Opinie o FHU Supober w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FHU Supober. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FHU Supober o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU Supober w Kraków

Danio800 Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie krótko, ale moim zdaniem można tu zdobyć tylko doświadczenie i znikać. Na dłuższą metę się nie opłaca, a dlatego bo obiecują na śmiesznych rozmowach o pracę że będą premie za pracę i ogólnie po sprawdzeniu się. Ja nie chciałem się sprawdzać bo widziałem co tam się dzieje. Pracownicy robią co mogą żeby poprawiać, źle załatwiane tematy przez ludzi z biura którzy siedzą, biora kasę nie wiem za co Ale za siedzenie napewno. Ludzie u których są prowadzone pracę narzekają na tych co właśnie ta pracę u nich załatwili. Nie będę wchodził w szczegóły bo co ja mogę, za ktortko tam byłem ale pisze co widziałem i usłyszałem osobiście. Dla mnie zdobyć doświadczenie od naprawdę mądrych pracowników terenowych i znikać bo się poprostu nie opłaca. Pracownicy którzy są pracują na dwa etaty co najmniej, bo inaczej lipa, a zmienić pracę w tych czasach to ryzyko. Wiadomo zależy od sytuacji człowieka ale po to sie idzie do jakieś pracy żeby było dobre wynagrodzenie na bieżące czasy. Jak ktoś myśli że się coś zmieniło wielce w tej firmie to niech sobie wcześniejsze Pierwsze komentarze poczyta, tam rzetelnie opisywali sytuację która pasuje do dzisiejszych standardów też. Wysylaja na delegacje bez dodatkowej kasy... No ludzie za 30zl diety to do widzenia... nocki za nadgodziny liczone 1 do 1... gaśnice malowane palcem... ładnie na zewnątrz A w środku młyn.. mówią że stawki są jak na rynku, a już mam temat za lepszą kasę, więc jak to jest?

Nikon23 Nowy wpis

Polecam Pracowalem tylko kilka miesiecy ale mam dobre zdanie na temat firmy. To był mily czas bo ludzie w firmie sa naprawde fajni sie i wykonuja dobra prace

Jarek Nowy wpis

Tak wam się dobrze pracuje i dlatego przestaliście korzystać z forum?

Izabela

Firma już od ponad 20 lat działa na Polskim rynku. Z jej usług korzystało wiele znanych przedsiębiorstw, co świadczy o rzetelności i wiarygodności Supober. A jakie jest zdanie pracowników? Czy jesteście zadowoleni z warunków oferowanych przez pracodawcę? Ostatni komentarz pojawił się w lipcu, może od tego czasu podniósł się poziom wynagrodzeń, bądź tez zorganizowano jakieś szkolenie? Dajcie znać!

Joanna
@Izabela

Na jakie stanowiska można zgłaszać swoje cv? Proszę o informację.

Darek
@Izabela

Działa 20 lat na rodzimym rynku, a czym się zajmuje? Jakich pracowników poszukuje?

Supober Nowy wpis
@Darek

Dzień dobry, firma działa od października 1991 r. czyli na dzień dzisiejszy to już ponad 27 lat. Zajmujemy się szeroko rozumianą ochroną przeciwpożarową budynków. W szczególności to doradztwo, opracowania dokumentacji, szkolenia, dobór i projekt zabezpieczeń ppoż (gaśnice oraz instalacje/systemy ppoż), montaż, uruchomienia systemów oraz pełny nadzór na obiektami wraz z serwisem zabezpieczeń ppoż. Działamy przede wszystkim na rynku lokalnym (Kraków - Małopolska) ale świadczymy usługi na terenie całej Polski, mamy wielu klientów np. sieciowych dla których obsługujemy lokalizacje w całym kraju. Ponadto jedną ze specjalizacji firmy są instalacje gaśnicze (serwerownie oraz data center), w tym zakresie (montaż / uruchomienie) działamy w całej Polsce ale także realizowaliśmy instalacje po za granicami m.in. Rosja oraz Szwecja. Nawiązując do drugiego pytania, firma poszukuje przede wszystkim pracowników do działu serwisowego: konserwatorzy gaśnic oraz serwisanci-instalatorzy systemów ppoż. Nasze ogłoszenia regularnie pojawiają się na znanych portalach z ofertami pracy ale zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z nami. CV można wysyłać przez cały rok na adres: praca@supober.pl W pierwszej kolejności rozważamy wszystkie zgłoszenia od osób posiadających już doświadczenie, jednak nigdy nie przechodzimy obojętnie obok zgłoszeń od osób bez doświadczenia, ale zmotywowanych do podjęcia pracy i rozwoju w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, Z poważaniem Jakub Pieróg

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FHU Supober? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Izabela

@Alek.B a na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy firma szuka obecnie nowych pracowników? Czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z firmą FHU Supober, od jakiego stanowiska zaczynałeś?

Supober
@Izabela

@Izabela Firma cały czas poszukuje nowych osób. Często także rozmawiamy z osobami które zgłaszają się do nas mimo iż nie prowadzimy w danym okresie rekrutacji. Także zachęcam do składania zgłoszeń, zarówno telefonicznie i mailowo na adres: praca@supober.pl Oczywiście najbardziej poszukiwanymi są osoby posiadające już doświadczenie w pracy a w szczególności w branży ppoż., (zarządzanie projektami, handel, logistyka, serwisanci). Jednak chciałbym zaznaczyć iż wiele osób pracujących obecnie w Naszej firmie zaczynało bez doświadczenia i radzą sobie bardzo dobrze. Jeśli chodzi o umowę to na początek jest 3 miesięczny okres próbny. Oferujemy zawsze umowę o prace, zarówno w trakcie okresu próbnego jak i podczas stałego zatrudnienia. Wszelkie szczegóły zatrudnienia omawiane są indywidualnie ale zapewniam iż firma utrzymuje wszelkie obowiązujące standardy i wymogi. Więcej szczegółów chętnie udzielimy każdej osobie zainteresowanej. Zapraszam do kontaktu. Z poważaniem, Jakub Pieróg

Jano

Współpracuje z firma Supober od wielu lat , w kraju i za granicą . To jest bardzo rzetelna i wiarygodna firma . Uczciwość rzetelność jest ich najważniejszą cechą . Mają dobrze dobraną załogę do swojego profilu działania, są bardzo przyjaznie nastawieni do otaczających ich ludzi . Mogę wszystkim polecić tą firmę.

Alek.B

jest ok. według mnie największym plusem jest to że można zebrać duże doświadczenie

SUPOBER

Dzień dobry, dowiedzieliśmy się o istnieniu takiej strony oraz zawartych tu opiniach na temat naszej firmy. Chciałbym się odnieść, jednak nie chcę polemizować z wirtualnymi anonimami. Każdy ma prawo do własnych opinii, nawet tych negatywnych. Jednakże mam przekonanie że krytyczne osądy są tym prostsze w internecie bo bez konieczności konfrontowania się z drugą stroną, możemy napisać wszystko pozostając tylko anonimowym wpisem. Dlatego osoby które szukają opinii na nasz temat, przez podjęciem pracy/współpracy z nami, zapraszamy do bezpośredniego spotkania i zapoznania się z rzeczywistymi warunkami panującymi naszej firmie. Z poważaniem, Jakub Pieróg

Pan Kluczyk

czasem jak się czyta te opinie to aż niedobrze się robi ale tekst roku to że pracownik jest maszynką do robienia pieniędzy heheh każdy pracownik ale i firma działa po to aby zarabiać to normalne więc po się się burzyć może lepiej poszukaj El Ninio wolontariatu i pracuj dla idei - skąd firma ma wziąć kazse na wypłaty, szkolenia, zusy i inne podatki ? między innymi z twojej pracy a jak się opierdzielasz to i wypłaty marne. na szczęście widać że nie wszyscy tak jąkają. Trzeba się wziąć do roboty a jak nie odpowiada praca w tej firmie to szukaj innej, zawsze możesz szkolić i uczyć we własnym zakresie i wtedy znajść prace za duże pieniądze lub tez własną firme założyć - ale to już trudne, trzeba ciężko pracować, trzeba wyrzeczeń a większość ludzi to lenie :) Pozdrawiam

andre79

Otoman problemów z odejściem nie ma, z tego co wiem firma zatrudnia tylko na umowę o prace więc każdy ma prawo zrezygnować i odejść. Oczywiście trzeba sobie uwzględnić okres wypowiedzenia który obowiązuje obie strony

zet

trochę przesadzone te wpisy no ale każdy ocenia po swojemu, faktycznie z kasą mogłby być lepiej (zresztą zawsze mogłbybyć :) ale przynajmniej wypłata zawsze jest na czas a jak się pogada to można się dogadać ze wszystkim. Praca może nie wymarzona ale oceniam pozytywnie a do tego zebrałem doświadczenie. w sumie śmieszne to że ktoś z was pisze że skoro obrotu nie robił na urlopie to nie będzie premii hahah chyba nie ma takiej firmy w Polsce co by premie za urlop dawała ale chętnie poznam ich nazwy :) Ja pracowałem tam na stałej pensji i tak jakbyło umówione tak dostawałem. Napewno na plus jest to że firma robi w sporych budynkach i można się dużo nauczyć a do tego fajni ludzie tam pracują, choć byli i tacy co kombinowali na każdym kroku jak się nie narobić i co by sobie załatwić przyokazji, może od nich takie wpisy? Ja polecam, popracowałem a teraz pracuje w innej firmie i kase mam lepszą ale mam też sporo więcej roboty no życie.

El Ninio

Witam. Niestety na wstępie muszę się w 100% zgodzić z przedmówcami. Piszę niestety, bo to jak się traktuje pracownika w tej firmie to dramat!!! To jak wygląda sprawa z umowami i zarobkami wspomniane jest powyżej - i to jest prawda. Kursy, szkolenia? Owszem - ale za swoje i na urlopie!!! Ogólnie jest tak, że pracownik traktowany jest jak maszynka do robienia pieniędzy, a Szefowi i tak zawsze jest mało mało mało! Na każdym kroku szuka gdzie by tu udupić pracownika i coś mu z wypłaty zabrać, a bo to obrót za mały...a bo to na urlopie byłeś... a bo to na chorobowym itd itp. Firma ma olbrzymi potencjał, wspaniałych pracowników, olbrzymie możliwości, ale co z tego jak Szefa totalnego ... Jedynie co mogę polecić to przyjść tu do pracy na rok, dwa lata, zdobyć doświadczenie i spier....... stamtąd!!! Firma mogłaby być potęgą, gdyby nie Szef... trochę lepiej jest w dziale, który prowadzi jego syn... ale i tak koniec końców ostatnie zdanie ma Szef, więc jak jest? DO DUPY!!!

anonim3

umowa o pracę ale na minimum krajowe, tak samo na początku jak i po roku czy dwóch latach współpracy. Jak się zapytasz na rozmowie kwalifikacyjnej czy daje umowę o prace to powie że tak, ale o tym że to będzie umowa na minimum pewnie nie wspomni. Jak będziesz omawiał zarobki i będzie Ci obiecywał "dobre zarobki" tez raczej nie wspomni że na umowie tylko postawa a reszta do ręki.

anonim 3

to co napisał emeryt to prawda. jako były pracownik mógł bym jeszcze sporo do tego dopisać!! na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy obiecuje kokosy, rozwój zawodowy, stabilną pracę, wynagrodzenie zależne od wyników pracy ale jak zapewnia pracy nie brakuje i spokojnie można zarobić ponad 2000 zł... rzeczywistośc jest trochę inna: chce wysyłać pracowników na szkolenia za które mają sobie płacić i brać urlopy na czas trwania szkoleń!! nie wpłaca wypłat na konto, umowa na minimum, i parę złotych dokłada od siebie, jak się idzie na dłuższy urlop to próbuje wmówić pracownikowi że przecież nie robił obrotu i dlatego tylko podstawa mu się należy... jest do tego stopnia bezczelny że stojąc przed półką na której stoi cukier, każe swojemu pracownikowi jedzącemu śniadanie wstać i podać sobie ten cukier!!! podsłuchuje rozmowy pracowników czając się za drzwiami... mam nadzieje że ktoś mu kiedyś zrobi grająca szafę:) pracownicy supober wiedzą o co chodzi z ta szafą:)

Emeryt

Ten pracodawca to [usunięte przez moderatora], daje kase z pod lady, liczy sie u niego tylko faktura i pieniadze , [usunięte przez moderatora] własnych klijętów umowy słowne ma z pracownikami, selekcje robi kto jest do czego i od czego, social ma metr na 2 metry ręcznik frota duzo by pisac o[usunięte przez moderatora]żal mi tych biednych ludzi co sie meczą z tym [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Supober - Kraków

• Jak się pracuje w FHU Supober?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Supober tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FHU Supober