brak logo

Eurohansa Sp. z o. o.

Puławy

Opinie o Eurohansa Sp. z o. o.

admin 2015-06-23 19:20
Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Eurohansa Sp. z o. o.?
6
gość 2015-11-11 16:31
Na produkcji cały czas zatrusniają kogoś nowego, system 3-zmianowy, większość osób sama odchodzi, brakuje pracowników. Jeżeli chodzi o prace w biurze to obstawione od góry do dołu, głównie znajomi i rodzina już tam pracujących. Gdyby nie jedna osoba, która robi wszędzie zamieszanie to praca by była naprawde w porządku.
10
gość 2016-06-23 17:16
rotacja jest cały czas, poszukują pracowników, brakuje im ludzi na produkcję, tylko niestety zamieszczają ogłoszenia w lokalnych gazetach...
6
Puławiak 2017-09-02 21:15
Teraz poszukują pracowników na produkcje. Czy ktoś kto pracował w tej firmie mógłby napisać na czym dokładnie polega praca przy produkcji słodyczy. Jakie są zarobki. Czy jest to praca na akord czy na godzinę. I Jaka jest ogólna tam atmosfera ???
Zostaw swoją opinię o Eurohansa Sp. z o. o. - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurohansa Sp. z o. o.