Opinie o Orsay/Ordipol w Leszno Aleja Konstytucji 3 Maja 12

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orsay/Ordipol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Orsay/Ordipol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orsay/Ordipol w Leszno Aleja Konstytucji 3 Maja 12

Majka Nowy wpis

@Iza a jak się nazywali wcześniej?

Remik Nowy wpis

Czy macie jakiś powód tak długiego milczenia?

ex Nowy wpis
@Remik

nikt nie pisze bo nie wypuścili ich z roboty. Nową kolekcję trzeba ułożyć, a towar jeszcze nie doszedł ;) a regionalna patrzy hehehehe

Agata Nowy wpis

@Cegła, na początku na pewno bo rozumiem to, że Orsay sprawdza czy zatrudniło odpowiednią osobę na dane stanowisko ale chodziło mi o to, czy w perspektywie czasu można na coś takiego liczyć?

Agata

W przypadku pracownika na stanowisku sprzedawcy w głównej mierze brane są pod uwagę umiejętności sprzedażowe @wera, pytanie tylko czy firma inwestuje w szkolenia dla pracowników firmy, aby je rozwijać?

Cegła
@Agata

Oczywiście, że nie. Jesteś sprzedawcą i masz mieć jak najlepsze wyniki sprzedażowe i to ich główne i interesuje.

Cegła
@Agata

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Orsay/Ordipol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
3er4444

@szu no wlasnie wiec nie koniecznie jest tp praca dla studenta skoro o tym nie napisali chyba kazdy moze sprobowac

wera

Do radiowo: Nie wydaje mi się, żeby kierowniczka w Orsay w Lesznie (bo do tego odnoszą się komentarze) była "fajna", ponieważ znam tą osobę, no chyba, że Twoja dziewczyna robiła wszystko co jej kazano, nawet to co jest bezprawne i nie ma swojego zdania. Pensja zależy od miasta, w którym się pracuje, a relacja: kiero-pracownik od ludzi. Niestety to czy masz mgr przed nazwiskiem, czy nie, nie wpłynie w żaden sposób na zmianę wynagrodzenia jeśli startuje się na stanowisko sprzedawcy. Wysokość pensji zależy tylko od zajmowanego stanowiska. Socjalu tam nie ma, na kawę czy cukier trzeba było się składać, a jeśli chodzi o jakieś bony na Swięta, to są śmiechu warte, poza tym w takich firmach to góra decyduje, czy się coś dostanie czy nie, jak nie będą chcieli dać, to wystarczy im byle pretekst, "kierownik" tam nie ma nic do powiedzenia, on jest tylko marionetką...

flejm

@anonimowa rybo ciężko tak powiedzieć, bo jak wiemy Orsay to firma, która ma oddziały w całej firmie i to włąśnie zależy od miasta i miejsca, w którym pracujesz, nie da się powiedzieć tak z góry jaka jest ogólna atmsfera a jeśli chodzi o pracę dla Ciebie to zależy również na jakie stanowisko startujesz, mają dużą różnorodność ofert. Mnie jednak interesuje socjal jaki mogą zapewnić, wiecie może ?

anonimowa ryba

no właśnie, ogólnie jaka jest polityka firmy odnoście stosunku do pracowników i relacka szef-pracownik? chciałabym u nich pracować ale wolę takie rzeczy jednak wiedzieć znacznie wczesniej. no i czy skoro skończyłam uniwersytet i mam magistra to mogę u nich liczyć na umowę o prace na czas nieokreślony?

ana

zadnych premii, pomarzyc mozna. jedyny plus to umowa o prace

kot

Porażka! Obsługa fatalna... Chociaż skoro są traktowani tak jak tu opisane to się nie dziwię.

ana

praca za marne grosze w warunkach niszczacych psychike

xyz

masakra

wymagają bardzo dużo od Ciebie ale mało mają na zachętę do wykonywania tych celów!! jeżeli chodzi o zostawanie w pracy dłużej to w każdej innej płacą za to tylko nie w orsay!! a za nadgodziny śmieszne pieniądze[usunięte przez moderatora] ą!! a zarobki są marne coraz gorzej- możne zarobić więcej gdzie indziej!

szukampracy

Ty tam pracowałaś to może wiesz czemu taka duża rotacja tam jest?? Znowu widziałam ogloszenie na stanowisko sprzedawca... dziwne Wykorzystują i po 3mieś wyrzycają, czy jak? Nie idzie tam wytrzymać?

oko

wysylaja na przymusowe bezplatne przerwy trwajace np godzine bo nie ma ruchu a siedziec tam musisz i marnowac swoj czas

wyzysk

[usunięte przez moderatora] . pracowalam kilka miesiecy, ucieklam.nie polecam!

ester

Ja jak tam wchodze to tylko patrze czy nie ma tej takiej niskiej blondynki bo co wchodziłam do przymierzalni to biegła za mną jakbym coś ukradła:/ i to się zdarzało ciągle w stosunku do innych klientek też.Obciach! Wszystkie klientki się na ciebie patrzą a ty przecież chciałaś po porostu coś przymierzyć. Tak się sprzedawca nie powinien zachowywać. Dlatego tylko wchodzę jak jej nie ma.

ania

do klientka: we wszystkich sklepach tak bylo ale teraz juz powoli odchodzi to do lamusa i daja nam, klientom,wiecej swobody...ale faktycznie w orsayu to jest az za nadto na sile

ania

ta grubsza taka? a wie ktos ile tam sie zarabia?

hubabuba

primadonna - 2012-10-23 13:08:29 a kto tam jest kierownikiem?kierownikiem zdaje się jest taka niska, blondynka, która zawsze chodzi z taka ponurą miną....

Zostaw merytoryczną opinię o Orsay/Ordipol - Leszno

Orsay/Ordipol