Opinie o R 7 Serwis S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie R 7 Serwis S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie R 7 Serwis S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R 7 Serwis S.A. w Kraków

Kazek

Znajdują na badaniu technicznym problemy, których nie ma. To chyba najgorszy zakład w Krakowie.

@mechanik

Potwierdzam, wymyślają problemy techniczne, w końcu ktoś ich (usunięte przez administratora) za to oszukiwanie.

Patryk
@Kazek

Potwierdzam, wyszukują na siłę problemy aby wymusić naprawę na miejscu. Przy takim "biznes modelu" prędzej czy później to dziadostwo padnie. Jakim trzeba być ch... aby tak ludzi traktować.

mechanik Nowy wpis
@Patryk

Traktują każdego jak frajera którego należy oszukać na kasę.

Kazek Nowy wpis
@mechanik

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie R 7 Serwis S.A.? Na Praca.pl jest 8 marca kilka ogłoszeń.

Tak było Nowy wpis

Idziesz, biorą każdego (usunięte przez administratora). Zarobić nie zarobisz bo system premiowy to żart. Będzie chciał żebyś działalność założył. Pieniądze nawet nie w kopercie tylko do ręki. (usunięte przez administratora)

Czy w R 7 Serwis S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Kazimierz

Firma R7 serwis ma oferty pracy dla przedstawiciela handlowego, mechanika samochodowego i diagnosty samochodowego. Interesuje mnie czy można ubiegać się o tę prace nie mają dużego doświadczenia? Pracownicy przechodzą szkolenie przed rozpoczęciem pracy czy raczej uczą się od bardziej doświadczonych kolegów już podczas zatrudnienia?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie R 7 Serwis S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Misia

Jaka umowa na okresie próbnym?

Potwierdzam, naciągają na badaniu technicznym na dodatkowe usługi :( Skoro cena badania przez tyle lat się nie zmieniła to pewnie się nie opłaca dla zakładu. Ale robić ludzi na lewo to czyste ch....

Józef

Unikać !!! Robią problemy przy badaniu technicznym i naciągają na dodatkowe "naprawy". Praca tylko dla ludzi bez skrupułów.

Józef

Odpowiedź idealnie pokazuje poziom firmy . Unikaj !!!

Henry

Jeśli dobrze się pracuje a firma ma dobre opinie to jak widać i na forum mamy spokój, ja polecam pracę.

Julia

Co o pracy w R7 Serwis SA mogą powiedzieć osoby zatrudnione w tym miejscu? Jakie plusy widzicie we współpracy z tą firmą? Zachęcam Was do rozpoczęcia prowadzenia merytorycznej dyskusji o tym pracodawcy.

Niezadowolony

Nie poważna firma. Umawiają na przegląd OT po roku na ul. Legnicką, potwierdzają telefonicznie a na miejscu okazuje się, że zapisany mają zupełnie inny. 3 dni po upływie daty po której stracę przedłużoną gwarancję. Dodatkowo opowiadają bajki o problemie z częściami w sytuacji kiedy hurtownia motoryzacyjna jest "za płotem" i dowożą towar 3 razy dziennie. Kłamią i ściemniają. Hala pusta, wiatr hula, ale ponoć roboty po sufit. Brak szacunku dla klienta. Może szefostwo powinno troszkę zainteresować się tym co robią podwładni bo Ci mają najwyraźniej i prace i firmę gdzieś. A klientów jeszcze głębiej. Dramat. Uciekać byle dalej. Taka firma nie powinna istnieć się na rynku. NIE POLECAM!!!

mazda

Teraz szukają do pracy diagnosty samochodowego, oferują umowę o pracę na 1/2 etatu z możliwością w przyszłości zmiany na pełny etat. Także ja chyba podziękuję.

admin

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie R7 Serwis SA? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw merytoryczną opinię o R 7 Serwis S.A. - Kraków

R 7 Serwis S.A.
2.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Lea 122A
    30-133 Kraków