Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Jakies podwyżki na ten rok? Ktos ,cos wiadomo ? Bo z takimi wypłatami daleko sie nie zajdzie…

@Anonim

Lipa, nic nie bedzie.

@Operator

Przy takiej inflacji spróbowali by nie dać..tylko do czerwca to sie dużo osób może zwolnic ale kogo to obchodzi..

@Upamecano

No to dobrze ze ludzie się pozwalniają, im o to chodzi.Wczerwcu to już będzie musztarda po obiedzie, inflacja zje wszystkich

Operatorka

A kogo to obchodzi?!

Monteiro
@Operatorka

Plotkar nie brakuje takie scie#wa tu pracuja

@Monteiro

Ucieczka od ważnych spraw na rzecz tematów zastępczych, typowe zagrywki ????

Supervisior
@Anonim

Maj 2022 w kwocie 300 pln brutto.

Spawacz

Ile na start dają spawaczowi

BYLY

3800, jak umisz spawać.

Spawacz ja
@BYLY

Spawam W Lear i mam 4800

@Spawacz ja

Skoro były to spawasz już gdzieś w porcie na statkach, a może jeszcze plazmowo

Rspo

Ja już w tej firmie nie pracuje i dobrze z tego co widzę to coraz gorzej nie dość że było źle ci co mogli to uciekli ale zostają ci co niczego innego nie potrafią audytorki to niektóre to nie potrafią nawet szyć tak jak liderki idź w (usunięte przez administratora)

KTL

W Tychach już balony pompują Na delegacje z Legnicy A więc liderzy do maszyn niech pokażą jak się pracuje w Legnicy ????????????????

@KTL

Pewnie chcą pozamykać niektóre oddzialy

@KTL

Zając mógł nie straszyć ludzi zwolnieniem z pracy!

@Operator

To co by wtedy było, jakby Zając nie straszył?

Worker

Czasami wypowiedzi p Zająca mają wydźwięk taki jakby to on rządził Lear a nie dyrektor

@Worker

Może rządzi Zając, kto to wie jak nikt nie wie

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Spawacz

A Coś nie słychać nic o HABIE czyżby jusz tam nikt nie pracował ostatnio spotkałem spawacza z chana który się zwolnił i raczej przyszłości tam nie widzi. Jak tam Zalinski i jego świta. A JAK TAM pani Goc gwiazda nasza

@Spawacz

Pewnie już tak poszczególne działy będą zamykane z braku zamówień gdyż cała samochodówka staje z braku chipów i w najbliższe 3l poprawy nie bedzie

Nissan

O co chodziło z Małgorzatą z tatuażami z Nissana? Kto i kogo dusił? Jakieś nagrania, kadry i ochrona... Więc kto jeszcze z kierownictwa firmy, poza Zającem, kupował od niej narkotyki? Król mimo tej informacji nie wezwał Policji? Kto i dlaczego chce to ukryć? Może pani Żmuda zajmie się swoją pracą?

@Nissan

Wiele lat p Gosia handlowała na terenie zakładu ciuchami , kosmetykami , używkami . Widziało i wiedziało o tym wielu . Liderzy , ,area , kierownicy udawali ,że nic nie widzą . Tradycja Lear .

@Nissan

Boją się ją zwolnić bo nie jednego zakapiora zna

@777777

A co tu mają zakapiory do tego? Skoro się boją to po co tam pracują?

@Mega

Pewnie chcą pozamykać niektóre oddziy

Przy takiej INFLACJI podwyżki powinny być wraz z początkiem roku do czerwca nie bedzie komu robić ..

@44455662

A co ty chcesz robić? Jak nie ma co robić,pomysl

@44455662

Pan Król powiedział, że nie będzie dawać już podwyżek. W tym roku otrzymali spawacze, logistyka, ustawiacze, produkcja - vs, podwyżki związane z poliwalencją. "Grupy" jakie nie otrzymały podwyżek (tylko jednostki) to strefa biurowa, tłocznia i SUR.

Zmartwiony

Otrzymales podwyzke? Nie masz nic do powiedzenia, to idz sie napij i milcz.

@44455662

A co ty chcesz robić jak samochodowka upada?

Now
@Mega

Ja akurat przychodzę do roboty i na brak zajęć nie narzekam takze nie gadaj mi że nie mam co robić wszystko poszło holendarnie w góre i mamy czekać na v-vll bo w tamtym roku myśleli pół roku nad systemem poliwalencji

@Now

No więc dlatego mowie samochodówka jaka znamy upada, stąd wzrost cen by zatrzymac popyt, to że ty chwilowo nie narzekasz niczego nie dowodzi

Fabianoo

Chanel w Lear to codzienność Ludzie kupują sprzedają masakra

@Fabianoo

Ktoś decyzyjny na to pozwala.

Gl

Jak to jest że już któryś raz jak powinien być nabór na jakieś stanowisko to nie ma noi się okazuje ze już się ktoś tam szkoli... Np.stanowisko Scraper

Vega
@Gl

Na to stanowisko trzeba zasłużyć idą tam tylko królowie złomu najlepiej by pasował ŚP.Mareczek ze Złomowiska mordeczko kochana, a tak to kolejny Novy Vał pewnie..

Dział HR
@Gl

Wakat na stanowisko musi być pokazany ludziom, takie wymogi. Aby się plebs nie pienił. W kuluarach wybieramy znajomego królika. Tak zawsze było i będzie. Może to się zmieni, jak przyjdzie dyrektor normalny lub szefowa kadr.

Wzk
@Dział HR

Musi, ale coś nie jest tak jak powinno być.

PIT-2

Proszę pamiętać o złożeniu dokumentu PIT-2 w dziale HR, dotyczy to zaliczki na podatek dochodowy. Wynosił on ~44 PLN, teraz będzie wynosił 425 PLN - jeśli nie złoży się wniosku. ZPD będzie oddany przy rozliczeniu rocznym PIT - 5100 PLN. Wszystkiego dobrego w nowym roku. PS. Podwyżki na 2022 powinny być w okresie V-VII.

Operator

Życzymy was i sobie nowego dyrektora, ktory nie bedzie pomiatal ludzmi.

@Operator

Oj takiego dyrektora już nie będzie, na całym świecie dyskryminacja kwitnie, więc tylko tacy dyrektorzy są mile widziani przez system

@Mega

Chyba system polski. W Niemczach maja jak w raju w Learze.

@Operator

Na całym świecie jest zamordyzm, w Niemczech jeszcze większy niż w Polin, póki co oczywiscie, bo Australia, Kanada, Austria, to już totalna degrengolada, to jest upadek cywilizacji jaka znamy, juz wkrótce tylko z opowiadan

@Mega

Byliśmy w Lear w Niemczech związku z VS - bajka, bajka, bajka jakich mało i kasa 4 razy większa.

Mega

Kiedy to było? Wiadomo że w Niemczech zawsze było inaczej,ale to już jest k9niec tej bajki na swiecie, zamordyzm w Niemczech większy jak w Polin

Spawacz

Niemcy dbają o swoje tak jak Król dba o swoje jeden lepiej a drugi w złotówkach

SpawacZ

Siema ile wynosi premia świąteczna i jakie jeszcze są premię w tym zakładzie

@SpawacZ

Są premie absensyjne co miesiac

Ile

100zl

@Spawacz

Premia kwartalna absencyjna 300 zl. Premia uznaniowa do 400 zl.

@Operator

No to kwartalna, a mówimy o miesiecznej

Tylko uznaniowa.

To tam gdzie pracuje mam 1000 szkoda

@Spawacz

To chyba fajnie dlaczego szkoda?

Pisze 3 po 3.

@Operator

absencyjna 300 brutto i kwartalna 300 brutto najmniejsze premie na strefie niestety

To razem 600zl to nie malo

No w (usunięte przez administratora)300 brutto co 3 miechy hehe heh

@Upamecano

Potrafisz pisac? Premia absencyjna jest tylko kwartalna 300 brutto. Premia miesieczna uznaniowa jest do 400 brutto.

Ooooooooo mikron!!! wolacz oooooooo

Gl

A ta Agata co tak pomiata ludźmi. Myśli że jak będzie krzyczeć to jest kimś (trochę szacunku bo to oni wszyscy pracują na Ciebie ).. Szanujmy się!

Wzk
@Gl

Powie i panie że związków proszę się popytać ludzi jak są traktowani przez panią tl. I ta ostatnia akcja w piątek taki staż a tak słabo pani pani Agato wypadła i jest mnóstwo świadków jak pani się zachowała aż wstyd za panią.. Teraz na miejscu tej osoby poszłabym na skargę tam gdzie trzeba bo jak można traktować tak ludzi.. Słabo

@Gl

No przecież obbing w tym zakładzie jest od dawna na porządku dziennym i mimo skarg, nic nie da się zrobić, widać taka jest polityka firmy

@Mega

Mniej przesiadywania na stołówce pani Agato z pracownikiem z innego działu to znajdzie pani czas na skupienie się na pracy na mech. Wtedy będzie pani miała czas dla swoich ludzi i może mniej stresów dojdzie.

@Marta

Ale tu nie o to chodzi by było mniej stresów, jest narracja dojeżdżać ludzi

Mega

No jak wypieprzyć jak firma takich ludzi potrzebuje i ich chroni, pomysl

Gosia
@Mega

Im więcej ludzi pójdzie na skargę tym bardziej może być zagrożona. Ale trzeba zgłaszać takie sytuację albo do związków albo do kadr

@Gl

Pamiętajmy, że to lider jest dla operatorów, nigdy odwrotnie. Jeżeli nie będzie operatorów, to lider nie jest potrzebny. Lidera obowiązkiem jest dbać o swój zespół i rozwiązywać problemy na tym najniższym stopniu zarządzania jakim jest to stanowisko. Raz do roku każdy lider ma obowiązek uczestniczyć w szkoleniu odnośnie komunikacji i rozwiązywania problemów, więc jaki sens ma to szkolenie jeżeli nadal dochodzi do takich sytuacji?

@Nick053

Ano taki ma sens szkolenie, aby jak najczęściej dochodziło do takich sytuacji, (usunięte przez administratora)musi się rozwiajac

@Mega

Po komentarzach widzę, że Twoja opinia jest jednoznacznie negatywna. Z Twojej strony była jakaś reakcja, pomijając komentarze na go work, albo reakcja innych osób, która nie przyniosła żadnych skutków?

@Gl

Nigdy nie szanowała pracowników. Krzyki i nerwy na poziomie kwalifikujące się na terapię. Szkolenia nic tu nie dają bo to wychowanie plus charakter. Zawsze była niezatapialna choć wielu się przez nią zwolniło lub nabawiło nerwicy .To by było na tyle .

Glp
@Worker

Nie jedną osobę już zwolnili za takie zachowanie więc trzeba zgłosić do związków zawodowych takie sytuację a będzie miała warunek jeżeli się nie poprawi to wtedy opuści zakład. Albo zostanie zdegradowana niżej jeżeli nie będzie poprawy więc zgłaszajmy takie incydenty aby się nie powtarzały.

@Glp

Ale to było kiedyś, teraz już sama firma kształci ludzi (usunięte przez administratora)

@Glp

Zwolnili pGóralczy jeśli nie przekręciłam nazwiska? Nie, nadal " tresuje" ludzi na giętarkach . Pani Michałowska mmo degradacji nadal jest przekonana o swoje zajefajności itd przykładów sfrustrownych kobiet kierujących pracą innych można w tym zakładzie mnożyć .

@Worker

Widocznie dla zakładu takie trenujące osoby są potrzebne, dlatego je chronią i bronią, ludzie nie są ważni

@Worker

Paulina G. nie jest na giętarkach tylko na HABie, bo jak wiadomo nowy kierownik M. T. znał sprawę i się jej pozbył ze swojego obszaru, a znał sprawę bo ludzie nie milczeli - czyli jaki wniosek?

@Nick053

Wniosek taki ,że pani Paulina po tych wszystkich sytuacjach juz dawno nie powinna pracować w Lear .

@Nick053

Taki wniosek że M.T nie toleruje takich ludzi nieszanujących pracowników w przeciwieństwie do innych kierowników jak np. D.Z

@Upamecano

Pytanie czy kierownicy mają jakieś podstawy, żeby działać? Na anonimowych postach go work nie mogą działać. Ludzie milczą. To jest problem. Nikt nie zgłasza problemu więc z perspektywy HR go nie ma. Możemy sobie teraz wypisywać jak to jest, że TL Paulina G. nadal zarządza ludźmi, bo chroniła ją SV Sylwia G. - prosty temat. Kto teraz ją chroni - nikt. Kolejne zgłoszenia do związków, tak łatwo tego nie zamkną. Agata? Wątpię żeby (usunięte przez administratora) Z. jej bronił? Co może zrobić (usunięte przez administratora) Z. - nic jeśli nie będzie żadnych zgłoszeń

@Nick053

Myślę ,że już niedługo sytuacja do tego dojrzeje i pracownicy obecni oraz byli pAgaty napiszą pismo do związków albo kadr .Aby mieli chęć i odwagę .

Glq
@Worker

Co wyście się tak uparli na tą Agatę? Przecież od niej jest dużo liderów o wiele gorszych. Wiem bo miałem okazję pracować z kilkoma liderami. Ona czasami ma swoje za uszami ale taka K. M np jest dużo gorsza, ta to dopiero ma ludzi za nic...

@Nick053

A niby dlaczego? Paulinę dalej chroni Sylwia, dlatego tak jej uchodzi na sucho

@Glq

Bo jej zachowanie jest trochę nieodpowiednie do ludzi. Szacunek się należy nie ważne kim jesteś czy operatorem czy sprzątaczka. Krzyk nie jest na miejscu na tym stanowisku czy się to komuś podoba czy nie.

@Glq

Jakie "czasami ma swoje za uszami " wiecznie pretensje dosłownie o wszystko , frustrcja i agersja w słowach na porządku dziennym . O ogóle liderów mam podobne zdanie jak glq ,jednostek tzw propracowniczch raczej się na liderów się nie awansuje w tym zakładzie .Większość nie potrafi sobie radzić ze stresm i swoją ambicją i cierpią niestety pracownicy.

Fix
@Glq

Ja też trochę obronie Agatę. Ona trafiła na mechanizmy żeby z Wami porządek zrobić bo robiliście co chcieliście. Teraz okazało się że nie możecie nią rządzić tak jak poprzednią liderką bo ona się Wam nie daje to zaczęliście ją tutaj opisywać żeby ją wyje... Piszecie byle co żeby tylko koło (usunięte przez administratora) jej zrobić. Ona jest trochę naiwna że z Wami rozmawia, a wy jej w oczy jesteście mili a potem w tajemnicy piszecie te bzdury.

@Glq

Większość komentarzy negują liderów, ale żadnych konkretów. Odpowiedzi typu "nie szanuje OP", podajcie konkrety

@Nick053

Tu nie chodzi o Agatę tylko o Paulinę, ludzie boją się pisać wprost, by nie mieć problemow

@Mega

Konkrety niedługo będą podane odpowiednim osobą na stanowisku. Myślę że osoba załączona dobrze wie kiedy była nie w porzadku i do kogo.

@Marta

To że ktoś wie to nic nie znaczy, zawsze będzie się wypierać, nie masz dowodów, ani świadków, (usunięte przez administratora) zbita

@Fix

A lata pracy Agaty na montażu się nie liczą i jej ciągłe fochy , frustracje i humory w stosunku do ludzi tam pracujących ? Pamięta ktoś jeszcze Monike Langer i jej zwolnienie ?

Fix
@Worker

Oczywiście że ją pamiętam. Ona sama do mnie mówiła że "załatwi Agatę". Ona też chciała nią rządzić, a ta się nie dawała. Znacie wersję tylko Moniki... Kończę już z Wami te dyskusje bo to jak walenie grochem o ścianę. Współczuję liderom takich pracowników

@Fix

K9ncz już k9ncz, bo niczego mądrego nie wnosisz w dyskusje, najpierw się zapytaj jak pracownicy wytrzymują z glupota liderów?

@Mega

Brawo Mega celnie i w punkt bo to jednak pracownicy są bardziej pokrzywdzeni . Choć nad " ciężką dolą " .biednych liderów też się pochylam .

A kto to jest Tkaczyk?

Kris

Aaa czyli lider Tkaczyk, no to mów tak odrazu he he

JPM Tkaczyk

Spawacz

A co to się wyprawia kogo spotkam na mieście to się zwolnił albo się zwalnia czas na mnie bo to szkoda czasu

@Spawacz

Przeciez spawacze podwyzki dostali.

Ile

A operatorzy nie?

????????

Po tysiącu każdy

Jest już nowy Omikron, ciekawe czy znowu zamkną firmę?

@Tomek

Nic nie zamkną a firmę to już napewno nie .

@Worker

Przecież zamykają co chwilę zakłady samochodowe, czy to w skodzie, czy w oplu itd, produkcję staja

Glp
@Tomek

Staje ale nie z powodu corona wirusa tylko braku przekaźników albo innych części. Poczytaj sobie głębiej to będziesz wiedział.

@Glp

Ale pretekstem jest coronasciema, ogólnie zatrzymywanie silnika swiata

@Tomek

Nasza fabryka upada poniewaz Krol nie zaprosił do nas dyrektora od spraw nowych projektow, który siedzi w Tychach.

@Operator

Nieee, fabryki upadaja bo taki jest plan globalistów, zatrzymac silnik swiata, idzie 4 rewolucja przemyslowa, Nie będziesz niczego posiadał I będziesz szczęśliwy, Klaus Szwab

Czy to prawda, że Artur Mirosławski został wykoszony przez Szajdwida i na jego miejsce będzie Babiarz? To byłby wększy skandal niż Deeep Throad w 1974 w USA w kinach.

Technik

Serio? No to pan Szajdwig do zwolnienia.

@Technik

Chyba wszyscy za chwileczkę do zwolnienia? Pomysl

Miro

Zaczynamy od biur, ok?

EoAn

Brawo, gratulacje to super mistrz. Zawsze przyjdę wcześniej do pracy i czekam na niego z ciepłą kawa. :)

Spawacz

Gdzie są Spawacze bo jakoś mizernie to wygląda Na Habie zostało kilku na VS jeszcze mniej . Chyba cza się zwalniać.

@Spawacz

Będą przeszkolen chcący lepiej zarabiać operatorzy .Chcesz więcej zarabić zostań spawaczem , wózkowym bądź pracownikiem suru jako operator możesz pracować za przysłowiową (usunięte przez administratora) i koniec

@Spawacz

A po co ci spawacze, jak nie będzie co spawać? Pomysl

Dobrze zwalniam się niema sensu tam pracować za te 4800 brutto

Welder
@Spawacz

Lepiej niech firma pomyśli za nowymi stawkami zaszeregowania ,Ukraina szybko się zbuntuje jak będą za 3500 bruto spawac

@Welder

Ukraina się zbuduje o wysokość stawek ? U ha ha ha bardzo śmieszne i pasuje wszystko , nieauważyliście zamiast chińskich , ukraiński rączki .

Prywatna opieka medyczna w jakiej firmie? Ile jest dofinansowania do wakacji, i ile jest premii absencyjnej?

@Nowy

Tego nikt nie wie, w jakiej firmie, z tego się nie korzysta

Luxmed

Taka premia ze nawet się pisać nie chce ile ..był taki film.. 300stu

Trzysta to wysoka premia

Lepsze waciki niż nic, za chwilę to i tak już nie będzie miało znaczenia gdy zlikwidują pieniądz a wprowadza punkty i talony weglowe

@Tomek

Ale punkty wymienisz na nową skodę żeby wesprzeć czechow a oni Turowa nie zamkną i tona wegla gratis

@Upamecano

Ha ha, tyle punktów nie dostaniesz, skoda się już zamyka, zresztą cała samochodówka idzie do likwidacji, punkty starcza ci na minimum na przeżycie, talony będą na energię, gaz prąd czy bezyna, w bardzo limitowanym stopniu,

Alooo

O tą Ukrainkę ci chodzi??? Zniknęła ??? Ale gdzie???

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II