Bombardier Transporation Zwus

Katowice

Opinie o Bombardier Transporation Zwus

Nike 2009-09-17 19:20
Firma owszem dba o pracownika, zarobki zwlaszcza dla modszych pracownikow nienajgorsze choc dalekie od tych na Mazowszu zwlaszcza w Warszawie. Niestety kadra kierowniczo-dyrektorska niespecjalnie kompetentna, apodyktyczna i uwielbiajaca nieustannie mieszac i robic metlik organizacyjno-decyzyjny.
Robol 2016-05-11 21:01
Jeśli jesteś inżynierem to możesz spróbować, natomiast jeśli chodzi o produkcję to nie ma szans. Na chwilę obecną nie ma żadnych przetargów, więc i roboty nie ma. Starają się żeby nie musieli zwalniać stałych pracowników ale z tego co wiem to praktycznie wszyscy tymczasowi i na czas określony polecieli.
KUK 2017-02-04 21:40
Obojetnie czy jestes inzynierem, czy pracownikiem na produkcje firma jest kolesiowa i rządzi tam kolesiostwo i układy. Przekonalem sie o tym pracujac tam kilka lat az do samozwolnienia sie. Jak nie jestes z ukladu nie masz zadnych szans, jestes outsiderem, obcym, nikim, nobody. Generalnie nie polecam i mysle, ze nawet na bardzo mizernym polskim rynku pracy mozna jednak znalezc cos odrobine lepszego.
Zostaw swoją opinię o Bombardier Transporation Zwus - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bombardier Transporation Zwus