Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

operator

Popisał sie Pan dyrektor na taczce wywieźć tego pajaca!!!

@operator

A czym takim pan dyrektor sie popisal?

Robol
@Tomek

A co pan dyrektor złego zrobił.

Kolega szefa
@Tomek

Chodzi chyba o molestowanie.

Stary

W 9 roku pracy i po długim oczekiwaniu na normalną siatkę płac powiem tylko po łacinie curva

Zły Pracownik

40zl podwyżki po 5 msc oczekiwania, brak nadgodzin jak i premii, a normy cały czas w górę. Lepiej omijać i nawet nie patrzeć w tą stronę.

@Zły Pracownik

Niektórzy otrzymali obniżki podstawy! Jak to możliwe? To nie jest zgodne z prawem. Gdzie są związki?! Królewsko się popisał nasz dyrektor.

Operator

Zalecam i proponuję "delikatnie" wpływać na proces produkcyjny. Dajcie odpocząć maszynom! Wiecie co macie robić...

Wzk

Co to za wirusy rozsyłają.

@Wzk

Corona, coronaswirusy, no jak

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Brawo Panie Dyrektorze ????????????????,dziękujemy Panu za te docenienie nas pracowników dziękujemy z całego serca !!40 zł podwyżki dla pracowników kilku letnich no to jest coś!!! ,to jest to !!na to czekaliśmy!jeszcze raz bardzo ????????

Zwykły pan

Nie polecam tego zakładu nikomu! Po pierwsze słowo kierownika (przełożonego) dosłownie (usunięte przez administratora) warte, mówią jedno a zrobią zupełnie coś innego. Ludzie po 6 latach pracy dostali 40zl brutto, chodź sami na zebraniach mówili że podwyszka 50zl to jest w ogóle śmieszna. Zero szacunku do pracownika. Jak tak dalej pójdzie to tam nikt nie będzie pracował, nawet ludzie z Ukrainy bo na nadgodziny nie ma co liczyć.

Odradzam ten zakład ludzie po 5 i po 8 latach pracy dostają podwyżki 40 zł brutto a na zebraniu z kierownikiem było mówione że będziemy zarabiać godne pieniążki .jak dla nich 40 zł brutto to godne pieniążki to niech sobie je wsadza . Pozdrawiam

Dzisiaj to był szczyt 70 % ludzi 40 brutto

Spawacz

Tu się nie pracuje bo się nie opłaca

Bbbbb

Dla kogo te podwyżki wkoncu?

@Bbbbb

A sa wogole jakies podwyzki? Bo nie wiem

Flip
@Bbbbb

Z tymi stawkami to będzie Meksyk

@Flip

Dlaczego meksyk?

Finansiera
@Tomek

Biurowi otrzymali po 10% w marcu. Służby KTL i sur nie otrzymały i nie otrzymają nic. Produkcja otrzyma do 3% w czerwcu.

@Finansiera

Najlepsze jest to że 150 nie dostanie nic

Dawid
@777777

Rozdamy biedaką :) a psyskatym obciagarą wciśniemy aby się zesrlay z podniecenia :)

@Dawid

Dobre jestem za

@Bbbbb

I co koledzy i koleżanki? Zadowoleni jesteście z podwyżek? Nie ma co, dyrcio zaszalał! Pamiętajcie, że najważniejsze jest głębokie gardło.

Jakie osoby poszkodowane?

@Tomek

Przez pracodawcę, przez dyrektora.

Vsvsvsvs

A więc mamy długo wyczekiwane podwýzki tylko ...normy na vs ..kasy brak normy w górę .. na konkursy i sugestie kasa jest cały czas na to mają czas a podwyżek 4 miesiąc brak

LucjanPawarotti

Najwyższa pora zając się obecnym królem na tronie.

Jakie premie? Nikt nic nie wie o zadnych premiach

LucjanPawarotti

Może pokroimy Król-ika?

technik mechatronik

Od jakiej pensji zaczyna technik Mechatronik z uprawnieniami SEP do 1kV?

Arturo
@technik mechatronik

13,50 netto na godzinę

RobertK
@Arturo

Nie masz u siebie techników wiec nie kłam kolegi.

Arturo
@RobertK

A ty kim jesteś? Inżynierem? Buhahahahaha.

RobertK
@Arturo

Tym, który pompuje w ciebie nektar nasienny.

Hej

Witam, Mam pytanie czy w Lear Legnica są w tym roku podwyżki płac dla pracowników? Jak tak to ile?

xXx

Nie

Mario
@xXx

Ponoć w kwietniu mają być.

Tosia
@Hej

Kiedy wkoncu bd podwyżki . Dyro obiecał w kwietniu i cisza

Chyba normy

@Tosia

Niech już nie lecą w kulki bo.po dzisiejszych wpłatach to już nie jeden chce się zwalniać premi brak podwyżek brak nadgodzin brak

@Monteiro

Waźne, ze dyrektor ma co kraść. Kolejna strata fabryki i nikt go nie usuwa ze stanowiska. Oficjalnie podwyzek nie bedzie, pieniadze krol (usunięte przez administratora).

@Hej

W tym roku podwyżki indywidualbe otrzymali osoby z biur, dla produkcyjnych nie starczylo pieniedzy. Pan Król musial coś wybrać.

nowy

Co na logistyce. Czy warto się zatrudnić?

Gargamel
@nowy

Jest poprawa.

@Gargamel

Jakaś Danka mobbinguje ludzi.

Pracownik54321

...$$$ jak nie bylo tak nie ma a tzeba wiencej robic,będą masowe zwolnienia pracownikuw ukrainckich w tym miesiącu wypłata to dramat

Mistrz
@Pracownik54321

Kasy nie ma na podwyżki. Pan K. wydał wszystko na złom. Produkujemy go iuż chyba z 30%. Przez 18 miesiecy koledzy i koleżanki zw wschodu mieli nadgodziy? Po 12 dziennie. Po drugiej zmianie siedzieli 4h na stołówce. Dyrek dowiedział sie o tym, a jednek ten preceder był utrzymywany jeszcze przez ponad rok (?). Dlatego chyba sami sobie na to zapracowali. Wypłata dramat z powodu?

Dzięki Bogu były pracownik.

Firma oderwana od rzeczywistości. Ludzie zarządzający firmą oderwani od rzeczywistości. Pseudo systemy mające na celu sugestie pomysłów poprawiających zakład to fikcja. Dział stawia na masówkę (usunięte przez administratora) pomysłów bo im więcej ich jest tym więcej projekt dostanie premii. Podczas koronawirusa płaca netto obniżona o 1/3 netto.

BMW 520 już wystawione na aukcję?

Obywatel ZZ

Wypisujemy sie z solidarnosci? Sprzedali sie Królowi, z nimi to juz koniec.

@Obywatel ZZ

Zapytaj się przewodniczącego czemu tak sie dzieje, ale pewnie prawdy się nie dowiesz,tak to jest jak.ktoś na siłe chce zostać przy stołku,i zajmuje się jednostkami.a nie dzìała dla wszystkich.

Procownik

Który dyrektor był najlepszy? - Mazur wygrywa.

na bieżąco
@Procownik

A ty nie robie masz czas na pisanie bzdur. Każdy dyrektor jest zły, jak nie daje podwyżek. Na podwyżki trzeba zapracować. Ten co pracuje nie ma czasu na pisanie takich bzdur.

na bieżąco
@Procownik

(usunięte przez administratora)Złóż CV pewnie będzie jeszcze gorzej.

@na bieżąco

Masz kompleksy. Uspokój się. Jest to wątek o dyrektorach fabryki. Nie masz nic do napisania odpowiedniego? To zamilcz.

xXx
@na bieżąco

I takie barany jak Ty właśnie są w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II