POLSTARTER

Gdańsk

Opinie o POLSTARTER

gickus 2012-10-20 08:43:19
Gorąco polecam tą firmę. Mają zasady, i na początku kiepsko płacą - ale jak to się przetrzyma to jest super. Żadnych umów śmieciowych a po 2 miesiącach odpowiednia kasa.
Może pracownik??? 2013-10-12 20:01:33
Hej byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na temat tej firmy.Jak się tam pracuje, jaki jest klimat no i cóż jakie są zarobki???Ogólnie pisząc wszystko piszcie .
jm2 2014-12-30 09:51:40
dobrze napisałaś że Udają że jest super !! Cała ta firma to jedne wielkie udawanie że rodzinna , że fajna że rozwojowa .A że ludzie tam pracują ?? cóż a co mają zrobić ?? dopóki ich nie zwolnią za jakieś wyimaginowane błędy dopóty bedą tam pracować
Ktoś 2015-03-11 19:20:10
Z Tego CO MI WIADOMO TO AKURAT SIĘ NIE ZMIENIŁO
X 2015-03-11 23:36:14
a co niby sie zmieniło ??
CZESŁAW 2015-03-20 13:30:52
a jak tam wygląda linia produkcyjna: wg opisu
1.wszystko zmechanizowane
2.najnowocześniejsze urządzenia
3.komputeryzacja prawie jak w fabrykach japońskich
4.sterylna czystość jak w NASA
5.pełna automatyka
rybak nilowy 2015-06-16 14:34:07
Jestem pod wrażeniem prezentacji firmy na stronie internetowej, nie powstydził by się tych zdjęć nawet sam mistrz WAJDA, gra aktorów tam występujących to klasyka kina-tak ogólnie Oskar dla POLstarter za całokształt
kowalski1988 2015-09-10 09:36:56
Pracowałem tam dwa lata, firma jak każda inna. Trochę wkurzają z porządkami ale kasa za to co miesiąc na koncie.
ewa123 2015-09-11 13:20:52
Zgadzam się z kolegą. Pracowałam w wielu firmach produkcyjnych i Polstarter nie wyróżnia się niczym szczególnym ani na plus ani na minus.
Pracownik lini produkcyjnej 2015-09-15 19:24:28
Najlepsza firma w jakiej było mi dane pracować ,miłą rodzinna atmosfera ,życzliwość i uczynność na każdym kroku .Technologia dopracowana do prawie perfekcji ,jasne i rzeczowe polecenia przełożonych ,Firma naprawdę godna polecenia ,Zatrudnijcie się a sami zobaczycie Przeżycia cenniejsze od pieniędzy
Pracownik lini produkcyjnej 2015-10-08 10:50:26
Polstarter cały czas poszukuje nowych pracowników (zastanów się dlaczego )Warunki - wiesz zima się zbliża to będzie zimno ,w lecie - wiadomo gorąco ,umowę-wiadomo dostaniesz ale co z tego zawsze masz dwa tygodnie wypowiedzenia ,współpracownicy są rewelacyjni oprócz oczywiście paru osób ( usunięte przez administratora )..i uważaj niej oczy dookoła głowy i ściany mają uszy jeżeli wiesz o czym mówię. Ogólnie jak jesteś odporny psychicznie POLECAM ,niezapomniane wrażenia cenniejsze od kasy .
pracownik linii produkcyjnej 2 2015-10-27 10:40:32
Pracuję tam od kilku miesięcy (regeneracja rozrusznika) i nie rozumiem negatywnych opinii, pewnie kierownik czasem wkurzy jak każdy ale generalnie spoko atmosfera, umowa o pracę, pieniądze płacone o czasie.
szymon 2015-10-28 12:20:44
Chyba Pan przesadza ściany mają uszy? Jakaś lekka paranoja trochę to śmieszne... Zimą zimno, latem gorącą nie ma to jak sensowne argumenty. A jak jest jesienią w Polstarterze? Trochę zimno trochę gorąco heheh. Warunki są w porządku. Przychodzisz do pracy wiesz co masz robić, praca jest mocno manualna. Musisz rozłożyć alternator i wymienić wadliwe podzespoły i złożyć go z powrotem no i kontrola końcowa. Na początku wydawało mi się to skomplikowane ale po paru tygodniach można to ogarnąć.
Pracowałem tam 3 lata, zwolniłem się bo zdecydowaliśmy się z żoną na przeprowadzkę, ale jakbym został w Gdańsku to dalej bym tam pracował.
X 2015-10-30 22:30:41
chyba że by cię zwolnili
biurowy 2015-11-04 09:45:33
Rotacja jest ale nie odbiega od innych firm produkcyjnych. Zerknij, że negatywne opinię pisze tylko non stop kilka osób, a firma zatrudnia około 40 ludzi. Pamiętaj też o jednym, że niektórzy mocno koloryzują swoje CV, mówią o umiejętnościach, które potem są weryfikowane i nie każdy się sprawdza. Ale serio jeżeli masz chęci do nauki i pracy i będziesz zaangażowany (a nie palił papierosy w toalecie, wbrew zakazowi) to możesz liczyć na etat. Są też ludzie, którzy sami odchodzą bo nie pasuje im taki charakter pracy ale to jest normalne i zdarza się wszędzie.
KZ 2016-01-03 13:32:42
W końcu obiecane podwyżki od nowego roku ,w końcu będzie mnie stać na coś więcej niż michę ryżu za tą ciężką robotę
produkcyjny 2016-01-18 17:04:40
Myślę że warto samemu przyjść i zobaczyć jakie mają sprzęty. Ostatnio sporo w maszyny inwestują.
Pracujący 2016-02-24 21:02:47
Ja też kiedyś słyszałem o Yeti , ale czy on istnieje i tak samo jest o sprzęcie w Polstarter
kandydat 2016-03-07 06:44:46
Chyba że @pracujący nie jest pracujący :D. Znalazłem na stronie link http://www.polstarter.pl/oficjalne-video,51,pl.html. Filmik dość, krótki ale można zobaczyć jakimi narzędziami pracują. A dziś pójdę sam zobaczyć jak to wygląda na żywo.
Nick 2016-07-21 16:18:48
Ciekawa sprawa , komentarze pojawiają się i znikają ,pozostają pozytywne a znikają negatywne !!! hmmm taka ciekawostka bezstronnego portalu o pracodawcach
Nowy 2016-08-09 12:12:30
Zgadzam się z Markiem i albus do ideału im daleko ale też nie ma na co narzekać
edfv 2016-09-12 18:34:25
@szok dobrze w sumie ze zadales to pytanie dlatego ja tam zawsze uważam ze atmsofera w firmie jest wazna
Zostaw swoją opinię o POLSTARTER - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSTARTER