Opinie o TIME2CALL w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TIME2CALL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TIME2CALL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIME2CALL w Głogów

Iza Nowy wpis

To call Center ?

Ona Nowy wpis

praca polega na namawianiu ludzi do zmiany operatora telefonii stacjonarnej - takie telefony mają bardzo często osoby starsze, które nie zdają sobie sprawy, że jak zmienią operatora, to u poprzedniego zapłacą wysoką karę jeśli jeszcze nie skończył się czas umowy...także opłaty mają być u nowego operatora niższe niż u poprzedniego, ale się okazuje, że tylko przez kilka miesięcy a potem są wyższe - koleżanka pracowała tam lata i opowiadała, że nie wolno im informować o tym namawianych ludzi, wszystkie rozmowy z potencjalnymi klientami do których dzwoni się wybierając ich z książki telefonicznej są nagrywane

Ewa Nowy wpis

Praca w tzw. "call center" do najprzyjemniejszych nie należy. A zarobki są uzależnione od indywidualnych wyników. I czasem po prostu nie idzie... z chęcią pomogę w tych gorszych chwilach, udzielę finansowego wsparcia. 512 310 938

Ja:)

Praca rewelacyjna :) szef jest spoko , atmosfere w pracy tworzymy sami :) pracuje tam wiec wiem co mowie

Ona30 Nowy wpis
@Ja:)

hehehe

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TIME2CALL.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Głogów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
Paulina

Jesteś zatrudniony w TIME2CALL? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Napisz nam o swoich doświadczeniach. Za co przede wszystkim cenisz sobie pracę w tym miejscu? Czekamy na Wasze opinie.

xoox

Dorzucają jakieś socjale do podstawy zarobków? Dzięki

Zaskoczona

Wolałabym puszki zbierać niż w tej żałosnej piremce pracować. "Szef" (czyt. małolat, który chyba za dużo razy "Wilka z Wall Street" się naoglądał)śmiechu warte i ta jego "WRZESZCZĄCA" szefowa od siedmiu boleści. Szczeka głośniej niż chiuaua. Jedna wielka ściema, obiecują wypłaty a potem dostajesz grosze. . Jak jesteś masochistką to idź tam do pracy. Pracowałam miesiąc i starczy.

lola

na starcie gadaję, że jest super atmosfera, super zarobki i w ogóle wielka kochająca się rodzina.... jak dla mnie ściema i nabijanie w butelkę - zwykle call center zarobki słabe, gneralnie nie polecam

lllllll

Nie ma sensu ani teraz, ani później...

pati

Nie polecam.Atmosfera do bani.Jak pomyślę o farbowanej blondynce i jej wygórowanym sposobie bycia to mi się żyletki w kieszeni otwierają.Dużo obiecuje ,zarobki przedstawia w samych superlatywach a przychodzi do rozliczenia to wychodzisz na..0"".Do tego jest taka oklęta ,że się w głowie nie mieści.Chyba wiecie o kogo choodzi.

gggg
@pati

zgadzam się z komentarzem Pati w 100%

D-ej

Praca jak najbardziej dla młodych i tych co się uczą jak ja. Nie wiem o co c'mon z tymi 8h, bo ja przychodze 3 razy w tygodniu na 2-3godziny, wyrabiam fajną tygodniówkę i cisne w weekend na heaven xD

nigdy

Nigdy wiecej! odradzam wszystkim! peaca dla mlodych, lepsze cos niz nic... mozesz zarobic albo i nie... a i tak siedzisz pelne 8 h.

ZXC

Jakoś nie zauważylam żeby było coś nie tak. pracuje od jakiegoś czasu i jest fajnie.- fajna atmosfera i wgle więc ja moge polecić!!1 :)) na wypłate też jeszcze nie narzekalam wiec nie wiem o co chodzi :PP

ahaha

Dobre, praca marzen dla tych co tam robia po znajomosci,(usunięte przez administratora).. najpierw chwala ze bedziesz miec dobra wyplate, bo tyle podpisalas umow a na wyplacie okazuje sie co innego... powodzenia...zero profesjonalizmu!!!!

JA

Pracuje i nie zamierzam zmieniać, takiej wesołej zgraji jak tu nie spotkam nigdzie indziej.

Golonka

Według mnie, praca marzeń!!! :D Pozdrawiam ekipę. :D

MM

BARDZO NIE MILA FIRMA! ZERO PROFESJONALIZMU!NIE POLEcAM

Zostaw merytoryczną opinię o TIME2CALL - Głogów

TIME2CALL
3.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Orbitalna 41 lok. 3
    67-200 Głogów
  • NIP: 6932153745 REGON: 021918434

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042