Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

XXX

No i co z tymi premiami? 300 zl brutto to jednak za duzo ????

Wladek

Jak nie podpisales aneku to noc nie dosyaniesz

Pracownikiii

Kolego faktycznie masz coś z deklem, 3 miesiące w firmie i już chcesz awansu? Popłacz się a jak masz jaja to obok w Lidlu zarobisz 300zl więcej i będziesz spełniony. Pozdrawiam

Ważny

A na kogo Ty chcesz awansować z kursami udt? Masz uprawnienia na logistyka i płaczesz bo jesteś logistykiem? Nie rób sobie wstydu na forum

@Wladek

Dwa lata temu też nic nie podpisywaliśmy i byly podwyżki także easy men

Walek Grochowski kierowca

Przepr szam za poprzednią opinię .Omyłkowo wcisnołem łapkę ujemną .Jeszcze raz zaznaczam że personel bardzo miły.

Walek Grochowski , kierowca.

Byłem dzisiaj rozładować , Bardzo miły i przyjazny personel. Trochę czekałem ,bo podobno byłem nie w terminie . Ale rozładowali bez problemów. Oby więcej takich firm . Pozdrawiam

Mistrz

Dlaczego liderzy uciekają na inne stanowiska ma być wielka rewolucja i bedom zwalniać

@Mistrz

Ludzie sami się zwalniają... po co ich zwalniać?

Mega

Bo mają sami się zwalniać, by nie dostać bezrobotnego

@Mega

A co Lear obchodzi bezrobotne jakiegos Polaka?

Tłocznia
@Mistrz

Szef tłoczni będzie szefem produkcji jak kiedys "plamka". Lear jednak nie ma szczescia do ludzi zarzadzajacych. Od lat z deszczu pod rynne.

@Supervisior

Ale tak jest, nie musi 9bchodzic, taka jest polityka zakładu, nie zwalniać lecz zmuszać aby sami się zwalniali

@Tłocznia

Bo nie dba o ludzi, szczęście nie ma tu nic do rzeczy

Operator

A ty myślisz, że ten z tłoczni jest lepszy. Słysząłem, że gorszy. Cała tłocznia praktycznie już padła i nie istnieje, dzięki niemu.

@Operator

Nie miałem z nim styczności ale współczuję prqcować z taką gnidą

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Samuel

To już oficjalnie po 300 brutto od maja

@Samuel

Pisałem wam już 3 miechy temu tutaj na forum o 300, ale wy nie potraficie czytać i myśleć.

Wieloletni
@Samuel

Za 300zl brutto to mogą mnie pocałować w 4litery,skladam wypowiedzenie.

@Wieloletni

Masz prawo składać wypowiedzenie, nie ty pierwszy i nie ostatni, pomysl

Sebastian
@Mega

To ile teraz z tą podwyżką płacą? Jak w ogóle wyglądają warunki pracy, są nadgodziny, czy spokojna robota?

@Operator

A co Ty się podniecasz napisał ktoś ze oficjalnie bo i tak większość wiedziała już wcześniej tylko tyle ze już wisi info ile

@Samuel

A kto ci tak powiedział że 300zl od maja? Dostałeś już nowa umowę?

@Samuel

Jakie oficjalnie? Nigdzie nie zostało to oficjalnie podane

@Mega

Co to oznacza oficjalnie? Bo jakis kolo nie potwierdzil potwierdzonego? Juz dawno Petrikowa (w marcu) mowila, ze bedzie 300 naliczane od maja z wyplata w czerwcu. Teraz tylko doszlo do 12% premii regulaminowej.

XXX

Sory … „ podwyzki "

@XXX

Czekają jak boss klepnie w USA

@Flip

Jeszcze długo nie klepnie, a później wcale

Ale się nagadales he he

Mało wiesz dziecinko...

@Operator

Co nie zmienia faktu że się nagadales he he

@Mega

Po co wiele pisać, jak jest to kwintesencją życia we wszechświecie? Po co tobie POTOP czy inne literatury?

Reżyser
@Operator

W lear Legnica pracuje dużo pisarzy i geniuszy. Ponadto "poeta, ale głowa nie ta". Konkrety geniusze !!!

pracowity

Witam, co się dzieje z informacją o podwyżkach która miała być 25tego kwietnia? Lear śmieje się nam w twarz po prostu olewając sprawę ....

Krzysiek
@pracowity

Nic nowego , nie nastawiaj sie na kokosy

@Krzysiek

Tu nie chodzi o kokosy, bo tych nigdy nie było i nie będzie, tu chodzi o konkrety, mowisz o podwyżkach i je dajesz

Czyli roboty brak

A JAK TAM się mniewa kierownik waniczek dalej szaleje bo znany zmieniłem bo nie dało się pracować z jego pachołkami.

@Czyli roboty brak

Pachołki Waniczka , piękne to ująłeś. Pan o niskim wzroście za to zego jak boisko piłkarskie nadal rządzi. Dobrze ,że nie został dyrektorem buch haha!

Samuel

To już oficjalnie Petrikova zatwierdziła podwyżki po 100 brutto na łeb ..miłej pracy :)

Robol
@Samuel

Samuel, weź się za robotę, bo z nudów głupoty piszesz...

A co wy na to ze dalej trzeba nosić maseczki ?

@Anonim

Od poniedziałku maseczki tylko w służbie zdrowia, jeżeli gdzieś jest inaczej to bezprawny zamordyzm

@Anonim

Już nie trzeba dziś dostali mejle

Podwyzki 300 brutto.

300zl+200zl netto z obniżonego podatku w czercu

Z podatku będzie około 100zł

@Mega

Z obniżonego czego? Ludzie jesteście pijani czy naćpani? Co jest z wami?

Mega

Pewnie jedno i drugie i jeszcze zaszprycowani he he

$$

No mają obniżyć pit z 17 do 12 % ale to jeszcze nie jest zatwierdzone

Hejo

Mam pytania: Czy oddział w Rosji będzie zamykany? Zakład w Legnicy miał być wygłaszany do 2028roku, teraz sytuacja się zmieniła. Dolar drogi, inflacja - czy solidarność walczy o podwyżki? Czy pracodawca może wypłacać nam w zielonych? ????

I nie mylić tu z banbejo
@Hejo

Chyba będzie wypłacał w czerwonych, tu chodzi o zamordyzm I biede, a nie urealnianie wyplat

IkeA
@Hejo

Tak Solidarności walczy .. Dowiesz się już niedługo ile trwają rozmowy.. nie będziemy czekać do mają jak w tamtym roku

Bo bo
@Hejo

Solidarność mówi aufwiderzejen, nie będzie strajku i palenia opon

Zmartwiony
@Hejo

Masz wywieszone, ze pod koniec marca dowiesz sie propozycji podwyzek. Propozycja S. to nie mniej niz 500. Chcecie strajku i palenia opon? Musi byc minimum 90% zalogi zapisanej.

Ikea
@Zmartwiony

Najwięcej wychodzą Ci z zapytaniem o związki co nie są zapisani

ProtoplastaLeara
@Bo bo

Związkowcy w tej firmie sobie moga "walczyć" chyba o to żeby im ludzie z tej smiesznej organizacji nie uciekali bo pieniązki ze skladek się skończą... Niepotrafią nic ci Panowie

Robo
@ProtoplastaLeara

To jest wszystko śmieszne ludzie którzy tam pracują dłużej to wiedzą że ci którzy się dobrze podlizują to mają dobrze taka prawda Zresztą jak macie narzekać to trudno

@Robo

Liderzy dla 5 osób, SUR z byłymi liderami , ustawiacze poprostu dolce vita.reszta robole nisko opłacani , nieszanowani , ciężko pracujący .

@ProtoplastaLeara

Przewodniczący czyli Pan Heniek ma w (usunięte przez administratora) zarząd chodzi wszędzie sam zasłaniając się pandemią bo się boi o swój (usunięte przez administratora) a Petrikova ma go gdzieś bo pisze (usunięte przez administratora) donosy

Pozdro
@Flip

Jak to ująć trafi kosa na kamień :)

Elenaj
@Worker

Dokładnie tak jest. Wyśrubowane normy, wrzeszczący liderzy i Daniela latająca nocą po hali i pytająca o przepustki na palarni. Jakby mogli, batem by poganiali. Najgorsza praca ever

@Elenaj

Bo chodzi o zamordyzm I wyniszczanie pracowników, przyzwyczajanie do totalnego niewolnictwa

@Hejo

Zamykana będzie fabryka w Legnicy, a nie w Rosji. Podwyżki 300 brutto - żart ze strony Petrikowej. Monitoring (1 mln) + CisBox (30-50 tys.) + podłoga biała (200 tys.) + centrum szkoleniowe (80-100 tys.) --- to są wasze podwyżki!

GOD bay KRÓL

No i Po ceremonii odejścia Naszego Króla Ciekawe co dalej z Plepsem czy dalej za Michę ryżu przy 8 proc inflacji czy może nowy kopanie podwyżki.

@GOD bay KRÓL

Jakiej 8% inflacji? Chyba 18% inflacja, masz nieaktualne dane, jest wojna

don
@GOD bay KRÓL

* Plebs nie pleps, Król raczej nie odpowiada za to ile firma(która jest korporacją i stawkami nie zarządza bezpośrednio dyrektor) płaci ludziom i na dodatek zwleka z podwyżkami inflacyjnymi.

@Mega

I co z tego, ze jest wojna! Rozwiniesz to kolego?

Upamecano

Te zasłony były tak pognite i zagrzybiałe na dole od wody że nadawały die do wymiany , jak zwykle sensacja nie potrzebna i wymysły plotkar

No taaaaaaa

Bożena

Dzień dobry. Jaka jest stawka zasadnicza na stanowisku produkcyjnym?. Czy są do tego jakieś premie? I czy dają dofinansowanie do obiadów? W ogóle jakie są benefity? Szukam pracy na strefie i słyszałam że tutaj są dobre warunki. Z góry dziękuję za odpowiedź

Wzk
@Bożena

Najlepiej złożyć podanie i na rozmowie wszystkiego się dowiesz. Nie każdemu odpowiada nasz zakład trzeba samemu zobaczyć i spróbować

@Bożena

Bożenko - stawka na linii produkcynej to najniższa krajowa + (ew.) 30% więcej. Premia do 400 zł brutto. Obiad (2 dania) to 10 zł już z dofinansowaniem. Benefitów nie ma w ogóle. Jest premia bożonarodzeniowa o tzw. grusza - opłacana ze składek pracowników.

Konrad77
@Wzk

3150+300 brutto premi+ 300 kwartalna co 3 mies za brak l4 ( nie wiem skąd bierzecie te 400 brutto chyba za dodatkową stówę las ke robicie i macie)

8%inflacji
@Konrad77

Przy 8 % inflacji praca przy maszynach starych brudnych i chore normy Powodzenia

@8%inflacji

Jakie 8% inflacji? Chyba 18%, masz nie aktualne dane

jest praca czy jej niema

To jak jest Praca czy jej niema bo już sie mieszam widze że spawaczy potrzebują

LucjanPawarotti
@jest praca czy jej niema

Nie ma już Gośki z Nissana. Masz narkotyki? To będziesz miał pracę.

@LucjanPawarotti

A gdzie jest Goska?

Zmartwiony

Zwolniona.

@Zmartwiony

Sama się zwolniła?

Robo

W Lear ma zostać 1000 osób i to już postanowione wiem to z dobrych źródeł na 2 zm tylko tak że majstrowie liderki audytorki też do zwolnienia

1000 osób to bardzo dużo, nawet więcej jak teraz, to i na 3 zmiany będzie tlok

Hr

Czyli 600 biura i 400 (usunięte przez administratora) brawo tak dalej

@Robo

Robo w Lear Legnica 3-4 lata temu pracowalo 1200 i to byla wtedy najwieksza ilosc pracownikow. Obecnie w Lear Lca pracuje 600 osob.

@Supervisior

200biura ?Zrozrost stanowiskczy tylko tak mnie się wydaje ? Reszta produkcja ?

T9 znaczy że jeszcze będą przyjmować do 1000

@Worker

Tak. 200 biura i 400 produkcja.

@Robo

Ile mamy Ukraińców w Lear? 70-80%? Dlaczego są lepiej traktowani niż Polacy!?

@One Lear

Bo tu zaraz będzie Ukraina jak Putin rozpocznie najazd, będzie pracowało 95% ukraincow

@Mega

Inwazja na Ukrainę będzie tylko wtedy gdy uruchomia NS2.

@One Lear

Chyba gdy NIE uruchomią NS2 , dawno by uruchomiliśmy tylko się rząd unszwabow pozmieniał

@One Lear

Inwazja na Ukrainę czy Polskę będzie wtedy gdy zdecydują o tym globalisci

@Upamecano

Rosja jest już przygotowana od ponad 2 miesięcy. Rosja myślała, że w grudniu 2021 NS2 będzie uruchomiony i wtedy zaatakują. Jak go uruchomisz, to go już nie zamkniesz. Jak tylko uruchomią NS2, to będzie wojna. NS2 musi zostać zlikwidowany, ale nie zostanie.

@One Lear

Tu żadne NS2 nie ma nic do rzeczy, plan jest zbrojnego ataku na wschodzie tutaj to będą w większości pokazy sił i pokojowe podzielenie terenami idzie NWO i wielki światowy reset

Mega

Tu nie chodzi o żaden towar, łańcuchy dostaw są celowo blokowane, by zniszczyc tak Europe jak i USA, to wojna która pod przykrywką plandemii trwa już prawie dwa lata, pomysl

Zmień dilera

@Upamecano

A ty jakiego masz dilera że niczego nie widzisz i nic nie wiesz?

Mega

A ty już byłeś u lekarza chory człowieku, że tak innym doradzasz, co kto robi, pewnie jesteś jakas wszechwiedzącą wyrocznia

Mega

No właśnie nic nie wiesz, bo piszesz nie na temat o jakimś towarze, dilerze, czy lekarze I jego kłamstwach, natomiast tematem dyskusji jest stan światowej gospodarki w dobie plandemi i resetu ogólnoświatowego, konfliktu na wschodzie i nowym podziale świata, 4 rewolucji przemysłowej, ustaleniach w Dawos

Ona
@Robo

Z tego co wiem to w Legnicy w Lear już pracuje około 800 osób więc jakie 1000 ma zostać ????????

Faurecja

Podobno zakład padł i zamykana Czy jest w Lear tak Samo bo czytając te wpisy to raczej wesoło nie jest

@Faurecja

F1 została sprzedana, jak wiele innych fabryk F. na świecie. F2 istnieje i przygotowuje się na produkcję siedzeń dla Forda.

@Operator

Jakich siedzeń do Forda, skoro ford zaraz się też zamyka

@Kris

Ford sie zamyka? Oczywiscie... VW i PSA takze. Ehh.. Prosze zadzwonic do F2 Legnica i spytac sie.

@Operator

A po co gdziekolwiek dzwonić? Do roku 2030 żadne spalinowe nie będą już produkowane, co ze Skoda? Pomysl

@Kris

Kris - pomyśl? jakie chamskie słowo-granie. No to sam pomyśl. Czy Lear lub Faurecia produkuje silniki? Podpowiem po cichu - NIE. Produkujemy siedzenia. Zgodnie z twoim myśleniem samochody elektryczne nie będą mieć siedzeń i tam będzie się kucało i może od razu srało. Tesla obecnie też nie posiada siedzeń, tylko (usunięte przez administratora)dla kierowcy i pasażerów. Podpowiem tobie drugi raz. Lear produkuje siedzenia dla aut spalinowych, elektrycznych, wodorowych, napowietrznych, kosmicznych, lotniczych, podwodnych i do teleportacji. Obojętnie co wymyślą w motoryzacji potrzebne są siedzenia, które produkuje Lear lub może produkować Lear.

Operator cel spawalniczych
@Kris

Doczytaj, doucz się - "Od 2035 roku w Polsce będzie obowiązywał zakaz sprzedaży nowych aut z silnikami spalinowymi – tak wynika z podpisanej deklaracji na COP26. Pod dokumentem swój podpis złożyło 24 przedstawicieli państw, 39 włodarzy miast i regionów oraz sześciu producentów pojazdów.14 lis 2021" - moto.rp.pl

@Operator cel spawalniczych

No to co doucz się? Czytaj wyżej co napisałem, już dziś zatrzymuje się silnik świata, czyli gospodarki światowe, pod lupą jest samochodówka spalinowa

@Operator

No i co z tego że siedzenia? Ale do samochodów spalinowych, siedzenia są różne w różnych Markach, póki co do elektryków też zakład nie produkuje niczego, pomysl

@Kris

Zmieniają się silniki. Kasta i siedzenia pozostaje taka sama. Lear już produkuje siedzenia do samochodów elektrycznych. Owszem nie w Legnicy i nie w PL. Zdradzę tobie tajemnicę, którą Król ukrył przed pracownikami. Legnica miała za 2-3 lata produkować siedzenia do samochodów elektrycznych. Niestety jego niekompetencja sprawiła, że straciliśmy ten projekt.

@Operator

No więc sam widzisz do czego to prowadzi, i nie mówimy o tym kto gdzieś coś produkuje, tylko konkretnie, Lear Legnica nie produkuje niczego do samochodów elektrycznych, koniec kropka

Pracownik zniesmaczony

A co to za plotki krążą po vs30? Pan dyrektor opuszcza tonący okręt?

@Pracownik zniesmaczony

A są jakieś na to przesłanki? To przecież standard że dyrektorzy często się zmieniają w.firmach,

@Kris

Jest juz oficjalna informacja.

Jaka oficjalna informacja?

Dyrektor nas opuszcza.

Dlaczego?

Supervisior

Ponieważ straciliśmy przez dyrektora dwa duże projekty i straciliśmy 1/2 projektu MQB (Chiny i Hiszpania).

Wstrzymane są łańcuchy dostaw, Chiny chcą wykończyć Europe gospodarczo

@Mega

Europa sama sie wykonczyla przez swoje eko i co2.

Operator

Chiny pomagają? "Pomagają"? W jaki sposób. Chiny jak i USA nie ograniczają co2 i ich gospodarki idą pełną parą w przyszłość. Chiny bawią się w pandemię tylko na pokaz i się śmieją z całego świata.

@Operator

Nie no USA tak samo chyli się ku upadkowi jak i Europa, Chiny sojusznik Rosji hamuje dostawy do Europy gdyż szykuje się konflikt militarny

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II