Opinie o EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR) w Tuszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR) w Tuszyn

Witam Jestem byłym pracownikiem firmy Emis. Nie polecam nikomu tej firmy, omijać szerokim łukiem. A tmosfera między pracownikami jest w porządku ale co do kierownika S.......n W...k to soba zadufana w sobie, wprowadza największy zamęt w firmie.Nie szanuje pracowników, wyzywa, obraża. Sprzedaje firmowy złom a pieniądze bierze dla siebie. Jak ktoś go pyta o podwyżkę to on na to jak ci nie pasuje to się zwolnij. Obraża byłych pracowników mimo to, że byli bardzo dobrymi pracownikami. Jest tego zdania, że to on jest najlepszy a tak naprawdę to robi największy bałagan na montażu, każe zostawić nadgodziny a później ani pieniędzy za nie ani nie można ich odebrać. Nie potrafi wytłumaczyć o co mu konkretnie chodzi jak daje komuś konkretną pracę. To tyle na temat kierownika. Socjal słaby: trzeba się prosić o kawę, herbatę albo trzeba się przynosić z domu. Firma ma wieczne problemy finansowe i długi. Ponad to nie płacą Zusu już półtora roku za każdego pracownika. Praktycznie co miesiąc jest problem z wypłaceniem wynagrodzenia w terminie. Firma powoli schodzi na dno. Obydwie frezarki, co prawda już leciwe ale od roku stoją zepsute, wszystkie detale są robione w kooperacji. Samochód do transportu ram czy płyt poszedł na złom. Długo by jeszcze pisać...

dawny pracownik
@Anonim

A oni jeszcze działają? Flexor jest już dawno sprzedany do Rotoconu.

Anonim Nowy wpis

dawny pracownik Nowy wpis
@Anonim

A oni jeszcze działają? Flexor jest już dawno sprzedany do Rotoconu.

Czy w EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR) zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nowy Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Emis? Dokładniej jako monter, bo takie było ostatnio ogłoszenie o pracę, sądząc po opiniach i wpisach to bryndza..... Czy to prawda?

Była pracownica

Pracowałam w emis w 2013 w biurze. To była moja pierwsza poważna praca jeszcze na studiach. Faktycznie prezes i jego syn wprowadzali fatalna atmosferę, ale handlowiec, który tam pracował i pani M. byli super- ja nie mogłam na nich narzekać i do dziś bardzo miło ich wspominam ! Jak widzę po komentarzach, to względem prezesa i jego syna nic się nie zmieniło, a szkoda...opóźnienia w wypłatach były i za moich czasów i jeśli chodzi o mnie to była to jednorazowa sytuacja. Pozdrawiam!

Poinformowany
@Była pracownica

Handlowiec? Pewnie Bartek. Dobry był.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR).
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Tuszyn
Tuszyn
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Starszy Specjalista ds. kadr i płac
Tuszyn
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Jakie są warunki zatrudnienia w EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR)?

Poinformowany

Sam chciałbym to wiedzieć.

G.

Fatalne miejsce pracy.

xxc

Jawna masakra, wyzysk ludzi, niska płaca i obiecanki- cacanki

Feliks

Jeśli jest taka cisza na forum pracowniczym to ewidentny znak, że ludziom dobrze się pracuje.

Nowy123

Jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie ? Wypłaty na czas ? Atmosfera w porządku? Są perspektywy? Warto tam pracować ?

Tymon

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach? Czy dodatkach socjalne macie?

Zenek

Firma się rozwija, wprowadza nowe rzeczy na rynek to chyba jest dobrze?

@Zenek

Wcale się nie rozwija. Cały czas marazm.

Dawid

Może ktoś napisze co aktualnie dzieje się w firmie? Chciałbym tu pracować!

Były

Za moich czasów rządziła tam Pani M. Ciągle rozmawiała przez telefon albo się urywała z Szefem do tzw. banku.

Klara

Czy macie jakiś problem, że od dawna nikt nie pisze na wątku?

@emeryt

Problem się pogłębia. Opóźnienia w wypłatach sięgają ponad miesiąc. W terminie wynagrodzenie otrzymuje jedynie garstka wybrańców.Dostawcy także nie są opłacani. Atmosfera w zakładzie jest marna ocierająca się o mobbing.Rządzą miernoty liżące d... prezesowi ,i stwarzające pozory że wszystko jest cacy. Stary i sypiący się park maszynowy,bez widoków na poprawę sytuacji.Poszukują frajerów co będą tyrać za grosze i siedzieć cicho. Socjal nie istnieje(chyba że woda w kranie) często brak nawet papieru w WC .O ubiór roboczy także trzeba się wykłócać. Pracowałem i szybko podziękowałem. Omijajcie szerokim łukiem.

Zdziwiony

Rene to zwykły volksdeutch i nie ma zmysłu do interesu. Jak można zmienić swoje!!! Dziwię się ze go nikt jeszcze za to nie ukarał.

anty prezes

Prezes szuka frajera co za darmo zrobi.. Brak płatności na czas - norma. Tyraj tyraj a garb. dodam że prezes kupił firmę od pewnego pana który umiał rządzić.... Współczuję chłopakom tam pracującym. Serwisanci odeszli, handlowcy to samo... tylko rene i adam się trzymają ( z małej - celowo)

gość
@anty prezes

Ja teraz pracuję u tego "pana który umie rządzić". Też nie jest słodko, często są opóźnienia z wypłatami, ale w ogólnym rozrachunku nie ma tragedii. Niestety jest jedna osoba (jego partnerka i zarazem prokurent), która wprowadza bardzo nieprzyjemną atmosferę. Ale z tego co czytam, to mimo że Emis mam pod nosem, wolę dojeżdżać kilkadziesiąt km to Waszej konkurencyjnej firmy. nie mam zamiaru pracować w weekendy i w nerwowej atmosferze. Dziękuję więc za opinie.

sytuacja w firmie się poprawiła, już nie ma nerwowej atmosfery, nawet niektórzy wcześniejsi pracownicy zaczęli wracać do Emisu... Jest dużo pracy, można się wiele nauczyć, tak więc nie ma się co bać. Panie i Panowie : wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

@pracownik

To nieprawda. Pisał to chyba ktoś z kierownictwa. Nadal jest tak samo jak było. Duża rotacja pracowników i brak wypłaty wynagrodzenia na czas to norma.

Byłem pracownikiem

Firma jest dobra do nauki dla młodych zaraz po szkole ale przyszłości zero. Uciekłem z Emisu wiele lat temu i uratowałem swoją karierę. Mało płacą i branża maszyn poligraficznych należy do trudnych pod każdym względem.

ktoś

powyższa zła opinia dotyczy ludzi i z Tuszyna i Warszawy. W Tuszynie jest o tyle lepiej, że tam te dwa nerwusy (Prezes i jego synek) nie bywają często, a w Wawie wiem, że mają ciężko. Brak socjalu, nerwowa atmosfera, duże problemy finansowe, jak możesz to omijaj!

Zostaw merytoryczną opinię o EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR) - Tuszyn

• Jak się pracuje w EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR)?

Zobacz opinie na temat firmy EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR)?

EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR)
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.

EMIS Sp. z o.o. (FLEXOR)