPCHR, ktoś tu już podobnie pisał. Nie czuj się personalnie urażony Italiano bo nie w to celuje. Tyle tylko że już masę widziałem takich " popraw sytuacji " z " wejdziemy ze swoimi mistrzami ". Poz

@Black

OK rozumiem, jestem lojalny wobec firmy która do tej pory była wobec mnie w porządku ale w granicach interesu własnego i nie do fanatycznego kibolstwa prezentowanego tu przez kwiat civisowego "ochroniarstwa ";) I zdaję sobie sprawę że to nie z powodu docenienia mojej pracy, a dlatego ,że nie da się na tym miejscu postawić czy raczej posadzić dziada z grupą:) Pozdrawiam

Doman
@Italianal

Panowie spokojnie :) PKP samo załatwi problem wyborem najtańszego i teraz konia z rzędem temu kto za te stawki zmieni jakość. Kwestia jest tylko tego typu, że faktycznie zejście z obiektów Civisa może zachęcić kilka osób, by na dworcach zagościć. I tu nie chodzi o czarne listy tylko brak chęci do pracy z ludźmi poniżej pewnego pułapu. Ja takiej nie mam bo bym nie chciał współpracować z osobami które nie potrafią chociażby wymienić się tu po ludzku poglądami.

@Italianal

Jak tam na urlopie? :) :) :) Szybko ten miesiąc zleciał :) :)

@Pierun

Nie tylko w pracy można pisać, fakt że wtedy to najczęściej jeśli nie wiedziałeś :)

@Italianal

Pewnie, że można. Pytanie tylko po co iść na ten urlop, skoro i tak siedzi się myślami w robocie, zamiast gdzieś wyjechać i przewietrzyć głowę. W ochronie iść na urlop na cały miesiąc to potem bida haha bo wypłata mizerna. Musisz mieć strasznie nudno skoro nawet na urlopie tu siedzisz :)

@Pierun

Jeśli nie rozumiesz różnicy pomiędzy " siedzeniem" a "zaglądaniem" to chętnie wyjaśnię :) Podobnie jeśli chodzi o pracę obecną, a ewentualną dodatkową której warto poświęcić te parę minut nawet na wolnym, a internet sprawia napiszę wprost trudno będzie szok, że mogę pisać skądkolwiek :) Potrafię się odciąć, ale jeśli miałbyś jakieś porady dotyczące stosownych technik aktywnego wypoczynku chętnie poczytam, zwłaszcza jeśli ta wiedza pochodzi ze szkoleń organizowanych przez Civis firmę dbającą jak wiadomo wszechstronie o swoich pracowników :)

@Italianal

Nooo nie potrafisz się odciąć bo jesteś tu nawet w czasie urlopu, więc o jakim odcięciu mowa? Będąc na wolnym od pracy w dalszym ciągu myślisz o niej, mało tego, rozpisujesz się o niej, dyskutujesz, odpisujesz. Więc jesteś na urlopie ale nie potrafisz odciąć się od pracy to fakt i nie zmienia tego ilość wpisów ani dobry internet :) :) Z drugiej strony to smutne, że będąc na etacie trzeba jeszcze łapać doróbki. Ja na szczęście nie mam tego problemu. Wolę więcej wolnego niż przeżyć życie w robocie. Potem w wieku 60 lat spojrzeć wstecz i żałować, że życie przeleciało na wiecznej szychcie w ochronie. Trumna nie ma kieszeni :) :)

@Pierun

Przecież nie piszę o swojej obecnej pracy, a dorabiać też nie muszę, smutek jest zbędny :) ,ale nie ma sensu tego tłumaczyć, pozostańmy przy swoich zdaniach i wzajemnym szacunku. Jedno co zrobię na pewno to wyłączę zaraz powiadomienia z tej strony ;)

@Italianal

I słusznie. Udanego urlopu i wypoczynku :)

@Black

Na "Asow z Impela"sobie czekaj ile chcesz ale nie oczerniaj przy tym pracownikow Civisa .Sa takimi samymi ludzmi jak Ty i ublizanie czy ocenianie nie jest na miejscu.Pamietaj ,nie Ty im placisz ,a skoro pracodawca nie ma zastrzezen to Tobie do nich nic.

@Gosc

Mam prawo mieć zdanie o każdym i każdy ma prawo o mnie. Na tym min polega życie, że żyjemy w jednej branży a nie każdy w innej. Będę miał więc własne zdanie i wyrażę je tutaj, skoro są to opinie o Civis. Tu ma prawo napisać każdy pasażer dworca, jeśli ma spostrzeżenia.(usunięte przez administratora)

@Black

Opinie i owszem napisac mozesz ale ja pisze o ublizaniu , a tego juz nie mozesz.Nie znasz ludzi ,a oceniasz pod kazdym wzgledem.Mysle ,ze te oceny powinienes zachowac dla siebie bo one bardziej szkodza Tobie niz innym.Takze powstrzymaj sie bo jestem pracownikiem Civisu i te obelgi mnie obrazaja.

@Gosc

Oceniam wyłącznie znanych mi ludzi z trzech obiektów obsadzonych przez Civis. Czynię to anonimowo, z przyczyn oczywistych, aby właśnie nie naruszyć niczyjej prywatności. Może napisz inaczej- że się wstydzisz. Bo RODO nie pozwala na zbyt wiele, więc nie mam zamiaru precyzować miejsca i osób.Sorry

@Black

Piszesz anonimowo ale Twoje IP jest jak dowod osobisty takze prosze opiniuj nie szkodzac przy tym innym.3 dworce to nie caly Civis .W innych firmach tez ludzie maja cos za uszami i to nie jest powod aby ksiazke o nich pisac.pozdrawiam

@Gosc

Proszę więc wprowadzić pozwolenie zamieszczania opinii tylko tym, którzy udokumentują znajomość każdego obiektu obsadzonego przez daną firmę. Można też pójść na skróty, wycinając opinie krytyczne z niewygodnymi.IP nie strasz, zanim tu nie zniesławię kogos pod kwalifikowane w mediach. Pozdrawiam

Czarny
@Black

Żeby nie obrazić nikogo to powiem tak ,pracuję w impelu na dworcu i dostałem ubranie od czapki po buty.cxego nie miałem w civisie.A po drugie jesteśmy zaopatrzeni w to co chcieliśmy ,więc w tym jest duża przewaga.

Czarny
@Black

Ja pracuję w impelu i nie mam zastrzeżeń ,No to widać jaki pracownik że dorywczo pewnie nie chcieli takiego na ochronę.hm

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Civis Polska Sp. Z. o. o.