Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

rodo

a czy drzewko szczescia jeszcze rosnie przeciez ta jabłonka pamieta dobre czasy miedziaka i spółki

bakteria Nowy wpis
@rodo

nie ma śladu już po drzewku :))

Czy w Armatoora S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

ziom Nowy wpis

Tak na "dyrektorów".

zainteresowana

Czy Zarząd bierze pod uwagę zamknięcie zakładu produkcyjnego w Nisku na okres dwóch tygodni? Internet na każdym kroku #zostańwdomu itp. a u nas #przyjdźdopracymimowszystko?

@zainteresowana

W razie "czego" można powołać się na art. 210 kp. Zgłaszając problem przełożonemu .

o tak Nowy wpis
@zainteresowana

moze nawet na dłużej

Asior

Baterie plyna jeszcze z Chin? Chyba decyzja o likwidacji mosiądzu i sciaganie ich z Chin byla chybiona. Powodzenia z dalszymi udanymi decyzjami.

Koronawirus
@Asior

Korona Virus już płynie :), Zarobisz mninimum kfrajowe a w bonusie premiidostaniesz VAJRUSA :):) Haha hihi ha ha

Chr
@Asior

Decyzja była bardzo udana, bo i tak nie ma wielkiego popytu, więc zawsze parę złotych zaoszczędzili na pracownikach.

@Chr

Brak mi słów. Najlepiej wszystko sprowadzajcie z Chin. Grzejnik tez przecież jest z Chin tanszy i mozna zaoszczędzić. Zostawcie sobie zarzad i sprzedaż w Krakowie i chwalcie sie dalej jakie to innowacje wprowadzacie. Tylko bądźcie fer wobec klientów i piszcie ze wyprodukowane w Chinach.

Kość
@King

Kadra zarządzająca musi zostać, ktoś musi ... bez wazeliny.

o tak
@Asior

bardzo chybiona o nawet partnerzy zagraniczni sie z niej smieja że nie pomaga promować na rynku czegoś takiego

logo firmy Spawacz MAG
rodo

zostanie tylko jabłonka

Wielbiciel
@rodo

Zostanie jablonka. I kapus taksowlarz i nieroby pijaki z odlewni i smrod po nich????????????

Witek

16-stego lutego dostałem telefon od firmy Ranstadt, że spełniam warunki zatrudnienia i zostanę zatrudniony. 25-tego lutego przeszedłem badania medycyny pracy i do tej pory czekam, aż wreszcie będę mógł zacząć pracować. Ilekroć dzwonię, żeby się przypomnieć, firma Ranstadt nic nie wie i mowią, że "mają nadzieję, że w przyszłym tygodniu". Czy wy sobie robicie jaja z ludzi? Po co wystawiacie oferty pracy skoro nie przyjmujecie.

Iras 956

Armatura nie jest nowoczesnym zakładem tylko bardzo starą manufakturą z początków rewolucji przemysłowej!!!

Zwykły człowiek

Koniec bliski brak szacunku do pracy ludzie traktowani przedmiotowo płace marne a podwyżka dla wybranych

Janusz

Nic dziwnego że jest tak jak jest gdy 40% załogi, nic nie robi i to dotyczy pracowników umysłowych jak i fizycznych.

Kolo

To był piękny zakład 3lata temu !!!! pracowałem tam 5 lat i nie żałuję. I odeszłem ale dziwue się jak ludzie mogę jeszcze pracować za 2300 zł przecież z tego się nie da żyć

Ta firma to wysyzk na maxa
@Kolo

Piszesz że za 2300 mogą teraz pracować, A 5 lat emu ile mieli 1700 - 1800 zł na 4 ry beygady, W 2007 swiezy dostawał 1100 zł na magazynie a w 2011 z 1400 na montażu baterii. Teraz te 2300 jest tak samo warte jak dawniej te smiesznie sumy

Kolo

Armatura

Mam pytanie ,dlaczego przyjęcia na linię grzejnika są tylko przez firmę Randstad ,a nie bezpośrednio przez Zakład Armatoora. Czy to tylko praca tymczasowa na parę dni?czy zakład potrzebuję pracowników na dłużej.

coli

Tego nikt nie wie , może na dłużej ale za minimalne wynagrodzenie golutkie :) Idzie wiosna wiec lepiej popytaj o prace na świeżym powietrzu :)

coli

Dziwne rzeczy dzieją sie tutaj - giną posty , chyba moderatorem jest ktoś z firmy :)) Zaczyna być tak jak w tej firmie :) Żeby dostać podwyżkę to trzeba złożyć wypowiedzenie , inaczej ani rusz , można też trochę popić jak pod koniec roku funkcyjni na odlewni Po 4 miesiącach jednego z nich robi sie mistrzem i po sprawie Ciekawe dlaczego kierownictwo to toleruje

masz całkowitą racje

Okrutnik z lasu.

W dziale montażu i obróbki grzejnika chcecie większej wydajności, obcinając przerwy, z założeniem podmiany pracowników, niestety na większości brygad ludzi potrafiących obsługiwać maszyny brakuje i takim oto sposobem niektórzy pracują bez przerwy. Chcecie podnieść wydajność proponuje szczerą rozmowę z pracownikami i zaoferowanie realnych podwyżek, oraz oczekiwań co do podwyższenia produkcji. Oczywiście nie wszyscy zasługują na podwyżkę, przeważnie dostają ją osoby które nie maja pojęcia o pracy, natomiast posiadają brzydko mówiąc długi język. Niestety tą drogą nigdzie nie dojdziemy.

Iras 956

Atmosfera na wydziale grzejnika jest bardzo zła, a to dzięki pani kierownik(usunięte przez administratora)

Leo
@Iras 956

Pracowałem kiedyś na grzejniki kombajny malarnia zaczyszcz.itp.chcialbym wrócić . Jak z zarobkami i czy mnie przyjmą ????

@Leo

Proszę o kontakt z rzeszowskim oddziałem Agencji Pracy Tymczasowej Randstad, która jest odpowiedzialna za zatrudnienie pracowników na linię grzejnika. Otrzyma Pan wszelkie informacje o warunkach zatrudnienia.

King

Dlaczego ukrywacie ze baterie są z Chin?

@King

Nasza komunikacja jest przejrzysta, stawiamy na przekaz pozytywny o jakości naszych produktów ???? Naszym Klientom zapewniamy pełny serwis, niezależnie od kraju pochodzenia produktów, a każdy wyrób przechodzi w naszej fabryce kontrolę jakości. Pozdrawiamy!

King
@Armatoora S.A. (zakończona działalność)

W sumie jest to do zrozumienia każdy szuka nowych rozwiazan i oszczędności jednak co do zawartosci ołowiu w towarze z Chin zwłasza w stopach z miedz to bym nie byl taki pewny co do tego. Mam nadzieje że żetelnie to kontrolujecie bo bierzecie odpowiedzialność za to co sprzedajecie.

Jan Miodek

Żetelnie??.????????????

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Armatoora S.A.?

Sssssaaa

Dlaczego szlifiernio polernia jest zlikwidowana i inne działy od nie zależne A baterie są dalej sprzedawane jakby produkcja szła w Nisku?

@Sssssaaa

Taniej kupować od Chińczyka i sprzedawać jako polskie.

@Sssssaaa

Baterie sprzedawane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami. Bierzemy odpowiedzialność za produkty sygnowane naszą marką, jesteśmy gwarantem ich jakości. Komunikujemy fakt bycia polską firmą, ponieważ jesteśmy z tego dumni.

Fan logistyki

Co do zarobków to najnizsza krajowa żadnych bonów ani paczek na święta jedynie resztki z socjalnego. Atmosfera w pracy tragiczna ludzie bez doswiadczenia i uprawnien zmuszani do pracy na stanowiskach na które potrzeba specjalnych uprawnień i oczywiście w razie czegoś to się okazuje że ani kierownictwo ani dyrektorzy czy kadry nie wiedzą że dany pracownik nie posiada takich kwalifikacji wręcz jeszcze zmuszaja i straszą konsekwencjami w razie odmowy. Tzn nic się nie zmieniło od lat stara dobra armatura

Aktualność
Wprowadzamy eko innowacje!

Działania ekologiczne to dziś już nie chwilowa moda czy trend – to konieczność. Armatura Kraków S.A. ma odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty ekologiczne w branży sanitarnej i grzewczej. Poznajcie nasze eko-rozwiązania.

Ekologia w domu czy miejscu pracy to nie tylko segregowanie śmieci czy ograniczanie zużycia plastiku. To również dbałość o odpowiednią klasę sprzętów, ich energooszczędność, jakość materiałów z których zostały wykonane czy zwracanie uwagi na zastosowane w nich technologie. Dziś szeroki wybór asortymentu na rynku pozwala na dokonywanie coraz bardziej świadomych zakupów i podążanie w kierunku eko. Jakie rozwiązania w duchu ekologicznym oferuje Armatura Kraków S.A.?

W tym roku wprowadziliśmy do swojego portfolio absolutny eco-friendly hit – antybakteryjne grzejniki z jonami srebra! Aluminiowe grzejniki G500F/D pokryte powłoką Interpon AM znanej na całym świecie firmy AkzoNobel, wykorzystują innowacyjną technologię BioCote®. To środek z aktywnymi jonami srebra, który zapobiega rozmnażaniu się i przetrwaniu drobnoustrojów – bakterii, pleśni i grzybów. Jest to rozwiązanie, które w perspektywie służy nie tylko szczególnie wrażliwym alergikom, ale nam wszystkim. Dbałość o jakość powietrza w domu i ograniczanie czynników takich jak bakterie i grzyby, ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, a przy tym pozwala zaoszczędzić na detergentach, którymi profilaktycznie chcemy usuwać drobnoustroje z tradycyjnych grzejników. Ta technologia redukuje drobnoustroje nawet o 99,9%!

Ekologia to jednak nie tylko innowacje, ale również optymalizacja, czyli ciągła praca nad udoskonalaniem produktów. W Armaturze Kraków dbamy o najwyższą jakość asortymentu, wprowadzając do oferty komfortowe rozwiązania, które wyróżniają się ekologicznym profilem. Taka jest właśnie rodzina eco-friendly baterii Mokait z technologią pozwalającą na bardzo niskie zużycie wody. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego napowietrzacza SLC RUB CLEAN, który niezwykle efektywnie miesza wodę z powietrzem, zużycie wody jest ograniczone, a komfort użytkowania pozostaje ten sam!

Wprowadzanie rozwiązań ekologicznych to obecnie jeden z najważniejszych obszarów, na których koncentrują się działania Armatury Kraków S.A. Efektywne wprowadzanie na rynek proekologicznych produktów i systemów nie byłoby możliwe bez synergii i zaangażowania wszystkich działów. Cieszy nas fakt, że Zespół Armatury Kraków S.A. ma świadomość, jak ważne są aspekty ekologiczne w naszej pracy i życiu codziennym. Każdego dnia dbamy o postawy proekologiczne, prowadzimy również lokalne działania edukacyjne, promujące ekologię wśród najmłodszych.

To właśnie dzięki zaangażowaniu wszystkich Pracowników, jesteśmy coraz bardziej eko i sprawnie wdrażamy na rynek bezkonkurencyjne innowacje!

Lol

Przeczytalem trzy powyższe posty i nasunelo mi sie pytanie. Gdzie sa produkowane te ekologiczne baterie lazienowe. Bo ktos powyzej wspomnial ze w ChRL. Jak tak to czy monitorujecie zawartość olowiu zgodnie z dyrektywą UE. ?

grillowanie

hej, jak słyszę że Armatura wprowadzi eko działania, to prędzej Jarek Kaczyński będzie miał 175 cm wzrostu jak poćwiczy albo urodzi się rudy chińczyk z sześcioma palcami u lewej ręki mierzący 202 cm.

Eko

Ekologia duży +

Luje

Cały czas topicie felgi sprowadzane z całej Polski . (usunięte przez administratora) na całe miasto A wy będziecie pisać o ekologii

@Luje

Na terenie fabryki w Nisku nie są przetapiane felgi. Nasze grzejniki produkowane są ze stopu aluminium 46100.

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)