MEDiVET S.A.

Opinie o MEDiVET S.A.

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie MEDiVET S.A.

Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszej firmy, dlatego podjęliśmy decyzję, że będziemy aktywnie prowadzić naszą stronę na GoWork, aby odpowiadać na wszystkie nurtujące Państwa pytania na bieżąco ale także przybliżyć działania, które nasza firma podejmuje.

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych, jak i byłych Pracowników. Będziemy czytać wszystkie komentarze – konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas zawsze punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje.

Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Merytoryczne komentarze pomagają nam w pełni przeanalizować sytuację, udzielić odpowiedzi lub podjąć stosowne działanie.

Prosimy Państwa o zwrócenie uwagi na to, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Specjalnie dla Państwa, aby przyśpieszyć i ułatwić komunikację z nami, uruchomiliśmy adres e-mail: gowork@medivet.pl.

Zapraszamy do kontaktu!
Monika Nowy wpis

Czy wysyłając aplikację przez portal pracuj.pl pracodawca daje możliwość sprawdzić na jakim etapie jest wysłane CV oraz czy osoby po 40 roku z dużym doświadczeniem mają możliwość zatrudnienia w firmie?

Nowy wpis

@Monika

Pani Moniko, niestety często nie korzystamy z oznaczania etapów CV w trakcie rekrutacji, ponieważ spowalnia to proces przeglądania. Także tego nie obiecujemy. Może Pani jednak napisać do nas lub zadzwonić i zapytać o etap rozpatrywania oraz konkretnie Pani CV. Osoby po 40 roku życia stanowią 50% wszystkich naszych Pracowników :) także szansa za zatrudnienie jest duża. Pozdrawiamy

Krysia Nowy wpis

Niech mi ktoś powie, ile firma proponuje na początek pracy jako specjalista ds. transportu? Nie ma w ogłoszeniu podanej stawki, a dla mnie pieniądze są najważniejsze. Widzę dodatkowo, że jest coś takiego jak kwartalny system premiowy i zastanawiam się jakie to są kwoty, bo brzmi to bardzo zachęcająco.

Nowy wpis

@Krysia

Dzień dobry Pani Krysiu, w firmie póki co obowiązuje polityka nie ujawniania zarobków publicznie i takie zobowiązanie mają także Pracownicy w umowach. Zawsze jednak prosimy w ogłoszeniach o podanie oczekiwań finansowych netto. Jeżeli doświadczenie i oczekiwania są zgodne z profilem stanowiska, to z tej grupy osób wybieramy Kandydatów do obdzwonienia. Pula premii kwartalnej stanowi +- 1/5 miesięcznej podstawy. W ciągu roku dochodzą też inne świadczenia jak grusza, doładowania sodexo, możliwość nauki angielskiego, opieka medyczna, itd. Od lipca wprowadzamy też dofinansowanie dojazdów spoza miejsca pracy. Mamy nadzieję, że ta informacja będzie dla Pani przydatna. Zachęcamy do aplikowania.

Artur

Dzień dobry W związku z pojawieniem się przez państwa oferty pracy(oddział Bydgoszcz)stanowisko magazynier chciałbym zapytać na czym w państwa firmie polega praca na w/w stanowisku

@Artur

Dzień dobry Panie Arturze, pomimo tego, że praca na naszych magazynach wiele nie różni się pewnie od innych firm, to kluczowe jest to, że nasze magazyny muszą działać w zgodzie z prawem farmaceutycznym i pomyłka może kosztować nie tylko kilka tysięcy straty ale nawet życie czyjegoś zwierzaka, gdy lek nie dojedzie na czas albo pomyłka w pakowaniu wykluczy jakiś zabieg. Dlatego to, co jest dla nas kluczowe to dokładność i odpowiedzialność w czytaniu etykiet farmaceutycznych, aby każdy produkt miał poprawne miejsce na magazynie ale także, aby zamówienie, które wychodzi do weterynarzy było na 100% poprawnie skompletowane. Na ten moment nie ma potrzeby obsługi wysokiego składu ale od jesieni 2024 będziemy mieć już wybudowany nowoczesny duży magazyn i wówczas w miarę potrzeb i chęci aktualnych pracowników, takie uprawnienia będą wyrabiane. Zapraszamy do aplikowania

@MEDiVET S.A.

Podepnę się do pytania. Czy firma finansuje w całości szkolenie i egzamin na wózek widłowy swoim pracownikom?

Witaj KB, do tej pory tak robiliśmy. Jednocześnie podpisywana była z Pracownikami umowa lojalnościowa. Kursy były jednak organizowane w miarę potrzeb firmy, nie na indywidualną prośbę Pracownika.

marko
@MEDiVET S.A.

Dzień dobry, zastanawiam się nad aplikowaniem do Waszej firmy w Bydgoszczy, na stanowisko magazyniera. Czy możecie Państwo podać gdzie będzie nowy magazyn w Bydgoszczy (ulica lub chociaż dzielnica). Ważne jest to dla mnie, gdyż zmieniam miejsce zamieszkania i decydująca będzie kwestia dojazdów. Pozdrawiam

Ula
@marko

No ja właśnie też tu weszłam w związku z pracą na magazynie, ale w imieniu chłopaka. W ogłoszeniu nie wymagacie cv, więc jak jest weryfikowany kandydat, na samej rozmowie czy jak to wygląda? W samej pensji oprócz podstawy proponujecie premie za wyniki, a czy godziny nocne też są jakoś lepiej płacone?

@marko

Dzień dobry Marko, do nowego magazynu będziemy przenosić się z początkiem roku 2025 i będzie on zlokalizowany przy ul. Mokrej. Jednocześnie w temacie dojazdów, dla osób mieszkających poza Bydgoszczą, od lipca wprowadzimy dofinansowanie dojazdów do 200zł brutto miesięcznie. Będzie to zależało od odległości oraz dochodów na członka rodziny. Mamy nadzieję, że ten informację będą dla Ciebie przydatne. Pozdrawiamy

@Ula

Dzień dobry Pani Urszulo, praca nocna nie jest dodatkowo premiowana, stawki są zgodne z prawem pracy w zakresie pracy nocnej. Premie za poprawną realizację zadań są wypłacane kwartalnie. W temacie ogłoszenia o pracę, pracuj.pl posiada funkcję rekomendowaną dla prac magazynowych, która zakłada możliwość aplikowania bez CV. Nie korzystaliśmy nigdy z tej opcji i sprawdzamy czy to będzie dla nas użyteczne. Dotąd zawsze prosiliśmy o podesłanie CV. W praktyce i tak większość osób wysyła CV i jak Pani słusznie zauważyła, ułatwia to sprawdzenie kwalifikacji. Zachęcam do podesłania CV. W innej sytuacji Kierownik ma możliwość dopytania telefonicznie o posiadane doświadczenie i w przypadku zgodności z profilem Kandydata, którego szukamy zaprasza wybrane osoby na spotkanie. Pozdrawiamy serdecznie

Mariusz

Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie będzie nowy magazyn firmy się znajdować w Bydgoszczy? Czy pracownik, który ma 3-miesieczne wypowiedzenie w danej pracy ma w ogóle szanse przenieść się do Państwa firmy?

@Mariusz

Witam Panie Mariuszu, nowy magazyn będzie usytuowany na ul. Mokrej i przeniesienie planowane jest na początek roku 2025. Tak, osoba mająca 3 miesiące wypowiedzenia ma szansę na zatrudnienie. Zdarzało nam się nie raz poczekać na odpowiednich Kandydatów. Niemniej, gdy mamy do wyboru dwie osoby o podobnym doświadczeniu i jedna jest dostępna za miesiąc a druga za trzy miesiące, to wtedy jest duża szansa, że Kierownik wybierze osobę z krótszym wypowiedzeniem. Miłego dnia

Doradca Klienta

Byłem już na wielu rekrutacjach , ale ta należy do najsłabiej przygotowanych Panie M i M wydaje się ,że jak już przyjdą to już wielka rekrutacja a tu zonk pytania takie , że śmiech zbiera dodatkowo każda chciała być mądrzejsza od drugiej. Polecam zatrudnić kogoś jeśli się nie wie jak rekrutować.

Podstawy z internetu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mlody

Pracowałem na komisjonowaniu, atmosfera ogólnie w porządku,kierownictwo na luzie,złego słowa nie powiem. Minus to że lider moim zdaniem powinien rozdzielać zlecenia a nie sami pracownicy je pobieraja,cwaniakujac co niektórzy bo wiedzieli kiedy podejść. Powinno być bardziej profesjonalnie i sprawiedliwie.

@Mlody

To trochę ta wygląda jakby pracownicy bili się o zlecenia? Zgłaszaliście jakoś przełożonym żeby sprawiedliwie rozdzielano zlecenia? Te zlecenia to są różnie płatne czy chodzi o trudność w ich wykonywaniu?

Czy MEDiVET S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

WW

Potwierdzam, w Bydgoszczy przyjęcie towaru odbywa się z pomocą skanerów, natomiast wydanie jest na podstawie drukowanego dokumentu WZ. Praca nie jest ciężka fizycznie ale wiąże się z przejściem dystansu ok. 10km/zmiana /wydanie/. Do dyspozycji mamy wózki paletowe elektryczne, podnośnik także praca nie jest obarczona jakimś wielkim wysiłkiem fizycznym. Dodatkowo przy magazynowaniu leków musimy spełniać ściśle określone warunki w magazynie jest utrzymywana temp. w ok. 20-21*C także ciepło i na głowę deszcz nie pada i "dupka" nie zmarznie W przyszłym roku będziemy zmieniać magazyn na nowy i większy także będziemy działać troszkę inaczej. Mam na myśli np. obsługę regałów wysokiego składowania przy pomocy wózków widłowych czego nam teraz brakuje.

@WW

Aha, czyli jak bym szedł do pracy tu na magazyn, to usze mieć te uprawnienia na wózki? Tak? Czy jednak biorą ludzi bez tych uprawnień i potem finansują wyrobienie tych dokumentów? A te skanery to takie małe urządzenia jak w marketach, czy to jakies większe maszyny?

Witaj SD, w przypadku Magazynu w Bydgoszczy nie wymagamy na ten moment od nowych osób uprawnień na wózki. Pod koniec roku przenosimy się do nowego dużego magazynu i wtedy będziemy podejmować decyzję, które osoby wyślemy na szkolenia. Dotąd finansowaliśmy takie szkolenia za podpisaniem umowy lojalnościowej na okres roku współpracy. Skanery są małe, mieszczą się w dłoni. Pozdrawiamy

Lukasz

Witam Zastanawiam się nad złożeniem cv , mam doświadczenie w kompletacji zamowien , napiszcie w jaki sposób u Was rozdzielane są zlecenia do zbierania zamowien i jaka panuje atmosfera .Jest to praca w systemie 4 brygadowym ?

@Lukasz

Witaj Łukasz, nasi Magazynierzy pracują na skanerach i w oparciu o algorytm, który rozdziela zamówienia w oparciu o różne kryteria np. harmonogram dostaw, zakresy temperaturowe, itp. Zespoły pracują na 3 zmiany, które zmieniają się w cyklu tygodniowym (rano, popołudnie, nocki). Wg ostatniej oceny, która odbyła się w 2022 roku, Pracownicy ocenili firmę na 91%, co oznacza, że 91% firm z naszej branży, o podobnej wielkości oraz w grupie ponad 2000 firm posiada niższe wyniki od nas. Frekwencja Pracowników w ankiecie wynosiła powyżej 80% i ankieta nie była obowiązkowa. Na pewno atmosferę mamy dobrą idąc po faktach ale indywidualna perspektywa, jak to w dużych firmach bywa, może się różnicować w zależności od oceniającego :), zostaje sprawdzić. Mamy nadzieję, że ta informacja będzie dla Pana pomocna i oczywiście zapraszamy do aplikowania.

@MEDiVET S.A.

I każdy pracownik pracuje na wszystkie zmiany czy można przykładowo nie pracować nocek? Ja osobiście źle znoszę zarwane noce, stąd to pytanie. Czy zatrudniani magazynierzy musza mieć uprawnienia na wózki widłowe? Obsługiwane są również ręczne paleciaki?

Witaj MK, niestety nie ma możliwości wyboru zmian. Dbamy o to, aby cały Zespół Magazynów był traktowany tak samo i zatrudniamy tylko osoby, które te warunki są w stanie zaakceptować. Uprawnienia nie są wymagane u wszystkich Magazynierów. Zależy czy aktualnie szukamy kogoś do wysokiego składu czy nie. Ręczne paleciaki także mamy. Pozdrawiamy

@MEDiVET S.A.

To może dopytam jeszcze, czy każdy z pracowników ma zawsze do dyspozycji wózek lub paleciak w razie potrzeby? Czy może zdarzają się sytuacje jak w marketach czy dyskontach, że na cały zespół jest kilka sztuk wózków / paleciaków i obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" (względnie zapisy)? Przy większej liczbie pracowników różnie bywa z dostępem do sprzętu..

Witaj LO, park maszynowy jakim dysponujemy jest optymalny i dostosowany do potrzeb każdej lokalizacji. Podlega on regularnym przeglądom serwisowym i UDT, jest również sukcesywnie wymieniany na nowy, a w nowo otwieranych magazynach sprzęt jest zupełnie nowy. Nasze Zespoły na jednej zmianie liczą maksymalnie do kilkunastu osób i jest jasny podział zadań, więc kilka wózków zaspokaja nasze potrzeby. Z Twojej wypowiedzi wynika, że masz raczej doświadczenie na dużych halach, gdzie zespoły są rozbudowane. Zapraszamy zatem do nas :)

NN

W Bydgoszczy nie pracuje się na skanerach, natomiast jeśli chodzi o rozdzielanie zamowien to każdy z pracowników bierze po kolei kwity do zebrania . Raz masz lżejsze raz cięższe zależy jak trafisz.

@NN

Co do tej lokalizacji, to prawda. Przyjęcie ma skanery, reszta Zespołu otrzyma je pod koniec roku, gdy przeniesiemy się do nowego magazynu. Najlepsza odpowiedź z pierwszej ręki od kogoś z Zespołu :)

Czy firma MEDiVET S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Michal

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć na stanowisku kompletacji, czy warto aplikować?

@Michal

Dzień dobry Panie Michale, póki co nasza firma posiada globalnie wewnętrzne zasady o poufności wynagrodzeń i ostateczne propozycje są ustalane podczas wyboru Kandydata. Natomiast aplikując warto podać widełki z oczekiwaniami. Ma Pan wtedy pewność, że jeżeli Pana doświadczenie będzie ocenione zgodnie z profilem osoby, której szukamy, to telefon pojawi się tylko, gdy także Pana oczekiwania finansowe wpasują się w poziom wynagrodzeń na wskazanym stanowisku. Także warto aplikować, ponieważ w razie kontaktu od razu ma Pan pewność, że Pana oczekiwania są w widełkach wynagrodzeń :) Życzymy przyjemnej dalszej części dnia i mamy nadzieję, że choć trochę ta odpowiedź będzie dla Pana pomocna.

Robin
@MEDiVET S.A.

ale przecież wy zwalniacie ludzi doświadczonych po pięćdziesiątce ważne dla was są wyniki nie człowiek więc po co ta ściema ?

@Robin

Dzień dobry Robin, wypowiedzenie jest generalnie przykrą sytuacją dla Pracownika i Pracodawcy i choć trudno się z nią czasem pogodzić, to firmy nigdy nie zwalniają osób, które mają taki poziom kompetencji oraz postawę jakie są niezbędne dla rozwoju firmy. Tym bardziej, że zatrudnienie nowej osoby to 3-krotność kosztów utrzymania obecnego Pracownika. Prawie połowa naszego Zespołu to osoby powyżej 45 roku życia, Pracownicy chętnie zostają u nas także będąc już na emeryturze i kontynuują pracę. A nie jest to częste na rynku. Bardzo cenimy także podczas rekrutacji osoby doświadczone i otwarte na nową wiedzę. Życzymy Ci wszystkiego dobrego, choć takie pomawiające wpisy są nie na miejscu i mijają się z faktami.

Dzień dobry Chciałabym się doinformować czy prowadzona jest obecnie rekrutacja na stanowisku kompletacji zamówień w trybie zatrudnienia od zaraz w Bydgoszczy Pozdrawiam

@Marta

Dzień dobry Pani Marto, tak, rekrutacja jest nadal w toku, także zapraszamy do aplikowania. Miłego dnia

@MEDiVET S.A.

Jak rozumiem, chodzi o stanowisko magazyniera, na które rekrutacja jest w toku jeszcze przez dwa tygodnie? Proszę napisać jakie uprawnienia pomagacie Państwo uzyskać i czy pracownik musi coś dopłacać? Gdyż jest to jedna z dodatkowych możliwości, którą wymieniliście w ogłoszeniu.

Witaj Nick, dokładnie tak, chodzi o aktualnie otwartą rekrutację. Na ten moment nie są potrzebne uprawnienia na wózki. Co jakiś czas, gdy takie potrzeby się pojawiają organizujemy szkolenia i firma pokrywa 100% kosztów. Warunkiem jest jednak, że Pracownik podpisuje umowę lojalnościową, zwykle na rok. Mamy nadzieję, że ta informacja jest pomocna. Pozdrawiamy

Czarna
@MEDiVET S.A.

A można tu pracować na pół etatu? Jak ktoś jest studentem i chciałby pracować głównie weekendami lub po południu, to jest opcja elastycznego grafiku? Studenci dostają tu też jakieś dni wolne na okres sesji?

@Czarna

Witaj Czarna, nasze Magazyny nie pracują w weekendy ale jak najbardziej dodatkowa praca od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach jest możliwa. Szukamy teraz 2 osób na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, lecz są pewne plany rozwojowe, które niebawem mogą wymagać takiego wsparcia, o jakie zapytałaś. Dlatego zachęcamy do przesłania CV z informacją, że interesuje Cię praca w godzinach popołudniowych i wieczornych od poniedziałku-piątku. Miłego dnia

Bogusia

Przymierzam się do zmiany pracy, myślałam nad aplikowaniem na magazyniera. Chyba że kobiet nie przyjmują? W ogłoszeniu nie uwzględnili a tu sami panowie ostatnio odzywali się. Czy może za ciężka dla kobiety ta praca? Bo to różnie bywa.

@Bogusia

Dzień dobry Pani Bogusiu, Kobiety są u nas na Magazynie mile widziane i są bardzo dobrymi Pracownikami. Jako firma musimy spełniać wymagania prawne w zakresie ciężarów, jakie są dozwolone dla danej płci, lecz w praktyce rzadko zakres zadań wykluczał by z tego względu Kobiety. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że ta informacja będzie pomocna.

Anna P

Dzień dobry, czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja /bądź będzie w najbliższym czasie/ w Częstochowie na magazyn w Libidzy lub w mag Hillwood?

@Anna P

Dzień dobry Pani Anno, na ten moment nie planujemy rekrutacji do naszego magazynu w Libidzy. Niedawno przyjęliśmy kolejną osobę do Zespołu. Niemniej mamy dalsze plany rozwoju i w perspektywie kilku miesięcy warto się z nami skontaktować. A korzystając z okazji, życzymy Pani przyjemnego Dnia Kobiet :)

Jakub

Planuję wysłać cv na Specjalistę ds. Obsługi Klienta. Proszę mi napisać, ile jest spotkań rekrutacyjnych i jaki one mają przebieg? Zastanawiam się, czy będę musiał brać wolne w pracy. No i kto poda, jakie warunki finansowe mogą zaproponować, ile ta kwartalna premia wynosi?

@Jakub

Dzień dobry Panie Jakubie, dziękujemy za zadane pytanie. Podczas rekrutacji do Biura Obsługi Klienta w Bydgoszczy odbywa się jedno spotkanie rekrutacyjne online poprzez aplikację Teams. W spotkaniu bierze udział Kierownik Działu oraz osoba z Działu HR. Wybrane osoby są proszone o wypełnienie kwestionariusza zachowań zawodowych PI. Następnie podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu. W tym tygodniu zaczynamy obdzwaniać Kandydatów. Zachęcamy do podania podczas aplikacji widełek wynagrodzenia, które są dla Pana atrakcyjne. Kandydaci mają bardzo zróżnicowane potrzeby, dlatego dzwonimy do osób, które swoim doświadczeniem wpasowują się w profil naszego Kandydata + których oczekiwania są w zakresie widełek jakie możemy proponować przy podjęciu współpracy. Na ostateczną propozycję wynagrodzenia wpływa całokształt oceny Kandydata na tle pozostałych Osób, z którymi się spotykamy. Miłego dnia.

Aktualność
"Ciekawi ludzie", to cykl wywiadów, które pozwolą Wam lepiej poznać Zespół MEDiVET. Poznajcie Karolinę, która jest Kierownikiem Działu Jakości i Bezpieczeństwa Dystrybucji. Prywatnie działa w Veterinary Foundation - Poland i skutecznie zmienia Świat, kawałek po kawałku. Przekonajcie się sami :)

Mateusz

Witam, czy jest moze oferta pracy na magazyn aktualnie ? Posiadam uprawnienia UDT, mam spore doświadczenie w pracy na magazynie oraz jako operator wozka widlowego. Chciałbym u Państwa pracować wiele dobrych słów słyszałem na temat Państwa firmy. Pozdrawiam

Mikołaj
@Mateusz

Powinieneś zadzwonić bezpośredni do kadr, bo tam najszybciej znajdziesz info, czy są aktualnie przyjęcia. No i umów się na rozmowę rekrutacyjną, bo najwięcej dowiesz się u źródła. Mnie też ten temat interesuje. Dasz znać jak będziesz coś wiedział?

@Mateusz

Witamy Panie Mateuszu, jest nam bardzo miło, że usłyszał Pan o nas dobre zdanie. Mamy świetnych ludzi w Zespołach i zawsze podkreślamy, że razem, dzięki profesjonalnej postawie, odpowiadamy za sukcesy naszej firmy. Poszukujemy obecnie Magazyniera do Radonic pod Warszawą oraz do rozbudowywanego Zespołu w Częstochowie. Jeżeli interesuje Pana jedna z tych dwóch lokalizacji, to prosimy o podesłanie aplikacji na adres rekrutacja@medivet.pl. Jeżeli interesuje Pana lokalizacja w Bydgoszczy lub Dębicy, to co prawda aktualnie nie poszukujemy ale za Pana zgodą w mailu na wykorzystanie aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych, będziemy mogli zachować kontakt do Pana. Pozdrawiamy

@MEDiVET S.A.

Tak interesuje mnie Czestochowa :) oczywiscie jak tylko dotre do domu wysle aplikacje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@Mateusz

Wzajemnie życzymy udanego dnia :) Może się Pan spodziewać kontaktu ze strony Kierownika Magazynu

@MEDiVET S.A.

Wysłałem CV wieczorna pora :) mam nadzieje, że moja osoba Panstwa zainteresuje i zostane zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i rozpoczniemy współpracę :). Pozdrawiam

@Mateusz

Panie Mateuszu, CV doszło i zostało już przekazane do Kierownika Magazynu. Pozostaje nam życzyć powodzenia :) i być może do zobaczenia w Zespole. Pozdrawiamy

Riki
@Mikołaj

Ja się też interesujesz to idź na rozmowę. Tam dowiesz się najwięcej.

Pracownik terenowy

Niestety pracę w Medivecie można określić dwoma słowami:,, niski poziom" : zarządzania, szkoleniowy, merytoryczny, marketingowy, wynagrodzeń, premiowy . Dysproporcje w zakresie pracy pomiędzy pracownikami terenowymi mimo, że wszyscy są doradcami klientów. Idealna firma na ,, przeczekanie" lub na dotrwanie do emerytury. Plusy Medivetu- pozytywna atmosfera.

@Pracownik terenowy

Witaj Pracowniku Terenowy, nawiązujesz do bardzo ważnych obszarów. Niestety po Twojej wypowiedzi nie możemy zweryfikować, o którym z 3 zespołów terenowych piszesz, abyśmy mogli sprawdzić kwestie, które poruszasz. Zadowolenie Pracowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego będziemy wdzięczni za doprecyzowanie tego, co konkretnie Twoim zdaniem mogłoby działać lepiej w Twoim byłym Zespole, ponieważ tylko wtedy będziemy mogli porozmawiać z pozostałymi Pracownikami. Takie opinie jak Twoja traktujemy poważnie, dlatego zachęcamy do jednej z dwóch aktywności: zgłoś nam oficjalnie swoje propozycje zmian lub anonimowo drogą mailową albo opisz tutaj. Z każdej oceny wyciągamy wnioski i podejmujemy działania, więc na 100% otrzymasz informację zwrotną.

taki zwykły pracaownik

chcę zaprotestować!!! i chcę stanąć w obronie. Ciągle pojawiają się opinie ,które tylko "jadą po Medivecie" Czy nie ma wśród nas osoby , która się w końcu odezwie, że nie do końca jest tak jak piszą? Jest to fajna ,przyjazna firma, która jest ukierunkowana na pracownika, Lubię Medivet. Trzymajcie się i dalej do przodu!!!! jesteście NAJLEPSI!!!!

Mikołaj
@taki zwykły pracaownik

Czemu musisz stawać w obronie firmy? Nie widziałem tu negatywnych komentarzy. Wspominasz, że firma jest jest ukierunkowana na pracownika - to znaczy? :) Czy pod względem wysokości pensji też? ;)

Pracownik biurowy

Też mam powiadomienia o opiniach o firmie i się dziwię. Może trochę nad poziomem wynagrodzeń można popracować i w przeszłości parę wpadek kilku kierowników zaliczyło, którzy już nie pracują ale u nas jest spokojnie, kierownicy są w porządku, ludzi nie trzeba poganiać każdy sam wie, co ma robić...także przykro tak czytać takie paszkwile. Szkolenia jeszcze 2 lata temu były rzadko, to fakt ale ten temat się stopniowo zmienia, jest więcej rozmów z pracownikami. Teraz nam przekazywali wyniki oceny. Podobno udział wzięło 89% osób a ocena firmy 91 na 100, no to kurde...nie wiem, może po prostu większość tu nie zagląda, pracuje się ok i tyle. Idealnych firm nie ma ale ta na pewno jest całkiem ok.

taki zwykły pracownik
@Pracownik biurowy

dziękuję Ci za tę opinię. Czynni pracownicy Medivetu, odezwijcie się, Może warto stanąć w obronie Firmy?

Joanna
@Pracownik biurowy

Jak obecnie wygląda kwestia szkoleń w Medivecie? Co jaki czas są organizowane? Czego dotyczą? Czy są dla wszystkich stanowisk pracy i są darmowe?

Zostaw merytoryczną opinię o MEDiVET S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w MEDiVET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDiVET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDiVET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEDiVET S.A.?

Kandydaci do pracy w MEDiVET S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEDiVET S.A.