POLSTARTER

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o POLSTARTER

RC Nowy wpis

Dzień dobry, czy od początku tego roku nikt kompletnie nie był potrzebny na produkcji? chce się zorientować, bo jeszcze pod koniec zeszłego napisano, że nikt nie był potrzebny, ciekawi mnie czy występuje jakkolwiek rotacja lub rozwój, bo oferty mi się nie pokazują.

Nowy wpis

@RC

Witam, jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie proszę o przesłanie cv na adres kadry@polstarter.pl.

Ja Nowy wpis

Witam.Czy firma nadal szuka osób znających się na regeneracji?

Nowy wpis

Witam, jeśli jest Pan osobą zainteresowaną pracą w naszej firmie proszę o przesłanie cv na adres kadry@polstarter.pl. Dziękuję

POLSTARTER wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Produkcji.

Na chwilę obecną nie szukamy nowych Pracowników i nie ukazało się nasze ogłoszenie na żadnym z portali. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zawsze mogą przesłać cv na adres kadry@polstarter.pl.

Co wchodzi w socjal POLSTARTER?

nie ma socjalu

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLSTARTER? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie POLSTARTER w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji?

Nie ma takiej możliwości, żeby pracownik produkcji pracował zdalnie.

Jak wygląda kwestia awansu w POLSTARTER? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Produkcji?

Tak można awansować na stanowiska wyższe. Przyda się zaangażowanie, inicjatywa.

Czy istnieje możliwość rozwoju w POLSTARTER?

Oczywiście. Wystarczy zaangażowanie, pracowitość, inicjatywa.

Mati

Witam. Mam 20 lat doświadczenia przy naprawie i regeneracji rozruszników jak i alternatorów ,jakie proponują warunki pracy? bo słyszałem ,że tam co chwilę ktoś odchodzi ...

@Mati

Szanowny Panie, obecnie poszukujemy do pracy Pracowników na stanowiska jak w ogłoszeniach. Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na zakładce "oferty pracy". Od wtorku rusza rekrutacja. Jeśli będzie Pan zainteresowany proszę o przesłanie cv.

W firmie POLSTARTER niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Magazynier. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 3600 .

KADRY

Wynagrodzenie dla Magazyniera z doświadczeniem min. 2 lata, z prawem jazdy kat. B, uprawnieniami na wózek widłowy zaczyna się od 3500 zł netto.

Bartosz
@KADRY

Do tego dochodzą jakieś premie? Jak nie mam kursu na wózki to jest możliwość zrobienia go już w firmie, czy bez tego nie mam szans na przyjecie?

@Bartosz

Wynagrodzenie netto 3500 zł, jest dla osoby spełniającej te trzy warunki, jest możliwość zrobienia uprawnień w firmie, ale na chwilę obecną poszukujemy osoby z uprawnieniami.

senior
@Bartosz

Musisz mieć uprawnienia żeby aplikować.

@senior

Wymagania jak w ogłoszeniu, trzeba mieć uprawnienia.

Julia
@KADRY

w firmie robiąc uprawnienia, wykonuje się je za darmo? czy trzeba coś do tego dopłacać?

@Julia

Nie trzeba dopłacać.

Twoja mama

Brawa dla administratorów dziękuję za usunięcie mojego komentarza pan Leszek widać musiał słono posmarować albo jeden z jego białych murzynów może Rafałek pojechał za swoje porozmawiać z administracja. Omijać szerokim łukiem firma badziew. Ponawiam wypowiedź żeby ratować młode pokolenie od wyzysku. Minusów mnóstwo plus jeden Leszek ma ładne licówki waszym kosztem

@Twoja mama

Szanowny Panie, przykro nam, że po mimo upływu czasu, w dalszym ciągu posiada Pan tak silne negatywne emocje w stosunku do naszej firmy (mimo, że pracował Pan u nas wiele lat). Ma Pan prawo do subiektywnej oceny, nie ma możliwości żeby wszystkich zadowolić. Z przyjemnością informuję, że w dalszym ciągu zatrudniamy Pracowników, rozwijamy się tworząc nowe miejsca pracy, nowe oddziały. Nasi Pracownicy są zadowoleni z warunków pracy i płacy. Życzymy Panu sukcesów w pracy zawodowej i otrzymania pracy, która spełni wszystkie Pańskie oczekiwania. Powodzenia.

Julia

Co jest z atmosferą nie tak? Co z tymi warunkami sanitarnymi nie tak?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie POLSTARTER na stanowisku Pracownik Biurowy? 30 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

wynagrodzenie zasadnicze

Bartosz
@pracownik

A ile to zasadnicze wynosi? Najniższa krajowa czy więcej? Są jakieś premie albo inne dodatki? Napisz bo takie info byłoby dla mnie bardzo cenne ;)

@Bartosz

więcej niż najniższa krajowa + premie

Iwona
@pracownik

A to brzmi pozytywnie, jeśli więcej. A premie na jakiej bazie liczone i jak rozliczane?

jak pracodawca wymaga i dobrze płaci to źle, bo wymaga. W żadnej firmy nikt za darmo nic nie daje, stójkowych u nas nie potrzeba, a solidni pracują latami.

co za bzdury. Normalne warunki pracy. To produkcja a nie biuro. W toaletach papier toaletowy i ręczniki papierowe. Skoro nie chcesz pracować to odejdź z klasą.

Wiecie może, czy w POLSTARTER szukają chętnych na staż?

tak

Ady

Pracowałem w tej firmie 7 lat i o siedem lat za długo praca jak w obozie, pensia to nie wszystko , ale traktowanie ludzi,A ludzie tak jak psy na każde zawołanie ,A spróbuj nie zrobić lub za mocno palec zagnieść to już nie pracujesz

PRACOWNIK
@Ady

Po co było się tyle męczyć, trzeba było odejść po pierwszym miesiącu, a nie teraz płakać, jak to było źle. Chyba jednak nie było tak źle.

Jaki jest okres rozliczeniowy w POLSTARTER? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

PRACOWNIK

Ostatniego dnia miesiąca.

Pracuję, już od jakiegoś czasu, pracuje się bardzo dobrze, pensja na czas ostatniego dnia miesiąca, przestrzegane są przepisy BHP. Nie wolno palić na zakładzie i to jest przestrzegane. Pracownicy są doceniani, najlepsi dostają premie. Ci, którzy nie szanują pracy, źle pracują, nie mają co liczyć na przychylność, ale z takimi to żaden pracodawca nie chciałby pracować.

Maciej

Pracuję w Polstarterze, super atmosfera. Nie rozumiem tych negatywnych opinii jeżeli ktoś robi swoją robotę i robi to dobrze jest wynagradzany jeżeli ktoś jest obibokiem to może liczyć się z tym, że zostanie skomentowana jego praca. Wypłata zawsze na czas, premie są. Szefostwo normalne można ze wszystkim przyjść i pogadać bez problemu.

@pracownik a zatrudniają studentów ?

Zostaw merytoryczną opinię o POLSTARTER - Gdańsk

• Jak się pracuje w POLSTARTER?

Zobacz opinie na temat firmy POLSTARTER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSTARTER?

POLSTARTER