Opinie o MIRACLE EXPRESS w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MIRACLE EXPRESS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MIRACLE EXPRESS o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIRACLE EXPRESS w Łódź

bejbe Nowy wpis

no ale jednak nie da się ukryć, że firma chociaż oczywiście bardzo solidna to jednak ma bardzo silną konkurencję, bo firm kursierskich bardzo znanych, także zagranicznych, sporo działa teraz w Polsce. jednak ta firma ma moim zdaniem potencjał aby je pokonać

Moto Nowy wpis

My współpracujemy z nimi 4 lata i od 3 pieniądze dostajemy bezpośrednio od firm kurierskich w dodatku od marca obniżyli tak ceny dla dużych kontrahentów, że chociażby taki k-ex, dhl itp nie są w stanie dać nam równie dobrych stawek. Mimo pewnych perypeti, które z nimi mieliśmy zaufaliśmy im i w pełni spełnili nasze oczekiwania.

ryszard Nowy wpis

problem w tym ze w normalnych firmach jaka mam teraz z podwykonawcą pobranie sa tak zrobione ze za nie płaci firma dostarczająca czyli ,fedex ,kex ,dhl itp. w mirecle jest tak ze to ona płaci za pobranie a własciwie ich nie płaci fedex ,dhl itp za twoje pobranie przelewja pieniadze na konto miracle a oni pózniej do ciebie . banda............

ewa Nowy wpis

Proszę uważać na wysyłanie paczek za pobraniem niestety nie oddają pieniędzy, sprawa trafiła do Sądu

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MIRACLE EXPRESS? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
ewa

co do konkurencji to już kilka firm się do mnie odezwało składając mi dość intratne finansowo oferty pracy, natomiast ja jeszcze waham się nad wyborem MIRACLE EXPRESS bo nie wiem tak naprawdę czego się po nich spodziewac, więc ewentualnie proszę was o info jakie są plusy z pracy tutaj i w czym sa ewentualnie lepsi od innych pracodawców

orko

Kim jest miracle express to raczej wszyscy zainteresowani dawno wiedzą. Napiszcie lepiej, jak oni obecnie traktują ludzi. Czy warunki są do zaakceptowania, czy raczej radzicie poszukać pracy u konkurencji? Jak tu z szansa na premię, czy awans z czasem, to w ogóle możliwe? Macie jakiś przyjemny system socjalny?

eryk

ludzie. większość tych postów piszą osoby z firmy . co do obsługi przez kuriera to było ok ale ta firma nie płaci za pobrania. i niech mi nikt nie pisze ze sporadyczne wypadki . i tych firm jest kilkanaście jak nie kilkadziesiąt .

Zainteresowani

A czy ktoś sie orientuje czy ta informacja o własnej platformie jest prawdziwa? Mieli mieć ta platformę od marca a nadal cisza ? Cieżko zastanawiamy sie nad przejściem do nich ale brak własnego systemu wstrzymuje nas z decyzja.

zainteresowani

Juz sie wyjaśniło. Od jakiegos czasu maja juz platformę. Fajna, przejrzysta i łatwa w obsłudze. Informacje mieliśmy od nich kiedyś kontaktowaliśmy sie z nimi w sprawie oferty dla naszej firmy. Maja super ceny na palety w porównaniu z cenami rynkowymi są numerem jeden. Jeździmy z nimi od lipca i póki co wszystko jest ok. Przede wszystkim nie ma problemu z kontaktem np. W celu namierzenia paczki czy wyjaśnieniu jakis spraw. Pełen profesjonalizm

zadowolony_0

nikt mi nie powie, że w Fedexie, Kexie czy gdzie indziej mają TAKIE podejście do klienta.- INDYWIDUALNE. ELASTYCZNE. Jak w każdej firmie- czasami i u nas zdarzy się sytuacja, że dzwoni klient i potrzebuje towar na przysłowiowe wczoraj. Miracle nigdy nie odmówiło pomocy. Przyjeżdzają sami lub czekają na nas tyle ile trzeba. Jeździmy już razem sporo czasu, ani ja my ani nasi klienci nie mamy na co narzekać. "Odwalają" kawał dobrej roboty, idą do przodu, ciągle się rozwijają. Fajni, serdeczni ludzie,z którymi idzie i załatwić interesy i pożartować. Na łódzkim rynku nr jeden, trzymamy kciuki za dalszy rozwój! O.

Dziadu

Zapewne gdyby byli niewypłacalni żadne firmy kurierskie nie działałyby z nimi a maja ich w ofercie kilka. Od niedawna można wysyłać u nich paczki zagranice. Dostaliśmy juz testowa wersje platformy i podejrzewam ze niewyplacalnej firmy na takie coś nie stać. Maja otwarte biuro dla wszystkich wiec raczej problemu nie byłoby porozmawiać i rozwiązać problem jakikolwiek. Podejrzewam ze to posty konkurencji która zaczyna byc mocno w tyle z ta firma.

Kontrahentka

Współpraca z tą firmą nie należy ani do łatwych, ani do przyjemnych. Ogromne opóźnienia z wypłacaniem należności - na niektóre płatności za przesyłki pobraniowe nie doczekaliśmy się do dzisiaj i już pewnie nigdy tych pieniędzy nie zobaczymy. Zapowiadało się różowo, niestety, zostaliśmy zrobieni na szaro.

alex

Jestem bardzo zadowolony z usług owej firmy. Serdeczna, profesjonalna a przede wszystkim rzetelna obsługa naprawdę gorąco polecam !!!

dziadu
@alex

Dołączam się do opinii kolegi. Super profesjonalna firma. Współpracuje z nimi już 3 rok i jestem bardzo zadowolony. W dodatku od marca ruszają z własną platformą obsługi klientów także pełen profesjonalizm. Pobrania zawsze wypłacane na czas bezpośrednio przez firmy kurierskie współpracujące z nimi. Obsługują już kilku naszych klientów i także nie narzekają.

Kontrahent

Nierzetelność, niewypłacalność, brak profesjonalizmu, ignorancja... to chyba najdelikatniejsze z określeń wobec tej firmy. Wszelkim partnerom biznesowym odradzam współpracę.

yamos

Uwaga na tą firmę!!! Nie zwracają pieniędzy z pobrania, sprawa prawdopodobnie skonńczy się sądowym nakazem zapłaty. Jeżeli ktoś nie chce miec problemów radzę omijac ich z daleka. To zwykli oszuści!!!

....

??? - 2012-10-24 19:42:36 NAJGORSZA MOZLIWA FIRMA KURIERSKA . CHOCIAZ NIE PRACUJA CHARYTATYWNIE - KLIENTOW TRAKTUJA Z TOTALNYM BRAKIEM SZACUNKU . JUZ NA SAMEJ WIZYTOWCE NUMER DO FIRMY JEST BLEDNY HAHA , KURIERZY NIE MAJA TELEFONU WIEC NIE ISTNIEJE MOZLIWOSC KONTAKTU CZY UMOWIENIA SIE . NAWET JESLI OW KURIER SIE ZJAWIA NIE ZOSYAWIA AWIZO - COZ ZA OSZCZEDNOSC! PO PROSTU ODJEZDZA .TOTALNA FUSZERA NIE POLECAMSzkoda tylko że ta firma nie ma możliwości zostawienia awizo gdyż zajmuje się zbiorem a nie rozwozem paczek.

endurocross

Również nie polecamy, bardzo nie uczciwa firma, brak kontakt oraz bardzo duże opóźnienia w płatnościach. Nie polecam !!! Wszystkie inne ale nie ta firma !!

???

Zostaw merytoryczną opinię o MIRACLE EXPRESS - Łódź

MIRACLE EXPRESS
3.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Gdańska 64 lok. 0-2

MIRACLE EXPRESS