Opinie o DQ-PP w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DQ-PP. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DQ-PP o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DQ-PP w Szczecin

DQ-PP poszukuje osób na stanowisko Pracownik magazynu. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

@DQ-PP

Dzień dobry na ten magazyn żeby się przyjąć to trzeba czekać po prostu na rotacje czy może zespół czasami się tam powiększa? Na wakacje będę czegoś szukał i zastanawiam się czy nie ma przyjęć dla magazynierów na sezon?

DQ-PP Nowy wpis

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w DQ-PP wyślij swoje CV na nasz adres mailowy. Warunki zatrudnienia zostaną przedstawione na ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej. Dziękujemy :)

@DQ-PP

Witam, są prowadzone nabory na magazyn? nie mam pojęcia czy tutaj chodzi o aplikacje spontaniczna czy jednak faktycznie występuje zapotrzebowanie. nie mogę odszukać bieżących ofert, jedyne jakie mam są z ubiegłego roku

DQ-PP Nowy wpis

Aktualnie nie szukamy pracowników magazynowych. Wszystkie aktualne ogłoszenia z ofertami pracy w naszej firmie znajdują się na stronach z ogłoszeniami o pracę.

@DQ-PP

Ano czyli ja też widziałem te ofertę dla pracownika magazynu, do którego widniało nawiązanie jeszcze w zeszłym roku. słuchajcie czy w tym bieżącym był w ogóle ktokolwiek potrzebny? orientujecie się? styczeń już minął a ja od wiosny będę czegoś sobie szukał a do Milczańskiej mi po drodze. z zarobkami byłoby podobnie?

Wiecie po jakim czasie otrzymuje się zwrotkę z maila? Widziałem propozycje podesłania dokumentów w jednym z wątków. Także mnie w oko wpadła tama oferta na magazyn, pan pytał o godziny ale bez odzewu (??). jest tez wzmianka w opisie o podnoszeniu kwalifikacji, czy ktoś kto pracuje się odniesienie? o jakich przykładowych mowa?

Ola

hej, zależy na jakim stanowisku pracujesz, takie możliwości podnoszenia kwalifikacji otrzymujesz. Skoro nie ma odpowiedzi to może warto się przypomnieć lub zadzwonić :) Może mail z odpowiedzią "zaginął" ...

Znalazłem nieaktualne ogłoszenie sprzed roku na stanowisko Pracownika magazynu. Bardzo mnie to zainteresowało, może zdarza się, że rekrutują, co jakiś czas?. Firma oferowała wtedy 3650-4000 złotych, a teraz na jaką kwotę można liczyć? I czy nadal pracuje się w systemie ośmiogodzinnym w trybie jednozmianowym? Jeśli tak, to w jakich godzinach?

DQ-PP

Witam, zapraszamy do wysłania swojego CV na nasz adres mailowy. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do DQ-PP. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zadowolony z życia były pracow

Firma działa tylko na picu i patencie. Trzy firmy w jednej?To nie problem. Tu linę sobie ukręcę, tam coś zahahmęcę, listewkę komuś wcisnę, biznes se zrobię i ciągle chcę więcej. Dla mnie najwięcej dla pracowników ochłapy. Nie polecam nikomu najgoręcej, uciekać stamtąd jak najprędzej i szukać pracy ktura zrobi ci życie cenniejsze.

Mich.

fajni ludzie mile wspominam szef w maire kasa taka sobie

Jakie wartości są cenione w DQ-PP?

Ilona

Dobra, a tak poważniej? Jakieś rady dla kandydatów? Stawiają na ludzi którzy chcą się rozwijać? Czy może na jakichś mega doświadczonych?

Handlowiec
@Ilona

Ale jakie rady? Rady są uniwersalne dla wszystkich firm, nie tylko tej. Jak masz mindset pracy 7-15 i dajcie mi wszyscy święty spokój, to będziesz zarabiać jak w każdej innej firmie, z takim podejściem. Jak masz pomysł na to jak przynieść kasę i jesteś zaangażowany i często wychodzisz poza schemat typowego pracownika, to zarobisz w perspektywie czasu bardzo dobrze.

@Handlowiec

tylko tak jakby wszystko co zostało opisane uwarunkowane jest jedynie po stronie pracownika. a firma to jaki ma do tego wkład? nie zawadza? co na motywację ciekawego można otrzymać prócz zapłaty za samodzielnie wyrobione wyniki?

Handlowiec
@Wiktoria

A potrzeba Ci coś więcej niż premii za wyrobione wyniki? To idź do korpo, tam dostaniesz maszynę z żywnością eko, voucher na pilates i będziesz miała angielskobrzmiące stanowisko. W tej firmie jest zupełnie inna koncepcja i kto tego nie zrozumie to nie ma tu czego szukać. To znaczy ma czego szukać, może zrobić swoje od 8 do 16 i dostanie rynkową pensję, bez żadnych rewelacji.

WikiZAmeryki
@Handlowiec

@Handlowiec może rozwiniesz swoją koncepcję premii za wyrobione wyniki w DQ. Beneficjentami dobrej sytuacji w firmie jest garstka osób natomiast gdy tylko wyniki przestają się zgadzać wdraża się rozwiązania obarczające wszystkich pracowników. Jak się dzielić to z 2-3 osobami, jak zabrać to wszystkim. Tak jakoś płynie ten statek Zdradź mi może jeszcze czy nadal w ogłoszeniach obiecujecie gruszki (nie te z poniedziałkowych skrzynek) na wierzbie? Wynagrodzenie na europejskim poziomie? Pizzaday (bez info, że jest zależny od wyniku firmy). Deklarowanie warunków i benefitów jak w korpo ale sam przyznajesz, że koncepcja w firmie jest inna więc i benefity się nie spinają Pozdrowienia dla wytrwałych

@Handlowiec

No dobra... A przy tej wspomnianej koncepcji to ile teraz średni staż pracy może wynosić? Jakie cechy musi mieć kandydat, żeby w tym sie po prostu odnaleźć?

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Pracodawca jest chytry i nie inwestuje ani w magazyn ani w pracowników. Możesz pracować 10 lat, a przyjdzie nowy i dostanie więcej, a Tobie będą mydlić oczy, że masz świetną stawkę i nigdzie indziej lepiej nie ma. Pracownicy byli wykorzystywani do prac ogrodowych, czy też przeprowadzkowych nie mając tego w umowie. Szefostwo dawało do zrozumienia, że jeśli ktoś się nie zgodzi, to zostanie zwolniony, ale nie mówili tego wprost tylko kiwając głowami. Wchodzenie w życie prywatne jest tu normalnością. Często bywa, ze trzeba się tłumaczyć z urlopów na żądanie. Panuje na magazynie toksyczna atmosfera jakiej nigdzie nie uświadczysz. Brygadziści maja pracowników za osoby niekompetentne, a tak naprawdę każdy daje z siebie 120% a oni sami siedzą w biurach i oczekują, ze wszyscy wszystko za nich zrobią. Warunki są katastrofalne. Zimą odmarzają palce, a latem ciężko złapać oddech,, przez brak jakichkolwiek grzejników i klimatyzacji. BHP nie istnieje w tej firmie. Wiele razy zdarzało się, ze trzeba było narażać zdrowie przy rozładunku, oraz rozmieszczeniu rzeczy z dostawy na magazynie. Firma żyje w myśl zasady iż nie ma ludzi niezastąpionych. Stracili już wielu dobrych pracowników i nadal nie wyciagają wniosków. Robi się tylko cieżej a pracownicy wysiadają psychicznie.

Były pracownik magazynu

Brak jakiejkolwiek organizacji i współpracy miedzy działami! Wszyscy mają wszystko gdzieś. Coraz głupsze pomysły zarządu. Zwiększają obowiązki i nie płacą za to więcej. I tylko wykorzystują ludzi. Wiadomo kasa u prezesa musi się zgadzać. Dodatkowe zmiany, rzadnego wolnego weekendu. Jak chcesz pracować jak (usunięte przez administratora) to polecam dqpp. Żałosna firma.

@Były pracownik magazynu

piszesz tę opinię dla każdego stanowiska? nikt nigdy weekenedu wolnego nie ma? bo skoro tak to napiszesz jakie zarobki tego ostatecznie wychodzą w takim razie? sprawdzam czy jakoś się to będzie kalkulowało ostatecznie

Krasnoludek
@Wiktoria

Każde stanowisko to inne wynagrodzenie. Wysokość wynagrodzenia zależy od umiejętności, stanowiska i ilości obowiązków danego pracownika. Czy się komuś kalkuluje czy nie, to chyba już każdego indywidualna sprawa, dlaczego pracuje gdzie pracuje i ile zarabia. Chcesz się dowiedzieć, przyjdź i sprawdź.

pytanie

Jak tam sprzedaz rok do roku? Kto ponosi odpowiedzialnosc za wyniki? Czy mozna mu ufac?

Luiza
@pytanie

Odpowiedzialność ponoszą klienci. Albo jest popyt albo go nie ma. Czy można im ufać, nie wiem. Chyba wszystko zależy od sytuacji gospodarczej na świecie i po prostu od tego czy ludzi stać czy nie.

@Luiza

Na pewno tylko klienci ponoszą tę całą odpowiedzialność? Przecież jednak firma ma wpływ na stymulację popytu, więc stwierdzenie, że popyt jest albo nie ma wydaje się być delikatnie nietrafione. Firma w jakikolwiek sposób nakręca zainteresowanie klientów? Jak tak to w jaki?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DQ-PP? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

DQ-PP

Wszystko zależy od tego do jakiego działu aplikujesz. Najczęściej 1 - 2 etapy. Czasem umawiamy się na dni próbne. W ten sposób kandydat ma możliwość poznania stanowiska pracy, a pracodawca poznania kandydata. Po tych dniach podejmowana jest ostateczna decyzja co do zatrudnienia.

Dawid

Polecam tego pracodawcę. Świetna atmosfera, możliwość dogadania się w sprawie np. gdy trzeba coś prywatnie załatwić w godzinach pracy. Pozdrawiam

Asia
@Dawid

potwierdzam!

Ilona
@Asia

To fajnie, widać że z niego ludzki człowiek. Wypłatę porządną też potrafi dać? :)

Czy pracodawca DQ-PP motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Długo stazem

Tak motywuje zatrudni studenta na twoje miejsce, jeżeli zaczniesz narzekać. Po 2,3,czy 8 latach nie ma to dla niego znaczenia i to ile poświeciles dla firmy ile było nerwów nie przesłanych nocy, jesteś tylko pracownikiem którego zawsze da się zastąpić tanim studentem. :) powodzenia ale nie czuj się doceniony

@Długo stazem

na jakim stanowisku pracowałeś/pracujesz? Nie kojarzę żadnego pracownika z długim stażem, którego zastąpiono studentem...

TM
@Długo stazem

Ohh... Pani R. - po co tak publicznie pod wymyślonym pseudonimem wylewać żale? Wina zawsze leży po obu stronach. Ideałów nie ma nigdzie niestety. Wszystkiego dobrego!

Czy w DQ-PP istnieje możliwość otrzymania dodatkowej premii czy wypłata to tylko "goła" podstawa? Z góry dziękuję za odpowiedź ????

@Kasia

Nasi pracownicy otrzymują premię miesięczną zgodną z wcześniej ustalonymi zasadami.

Ciekawski
@DQ-PP

ok, ale czy każdy pracownik je otrzymuje i w jakiej wysokości?

@Ciekawski

Premia, jej wysokość oraz możliwość otrzymania jest zależna od działu, w którym się pracuje. Każdy dział ma ustalone reguły otrzymywania wynagrodzenia. Premie są przyznawane według określonych w danym dziale zasad oraz zadań jakie wykonuje dany pracownik. Jest możliwość otrzymania dodatkowej premii za dodatkowe zadania. Ta część premii jest ustalana indywidualnie z danym pracownikiem.

@Kasia

Tak, istnieje możliwość otrzymania dodatkowej premii. Premia ustalana jest indywidualnie w zależności od wykonanych zadań, wskaźników oraz zysku ze sprzedaży.

@Kasia

Pracownicy firmy otrzymują wynagrodzenia oraz premie, które są ustalane indywidualnie i zależą od rodzaju i ilości wykonywanych zadań (i zadań dodatkowych), wskaźników oraz zysku ze sprzedaży.

Szymon

Są premie. Nieduze ale są

Jak długo trwa proces awansu w DQ-PP?

Misior

Zależy z jakiego stanowiska na jakie stanowisko... czy np. z młodszego specjalisty na starszego specjalistę, czy ze specjalisty na kierownika, itd. Zapewne zależy to też od umiejętności i predyspozycji danej osoby.

Arbeiter

Elastyczne godziny pracy i duża wyrozumiałość w stosunku do pracownika. Ale trzeba też dać od siebie a nie tylko wymagać. Ja tam mam spoczko kierowniczkę, nie mam co narzekać chociaż są też ciężkie dni. Taka praca. Socjal słaby jak na dzisiejsze standardy pracy biurowej ale kto wie może sie to zmieni. Pozdrawiam

Wiśniewski Filip

Co do premii to prawda, pizza day tez. Pracowałem w tej firmie Ok 3 lat Nie polecam się angażować. Pracowałem sumiennie, i za 3/4 osoby. Mimo ze robiłem zamówienia z lin to pakowałem najwiecej paczek. Otrzymywałem jedną premie.. za przepracowanie 300h miesięcznie otrzymywałem 3000-3500. Przez pewny czas byłem odpowiedzialny za liny. Nie otrzymywałem tego co zostało obiecane przez Adama. Wracając na Milczańską byłem szykanowany przez Izę. Kazała mi zerwać kontakt telefoniczny z biurem. Za moje zaangażowanie np nie robiłem sobie przerwy by zapakować zamowienie, 2 razy dostałem naganne. Później Adam chciał żebym robił wszystkie liny sam, nie otrzymując żadnej podwyżki. Wielokrotnie nie zgadzała mi się wypłata. W wigilie pracownicy otrzymywali paczki której ja nie otrzymałem. Jeśli chodzi o szykanowanie Iza zgnoiła winę na Adama, Adam zganiał winę na Zbyszka. To była moja pierwsza praca. Doznałem w niej najwiecej przykrości. Czekam na dzień kiedy spotkamy się na ulicy i za to wszystko napluje im w twarz

Kierowniczka
@Wiśniewski Filip

Dałeś z siebie wszystko i więcej. Z żalem obserwowałam Twoje odejście. Policaj z cinkciarzem nie potrafili docenić Twojego wysiłku.

Krzysztof

czy są w DQ-PP jakieś pozapłacowe formy motywowania pracowników np. Karta multisport, opieka medyczna typu medicover, kupony rabatowe do sklepów, bilety do kina/teatru, itd.?

@Krzysztof

Tak, w DQ-PP są różne pozapłacowe formy motywowania pracowników. Mamy Pizza Day,owocowe poniedziałki, premie indywidualne za innowacyjność, imprezy firmowe na otwarcie sezonu letniego (aktualnie wstrzymane przez COVID), bony świąteczne, wspólne wyjścia co 2 miesiące na gokarty, warsztaty kulinarne itp. (aktualnie wstrzymane przez COVID) a także mamy sporo różnych bonusów. Zapraszamy na rozmowę a wszystkiego dowiesz się sam/sama.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DQ-PP?

DQ-PP

Godziny pracy są zależne od tego, w jakim dziale się pracuje. Niektóre działy pracują w godzinach 6-14, inne mają dwie zmiany 6-14, 14-22 Natomiast najczęstsze godziny pracy to 7-15 i 8-16

Czy w firmie DQ-PP są regularne szkolenia pracownicze?

DQ-PP

Tak, w firmie odbywają się szkolenia pracownicze w zależności od potrzeb i zainteresowania pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o DQ-PP - Szczecin

• Jak się pracuje w DQ-PP?

Zobacz opinie na temat firmy DQ-PP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DQ-PP?

DQ-PP
3.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Długosza 43
    72-010 Szczecin