Twentebelt Poland Sp. z o.o.

Opinie o Twentebelt Poland Sp. z o.o.

Iwona

Praca na montażu jest dosyć lekka. Pracuje już prawie 5 lat tutaj (na 2 zmiany) Są dodatki, bonusy więc jest naprawdę ok.

Tomcio

odemnie potrzebowali doświadczenia przy maszynah czy umiem ustawiac, i jakie to były maszyny. Takie same pytania w każdej firmie sa

Funia

Twetebelt jest zakladem holenderskim gdzie wspolpraca w nim jest super pracownicy uczynni pomocni pomagaja nowym pracownikom w pracy ,atmosfera jest ok. I co tu duzo mowic praca ni jest taka ciezka tylko trzeba sie.do niej rzetelnie przykladac taka jest moja opinia prawdziwa

@Operator

Nasza firma nie ma tzw. stażowych ale proponuje różne dodatki, jak na przykład dofinansowanie kosztów dojazdu, a rzadko kiedy w firmie jest taki rodzaj udogodnienia.

Zastanowiło mnie to ostatnie zapytanie o pracę dla praktykantów, ciekaw byłbym na jakiej zasadzie się przyjmują, na takiej stronie widzę ze jedynie umowy o prace wchodzą chyba w grę. czy to się zgadza? powiecie mi przy tym kiedy Monterów szukali? posiadam doświadczenie i udało mi się odszukać starsza ofertę

Szymon Nowy wpis

Czy przyjmujecie praktykantów? @Pracodawca

adssummus

Wszystkie opinie ustawione pod werbunek do pracy jakby było tak super już dawno nie byłoby miejsc. PROSTE.

@adssummus

Opinie piszą osoby anonimowe - więc nic nie jest ustawione. Firma mocno się rozwija, wprowadzamy nowe produkty (jak np. ostatnio architekturę), wielu naszych pracowników jest zatrudnionych w zakładzie od 20 lat i powoli przechodzą na emerytury - w związku z czym zapotrzebowanie na pracowników nie zmaleje.

@Twentebelt Poland Sp. z o.o.

Czy firma przyjmuje do pracy na montaż (linia produkcyjna) osoby z orzeczoną lekką niepełnosprawnością ruchową? Ile firma płaci minimalnie za pełny etat (40 godz. pracy tygodniowo i ani pół godz. pracy w nadgodzinach) w stosunku miesięcznym? Czy firma przyjmuje do pracy na pół etatu (20 godz. pracy tygodniowo i ani pół godz. pracy więcej w nadgodzinach) i ile minimalnie płaci za wykonywania tej pracy w stosunku miesięcznym?

I'm Masud Rana
@Twentebelt Poland Sp. z o.o.

Sir I'm from Bangladesh I'm working in Singapore in 5 years i have experience 5 years in electrician and i have Electrical work certificate BCA Than i want to come poland for work can i apply in ur company please let me know

@I'm Masud Rana

Witam, też chcę to wiedzieć. Czy trzeba być obywatelem Polski aby móc podjąć się pracy? A jeżeli nie to jakie warunki wtedy mogą występować? Są jakieś różnice w zarobkach?

Artur

Prawda jest taka, żeby stwierdzić czy ta praca komuś pasuje czy nie, musi ją zacząć wykonywać. Także proponuję umówić się na rozmowę, powiedzieć czego się oczekuję, co potrafi się robić, czego może się nauczyć i sprawdzić na własnej skórze czy dane warunki mu odpowiadają. Osoba z HR nie gryzie, więc nie ma się czego bać ;) Są osoby, które ze względu na swój charakter muszą być w ciągłym ruchu. Inne wolą pracę siedzącą. Dlatego to co dla jednego jest czymś fajnym dla drugiego jest nie do przyjęcia... Ps. Jak ktoś szuka idealnego zakładu dla siebie, to musi sam go sobie założyć... Jeżeli ktoś szuka dobrej pracy, która daje coś więcej niż inni to TB jest według mnie dobrym wyborem. Jak plusów okaże się za mało, to zawsze można się przecież zwolnić i szukać szczęścia gdzieś indziej.

Małgorzata
@Artur

Myślę że zdajesz sobie sprawę że praktycznie nikogo nie stać na chodzenie po firmach, swobodne rozmowy i próbowanie, czy warunki mu odpowiadają. Trzeba polegać na pomocy i podpowiedzi pracowników. Czy Twoja jest przydatna? Hm...

Dominik
@Artur

Ta odpowiedź jest pięknie napisana.Na GR jest taka dobra atmosfera że z uśmiechem do pracy przychodzę każdego dnia.

Taras
@Dominik

????????????????

REAL Nowy wpis
@Małgorzata

Dokładnie

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Twentebelt Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Operator maszyn / Ustawiacz? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy Twentebelt Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Lila

Udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko Elektromechanika Utrzymania Ruchu. W ogłoszeniu napisano, że jest to praca na 2 zmiany. Jednak w godzinach pracy podano tylko jedną ramę czasową 6-14. Czy analogicznie druga zmiana jest od 14 do 22? Widzę, że firma dofinansowuje dojazd do pracy. W jakiej wysokości jest to dofinansowanie? :)

@Lila

Tak, niestety w ogłoszeniu nie ma możliwości zaznaczenia drugiego przedziału godzin. Dokładnie jest to praca 6-14:15, 14:15-22:30 -> mamy dodatkową przerwę nie przewidzianą w kodeksie pracy, którą należy odrobić. Dofinansowanie zależy od miejscowości, z której Pan dojeżdża. Proszę o kontakt pod numerem 505543392 lub przesłanie CV na kariera@twentebelt.com - wszystko wyjaśnię ;)

Jak wygląda praca na stanowisku Monter w firmie Twentebelt Poland Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4300 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Gs fachowiec

Na stanowisku monter nie zarobisz tyle.Chyba że będziesz robić dużo nadgodzin ale z nimi też cienko.

@Gs fachowiec

dużo to ile? jaką średnią liczbę ich w miesiącu ludzie decydują się wybrać? było napisane, że raczej są zależne od produkcji, to co w zasadzie także z innymi stanowiskami? na których udaje się zarobić ponad te 4 tys?

Witam. Jaki jest adres firmy w Nowej Rudzie ? Chciałem sprawdzić odległość od miejsca zamieszkania, ale jest adres tylko siedziby w Kudowie-Zdrój. Dziękuje.

@Marcin

Dzień dobry, firma znajduje się w Kudowie Zdrój - jest to jedyna siedziba w Polsce.

Kiwi
@Twentebelt Poland Sp. z o.o.

Firma znajduje się w Kudowie Zdroju :)

@Kiwi

Dziękujemy za poprawienie ;)

Czy zdarzają się nadgodziny w Twentebelt Poland Sp. z o.o.?

GS

Tak są nadgodziny

Dominika
@GS

Witam, jak liczne są te nadgodziny? Sporadycznie się zdarzają czy można robić ile się chce? Również dla doprecyzowania chciałabym się dowiedzieć jak one są konkretnie płatne? ile %?

@Dominika

Dzień dobry, tak są nadgodziny - jednak zależą one od zapotrzebowania na produkcji. W zależności od działu jest ich więcej lub mniej, ale są. Całe zatrudnienie opiera się o umowę o pracę i zasady kodeksu pracy - w związku z tym nadgodziny również rozliczane są według kodeksu pracy - płatne dodatkowo 100% w niedzielę i święta oraz w nocy lub 50% w dni robocze (pn-pt) od godziny 6-22

Agnieszka

od czerwca tego roku wisi ogłoszenie na spawacza , czy ktos wysyłała cv i był na rozmowie przez ten czas? czego oczekują skoro nadal ogłoszenie aktywne, ciężko się dostać do firmy ?

@Agnieszka

Dzień dobry, mamy aktywne zarówno ogłoszenia na spawacza jak i na innych portalach Operatora - montera czy Elektromechanika. Wynika to z faktu zapotrzebowania na kilka osób, firma się rozwija, zapotrzebowanie nie maleje. Jeżeli chodzi o stanowisko spawacza - nie wymagamy dużego doświadczenia, można śmiało aplikować.

Pozytywnie zakręcona

Twentebelt to przede wszystkim pozytywna atmosfera w pracy. Jeżeli chcesz pracować w miłej atmosferze i zależy Tobie na fajnej, ciekawej pracy to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Każdy znajdzie w tej firmie coś dla siebie. Gorąco polecam tego pracodawcę.

@Pozytywnie zakręcona

A na jakim stanowisku pracujesz? Bo chciałem zobaczyć oferty na stronie firmy, ale z tego co widzę, jest jedynie profil na fb. Nie każdy ma profil na fb, czy innych social media. A chyba warto byłoby poznać firmę bliżej, skoro tak zachwalasz?

@Piotr

Rekrutują na OLX też. Na str nie na ogłoszeń pracy, są też na gowork

Atmosfera super, a z ostatnich wydarzeń to powinny się wstydzić konkretne osoby... nie firma. Panie z biura bardzo miłe, można się dogadać nie to co kiedyś :D

Bardzo dziękujemy za miłą opinię! ;)

Na waciki miało być:)

Praca super,atmosferka dobra,płacą na czas.A że znajdzie się kretyn który kradnie dla (usunięte przez administratora)to potem i opinia zakładu spada.wstyd i rozczarowanie.

Z ostatnich zaistniałych zajść pracownicy wnioskują że jest przyzwolenie na kradzież gdy twoje zarobki nie są wystarczające czy pracodawca to potwierdzi? Maja na gorącym uczynku delikwenta który sprzedaje jeszcze trzy osoby i jest zwolniony za porozumieniem stron ???? Czyli trzeba kraść w formie premi

Firma Twentebelt nie zgadza się z zarzutem, że zarobki nie są wystarczające i pracownicy przez to są zmuszani do kradzieży. Odnośnie formy zwolnienia kogokolwiek z naszych pracowników to z oczywistych względów nie będziemy podawać publicznie takich wiadomości w żadnej formie wliczając forum internetowe portalu „gowork.pl” . Jednocześnie pragniemy poinformować że nie ma przyzwolenia w naszej firmie na żadne kradzieże i zawsze będą wyciągane konsekwencje takich zachowań w przypadku złapania i udowodnienia tego czynu.

Tak firma organizuje staż dla stanowisk logistycznych, jednak jesteśmy otwarci także na inne kierunki .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Twentebelt Poland Sp. z o.o.?

Dzień dobry, jeżeli sytuacja epidemiologiczna w kraju pozwoli, będą organizowane imprezy integracyjne - piknik rodzinny w sierpniu oraz impreza Wigilijna,

Weronika
@Pracodawca

Przecież już prawie epidemii nie ma. Nie ma zakazów, obostrzeń, więc można powiedzieć, że wszystko wróciło do normy.

@Weronika

Tak to prawda, jednak jak pokazały ostatnie 2 lata sytuacja potrafi się zmieniać bardzo dynamicznie. A mówimy tutaj o pikniku za kilka miesięcy.

Widać że, osoba broniącą tego pracodawcy nigdy nie była dłużej niż 10 min na produkcji i ma zielonego pojęcia co tam się dzieje i jak wygląda podejście do pracowników produkcji..

Praca spoko, jak praca Nikt nie ciśnie, wiadomo trza się przyzwyczaić.

Edward
@Ania

I co takiego robisz w tej pracy? Bo opisałaś jakby to było takie lekkie i przyjemne, a przecież to praca na produkcji. Naprawdę jest tak dobrze? :)

Edyta

Zwolnienia z dnia na dzień? Jak to wygląda dokładniej? Jaki podawany jest podwód? Za co można zostać zwolnionym w Twentebelcie?

Dziękujemy za opinię, jednak śmiem twierdzić że jest ona dosyć subiektywna. W Firmie pracownicy nie tracą pracy od tak. Na niższych stanowiskach produkcyjnych najczęstszym powodem zwolnień jest: nie pojawienie się w pracy lub pojawienie się pod wpływem alkoholu. Rotacja nie jest duża, jeżeli ktoś chce pracować pracować będzie i nawet przez agencję pracy tymczasowej (stanowiska monterów) to zatrudnienie jest stabilne i przedłużane, następnie osoby te przechodzą na umowę pod firmę. Stanowiska Operatorów maszyn, Spawaczy. Mechaników - to zatrudnienie od razu pod firmę, najpierw na okres próbny. Dodatkowo firma oferuje ścieżki kariery dla osób chętnych do nauki w zawodzie Spawacz - monter. Finansuje także szkolenie metodą TIG. Rozumiem, że strata pracy bywa frustrująca ale bardzo prosilibyśmy o nie szerzenie nieprawdziwych opinii związanych z rotacją pracowników i ich zwalnianiem. Pozdrawiam

Bronisław

Siema! Szukam nowej robótki, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Kudowy-Zdrój. Prosze, dajcie znać jak pracuje się w firmie Twentebelt Poland Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest na zakładzie kdostępne Pyszne albo jakiś Smartlunch? Choć nie wiem czy takie portale jak Pyszne działają w innych regionach.

@Bronisław

Dzień dobry, ze strony pracodawcy mogę powiedzieć, że mamy ofertę ze SMARTLUNCH, więc być może wszystko przed nami ;) Jakie stanowisko Pana interesuje? Zapraszam do kontaktu 505543392 - Santana Bednarek

Zostaw merytoryczną opinię o Twentebelt Poland Sp. z o.o. - Kudowa-Zdrój

• Jak się pracuje w Twentebelt Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Twentebelt Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twentebelt Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Twentebelt Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Twentebelt Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Twentebelt Poland Sp. z o.o.