Opinie o Progress Uitzendbureau BV w

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Progress Uitzendbureau BV. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progress Uitzendbureau BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Uitzendbureau BV w

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Progress Uitzendbureau BV? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kolo Nowy wpis

Progress Uitzeburea połączył się z Direct People z Eindhoven.

Tomek Nowy wpis

Czy trzeba znać niemiecki?

Pracownik Nowy wpis

Z każdej wypłaty coś kradną, wyzysk, brak kultury tych (kobiet) w biurze. Ogólnie niekompetencja. Nie gwarantują żadnych godzin ale wymagają że ty masz być 6 dni w tygodniu w pracy. Nie wolno zachorować bo odrazu grożą zwolnieniem. Nie polecam. Sam przeżyłem i proponuje nie popełniać tego błędu.

Angelika

Ciekawa jestem atmosfery w pracy? ktoś coś?

Zenek

Interesowała mnie ta firma i miałem zamiar starać się o pracę. Trochę dziwi, że nikt tu nie pisze, dlaczego?

mark
@Zenek

Dobre biuro polecam znajomi robili nie narzekali :)

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak jest teraz z godzinami pracy? i czy warto wyjechać na święta?

Maja

@Alan ja wiem, że człowieka czasem ponosi jak opisuje dość trudne przeżycia, ale mam ogromną prośbę o zachowanie kultury wypowiedzi i szanowanie regulaminu GoWork. Chciałam Cię również dopytać czy nie widzisz żadnych dobrych stron pracy w Progress Uitzendbureau BV? @Luidzi i spróbowałeś? Może zechcesz podzielić się swoimi refleksjami?

alan
@Maja

Bym mogl zapomnieć o tych trudnych przeżyciach gdyby się tylko ze mna rozliczono do końca przecież to jest proste rozliczacie wysylacje mi pieniazki i po sprawie ale nawet nie odpowiadacie na moje maile a minelo już trochę czasu po prostu macie mnie w d...e pozdrawiam

alan

Witam chciałbym podzielić się z wami moja opinia i spotrzezeniami pracowałem w firmie Progress około pol roku na początku było wszystko ladnie pięknie przyjechałem na miejsce domek calkiem spoko w miare czysto schludnie zero patologii pijaństwa i tego typu rzeczy normalni ludzie poza jedna pare co loili wode codziennie ale byli spokojni. po 2 dniach przyjechal po mnie kierowca kierunek biuro Progress na miejscu gadka szmatka ege szege papiey umowwwa stawka itd.Czekamy na planing 1praca firma Edco rozładunek kontenerow z paczkami z Chin robota prosta monotonna ale jak na początek calkiem spoko,ludzie ciagle się zmieniali dzisiaj kogos poznales jutro już go niebylo ludzie przychodzili i odchodzili i tak w kolko. zarabiałem tam 200Euro na tydzień po 2,3 tygodniach przyszla pora na mnie zadzwonili i poinformowali mnie ze zmieniają mi prace na inna ok tak sobie mysle pewnie na lepsza 2 praca NFB było to wieszanie części samochodowych na wozki z haakami i transport tych wozkow do malowania lub proszkowania i spowrotem były części już pomalowane pakowane w drewniane skrzynie.robota fajna ale ludzie masakra Polak Polakowi wilkiem ludzie niemili,oschli,niezzyczliwi Polak jak poczuje trochę władzy jest nie do sniesienia mój Lider DOminik mowil mi z kim mam gadac a z kim nie i od kogo brac porady nawet na przerwach,wydawal polecenia innej Liderce żeby mnie obserwowala i podschuwilala z kim i o czym gadam idiotka lazila nawet za mna do łazienki nienormalne byłem świadkiem obraania,wyzywania i grozenia moim współpracownikom z mojego dzialu nie tanczyles jak ci zagrają wylatywales po jakims czasie tego cyrku zaczolem mieć własne zdanie i się trochę stawiac mowilem Liderowi ze trochę to jest nienormalne ze on ich tak wyzywa na on skwitowal ze może mi cos wyjasnic w inny sposób i wtedy poczułem się zastraszany ktoregos dnia porostu w czasie pracy wzialem plecak wyszedłem z firmy i powiedziałem mu ze go p......e udałem się z tym do biura opowiedziałem cala sytuacje ze zastraszanie itd.A oni na to ze fajnie ze przyszedłem powiedziałem gadka szmatka Imienia i nazwiska Dominika nie powiedziałem bo to i tak by niemiało sensu ponieważ Progress i tak by nic z tym nie zrobil ponieważ NFB to jest ich dobry klient ale Progress już od wielu lat wie co się tam dzieje i jak traktują tam ludzi z biur.Dodam ze pracowałem tam za około 220 Euro za takie warunki szok no chyba ze dobrze się sprawowales to dali ci zarobić w sobote na poczcie w Sint,wtedy wychodziłem jakies 260 Euro tygodniowo.Wiec zmienili mi prace 3 praca kwiatki praca spoko ludzie ok z roznych srodowisk i biur z tym ze praca była od 7 rano do 21 wieczorem za 400 Euro to trochę mało i oczywiście z tygodnia na tydzień kasy ubywalo i ubywalo za tyle samo godzin co tydzień dostawałem mniej w końcu ktoregos dnia cos mi wallo w kręgosłupie z braku regeneracji i normalnego jedzenia nie moglem rano wstać miałem taki bol ze masakra i tak moja przygoda na kwiatkach się skonczyla 4 praca super na spedycji a po urlopie w tej samej firmie pracowałem jako Oderpicker praca elegancka bardzo mi się podobala.Niestety z pprzyczyn rodzinnych musialem zjechać do Polski nieoczekiwanie i tu się już zaczelo robic niemilo ludzia z biura bardzo to się nie spodobalo, za ostatni tydzień pracy wynagrodzenia niedostalem i watpie żeby się ze mna rozliczyli do koncca czyli urlopowe itp.Wiec wniosek jest taki na początku nie jest zle jak potrzebują przysługi nie huczysz to w miare jest dobrze chociaż kasa się czasami nie zgadza wlasciwie to częściej się nie zgadza ale jak prubojesz zjechać to tak ci robia pod gorke ze szok pracy jest jak kot naplakal i tez dużo zależy od szczescia

Luidzi

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo? Mam obawy ale chcę spróbować.

Maja

@Pracownik możesz proszę powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jakie są największe plusy pracy dla firmy Progress Uitzendbureau BV? Będę niezmiernie wdzięczna za Twoją rozszerzoną opinie o tym pracodawcy, dzięki temu osoby, które zaglądają na to forum będą mogły zbudować obiektywny wizerunek firmy.

Gucio

Pitu pitu

Jarek

Może ktoś podpowie jakie przeważnie oferty pracy ma agencja?

Aktualnie pracuje w firmie Progress , mam ładny i fajny domek nie rozumiem dlaczego ludzie którzy pracowali tu kilka lat temu wypowiadaja sie na temat biura dzisiaj. Jestem zadowolona z zakwaterowania i z samej pracy . Co prawda zdarzały się różne nie jasności jesli chodzi np o wyplate czy prace do której zostałam oddelegowana aczkolwiek nie było większego problemu aby mozna było to wyjaśnić. Pozdrawiam

Maja

@Cezary co dobrego i z jakiego źródła słyszałeś o firmie? Może nie dotarły tu osoby, które chciałyby podzielić się pozytywnymi opiniami, dlatego obraz firmy Progress Uitzendbureau BV tak tu się ukształtował. @mister gast masz na myśli kadrę zarządzającą? Przypominam o wymogu stosowania kulturalnego języka na forum publicznym.

byly pracownik

Pracowalem tam kilka lat temu. Nie polecam nikomu tej firmy, no chyba ze chce ci sie mieszkać z ćpunami, alkoholikami i prace miec 2-3 razy w tygodniu albo wcale!!! Domki są okropne, syf taki ze masakra. A na domkach jak wyzej wspomnialem mieszka sama patologia.

progres
@byly pracownik

Pan ma racie!!!!!!!!!!!!!!!!

mister gast
@byly pracownik

warunki mieszkaniowe fatalne nic nie inwestują w mieszkania były pracownik przesadza nie kazdy to ćpun i alkoholik bo ja nie mam uzależnień. Ale dużo osób na domkach sa dziwni. Co do kadry to mam mieszane zdanie p. izza spoko babka da się pogadać załatwić a z reszta to tak na odpie....

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy ale wpisy na forum są zaskoczeniem!!

Maja

@progres ale nie polecasz pracy w Progress Uitzendbureau BV ze względu na warunki mieszkalne czy samą pracę? Ale te osoby, które wymienia @byly pracownik to byli pracownicy firmy, którzy tak imprezowali czy nie byli w ogóle związani z firmą?

Maja

@qqqq zgłosiłeś te sytuacje do tej instytucji? @Holandia każdy jest inny i mógł mieć inne doświadczenia, dlatego powiedz z jakiego powodu Ty uważasz firmę Progress Uitzendbureau BV za najgorszą? I dlaczego tego biura nie polecasz. Jesteśmy ciekawi co się takiego w Twoim przypadku wydarzyło.

Holandia

Najgorsze biuro !!! Nie polecam !!!

Maja

@more a zgłaszałeś gdzieś to, że firma Progress Uitzendbureau BV zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy ktoś miał podobną sytuację, czy może to była jednorazowa sytuacja?

qqqq

zobacz tam www.sncu.nl

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Uitzendbureau BV

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Progress Uitzendbureau BV?

Kandydaci do pracy w Progress Uitzendbureau BV napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Progress Uitzendbureau BV