Opinie o GOLDEN FLOOR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GOLDEN FLOOR. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOLDEN FLOOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLDEN FLOOR w Warszawa

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GOLDEN FLOOR? Chętnie zatrudniają?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w GOLDEN FLOOR?

lk Nowy wpis

bo tu pracuje

Czy w GOLDEN FLOOR panuje luźna atmosfera?

Nidzia

NIE. Nie ma w co ręce włożyć... to napewno.

Antalije Nowy wpis
@Nidzia

Nie zgodzę się. Panuje fajna, luźna atmosfera. Oczywiście jest dużo pracy, ale to chyba normalne? W pracy się pracuje.

Wiktor

Dobra firma i fajnie się pracuje. Tu trzeba mieć to coś co jest potrzebne w takiej pracy.

Recepcjonistka

Rekrutacja składa się z trzech etapów. Pierwszy - rozmowa. Nic nadzwyczajnego. Pytają o to gdzie pracowałam czego oczekuję itp. Drugi - testy. Dość trudne test na dokładność - wyłapywanie różnic w tabelach. Redagowanie dużych partii testów. Trzeci - dzień próbny. Różne zadania od rozliczeń, kontakt z klientem po obsługę.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Przebyte kursy i szkolenia. Kwalifikacje i predyspozycje. Zainteresowania. Oczekiwania.

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Senior

Pracowałem w Golden Floor i szczerze polecam firmę. Dużo pracy, trochę stresu ale taka specyfika trzeba się z tym liczyć. Fajni ludzie!!! Warunki socjalne super, warunki umowy też. Polecam

biuro

Nie polecam, praktykują coś takiego jak "dzień próbny" przedłużany w nieskończoność. -Nieporozumienia odnośnie płacy- co innego na rozmowie, co innego w rzeczywistości- o ile raczy ktoś z tobą porozmawiać na ten temat.. trzeba się samemu prosić -Warunki socjalne m.in. kuchnia masakryczny (usunięte przez administratora) -Zlecenie na początek,(usunięte przez administratora) Ja podziękowałam, pierwszy raz się z takim czymś spotkałam..

@biuro

Wszystko to co napisał przedmówca to prawda. (usunięte przez administratora)

Irena
@unknow

Czy próbowałeś pytać, dlaczego tego typu umowy są proponowane pracownikom firmy GOLDEN FLOOR? Na pewno wiele osób jest ciekawych, jaką odpowiedź usłyszałeś. Kwestia umowy jest jednym z najważniejszych czynników dla kandydatów do pracy.

Irena

@Mycha, czy możesz rozwinąć te kwestie? Z miłą chęcią dowiemy się więcej szczegółów, będzie nam bardzo miło za Twój kolejny wpis w tym wątku. @Mary, czy możesz udzielić nam informacji, na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy GOLDEN FLOOR? Kwestie związane z warunkami pracy także będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników, zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi!

@Irena

To ja dodam od siebie: Jeśli chodzi o benefity to takiego czegoś firma nie stosuje. Warunki pracy również nie należą do dobrych.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w GOLDEN FLOOR?

wystarczy zrobić dobre wrażenie

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w GOLDEN FLOOR? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Mycha

Jest lepiej. To co się poprawiło od ostatniego wpisu to: -zarobki -lepsza organizacja pracy -zauważalność twojej pracy - czyt. czuje się bardziej doceniona

Mary

Niesprawiedliwe są niektóre z opinii. Jak zaczynałam to obawiałam się jak to będzie. Teraz z perspoktywy czasu widzę że dobrze wybrałam.

AssiA

Jest w porządku. Trochę się obawiałam ale to naprawdę fajna firma. Bardzo fajni ludzie - bez ciśnienia ,potrafiący docenić i podziękować a to rzadkość.

Jess

Pracowałam przez dwa lata :) Mogę spokojnie polecić. Będę tęsknić za wami :)

Student

Hejka pracowałem tam ostatnich kilka miesięcy i nie jest tak źle. Pracy jak jest sezon - dużo, wiadomo jak wszędzie tabaka ale generalnie całkiem fajny zespół i sympatyczni ludzie. Praca na umowę zlecenie to tak jak w większości miejsc. Pod koniec pracy tam (niecałe pół roku) otrzymałem możliwość umowy o pracę - podobno się sprawdziłem :-) jednak zmieniły mi się plany dlatego już tam nie pracuję. Generalnie polecam.

Krzysia

Firma w porządku. Dobre zarobki i rodzinna atmosfera :)

Sympatyczni ludzie, świetna atmosfera, kreatywne zadania- POLECAM! :)

Kaska

Pracuję od roku i mopgę z czystym sumieniem poleci :)

Teal

Właśnie jestem po rozmowie :) Jak na razie same pozytywne wrażenia - zapowiada się ciekawie :)

Suzy

Bardzo dobre warunki pracy dla studenta. Godna stawka, premie i miła atmosfera (jak w rodzinie). Polecam :)

Rez!

Teraz jest na prawdę fajnie :) Zgrana ekipa. Codziennie coś nowego. Na pewno się nie ponudzisz ;)

Mycha

Fajnie jest :) Atmosfera bardzo spoko. Jak się oczyściła kadra - teraz jest o niebo lepiej! Zarobki normalne jak na pracę dla studentów - ok. 10 zł / rękę. Fajni ludzie. Niestety tylko umowa zlecenie :(

Zostaw merytoryczną opinię o GOLDEN FLOOR - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOLDEN FLOOR?

Kandydaci do pracy w GOLDEN FLOOR napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOLDEN FLOOR